Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żuk zaczyna już dotrzymywać obietnic przedwyborczych, czyli bez zmian.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest  już  po  wyborach  to  po co  się  spieszyć, zrobi przed  nastepnymi  wyborami  .Hehehehehe
0
Owszem. Jednak nie tak dawno czytałem artykuł w KL, że oprócz stacji zbudowanych przez miasto, mają pojawić się stacje sfinansowane przez firmy i instytucje - podobno już zgłosiła się jedna z lubelskich uczelni. Tak więc może miasto postawi 5 stacji, a kolejne 5 niezależne podmioty? Tutaj cytat z rzeczonego artykułu: "Ratusz chce, aby w rozbudowę systemu włączyły się uczelnie, firmy oraz instytucje publiczne. Miałyby sfinansować budowę stacji w pobliżu swoich siedzib. - Już prowadzimy w tej sprawie rozmowy. Nie mogę ujawniać o jaki podmioty chodzi - mówił Kazimierz Pidek, dyrektor Zarządu Dróg i Mostów." Tak więc może ratusz już wie, że wystarczy sfinansować 5 stacji, bo resztę sfinansują sponsorzy?  
0
Przecież skądś trzeba wziąć pieniądze na oświetlenie najważniejszej budowli w mieście: stadionu.
0
zróbcie na węglarza .... Tam nawet biletomatu nie ma mimo iż jest tam pętla!
0
do rowerów powinna zostać dołaczona instrukcja jego użytkowania na ulicy. rowerem nie przejeżdża się po przejsciu dla pieszych jeśli nie ma oznaczenia ścieżki rowerowej. 99% rowerzystów pedałuje przez przejście
0
"liczba zarezerwowanych użytkowników" co to znaczy?
0
niech Żuk się skupi na ścieżkach, a dopiero potem dwukrotne zwiększenie wypożyczalni
0
do rowerów powinna zostać dołaczona instrukcja jego użytkowania na ulicy. rowerem nie przejeżdża się po przejsciu dla pieszych jeśli nie ma oznaczenia ścieżki rowerowej. 99% rowerzystów pedałuje przez przejście
I odwrotnie,  99% kierowców nie wie, jak ma się zachować, gdy rowerzysta przejeżdża przez przejście, gdy oznaczona jest ścieżka rowerowa.
0
Stacja rowerowa potrzebna na Dożynkowej!
0
I odwrotnie,  99% kierowców nie wie, jak ma się zachować, gdy rowerzysta przejeżdża przez przejście, gdy oznaczona jest ścieżka rowerowa.
czytaj ze zrozumieniem. piszę o sytuacji gdy jest to przejście dla pieszych i nie ma wyodrębnionej ścieżki rowerowej obok przejścia
0
kierowcy zapominaja ze wyjezdzajac z drogi podporzadkowanej powinni ustępować rowerzystom którzy jadą ścieżką rowerową wyznaczoną równolegle do ulicy z pierwszeństwem przejazdu np ul Filaretów
0
A do każdego samochodu tez instrukcja jesgo użytkowania ? 80% kierowców nie ustępuje pierwszeństwa przejazdu rowerzyści, który jedzie oznaczona ścieżka rowerową obok przejścia dla pieszych.  I dodatkowo samochody maja znak "ustąp pierwszeństwa" znajdujący się przed tą ścieżką. Miałem taki przypadek, że pokłóciłem się z takim dostawczakiem, który o mało mnie nie rozjechał to stwierdził że te paski na jezdni dla rowerzystów to są warunkowe a on znak ustąp to go nie obowiązuje dla rowerzystów.
0
Tylko, że to 90% rowerzystów jeździ wg własnych przepisów, a niewielki procent kierowców nie ma prawa jazdy i nie zna się na przepisach.
0
Raz, że to tylko propozycja budżetu, dwa niewykluczone, że powstaną stacje sfinansowane przez prywatne podmioty :)
0
Już po wyborach to "drugie tyle" zmieniło się tylko w pięć stacji .... Niech żyją nasze wybory
0
5 stacji w 2015 postawi miasto, nie róbmy z tego tragedii narodowej tym bardziej, że trwają rozmowy z uczelniami w sprawie budowy kolejnych stacji  
0
Kalina jak zwykle w tyle , jedna stacja na Berbeckiego to za mało!
0
Jak wolno to niech pedałują, sam widziałem patrol policji jak dawał po przejściu na dwupasmówce a ja już widze ja Ty schodzisz przed każdym przejeściem i przeprowadzasz a z Kalina to faktycznie przegięcie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: