Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lutego 2010 r.
19:40
Edytuj ten wpis

Lubelscy urzędnicy polecieli do Indii

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 32 A A

Dwoje urzędników lubelskiego Urzędu Miasta poleciało do Indii. Spędzą tam dziesięć dni, m.in. na targach gospodarczych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie poinformował nas jeden z Czytelników. – Ciekawi mnie dlaczego i po co urzędnicy wybierają się do Indii. Nie wydaje mi się, by takie wyjazdy coś dawały, chociaż mogę się mylić – napisał Czytelnik.

Sprawdziliśmy. Do Indii poleciało w niedzielę dwoje pracowników Biura Obsługi Inwestorów: p.o. kierownika biura Bartosz Sobotka i jedna z pracowniczek Gracja Marcewicz.

Lubelski urząd pokrywa tylko koszty wyjazdu służbowego samochodu na lotnisko w Warszawie i z powrotem.

– Cały wyjazd organizuje i finansuje Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój Polski Wschodniej” – mówi Andrzej Wojewódzki, sekretarz lubelskiego Urzędu Miasta.

– Oprócz dwojga naszych pracowników biorą w nim udział przedstawiciele innych samorządów. Urzędnicy spędzą w Indiach (w Bombaju i Nowym Delhi) dziesięć dni – do 17 lutego.

– Wezmą udział w międzynarodowych targach a także w misji gospodarczej – wyjaśnia Wojewódzki. Cel wyjazdu: Znaleźć przedsiębiorców, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Lublinem albo zainwestować w naszym mieście.

W wyjeździe uczestniczą też przedstawiciele firm z Lublina, Świdnika, Białegostoku i Kielc.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 lutego 2010 o 12:57
0
Gość napisał:
O płacach w tych firmach niewiele wiem ale znam tam kilku gości i są naprawdę nieźli ! ... zresztą wiesz nie każdy jest tak płytki że ucieka od razu dla kasy do innego miasta ... masz mocno przekręcone poglądy na świat ... kasa nie jest najważniejsza ! ... uwierz mi ... naprawdę nie jest to prawda że dobrzy specjaliści są tylko w warszawie ! Znam tutaj całą masę gości zarabiających krocie a są leszczami przy kolesiach z mikrobitu zarówno pod kątem wiedzy, umiejętności jak i ogłady czy organizacji biznesowej !

Rozumiem, rozumiem - kasa nie jest najważniejsza. Kredyty, wykarmienie dzieci, mozliwość wyjazdu na wakacje - to wszystko bierze sie według ciebie z satysfakcji z pracy buahahahaha i muszę przyznać rację - z tego założenia wychodzą właśnie te wszystkie g..niane firmy w tym mieście

Rozumiem, rozumiem - kasa nie jest najważniejsza. Kredyty, wykarmienie dzieci, mozliwość wyjazdu na wakacje - to wszystko bierze sie według ciebie z satysfakcji z pracy buahahahaha i muszę przyznać rację - z tego założenia wychodzą właśnie te wszystkie g..niane firmy w tym mieście rozwiń
Avatar
Gość / 19 lutego 2010 o 11:02
0
~gość~ napisał:
Tyle, że przy płacach w firmach takich jak Mikrobit, CSF czy eLeader to prawdziwi specjaliści są już w Warszawie, Krakowie i Poznaniu itp a tutaj to sobie mogą popracować najwyżej absolwenci informatyki z PL lub UMCS i to też krótko. Albo desperaci

O płacach w tych firmach niewiele wiem ale znam tam kilku gości i są naprawdę nieźli ! ... zresztą wiesz nie każdy jest tak płytki że ucieka od razu dla kasy do innego miasta ... masz mocno przekręcone poglądy na świat ... kasa nie jest najważniejsza ! ... uwierz mi ... naprawdę nie jest to prawda że dobrzy specjaliści są tylko w warszawie ! Znam tutaj całą masę gości zarabiających krocie a są leszczami przy kolesiach z mikrobitu zarówno pod kątem wiedzy, umiejętności jak i ogłady czy organizacji biznesowej !
lko w warszawie ! Znam tutaj całą masę gości zarabiających krocie a są leszczami przy kolesiach z mikrobitu zarówno pod kątem wiedzy, umiejętności jak i ogłady czy organizacji biznesowej ! rozwiń
Avatar
~gość~ / 16 lutego 2010 o 17:09
0
Gość napisał:
Gościu mała poprawka bo z tego co mi wiadomo to mikrobit wykonał im wszystkie niskie prądy a nie tylko okablowanie ... od alarmówki poprzez elektrykę dedykowaną, gaszenie, cctv itp ... zbudowali spore datacenter oraz dali prace wielu ludziom ! ... tak więc temat był spory i hindusi byli strasznie zadowoleni z tego jak ich Lublin przywitał i jak lubelskie firmy szybko i sprawnie poradziły sobie z ich tematem !!! ... wiem bo współpracowałem z nimi w zakresie organizacji całej inwestycji ... tak wiec przestańcie narzekać tylko myślcie co zrobić żeby kolejni chcieli u was inwestować a nie w warszawie, krakowie i poznaniu itp ...

