Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
piotr napisał:
Ja mam tylko nadzieje ze na lotnisku przez radiowezel nie bedzie nadawało non stop radio maryja jak co u niektorych urzednikow w urzedzie miasta w świdniku
A słuchałeś kiedy?Jaka muza..-nie wiesz co tracisz? Urzędnicy wiedzą co robią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazam, ze teraz mlodziez przynajmniej nie bedzie musiala sie tluc 3 godziny zeby dojechac do wawy lub rzeszowa po to zeby uciec z tego kraju:) Nie oszukujmy sie. Nikt na tej Lubelszczyznie nie bedzie robil interesow. Moze wiecej studentow z zagranicy sie pojawi, bo mniej beda placic za studia niz w zachodniej europie. Ale w sumie malo gdzie sie liczy papier z lubelskich uczelni. Watpie, ze ktos z lokalnych wladz czyta to forum, bo wiekszosc z nich nawet nie umie sie obslugiwac komputerem:) ale jesli tu dotrzecie to zrozumcie, ze Polska jest za bardzo skorumpowanym krajem zeby tam cokolwiek rozwijac. Wszystko to wasza wina, bo najpierw myslicie zeby napchac wasze kieszenie. I teraz powiedzcie KTO bedzie prowadzic biznes ze zlodziejami? Wiem, bo sam juz dawno ucieklem z Polski i zycze tego samego wszystkim mlodym ludziom. Macie okazje to nie bojcie sie. Przynajmniej lotnisko jest teraz blizej;) Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w australii czesto latam do polski przelot dlugi i uciazliwy zawsze ladowalem gdzies w europie a potem warszawa i samochodem swidnik city.lotnisko w swidniku skroci moja podroz od 6 do osmiu godz.super sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko w Świdniku bedzie korzystne /wyjątkowo /dla Niemców,bo stąd jako małego pasażerowie poleca do Niemiec,a tam przesiadka i dalej.Czy nie lepiej wsiąść w W-wie i pol;ecieć do celu bezpośrednio.Wybudowali nie to co potrzeba,za małe i bez cargo.Lotnisko nie bedzie kołem zamachowym dla gospodarki.A szkoda!To jest wynik myślenia hazardzistów i gumo filcowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luzak napisał:
Uwazam, ze teraz mlodziez przynajmniej nie bedzie musiala sie tluc 3 godziny zeby dojechac do wawy lub rzeszowa po to zeby uciec z tego kraju:) Nie oszukujmy sie. Nikt na tej Lubelszczyznie nie bedzie robil interesow. Moze wiecej studentow z zagranicy sie pojawi, bo mniej beda placic za studia niz w zachodniej europie. Ale w sumie malo gdzie sie liczy papier z lubelskich uczelni. Watpie, ze ktos z lokalnych wladz czyta to forum, bo wiekszosc z nich nawet nie umie sie obslugiwac komputerem:) ale jesli tu dotrzecie to zrozumcie, ze Polska jest za bardzo skorumpowanym krajem zeby tam cokolwiek rozwijac. Wszystko to wasza wina, bo najpierw myslicie zeby napchac wasze kieszenie. I teraz powiedzcie KTO bedzie prowadzic biznes ze zlodziejami? Wiem, bo sam juz dawno ucieklem z Polski i zycze tego samego wszystkim mlodym ludziom. Macie okazje to nie bojcie sie. Przynajmniej lotnisko jest teraz blizej;) Pozdro!
