Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszyscy dopłacamy do wysokiej pensji Zdrojkowskiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z chęcią dopłacę wysokiej pensji Zdrojkowskiego. Jest tam bardzo potrzebny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przez wiele lat będzie do tyłu a 200 tys to chyba w bajce..będzie max 170 tys.Jeśli po 7,5 miesiąca jest 100 tys to przez 4,5 mies nie będzie kolejnej setki.....Miesięcznie teraz jest po 19,5 tys pasażerów. Potem w ziemie będzie mniejszy ruch, przekierowania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech tylko Polacy przestaną latać do UK, to tylko wiatr będzie hulać po lotnisku....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystkie środki na budowę lotniska pochodzą z pieniędzy podatników,nawet nazywane unijnymi tez pochodza od nas.Oszuści i niedorajdy nawet nie chcą podać strat,a pewnie są one astronomiczne.Ludzie na lotnisku nie maja co robic,bo nie ma samolotów ,ani pasazerów,a płace są i to znaczne.Nawet przewodniczący RN,ktory na codzień jest członkiem zarzadu województwa tez bierze nie mniejszą niz wydumaną/jest nieprawdziwa/ średnia krajową.Jak ma nie być strat???Jak można w ogóle mówić o stratach zgodnie z harmonogramem?Tak może mówić człowiek nie mający pojęcia o czym kolwiek!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radny Siczek na lotnisku ok. 200 tys, ile zarabia były Marszałek Zdrojkowski ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Samorządy mają nową konkuręcję,bo teraz nie wiedzą jak pogodzić te dwie strony które żerują na ich kasach. Pierwszy konkurent zawsze stoi pierwszy po samorządową kasę to kler watykański,drugi nowy,to lotnisko,bądź teraz mądry jak pogodzić te dwie strony. Komu dać a komu zabrać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Firma potrzebuje pieniedzy na inwestycje i unowoczwesnianie?!!!!!! Nowy port trzeba unowocześniać???Ale3 zabawa za naszą kasę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak się przyjmuje na niepotrzebnie stworzone stanowiska znajomych i płaci się im niezłe pensje to lepiej nie będzie, może ktoś by się wzioł za sprawdzenie tych stołków
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a może należy najpierw poobcinać wypłaty zarządowi i tutaj szukać oszczędności a nie od razu rozdawać pieniądze podatników????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
póki kaczor donald rządzi ludzie będą latac do UK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie są loty do Izraela? Kto miał je zoorganizować?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba jeszcze dołożyć stadion,który zatrudni następnych"ziomali".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radny Siczek na lotnisku ok. 200 tys, ile zarabia były Marszałek Zdrojkowski ?
325 tyś,teraz mu spadło,bo mamy kryzys.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
He, he, wiadomo było od 2007 r., że to lotnisko nigdy nie będzie dochodowe, ale dzienniczek wtedy piał hymny pochwalne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koszty stałe są i będą  :P - większość kosztów jednorazowych już zostało poniesione ! Jest dojazd ( drogi, szynobus, są parkingi ), będzie ILS ! Dlatego najlepszym sposobem zwiększenia dochodów jest uruchomienia nowych połączeń : zagranicznych ( Włochy, Niemcy, Holandia/Belgia ,Ukraina ) i krajowych : Gdańsk - utrzymanie, Wrocław, Poznań, Katowice/ew. Kraków , czarterów na wakacje i ferie zimowe ( Włochy, Austria, Słowacja ) :)   !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koszty stałe są i będą  :P - większość kosztów jednorazowych już zostało poniesione ! Jest dojazd ( drogi, szynobus, są parkingi ), będzie ILS ! Dlatego najlepszym sposobem zwiększenia dochodów jest uruchomienia nowych połączeń : zagranicznych ( Włochy, Niemcy, Holandia/Belgia ,Ukraina ) i krajowych : Gdańsk - utrzymanie, Wrocław, Poznań, Katowice/ew. Kraków , czarterów na wakacje i ferie zimowe ( Włochy, Austria, Słowacja ) :)   ! Oczywiście Ty będziesz finansował te wszystkie wyjazdy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak mi tu ubliżali jak pisałem o tym rok temu na forum ;) Przecież to było oczywiste, że to miasto nie ma wystarczającego potencjału, żeby utrzymać normalne lotnisko. Trzeba wam w tym lublinie mówić, ze samolotami nie wozi się cebuli? hue hue hue   P.S. Nie martwcie się tak - oddacie teraz zmarnowaną kasę z budżetu i będziemy kwita.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli szanowny Dziennik chce być obiektywny to niech napisze jakie straty i od ilu lat generuje PKS Wschód. A pieniacze, którzy skandują na tym forum że lotnisko jest niepotrzebne niech się zastanowią ile już od kilkunastu lat dopłacili do PKS czy PKP. Niech te spółki też polikwidują bo przecież wszyscy mają samochody i to właśnie nimi się poruszają. Ale tego nikt nie raczy zauważyć?! Do Anglii czy Norwegii to mało kto pojedzie swoim samochodem ale do Lubartowa, Warszawy czy Kraśnika to i owszem - więc pytam dlaczego nikt nie domaga się likwidacji PKS Wschód, który z naszych kieszeni wypompował i nadal pompuje grube miliony zł. Może dlatego że lotnisko jest nowe i to nadal jest ciekawy temat do pisania, a PKS to stary relikt PRL i wszyscy się do tego dziadostwa przyzwyczaili.   Dodam jeszcze, że idąc tokiem rozumowania niektórych wybitnych myślicieli powinniśmy zlikwidować szpitale, szkoły, sądy, policję, straż pożarną, graniczną itd. - bo do tych instytucji też dopłacamy w podatkach a żadnych zysków nie przynoszą. W przypadku szpitali to nawet kolosalne straty więc dlaczego mamy to utrzymywać??? Żałosne!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DW jak chorągiewka, jak kIakier który tańczy jak każe jego pan. Przypomnijcie artykuly gdzie w tonie propagandy rodem z PRLu chwaliliście ile to nie zyskamy, coż za cudna inwestycja dla regionu, ile tysięcy podróżnych się przewinie. To nic, że już wtedy brzmiało to jak zaklinanie rzeczywistości piękną wizją i życzeniami. A teraz zmieniacie ton??? To może niech DW teraz dokłada się do utrzymania nierentownej inwestycji!!! Może następnym razem się zastanowicie zanim będzeicie pisać propagandowe bajki (zamiast obiektywnie przedstawiać rzeczywistość)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: