Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy urzędnicy polecieli do Indii

Utworzony przez marauder, 9 lutego 2010 r. o 07:40 Powrót do artykułu
Czytam te wszystkie wypowiedzi i nasuwa mi sie kilka wniosko. Te dwie osoby plus urzednicy z innych miast pojechali na podstawie polecenia sluzbowego, wydanego przez swoich zwierzchnikow. To nie jest ich prywatna podroz za pieniadze z programu Rozwoj Polski Wschodniej. Pojechali tam sluzbowo, by sciagnac do nas jakichkolwiek desperatow (tak! tylko desperaci moga u nas inwestowac, przy takim nastawieniu zazdrosnych mieszkancowi takiej infrastrukturze) i zachecic ich do lokowania swoich zakladow. Zastanawialiscie sie kiedys dlaczego nie ma tu zadnych nowych zakladow? Probowaliscie kiedykolwiek zadac sobei to proste pytanie? Bo nie ma promocji i nie ma odpowiedniej infrastruktury. Bo zaden szanujacy sie przedsiebiorca nie bedzie tlukl sie po naszych koslawych drogach, tluk sie smierdzacych pociagiem. Dla niego liczy sie czas. Ale my Polacy wyobrazamy sobie ze jestesmy hiper super i cacy, bo obalalismy komune i wszyscy sa nam cos winni. Guzik prawda. Jesli sami nie wyrobimy sobie renomy, zapomnijmy o czymkolwiek. Byc moze te dwie osoby pojada i uda im sie zrobic cos pozytecznego dla naszego miasta. Bys moze zainteresuja Hindusow naszym regionem... zrobia cos co wielu forumowiczom nie bedzie dane nawet pomarzyc. Potraficie tylko narzekac i nic wiecej. Zrobcie cos pozytywnego dla tego miasta i tego regionu. Gratuluje dziennikarzynie za ujawnienie danych osob ktore pojechaly. Moze jeszcze powinien podac adresy by nieudacznicy, kipiacy nienawiscia, mogli zrobic pikiete. Zalosni jestescie drodzy forumowicze. A swoja droga byc moze informacje o wyjezdzie podal ktos kto byl na tyle sfrustrowany i zazdrosny o ten wyjazd. Zal mi tej osoby. Sam bywalem na targach i wiem, ze to nie jest czas na zwiedzanie i plazowanie wbrew temu co ktos sugerowal. To ciezka harowa by wypasc jak najlepiej i przede wszystkim nie dac plamy. Bo liczy sie nie tylko pierwsze wrazenie, liczy sie to jak bardzo zaintersujesz potencjalnego kontrahenta swoja firma, tu zas regionem. Ktos znalazl kwalifikacje Pani Marcewicz. Brawo!! Szkoda, ze nie pochwalil sie swoimi. Jelsi jestes lepszy to czemu nie znajdziesz podobnej pracy. Moze wtedy bedziesz mial/a okazje sie wykazac. Latwo jest szydzic z kogos, bedac samemu anonimowym. Ktos napisal, zeby te pieniadze przeznaczyc na wyceny mienia zabuzanskiego. Szanowny internauto, wykazales sie daleko idaca ignorancja. W PO RPW sa pieniadze przeznaczone na promocje regionow. Zaś wycena zajmuja sie rzeczoznawcy, posiadajacy wiedze i praktyke. Wycena taka sporzadzana jest na koszt osoby ubiegajacej sie o rekompensate. Proponuje poczytac ustawe, jest tam wszystko opisane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo ale ten artykuł to kpina: Jakie są fakty: 1) to prawda jadą urzędnicy Urzędu Miasta bo w projekcie są zarezerwowane miejsca dla pracowników samorządu ps. z innych miast też jadą ciekawe czy inne lokalne media też narzekają???? I. PRZEDSTAWICIELE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO POLSKI WSCHODNIEJ 1. 2 Przedstawicieli Urzędu Miasta Lublin 2. 2 Przedstawicieli Urzędu Miasta Białystok 3. Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego 4. Przedstawiciel Urzędu miasta Kielce 2) z naszego województwa jedzie pięciu przedsiębiorców -5 na 9 osób tak więc chwała tym, którzy wynegocjowali że jedzie większość od nas z naszego województwa # Przedstawiciel firmy 3-W Studio, Lublin # Przedstawiciel firmy CSF Polska sp. z o.o., Lublin # Przedstawiciel firmy Mikrobit sp. z o.o., Lublin # Przedstawiciel firmy SIM Spółka Inżynierów sp. z o.o., Lublin # Przedstawiciel firmy eLeader sp. z o.o., Świdnik pozostałe osoby: # Przedstawiciel firmy Intratel sp. z o.o., Białystok # Przedstawiciel firmy KOMSERWIS sp. z o.o., Białystok # Przedstawiciel firmy Altar sp. z o.o., Kielce # Przedstawiciel firmy Telbridge sp. z o.o. Kielce CD5BA5 cała lista jest dostępna pod linkiem: http://www.paiz.gov.pl/polska_wschodnia/ogloszenia Ps.