Jak wiesz gdzie leży Lubelszczyzna,to pochwal się i pokaż ją na mapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek i Prezydent sprosili ludzi na sobotę i taka kicha. Byli, widzieli ten bajzel? Jako VIPy nie stali w kilometrowych kolejkach i nie tłoczyli się w tłumie. Oto Lublin. Wstyd panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wszystkiego rozumiem, że to będą loty głownie dla ludzi, którzy będą latać 2 razy w miesiącu, albo i rzadziej, czyli do pracy i z pracy, a co z lotami - rano wylot, a wieczorem przylot? Poza tym budowanie lotniska w XXI wieku, tak aby stratowały i lądowały nad miastami to archaizm. Ale cóż się dziwić, jak wybudowanie tego lotniska pochłonęło tyle mln i ponad 10 lat, bo chyba nikt nie wierzy, że to lotnisko powstawało od ruszenia łopatą do pozamiatania płyty? Przecież ktoś brał kasę w tym Porcie przez ponad 10 lat, że nie wspomnę o podwójnie wykupywanej ziemi na lotnisko w dwóch rejonizacjach? Samoloty do latania do pracy i z pracy, a może by tak zająć się modernizacją kolei i skończyć z tą jazdą tirami w mieście, budową obwodnicy nie w planie 10-letnim, ale już, remontem ulic i chodników w mieście oraz zastanowieniem się nad przemysłem spożywczo - warzywniczo - owocowym? W końcu nasze województwo to głównie tereny rolnicze. Zniszczono doskonale wyposażoną cukrownię, bo tak pasowało rządzącym, to może coś w zamian, a nie jedynie ścieżka zdrowia po stadionie, który ma byc wybudowany? Atrakcje to są na końcu, a najpierw to jest to, co pozwoli zarobić pieniądze na te atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Marszałek i Prezydent sprosili ludzi na sobotę i taka kicha. Byli, widzieli ten bajzel? Jako VIPy nie stali w kilometrowych kolejkach i nie tłoczyli się w tłumie. Oto Lublin. Wstyd panowie.
Lepiej by zrobili zamawiając w katedrze mszę w intencji uzyskania certyfikatu. Do pierwszego zapowiedzianego odlotu pozostało 14 dni. TYLKO. To dopiero będzie kicha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POL napisał:
Trzeba było lepiej zbudować S17 do Warszawy było by pożyteczniej dla zwykłych ludzi.
za 500 mil nie wybudujesz drogi, tylko maly kawalek, jakies 35km drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Z tego wszystkiego rozumiem, że to będą loty głownie dla ludzi, którzy będą latać 2 razy w miesiącu, albo i rzadziej, czyli do pracy i z pracy, a co z lotami - rano wylot, a wieczorem przylot? Poza tym budowanie lotniska w XXI wieku, tak aby stratowały i lądowały nad miastami to archaizm. Ale cóż się dziwić, jak wybudowanie tego lotniska pochłonęło tyle mln i ponad 10 lat, bo chyba nikt nie wierzy, że to lotnisko powstawało od ruszenia łopatą do pozamiatania płyty? Przecież ktoś brał kasę w tym Porcie przez ponad 10 lat, że nie wspomnę o podwójnie wykupywanej ziemi na lotnisko w dwóch rejonizacjach? Samoloty do latania do pracy i z pracy, a może by tak zająć się modernizacją kolei i skończyć z tą jazdą tirami w mieście, budową obwodnicy nie w planie 10-letnim, ale już, remontem ulic i chodników w mieście oraz zastanowieniem się nad przemysłem spożywczo - warzywniczo - owocowym? W końcu nasze województwo to głównie tereny rolnicze. Zniszczono doskonale wyposażoną cukrownię, bo tak pasowało rządzącym, to może coś w zamian, a nie jedynie ścieżka zdrowia po stadionie, który ma byc wybudowany? Atrakcje to są na końcu, a najpierw to jest to, co pozwoli zarobić pieniądze na te atrakcje.
ale ktos jest nie w chumorze. 10lat?, pan ma jakies zle informacje: 2 lata przygotowanie/papierki i 2 lata roboy/czyli budowa. jest dobrze. lotnisko jest, idealne polorzenie, razem z obwodnica Lublina bedziemy mieli bardzo szybki transport z Domu-do->Lotniska. Warszawa Chopin to koszmar jesli chodzi o jazde dalej n.p. do Lublina, czy Bialej-Podlaskie, Krasnik... a nie wspomne o Modlinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Lotnisko w Świdniku bedzie korzystne /wyjątkowo /dla Niemców,bo stąd jako małego pasażerowie poleca do Niemiec,a tam przesiadka i dalej.Czy nie lepiej wsiąść w W-wie i pol;ecieć do celu bezpośrednio.Wybudowali nie to co potrzeba,za małe i bez cargo.Lotnisko nie bedzie kołem zamachowym dla gospodarki.A szkoda!To jest wynik myślenia hazardzistów i gumo filcowych!