Tyle, że przy płacach w firmach takich jak Mikrobit, CSF czy eLeader to prawdziwi specjaliści są już w Warszawie, Krakowie i Poznaniu itp a tutaj to sobie mogą popracować najwyżej absolwenci informatyki z PL lub UMCS i to też krótko. Albo desperaci

Tyle, że przy płacach w firmach takich jak Mikrobit, CSF czy eLeader to prawdziwi specjaliści są już w Warszawie, Krakowie i Poznaniu itp a tutaj to sobie mogą popracować najwyżej absolwenci informatyki z PL lub UMCS i to też krótko. Albo desperaci rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 15:11
0
Gościu mała poprawka bo z tego co mi wiadomo to mikrobit wykonał im wszystkie niskie prądy a nie tylko okablowanie ... od alarmówki poprzez elektrykę dedykowaną, gaszenie, cctv itp ... zbudowali spore datacenter oraz dali prace wielu ludziom ! ... tak więc temat był spory i hindusi byli strasznie zadowoleni z tego jak ich Lublin przywitał i jak lubelskie firmy szybko i sprawnie poradziły sobie z ich tematem !!! ... wiem bo współpracowałem z nimi w zakresie organizacji całej inwestycji ... tak wiec przestańcie narzekać tylko myślcie co zrobić żeby kolejni chcieli u was inwestować a nie w warszawie, krakowie i poznaniu itp ...
Gościu mała poprawka bo z tego co mi wiadomo to mikrobit wykonał im wszystkie niskie prądy a nie tylko okablowanie ... od alarmówki poprzez elektrykę dedykowaną, gaszenie, cctv itp ... zbudowali spore datacenter oraz dali prace wielu ludziom ! ... tak więc temat był spory i hindusi byli strasznie zadowoleni z tego jak ich Lublin przywitał i jak lubelskie firmy szybko i sprawnie poradziły sobie z ich tematem !!! ... wiem bo współpracowałem z nimi w zakresie organizacji całej inwestycji ... tak wiec przestańcie narzekać tylko... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2010 o 21:57
0
Co do inwestycji indyjskich w Lublinie: Genpact otworzył swoją filie w Lublinie i to właśnie mikroBIT wykonał całe okablowanie strukturalne.
do użytkownika hehehe- mikroBIT chociażby 3-krotnie wykonał wizualizację internetową wyników wyborów (do Parlamentu, Prezydenta i do Parlamentu Europejskiego)
Avatar
bezrobotny / 10 lutego 2010 o 17:32
0
Tak czytam i myślę, czy dobrze, że polecieli? -Najlepiej byłoby, aby redaktor który wzniecił ogień po ich przylocie przeprowadził wywiad i zobaczymy czy warto na takie wyprawy wysyłać ludzi, jeśli tak to jestem ZA może wreszcie coś na tej stronie wszchodniej drgnie.
Avatar
Gość / 10 lutego 2010 o 14:39
0
hehehe - jak śmiesz szyderczo naśmiewać się z czyjejś cięzkiej pracy, boli że ktoś doszedł do czegoś bardzo ciężkim tyraniem? Możesz i ty wolna droga i będziesz miał możliwość wyjechać i promować swoją pracę (krwawicę).
Avatar
hehehe / 10 lutego 2010 o 11:01
0
Uauuuu CSF Polska, Mikrobit, eLeader - czołowi przedstawiciele branży IT buahahahahahaha
Avatar
am / 9 lutego 2010 o 18:30
0
marek napisał:
Szanowni Państwo ale ten artykuł to kpina:
Jakie są fakty:
1) to prawda jadą urzędnicy Urzędu Miasta bo w projekcie są zarezerwowane miejsca dla pracowników samorządu ps. z innych miast też jadą ciekawe czy inne lokalne media też narzekają????