łatwo się narzeka i biadoli szkoda że skupiamy się na narzekaniu nikt nie napisał z internautów powodzenia i zdobywajcie inwestorów!!!! Wyjazd do Indii jest niedostępny dla wielu ludzie więc autor miał na celu tylko zdenerwować zwykłych mieszkańców a nie napisać merytorycznie... Pozdrawiam, Marek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieuk ten dziennikarz. Od kiedy to w jezyku polskim jest PRACOWNICZKA, a nie PRACOWNICA. Slownika zabraklo? A moze word nie podkreslil? Trzeba popracowac nad warsztatem. I zgadzam sie z Markiem, dziennikarz rzucil sie na niusa jak wyglodnialy pies. Zabraklo rzetelnosci czy tez za malo wierszowki w tym miesiacu bedzie, Szanowny MB?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Szanowni Państwo ale ten artykuł to kpina: Jakie są fakty: 1) to prawda jadą urzędnicy Urzędu Miasta bo w projekcie są zarezerwowane miejsca dla pracowników samorządu ps. z innych miast też jadą ciekawe czy inne lokalne media też narzekają???? I. PRZEDSTAWICIELE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO POLSKI WSCHODNIEJ 1. 2 Przedstawicieli Urzędu Miasta Lublin 2. 2 Przedstawicieli Urzędu Miasta Białystok 3. Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego 4. Przedstawiciel Urzędu miasta Kielce 2) z naszego województwa jedzie pięciu przedsiębiorców -5 na 9 osób tak więc chwała tym, którzy wynegocjowali że jedzie większość od nas z naszego województwa # Przedstawiciel firmy 3-W Studio, Lublin # Przedstawiciel firmy CSF Polska sp. z o.o., Lublin # Przedstawiciel firmy Mikrobit sp. z o.o., Lublin # Przedstawiciel firmy SIM Spółka Inżynierów sp. z o.o., Lublin # Przedstawiciel firmy eLeader sp. z o.o., Świdnik pozostałe osoby: # Przedstawiciel firmy Intratel sp. z o.o., Białystok # Przedstawiciel firmy KOMSERWIS sp. z o.o., Białystok # Przedstawiciel firmy Altar sp. z o.o., Kielce # Przedstawiciel firmy Telbridge sp. z o.o. Kielce CD5BA5 cała lista jest dostępna pod linkiem: http://www.paiz.gov.pl/polska_wschodnia/ogloszenia Ps.łatwo się narzeka i biadoli szkoda że skupiamy się na narzekaniu nikt nie napisał z internautów powodzenia i zdobywajcie inwestorów!!!! Wyjazd do Indii jest niedostępny dla wielu ludzie więc autor miał na celu tylko zdenerwować zwykłych mieszkańców a nie napisać merytorycznie... Pozdrawiam, Marek
a ja nadal uważam że wyjazd jest bez sensu. typowe marnowanie pieniędzy. ale wiadomo: najlepsze pieniądze robi się na drogich, słomianych inwestycjach, potem sporządzi się protokół kontroli, wpisze w straty itp itd, już w Misiu został podany ten przepis. Dlaczego bez sensu? spieszę z odpowiedziami: - Indie to miliardowy kraj z tanią siłą roboczą, który w zasadzie wszystko dla siebie wytwarza sam. kupuje tylko zaawansowane technologie. pytanie: jakie technnologie ma do zaoferowania Lublin, Kielce, Białystok? - Indie z racji religii mięsa wieprzowego nie jedzą, koniny też, raczej są wegetarianami, weganami itp, kartoszki mają dużo, soi też. co my im sprzedamy? - znam jedną Polską firmę która coś robi w Indiach, producent pieluch i chusteczek TZMO z Torunia (marka Bella, tak tak , ta z marketów), zainwestowała tam miliony euro. - nie znam zbyt wielu inwestycji hinduskich w PL, oprócz wykupienia hut stali przez Lakszmi Mittala. mają cały świat do inwestowania. NA PEWNO nie wybiorą Lublina, bo i po co? co tu ich zachęci? - też bywałem na delegacjach zagranicznych, i zapewniam wszystkich, to fajna przygoda, połączona z fajnymi atrakcjami, można zrobić tysiące zdjęć. i plaża też będzie. z Mumbaju blisko do Goa. Z uwagi na całokształt i powyższe uważam wyjazd za bezcelowy dla miasta, i zazdroszczę tym dwojgu, bo za darmo też bym się jeszcze raz tam przeleciał, a co! rozrywkowy wyjazd życia! rewelacja! decydentom gratuluję dobrego pomysłu na zmarnowanie pieniędzy podatników. Ale w zasadzie wydają nie swoje tylko nasze. co im tam... