Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marszalek wpompowal 400 tys w promocję .hanba .Chciał z żukiem blyszczeć w tv a tu dupa .realizator nie pokazał ich ani razu i cztery stowy poszły się bzy....ć Ha Ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem jak bawili sie ludzie w Lublinie, ale w tv wyglądało to żałośnie. Zdecydowanie najgorsza impreza kabaretowa. Skecze słabe i nieśmieszne. Ani mru mru, to juz naprawde poziom żenady, pora zejsc ze sceny, albo zmienic podejscie do widza (Niestety nie tylko oni, wszysztkie kabarety wypadly slabo). Dlaczego najlepszy kabaret z lublina SMILE nie wystąpił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza wie lepiej Pani sekretarz województwa 200 fotek na fejsie zamiesciła  Marszalek wszchwiedzący osobiście nadzirował budowę sceny .Wiocha Zenada W#styd. MaRSZAŁKOWE NAJLEPIEJ PREZENTUJĄ SIĘ PRZY CHLEWIE I NA TRAKTORACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Marszałkowski, czyli marszałek zapłacił za kabareton tylko kilka procent z tych 400 tys. Szkoda ze tego autor nie napisał. Reszta sfinansowana została z projektu Unii Europejskiej, który ma na celu promocję województwa lubelskiego. I cel został osiągnięty:-). Cała Polska usłyszała o Lubelskiem i o Lublinie. Super:-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniadze unijne powinny byc wydatkowane za szczególną  uwaga.Nawet kabareciarz wyśmiał sosnowskiego za przydzielenie dotacji TEŻ UNIJNEJ NA STADION.długi rosną i kolejne 100 milionów kredytów w obligacjach zaciągacie panowie urzędnicy .Dziwi tylko postawa radnych co tak głosują jak im poleca Sosnowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Marszałkowski, czyli marszałek zapłacił za kabareton tylko kilka procent z tych 400 tys. Szkoda ze tego autor nie napisał. Reszta sfinansowana została z projektu Unii Europejskiej, który ma na celu promocję województwa lubelskiego. I cel został osiągnięty:-). Cała Polska usłyszała o Lubelskiem i o Lublinie. Super:-))
gosciu, nie zapominaj, ze Polska placi skladki do unii europejskiej i to z naszych, twoich takze, pieniedzy sfinansowano kabareton.  a z innej beczki: nie podobal mi sie podzial na tych, co siedzieli, i tych, co stali. jak rownosc to rownosc.
Ostatnio edytowany 5 lipca 2015 r. o 14:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze kabarety niestety ominęły Lublin szerokim łukiem , było niezabawnie , nieśmiesznie , nudno i takie odniosłam wrażenie , że potraktowano nas tak na odczepnego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autor artykułu chyba nie był na kabaretonie!!! "Kabarety wystąpiły też w pełnych składach" Szczególnie Kabaret Młodych Panów gdzie wystąpił cały jeden członek kabaretu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najpoularniejsze Polskie kabarty"!!! To ja się pytam gdzie był SMILE - kabaret z Lublina, gdzie była Neonówka obecnie najlepszy karatet??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłem w saskim na koncercie i było równie fajnie, było miejsca do siedzenia że hoho... na moście kultury też chyba ktoś grał więc było 3 imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza była super, bardzo fajna atmosfera ale z tymi miejscami siedzącymi to chamstwo. Przyjechałyśmy z siostrą o 18.30 i stanęłyśmy przy samych barierkach otaczających krzesła z nadzieją, że uda nam się zająć miejsca  siedzące ( było ich około 1000). O 19 ochrona zaczęła wpuszczać ... ludzi z zaproszeniami. Niektóre z tych osób miały w rękach całe pliki zaproszeń i gdy sami weszli, zaczęli wydzwaniać po znajomych. Nie wszedł tam nikt z oczekujących przy barierkach, kto nie miał zaproszenia. Byłyśmy zbulwersowane, że są równi i równiejsi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem jak bawili sie ludzie w Lublinie, ale w tv wyglądało to żałośnie. Zdecydowanie najgorsza impreza kabaretowa. Skecze słabe i nieśmieszne. Ani mru mru, to juz naprawde poziom żenady, pora zejsc ze sceny, albo zmienic podejscie do widza (Niestety nie tylko oni, wszysztkie kabarety wypadly slabo). Dlaczego najlepszy kabaret z lublina SMILE nie wystąpił?
"Dzwiękowo" w tv też wyszło słabo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem i nie żałuje,bo bwiły się tylko vipy,jedna chała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie przedstawiony Lublin,Kazimierz Dolny,Brzekochrząszcz trochę za mało ciekawostek i ten mostek nad mokradłem.Ogólnie dobrze na przyszły rok bedą wszystkie kabarety bo ustalą terminy występów tak,że wyjdzie.Ladniej jak w Lidzbarku czy Płocku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałam w TV. Dla mnie było nudne, szczególnie nieśmieszni prowadzący. I cały czas myślałam: kto na leżaczkach, a kto na siedzących??? A przecież wystarczyło postawić dekoracje na placu, a widownię na schodach i trawie... Bywało tak. Wyglądało cudownie, jak w amfiteatrze...Można było usiąść na kocyku, nawet się położyć. A tak? Zaduch i tłok. Przed telewizorem było wygodnie, dobra widoczność i wszystko można było usłyszeć. Tyle, że nudno :( Trzech części nie wytrzymałam, poszłam spać. - Anna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja i wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie spotkałem sie z tak słabym poziomem żartu ...kompletnie robione na siłę ... łatwo wydajecie nasze pieniądze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom  artystyczny zero promocja nie wiadomo o co chodzi Marszałek sie bawił za nasze pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że nie jeździłem pod zamek oglądałem w TV-- myslałem że tylko mnie nudziło ale opinia obecnych uczestników potwierdza że  ----chwała celebrytów wygasa jak ich poziom występów ,- artyści by nie mieli na chleb gdyby nie takie dla nich organizowane wypady po Polsce --widowni nie musi sie podobać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejne naglosnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...