I. PRZEDSTAWICIELE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO POLSKI WSCHODNIEJ

1. 2 Przedstawicieli Urzędu Miasta Lublin

2. 2 Przedstawicieli Urzędu Miasta Białystok

3. Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego

4. Przedstawiciel Urzędu miasta Kielce


2) z naszego województwa jedzie pięciu przedsiębiorców -5 na 9 osób tak więc chwała tym, którzy wynegocjowali że jedzie większość od nas z naszego województwa

# Przedstawiciel firmy 3-W Studio, Lublin

# Przedstawiciel firmy CSF Polska sp. z o.o., Lublin

# Przedstawiciel firmy Mikrobit sp. z o.o., Lublin

# Przedstawiciel firmy SIM Spółka Inżynierów sp. z o.o., Lublin

# Przedstawiciel firmy eLeader sp. z o.o., Świdnik

pozostałe osoby:

# Przedstawiciel firmy Intratel sp. z o.o., Białystok

# Przedstawiciel firmy KOMSERWIS sp. z o.o., Białystok

# Przedstawiciel firmy Altar sp. z o.o., Kielce

# Przedstawiciel firmy Telbridge sp. z o.o. Kielce CD5BA5

cała lista jest dostępna pod linkiem:

[url="http://www.paiz.gov.pl/polska_wschodnia/ogloszenia"]http://www.paiz.gov.pl/polska_wschodnia/ogloszenia[/url]


Ps.łatwo się narzeka i biadoli szkoda że skupiamy się na narzekaniu nikt nie napisał z internautów powodzenia i zdobywajcie inwestorów!!!!
Wyjazd do Indii jest niedostępny dla wielu ludzie więc autor miał na celu tylko zdenerwować zwykłych mieszkańców a nie napisać merytorycznie...

Pozdrawiam,
Marek



a ja nadal uważam że wyjazd jest bez sensu. typowe marnowanie pieniędzy. ale wiadomo: najlepsze pieniądze robi się na drogich, słomianych inwestycjach, potem sporządzi się protokół kontroli, wpisze w straty itp itd, już w Misiu został podany ten przepis.
Dlaczego bez sensu? spieszę z odpowiedziami:

- Indie to miliardowy kraj z tanią siłą roboczą, który w zasadzie wszystko dla siebie wytwarza sam. kupuje tylko zaawansowane technologie. pytanie: jakie technnologie ma do zaoferowania Lublin, Kielce, Białystok?
- Indie z racji religii mięsa wieprzowego nie jedzą, koniny też, raczej są wegetarianami, weganami itp, kartoszki mają dużo, soi też. co my im sprzedamy?
- znam jedną Polską firmę która coś robi w Indiach, producent pieluch i chusteczek TZMO z Torunia (marka Bella, tak tak , ta z marketów), zainwestowała tam miliony euro.
- nie znam zbyt wielu inwestycji hinduskich w PL, oprócz wykupienia hut stali przez Lakszmi Mittala. mają cały świat do inwestowania. NA PEWNO nie wybiorą Lublina, bo i po co? co tu ich zachęci?
- też bywałem na delegacjach zagranicznych, i zapewniam wszystkich, to fajna przygoda, połączona z fajnymi atrakcjami, można zrobić tysiące zdjęć. i plaża też będzie. z Mumbaju blisko do Goa.
Z uwagi na całokształt i powyższe uważam wyjazd za bezcelowy dla miasta, i zazdroszczę tym dwojgu, bo za darmo też bym się jeszcze raz tam przeleciał, a co! rozrywkowy wyjazd życia! rewelacja! decydentom gratuluję dobrego pomysłu na zmarnowanie pieniędzy podatników. Ale w zasadzie wydają nie swoje tylko nasze. co im tam... pozdrawiam



a ja nadal uważam że wyjazd jest bez sensu. typowe marnowanie pieniędzy. ale wiadomo: najlepsze pieniądze robi się na drogich, słomianych inwestycjach, potem sporządzi się protokół kontroli, wpisze w straty itp itd, już w Misiu został podany ten przepis.
Dlaczego bez sensu? spieszę z odpowiedziami:

