Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wpuścić hamstwo na salony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd rzeczywiście jest arogancki, lecz kultura osobista wielu jest pod "zdechłym azorkiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kierownictwo spółki nie pieprzy farmazonów, że sprawdza się codziennie stan urządzeń w tym takich rzeczy jak drzwi, klamki, sanitariaty, itp... bo dlaczego przez tydzień nie można klamki wstawić? Żenada. Co mają powiedzieć odwiedzający Lublin goście z zagranicy, którzy akurat chcieliby skorzystać np. z WC? Żenada.... wiocha.... A co do dewastatorów to inna sprawa. Te huje zawsze byli, są i będą. Dlatego uważam, że wszędzie gdzie się da, potrzebny jest w Polsce monitoring, oraz ochrona, która ma pod kontrolą ten system monitoringu. Wgląd w to co się dzieje i ludzi do interwencji... a nie dwóch starszych panów w mundurkach z napisem SECURITY snujących się po terminalu - bo to nie zapewni ochrony... to jakiś pic na wodę, fotomontaż, a nie ochrona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro to stwierdzić, ale nazwa męskiej toalety w języku angielskim zawiera błąd! Prawidłowo napis powinien brzmieć " Men's room" a nie " Mens' room".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie możemy się niczego dobrego spodziewać,bo niedorajdy zarządzają miastem i wojewodztwem .To czego możemy się spodziewać w podległych im jednostkach?Inną jest sprawą:dokąd będziemy ten stan rzeczy tolerować???Przedstawiane obrazki przez redaktorkę,świadczą o braku kontroli i nieużywaniu lotniska!Więc po co hazardzisci z gumo filcowymi wydali 500 mln pieniędzy podatników???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba należałoby by kogoś wymienić, ale z zarządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ĆÓŚ PIĘKNEGO JAK SMRÓD W AUTOBUSACH MIEJSKICH TO DLACZEGO NIE W TOALETACH LOTNISKA , TEATR W GRUZACH , DISKO POLO W ROZKWICIE KLAMKA ? PRZECIEŻ PRZYJEŻDZAMY FURĄ WROTA BLOKUJEY SNOPKIEM. A ZŁOTY RÓG TO MIAŁ TAKI JEDEN W 16 WIEKU .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka zmiana... Przez rok Dziennik Wschodni i inne lubelskie gazety wypisywały hymny pochwalne na cześć lotniska i jego kierownictwa... Rozpoczęło się po aferze ze zmniejszonym terminalem... Czyżby lotnisko przestało dawać gifty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski bydło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Nie możemy się niczego dobrego spodziewać,bo niedorajdy zarządzają miastem i wojewodztwem .To czego możemy się spodziewać w podległych im jednostkach?Inną jest sprawą:dokąd będziemy ten stan rzeczy tolerować???Przedstawiane obrazki przez redaktorkę,świadczą o braku kontroli i nieużywaniu lotniska!Więc po co hazardzisci z gumo filcowymi wydali 500 mln pieniędzy podatników???
Josef niestey w Lublinie rządzą "mandzioły" i ich koledzy i wszędzie gdzie popatrzeć jak są czereśniaki i przekrętaki to tak bedzie kasa wydawana jest na mrzonki a na rozwój województwa nie ma. Osoby sprawne i kompetenten nie mają szans aby tutaj zarzaddzać wszędzie kolesie i ich rodzinki , czyli mafia zarządzających, i jak przywyki toa i jest na lotnisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem artykuł. Wchodzę na stronę lotniska i zoonk! Plan lotów z poprzedniego tygodnia, nieaktualne informacje. Makabra. Kto tam pracuje? Kto nadzoruje? Wiele faktów świadczy o tym że źle się dzieje na lotnisku, brak profesjonalizmu. Co z nowymi połączeniami? Myślę że przy takich zarządzających nic z tego nie będzie. Nie chcę narzekać ale samo ciśnie się na usta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne te tłumaczenia i śmieszne zarazem, wszędzie ludzie niszczą i brudzą, a waszym zadaniem jest naprawianie i mycie na bieżąco, a kto tam pracuje ? ten komu załatwiono pracę po znajomości, ludzie bez pojęcia, nieudacznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedziałem od początku, że budowa terminala w "Hamburgu" (chamy i burki) to poroniony pomysł, większość demolki to robota miejscowych, jestem pewien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Wpuścić hamstwo na salony
Mam nadzieję, że ZARZĄD PORTU masz na myśli. Nieudolny policjant marne wyniki zwala na złodziei, słaby lekarz na "wciąż chorujących" a słaby Zarząd Portu LotniczegoG na pasażerów. A gdzie jest nadzór, za który ktoś dostaje pieniądze, co robią przełożeni służb i całej załogi Portu ?. Do wymiany, jeśli sobie nie radzą , DO WYMIANY!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ścisły monitoring - jak widać konieczny także w kiblu. Zatrzymywanie na bieżąco wandali - nieważne, czy za chwilę ma samolot czy nie. Buraka, który za potrzebą chodzi za stodołę albo w kąt podwórka, niestety nie nauczy się prawidłowego korzystania z WC. Nie wie taki, że do pisuaru się nie sra, że papieru toaletowego do pisuaru się nie wrzuca. Nie wie, że na desce sedesowej się siada, a nie staje butami. No a taka bateria przy zlewie to przecież nie jest od tego, żeby umyć ręce, tylko żeby wykręcić mosiężne elementy i sprzedać na skupie, żeby na bełta kasę mieć. TO OBRAZEK Z KAŻDEGO SUPERMARKETU, A NIE TYLKO Z LOTNISKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.elblag24.pl/fakty/85089-9501-za-odwolaniem-prezydenta-i-rady-miasta.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja latam z warszawy i nie mam z tym problemu. zacznijcie dbać o pasażera to może zacznę z lbn....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
wiedziałem od początku, że budowa terminala w "Hamburgu" (chamy i burki) to poroniony pomysł, większość demolki to robota miejscowych, jestem pewien
Już zapomniałeś, gdzie co weekend jeździsz do rodziców burku o wsiowych korzeniach? (_._)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
chyba należałoby by kogoś wymienić, ale z zarządu
Znacznie wyżej należy zacząć zmiany i to NATYCHMIAST tusk,komorowski,cała ta czerwona sekta musi odejść !!!!! Cięcia bolesne, ale bardzo konieczne, zanim nie będzie za póżno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No .. ale zwiazki zawodowe dzialaja w porcie od samego poczatku ... To jest wlasnie zwiazkowy Swidnik! Brod, nierobstwo i do tego jeszcze chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...