przezes firmy produkujacej smiglowce w swidniuku tez sie tak wypowiadal, ze "i jeszcze Frankfurt, a z tamtat mozna juz wszedzie poleciec"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luzak napisał:
Uwazam, ze teraz mlodziez przynajmniej nie bedzie musiala sie tluc 3 godziny zeby dojechac do wawy lub rzeszowa po to zeby uciec z tego kraju:) Nie oszukujmy sie. Nikt na tej Lubelszczyznie nie bedzie robil interesow. Moze wiecej studentow z zagranicy sie pojawi, bo mniej beda placic za studia niz w zachodniej europie. Ale w sumie malo gdzie sie liczy papier z lubelskich uczelni. Watpie, ze ktos z lokalnych wladz czyta to forum, bo wiekszosc z nich nawet nie umie sie obslugiwac komputerem:) ale jesli tu dotrzecie to zrozumcie, ze Polska jest za bardzo skorumpowanym krajem zeby tam cokolwiek rozwijac. Wszystko to wasza wina, bo najpierw myslicie zeby napchac wasze kieszenie. I teraz powiedzcie KTO bedzie prowadzic biznes ze zlodziejami? Wiem, bo sam juz dawno ucieklem z Polski i zycze tego samego wszystkim mlodym ludziom. Macie okazje to nie bojcie sie. Przynajmniej lotnisko jest teraz blizej;) Pozdro!
wow, chyba pani wyleciala z uczelini i albo ma inny problem. Albo skaczyla studia i ma prace za granica na niskim poziomie. "Nikt nie bedzie robil interesow"?: podam jeden z wielu przykladow: frima produkujaca smidlowce w Swidniku. Oni bardzo, barzo czesto lataja do niemczech i GB. (byl kiedys wywiad na stronie swidnika) "malo gdzie sie liczy papier z lubelskich uczelni": chyba twoj papier, na kturym stoi zla ocena. Lublin ma 100.000 studentow, to samo z siebie swiadczy o popularnosci i jakosci studiow. Jak by bylo zle to, by sobie gdzies indziej studiowali "Watpie, ze ktos z lokalnych wladz czyta to forum, bo wiekszosc z nich nawet nie umie sie obslugiwac komputerem:)" wow, pani naprawde ma problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacje to mam akurat doskonałe. Radzę przeczytać w KRS od kiedy istnieje spółka PLL, jak zmieniali się prezesi i ile pieniędzy pochłonęło to całe lotnisko. Sprawozdania są jawne, każdy może się z nimi zapoznać. Koszt lotniska to nie tylko faktyczna budowa, ale wszystko to co było z nią związane. Nie chcę obrażać, ale u Pana takie wnioski jak i pisownia. Niektórych zadowoli byle co. Stąd właśnie festyny przed wyborami, oglądanie lotniska, jakby to był kolejny cud świata. Ludzie Wy naprawdę macie mało atrakcji, skoro stoicie w korkach po 2 godziny, aby zobaczyć lotnisko. Jedźcie jeszcze na jego otwarcie i pocałujcie w rękę najpierw samozwańczego "ojca" lotniska, a potem jak leci od prezydenta do prezesa, nie wspominając o kilku dyrektorach, w tym radnym. Dla Was coś co jest normalne jest wyczynem. Nawet nie zastanawiacie się kiedy i co powinno być i dlaczego to lotnisko to jest Wam potrzebne w pierwszej kolejności do latania, aby być popychadłem u obcych, a nie pracować w swoim kraju, zgodnie z wykształceniem, a ludzi innych narodowości zatrudniać u siebie w domu do sprzątania. Jak długo tak będziecie myśleć, tak długo każdy rząd, władza będą Was traktować tak, jak p.Lis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Informacje to mam akurat doskonałe. Radzę przeczytać w KRS od kiedy istnieje spółka PLL, jak zmieniali się prezesi i ile pieniędzy pochłonęło to całe lotnisko. Sprawozdania są jawne, każdy może się z nimi zapoznać. Koszt lotniska to nie tylko faktyczna budowa, ale wszystko to co było z nią związane. Nie chcę obrażać, ale u Pana takie wnioski jak i pisownia. Niektórych zadowoli byle co. Stąd właśnie festyny przed wyborami, oglądanie lotniska, jakby to był kolejny cud świata. Ludzie Wy naprawdę macie mało atrakcji, skoro stoicie w korkach po 2 godziny, aby zobaczyć lotnisko. Jedźcie jeszcze na jego otwarcie i pocałujcie w rękę najpierw samozwańczego "ojca" lotniska, a potem jak leci od prezydenta do prezesa, nie wspominając o kilku dyrektorach, w tym radnym. Dla Was coś co jest normalne jest wyczynem. Nawet nie zastanawiacie się kiedy i co powinno być i dlaczego to lotnisko to jest Wam potrzebne w pierwszej kolejności do latania, aby być popychadłem u obcych, a nie pracować w swoim kraju, zgodnie z wykształceniem, a ludzi innych narodowości zatrudniać u siebie w domu do sprzątania. Jak długo tak będziecie myśleć, tak długo każdy rząd, władza będą Was traktować tak, jak p.Lis.