- Indie to miliardowy kraj z tanią siłą roboczą, który w zasadzie wszystko dla siebie wytwarza sam. kupuje tylko zaawansowane technologie. pytanie: jakie technnologie ma do zaoferowania Lublin,... rozwiń
Avatar
czytelnik / 9 lutego 2010 o 17:20
0
nieuk ten dziennikarz. Od kiedy to w jezyku polskim jest PRACOWNICZKA, a nie PRACOWNICA. Slownika zabraklo? A moze word nie podkreslil? Trzeba popracowac nad warsztatem. I zgadzam sie z Markiem, dziennikarz rzucil sie na niusa jak wyglodnialy pies. Zabraklo rzetelnosci czy tez za malo wierszowki w tym miesiacu bedzie, Szanowny MB?
Avatar
Gość / 22 lutego 2010 o 12:57
0
Gość napisał:
O płacach w tych firmach niewiele wiem ale znam tam kilku gości i są naprawdę nieźli ! ... zresztą wiesz nie każdy jest tak płytki że ucieka od razu dla kasy do innego miasta ... masz mocno przekręcone poglądy na świat ... kasa nie jest najważniejsza ! ... uwierz mi ... naprawdę nie jest to prawda że dobrzy specjaliści są tylko w warszawie ! Znam tutaj całą masę gości zarabiających krocie a są leszczami przy kolesiach z mikrobitu zarówno pod kątem wiedzy, umiejętności jak i ogłady czy organizacji biznesowej !

Rozumiem, rozumiem - kasa nie jest najważniejsza. Kredyty, wykarmienie dzieci, mozliwość wyjazdu na wakacje - to wszystko bierze sie według ciebie z satysfakcji z pracy buahahahaha i muszę przyznać rację - z tego założenia wychodzą właśnie te wszystkie g..niane firmy w tym mieście

Rozumiem, rozumiem - kasa nie jest najważniejsza. Kredyty, wykarmienie dzieci, mozliwość wyjazdu na wakacje - to wszystko bierze sie według ciebie z satysfakcji z pracy buahahahaha i muszę przyznać rację - z tego założenia wychodzą właśnie te wszystkie g..niane firmy w tym mieście rozwiń
Avatar
Gość / 19 lutego 2010 o 11:02
0
~gość~ napisał:
Tyle, że przy płacach w firmach takich jak Mikrobit, CSF czy eLeader to prawdziwi specjaliści są już w Warszawie, Krakowie i Poznaniu itp a tutaj to sobie mogą popracować najwyżej absolwenci informatyki z PL lub UMCS i to też krótko. Albo desperaci

O płacach w tych firmach niewiele wiem ale znam tam kilku gości i są naprawdę nieźli ! ... zresztą wiesz nie każdy jest tak płytki że ucieka od razu dla kasy do innego miasta ... masz mocno przekręcone poglądy na świat ... kasa nie jest najważniejsza ! ... uwierz mi ... naprawdę nie jest to prawda że dobrzy specjaliści są tylko w warszawie ! Znam tutaj całą masę gości zarabiających krocie a są leszczami przy kolesiach z mikrobitu zarówno pod kątem wiedzy, umiejętności jak i ogłady czy organizacji biznesowej !
lko w warszawie ! Znam tutaj całą masę gości zarabiających krocie a są leszczami przy kolesiach z mikrobitu zarówno pod kątem wiedzy, umiejętności jak i ogłady czy organizacji biznesowej ! rozwiń
Avatar
~gość~ / 16 lutego 2010 o 17:09
0
Gość napisał:
Gościu mała poprawka bo z tego co mi wiadomo to mikrobit wykonał im wszystkie niskie prądy a nie tylko okablowanie ... od alarmówki poprzez elektrykę dedykowaną, gaszenie, cctv itp ... zbudowali spore datacenter oraz dali prace wielu ludziom ! ... tak więc temat był spory i hindusi byli strasznie zadowoleni z tego jak ich Lublin przywitał i jak lubelskie firmy szybko i sprawnie poradziły sobie z ich tematem !!! ... wiem bo współpracowałem z nimi w zakresie organizacji całej inwestycji ... tak wiec przestańcie narzekać tylko myślcie co zrobić żeby kolejni chcieli u was inwestować a nie w warszawie, krakowie i poznaniu itp ...