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uauuuu CSF Polska, Mikrobit, eLeader - czołowi przedstawiciele branży IT buahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe - jak śmiesz szyderczo naśmiewać się z czyjejś cięzkiej pracy, boli że ktoś doszedł do czegoś bardzo ciężkim tyraniem? Możesz i ty wolna droga i będziesz miał możliwość wyjechać i promować swoją pracę (krwawicę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i myślę, czy dobrze, że polecieli? -Najlepiej byłoby, aby redaktor który wzniecił ogień po ich przylocie przeprowadził wywiad i zobaczymy czy warto na takie wyprawy wysyłać ludzi, jeśli tak to jestem ZA może wreszcie coś na tej stronie wszchodniej drgnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do inwestycji indyjskich w Lublinie: Genpact otworzył swoją filie w Lublinie i to właśnie mikroBIT wykonał całe okablowanie strukturalne. do użytkownika hehehe- mikroBIT chociażby 3-krotnie wykonał wizualizację internetową wyników wyborów (do Parlamentu, Prezydenta i do Parlamentu Europejskiego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu mała poprawka bo z tego co mi wiadomo to mikrobit wykonał im wszystkie niskie prądy a nie tylko okablowanie ... od alarmówki poprzez elektrykę dedykowaną, gaszenie, cctv itp ... zbudowali spore datacenter oraz dali prace wielu ludziom ! ... tak więc temat był spory i hindusi byli strasznie zadowoleni z tego jak ich Lublin przywitał i jak lubelskie firmy szybko i sprawnie poradziły sobie z ich tematem !!! ... wiem bo współpracowałem z nimi w zakresie organizacji całej inwestycji ... tak wiec przestańcie narzekać tylko myślcie co zrobić żeby kolejni chcieli u was inwestować a nie w warszawie, krakowie i poznaniu itp ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu mała poprawka bo z tego co mi wiadomo to mikrobit wykonał im wszystkie niskie prądy a nie tylko okablowanie ... od alarmówki poprzez elektrykę dedykowaną, gaszenie, cctv itp ... zbudowali spore datacenter oraz dali prace wielu ludziom ! ... tak więc temat był spory i hindusi byli strasznie zadowoleni z tego jak ich Lublin przywitał i jak lubelskie firmy szybko i sprawnie poradziły sobie z ich tematem !!! ... wiem bo współpracowałem z nimi w zakresie organizacji całej inwestycji ... tak wiec przestańcie narzekać tylko myślcie co zrobić żeby kolejni chcieli u was inwestować a nie w warszawie, krakowie i poznaniu itp ...
Tyle, że przy płacach w firmach takich jak Mikrobit, CSF czy eLeader to prawdziwi specjaliści są już w Warszawie, Krakowie i Poznaniu itp a tutaj to sobie mogą popracować najwyżej absolwenci informatyki z PL lub UMCS i to też krótko. Albo desperaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Tyle, że przy płacach w firmach takich jak Mikrobit, CSF czy eLeader to prawdziwi specjaliści są już w Warszawie, Krakowie i Poznaniu itp a tutaj to sobie mogą popracować najwyżej absolwenci informatyki z PL lub UMCS i to też krótko. Albo desperaci
O płacach w tych firmach niewiele wiem ale znam tam kilku gości i są naprawdę nieźli ! ... zresztą wiesz nie każdy jest tak płytki że ucieka od razu dla kasy do innego miasta ... masz mocno przekręcone poglądy na świat ... kasa nie jest najważniejsza ! ... uwierz mi ... naprawdę nie jest to prawda że dobrzy specjaliści są tylko w warszawie ! Znam tutaj całą masę gości zarabiających krocie a są leszczami przy kolesiach z mikrobitu zarówno pod kątem wiedzy, umiejętności jak i ogłady czy organizacji biznesowej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O płacach w tych firmach niewiele wiem ale znam tam kilku gości i są naprawdę nieźli ! ... zresztą wiesz nie każdy jest tak płytki że ucieka od razu dla kasy do innego miasta ... masz mocno przekręcone poglądy na świat ... kasa nie jest najważniejsza ! ... uwierz mi ... naprawdę nie jest to prawda że dobrzy specjaliści są tylko w warszawie ! Znam tutaj całą masę gości zarabiających krocie a są leszczami przy kolesiach z mikrobitu zarówno pod kątem wiedzy, umiejętności jak i ogłady czy organizacji biznesowej !
Rozumiem, rozumiem - kasa nie jest najważniejsza. Kredyty, wykarmienie dzieci, mozliwość wyjazdu na wakacje - to wszystko bierze sie według ciebie z satysfakcji z pracy buahahahaha i muszę przyznać rację - z tego założenia wychodzą właśnie te wszystkie g..niane firmy w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...