100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Z tego wszystkiego rozumiem, że to będą loty głownie dla ludzi, którzy będą latać 2 razy w miesiącu, albo i rzadziej, czyli do pracy i z pracy, a co z lotami - rano wylot, a wieczorem przylot? Poza tym budowanie lotniska w XXI wieku, tak aby stratowały i lądowały nad miastami to archaizm. Ale cóż się dziwić, jak wybudowanie tego lotniska pochłonęło tyle mln i ponad 10 lat, bo chyba nikt nie wierzy, że to lotnisko powstawało od ruszenia łopatą do pozamiatania płyty? Przecież ktoś brał kasę w tym Porcie przez ponad 10 lat, że nie wspomnę o podwójnie wykupywanej ziemi na lotnisko w dwóch rejonizacjach? Samoloty do latania do pracy i z pracy, a może by tak zająć się modernizacją kolei i skończyć z tą jazdą tirami w mieście, budową obwodnicy nie w planie 10-letnim, ale już, remontem ulic i chodników w mieście oraz zastanowieniem się nad przemysłem spożywczo - warzywniczo - owocowym? W końcu nasze województwo to głównie tereny rolnicze. Zniszczono doskonale wyposażoną cukrownię, bo tak pasowało rządzącym, to może coś w zamian, a nie jedynie ścieżka zdrowia po stadionie, który ma byc wybudowany? Atrakcje to są na końcu, a najpierw to jest to, co pozwoli zarobić pieniądze na te atrakcje.
100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow, chyba pani wyleciala z uczelini i albo ma inny problem. Albo skaczyla studia i ma prace za granica na niskim poziomie. "Nikt nie bedzie robil interesow"?: podam jeden z wielu przykladow: frima produkujaca smidlowce w Swidniku. Oni bardzo, barzo czesto lataja do niemczech i GB. (byl kiedys wywiad na stronie swidnika) "malo gdzie sie liczy papier z lubelskich uczelni": chyba twoj papier, na kturym stoi zla ocena. Lublin ma 100.000 studentow, to samo z siebie swiadczy o popularnosci i jakosci studiow. Jak by bylo zle to, by sobie gdzies indziej studiowali "Watpie, ze ktos z lokalnych wladz czyta to forum, bo wiekszosc z nich nawet nie umie sie obslugiwac komputerem:)" wow, pani naprawde ma problem. Nie pani, a pan. I nie "ktury", a ktory, nie do "Niemczech" a Niemiec.Pochodze z Lubelszczyzny tak poza tym. Nie mam zamiaru z wami polemizowac. Jestem zadowolny z tego co osiagnalem. Zanim zaczniesz kogokolwiek obrazac zastanow sie dwa razy, bo tak sie sklada, ze jednak zdarzaja sie przypadki, ze znajdzie sie ktos madrzejszy od ciebie. Zycze wam sukcesow z tym waszym lotniskiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest wieża kontroli lotów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosik, ja też się z Tobą zgadzam. Szkoda, że tylko dla nas to lotnisko i wszystko z nim związane nie jest cudem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Ktosik, ja też się z Tobą zgadzam. Szkoda, że tylko dla nas to lotnisko i wszystko z nim związane nie jest cudem.
Zdaje się, że jeszcze "luzak" należy do tych myślących, więc pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty sądzisz, że Lublin będzie miał 2-3 ??? hahahaha... Ruszy lotnisko, ruszą linie i połączenia, spokojna twoja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...