Tyle, że przy płacach w firmach takich jak Mikrobit, CSF czy eLeader to prawdziwi specjaliści są już w Warszawie, Krakowie i Poznaniu itp a tutaj to sobie mogą popracować najwyżej absolwenci informatyki z PL lub UMCS i to też krótko. Albo desperaci

Tyle, że przy płacach w firmach takich jak Mikrobit, CSF czy eLeader to prawdziwi specjaliści są już w Warszawie, Krakowie i Poznaniu itp a tutaj to sobie mogą popracować najwyżej absolwenci informatyki z PL lub UMCS i to też krótko. Albo desperaci rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 15:11
0
Gościu mała poprawka bo z tego co mi wiadomo to mikrobit wykonał im wszystkie niskie prądy a nie tylko okablowanie ... od alarmówki poprzez elektrykę dedykowaną, gaszenie, cctv itp ... zbudowali spore datacenter oraz dali prace wielu ludziom ! ... tak więc temat był spory i hindusi byli strasznie zadowoleni z tego jak ich Lublin przywitał i jak lubelskie firmy szybko i sprawnie poradziły sobie z ich tematem !!! ... wiem bo współpracowałem z nimi w zakresie organizacji całej inwestycji ... tak wiec przestańcie narzekać tylko myślcie co zrobić żeby kolejni chcieli u was inwestować a nie w warszawie, krakowie i poznaniu itp ...
Gościu mała poprawka bo z tego co mi wiadomo to mikrobit wykonał im wszystkie niskie prądy a nie tylko okablowanie ... od alarmówki poprzez elektrykę dedykowaną, gaszenie, cctv itp ... zbudowali spore datacenter oraz dali prace wielu ludziom ! ... tak więc temat był spory i hindusi byli strasznie zadowoleni z tego jak ich Lublin przywitał i jak lubelskie firmy szybko i sprawnie poradziły sobie z ich tematem !!! ... wiem bo współpracowałem z nimi w zakresie organizacji całej inwestycji ... tak wiec przestańcie narzekać tylko... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2010 o 21:57
0
Co do inwestycji indyjskich w Lublinie: Genpact otworzył swoją filie w Lublinie i to właśnie mikroBIT wykonał całe okablowanie strukturalne.
do użytkownika hehehe- mikroBIT chociażby 3-krotnie wykonał wizualizację internetową wyników wyborów (do Parlamentu, Prezydenta i do Parlamentu Europejskiego)
Avatar
bezrobotny / 10 lutego 2010 o 17:32
0
Tak czytam i myślę, czy dobrze, że polecieli? -Najlepiej byłoby, aby redaktor który wzniecił ogień po ich przylocie przeprowadził wywiad i zobaczymy czy warto na takie wyprawy wysyłać ludzi, jeśli tak to jestem ZA może wreszcie coś na tej stronie wszchodniej drgnie.
Avatar
Gość / 10 lutego 2010 o 14:39
0
hehehe - jak śmiesz szyderczo naśmiewać się z czyjejś cięzkiej pracy, boli że ktoś doszedł do czegoś bardzo ciężkim tyraniem? Możesz i ty wolna droga i będziesz miał możliwość wyjechać i promować swoją pracę (krwawicę).
Avatar
hehehe / 10 lutego 2010 o 11:01
0
Uauuuu CSF Polska, Mikrobit, eLeader - czołowi przedstawiciele branży IT buahahahahahaha
Avatar
am / 9 lutego 2010 o 18:30
0
marek napisał:
Szanowni Państwo ale ten artykuł to kpina:
Jakie są fakty:
1) to prawda jadą urzędnicy Urzędu Miasta bo w projekcie są zarezerwowane miejsca dla pracowników samorządu ps. z innych miast też jadą ciekawe czy inne lokalne media też narzekają????

