Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie widzę w tym problemu by każde wyznanie miało swoją salkę, by jednocześnie mógł sie modilć i ten i tamten by sobie nie przeszkadzali, przecież na raz nie mogą na głos modilić się do swoich Bogów bo to tylko przeszkadzanie sobie nawzajem. wydaje mi się że właśnie danie takiej możliwości byłoby okazaniem szacunku do drugiej osoby- każdy może wyznawać co chce i nie przeszkadza w tym drugiemu
Skoro Bóg jest wszędzie to na jaką cholerę te wszystkie kaplice?! Jak człowiek jest uczciwy i wierzący to nie potrzebuje ani sal,ani kaplic ani świec ani dzwonów .Boga ma sie w sercu a nie w ołtarzyku.Kto tu czci złotego cielca?To ja agnostyk mam Was pouczać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicy powinni mieć swoje miejsce do modlitw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zapewne tylko tym wnioskiem zaistnieje w europarlamencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybym był europosłem też bym chciał mieć miejsce gdzie można się w ciszy i spokojnie pomodlić tak więc zgadzam się z europosłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłanka z Chełma daje "dobre" rady samotnym matkom,....... Europoseł chce rządzić w Europarlamencie.......... PISożenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są ostatnie podrygi- jeśli chrześcijanki nie zaczną rodzić na potęgę, to ta może powstać, albo i nie to się nie będzie liczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pracy są to niech pracują, a modlić się mogą prywatnie. W dupach im się poprzewracało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Unia Europejska to z gruntu "chrześcijański" projekt, jak można było przeczytać w poprzednim artykule odnośnie flagi z gwiazdkami i jej pochodzenia. No skoro chrześcijański - to w czym problem??? Czy tylko rzekomo chrześcijański i to tylko taki wybieg, żeby łatwiej oszukiwać chrześcijan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zapewne tylko tym wnioskiem zaistnieje w europarlamencie.
  zapewne się mylisz bo to bardzo aktywny europoseł, jest prawie na każdym głosowaniu i często zabiera głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesorze Lublin Pana wspiera w tych staraniach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to jeszcze nie ma takiego miejsca? trochę wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władysław Kosiniak-Kamysz, syn Andrzeja Kosiniaka-Kamysza członka ZSL (1968-1990) i PSL. Obecnie krytyk PiS. Tradycja, konieczność czy wolny wybór?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski europoseł słusznie stara się o miejsce do modlitwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile Hetman z ZSL choduje świń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikomu taka kaplica nie będzie przeszkadzać? czy się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że w okolicach parlamentu znajduje się jakiś K k. Natomiast parlament ma służyć jako miejsce do pracy, a nie do modlitwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan europoseł niech się zajmie naprawdę trapiącymi problemami Uni a nie jakimiś pierdołami ale czym PiS może aie się za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Życzenie udostępnienia takiego pomieszczenia miało wyrażać wielu europosłów, ich asystentów oraz innych pracowników europarlamentu.
  No to w czym problem? Dajcie im jedną salę i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Życzenie udostępnienia takiego pomieszczenia miało wyrażać wielu europosłów, ich asystentów oraz innych pracowników europarlamentu.
  No to w czym problem? Dajcie im jedną salę i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha sonda na nie a pisiory wypisuja glupoty w komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...