I. PRZEDSTAWICIELE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO POLSKI WSCHODNIEJ

1. 2 Przedstawicieli Urzędu Miasta Lublin

2. 2 Przedstawicieli Urzędu Miasta Białystok

3. Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego

4. Przedstawiciel Urzędu miasta Kielce


2) z naszego województwa jedzie pięciu przedsiębiorców -5 na 9 osób tak więc chwała tym, którzy wynegocjowali że jedzie większość od nas z naszego województwa

# Przedstawiciel firmy 3-W Studio, Lublin

# Przedstawiciel firmy CSF Polska sp. z o.o., Lublin

# Przedstawiciel firmy Mikrobit sp. z o.o., Lublin

# Przedstawiciel firmy SIM Spółka Inżynierów sp. z o.o., Lublin

# Przedstawiciel firmy eLeader sp. z o.o., Świdnik

pozostałe osoby:

# Przedstawiciel firmy Intratel sp. z o.o., Białystok

# Przedstawiciel firmy KOMSERWIS sp. z o.o., Białystok

# Przedstawiciel firmy Altar sp. z o.o., Kielce

# Przedstawiciel firmy Telbridge sp. z o.o. Kielce CD5BA5

cała lista jest dostępna pod linkiem:

[url="http://www.paiz.gov.pl/polska_wschodnia/ogloszenia"]http://www.paiz.gov.pl/polska_wschodnia/ogloszenia[/url]


Ps.łatwo się narzeka i biadoli szkoda że skupiamy się na narzekaniu nikt nie napisał z internautów powodzenia i zdobywajcie inwestorów!!!!
Wyjazd do Indii jest niedostępny dla wielu ludzie więc autor miał na celu tylko zdenerwować zwykłych mieszkańców a nie napisać merytorycznie...

Pozdrawiam,
Marek



a ja nadal uważam że wyjazd jest bez sensu. typowe marnowanie pieniędzy. ale wiadomo: najlepsze pieniądze robi się na drogich, słomianych inwestycjach, potem sporządzi się protokół kontroli, wpisze w straty itp itd, już w Misiu został podany ten przepis.
Dlaczego bez sensu? spieszę z odpowiedziami:

- Indie to miliardowy kraj z tanią siłą roboczą, który w zasadzie wszystko dla siebie wytwarza sam. kupuje tylko zaawansowane technologie. pytanie: jakie technnologie ma do zaoferowania Lublin, Kielce, Białystok?
- Indie z racji religii mięsa wieprzowego nie jedzą, koniny też, raczej są wegetarianami, weganami itp, kartoszki mają dużo, soi też. co my im sprzedamy?
- znam jedną Polską firmę która coś robi w Indiach, producent pieluch i chusteczek TZMO z Torunia (marka Bella, tak tak , ta z marketów), zainwestowała tam miliony euro.
- nie znam zbyt wielu inwestycji hinduskich w PL, oprócz wykupienia hut stali przez Lakszmi Mittala. mają cały świat do inwestowania. NA PEWNO nie wybiorą Lublina, bo i po co? co tu ich zachęci?
- też bywałem na delegacjach zagranicznych, i zapewniam wszystkich, to fajna przygoda, połączona z fajnymi atrakcjami, można zrobić tysiące zdjęć. i plaża też będzie. z Mumbaju blisko do Goa.
Z uwagi na całokształt i powyższe uważam wyjazd za bezcelowy dla miasta, i zazdroszczę tym dwojgu, bo za darmo też bym się jeszcze raz tam przeleciał, a co! rozrywkowy wyjazd życia! rewelacja! decydentom gratuluję dobrego pomysłu na zmarnowanie pieniędzy podatników. Ale w zasadzie wydają nie swoje tylko nasze. co im tam... pozdrawiam



a ja nadal uważam że wyjazd jest bez sensu. typowe marnowanie pieniędzy. ale wiadomo: najlepsze pieniądze robi się na drogich, słomianych inwestycjach, potem sporządzi się protokół kontroli, wpisze w straty itp itd, już w Misiu został podany ten przepis.
Dlaczego bez sensu? spieszę z odpowiedziami:

- Indie to miliardowy kraj z tanią siłą roboczą, który w zasadzie wszystko dla siebie wytwarza sam. kupuje tylko zaawansowane technologie. pytanie: jakie technnologie ma do zaoferowania Lublin,... rozwiń
Avatar
czytelnik / 9 lutego 2010 o 17:20
0
nieuk ten dziennikarz. Od kiedy to w jezyku polskim jest PRACOWNICZKA, a nie PRACOWNICA. Slownika zabraklo? A moze word nie podkreslil? Trzeba popracowac nad warsztatem. I zgadzam sie z Markiem, dziennikarz rzucil sie na niusa jak wyglodnialy pies. Zabraklo rzetelnosci czy tez za malo wierszowki w tym miesiacu bedzie, Szanowny MB?
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 2

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 9 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 90 39

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 15 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 35 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 8

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!