Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To było wracać taksówką. Co nie stać was? Ale stać was było żeby nakupować wódy, pryt i piwska i wszystko jak świnia zostawić pod sobą. Nawet pies nie robi kupy pod siebie, tylko w jednym miejscu. Fakt zostawiacie w tym mieŚcie pieniądze, ale jesteście jego zakałą, drzecie mordy o 4 rano zostawiacie kompletny burdel, zaczepiacie ludzi po pijanemu. Myślicie, że jesteście przyszłością tego narodu? Nic z tych rzeczy po studiach czeka was najwyżej praca w obcych korporacjach, będziecie śmierdzieć olejem z KFC i tego wam życzę bo zamiast na miesiąc przed sesją siedzieć po 10 godzin w czytelniach to wolicie zachowywać się gorzej od meneli(ci chociaż chowają się jak piją). Przechodząc o 8 rano po tym koncercie schodkami w dół z placu po farze widziałem setki butelek, petów, odór moczu. Jesteście niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, wreszcie ktoś nie słodzi tylko mówi prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student wielki inwestor. Po autobusach bydło skacze, nachlane i naćpane. Majowy wieczorek, cieplutko student inwestor musi dupę wieźdź. Może niech MPK całą flotę na obsługę koncertów w nocy, niech kierowcy czekają do 5 rano jak student inwestor skończy imprezować, pośpi do 14ej i w plener i tak cały miesiąć. Żądam stanowczo od MPK żeby wszystkie klimatyzowane autobusy na okres juwenalii były do dyspozycji studentów. Chcę również gorąco podziękować red. Smadze za czujność w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie studenci to to miasto by wymarło, nie było by tu nikogo, zobacz sobie w długie weekendy czy wakacje? same babcie i tyle. wiec troche kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu w jadącym pociągu pewnych państwowych linii, policja wyprosiła "zwykłych" podróżnych z wykupionych przez nich miejscówek ... PKP po awanturze zwróciło za bilety. Czy my w Lublinie, zwykli mieszkańcy, także będziemy z czasem musieli opuszczać autobus miejski, aby ustąpić studentom miejsca ? Rozumiem, że nie ma już fabryk, roboli z Ursusa, FSC-Daewoo, Cukrowni itd itp, Czy teraz w tym mieście student to najważniejsza elita ? Nikt nie martwi się o starsze osoby, o inwalidów czy dzieci. Wszyscy martwią się studentem. Ktoś wyżej napisał, że żak kojarzy się teraz z obrazem ..i zapachem. Coś jest na rzeczy. Zwykły obywatel za picie piwa w miejscu publicznym jest karany, student może legalnie ? Porozumienie rektora z komendantem hyhyhy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD ZAWSZE Z LUBLINA napisał:
Przechodząc o 8 rano po tym koncercie schodkami w dół z placu po farze widziałem setki butelek, petów, odór moczu.
Zamiast psioczyć na studentów, Ty się lepiej zastanów, dlaczego o godz. 8-mej rano ten cały bałagan nie był jeszcze posprzątany? Co robiły służby porządkowe? Smacznie spały o 8-mej? Jeśli przejedziesz się na na jakiś festiwal np. do UK czy Niemiec zobaczysz, że tam służby porządkowe po takiej imprezie wkraczają od razu w nocy i rano jest już czyściutko i ładniutko. Brakuje nam umiejętności organizacyjnych i wyobraźni. Typowy lubelski niedasizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"święto studentów"?! Ryczenie przez głośniki i walenie decybelami do 2 w nocy to święto studentów? Terroryzowanie miasta szatańskim hałasem nazywa się świętem? Ryczenie i dudnienie to tumanienie umysłów - ogłupionych łatwiej tresować i o to przecież chodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał wół jak cielęciem był........ niestety ale taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się idzie na imprezę w nocy to się myśli też o powrocie. MPK nie jest od imprez masowych tylko komunikacji rozkładowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smaga dziennikarzu oburzony,zapraszam Pana do siebie bo mam tych"inwestorów" w lokalu obok swojego mieszkania i skoro mają siłę dzień w dzień balować do 3 w nocy to nie zaszkodzi im przespacerować się w ciepłą noc.A skoro ktoś mnie zaprasza na imprezę to nie zawracam głowy fundatorowi tylko sam organizuję sobie powrót..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dziękujemy wam nasi inwestorzy! Tylko nie zapominajcie że odbiorcami tych inwestycji jesteście też wy, kiedy pracujecie w tych pubach, dyskotekach, sklepach itp. i zarabiacie na stancję i jedzenie! (no chyba że rodzice dają kasę) Inna sprawa, że większość z was jest tak oszczędna, że w rezultacie największą kasę zostawiaja osoby (z Lbn i spoza) nie będące studentami, a normalnie pracujace. Poza tym nie róbcie z siebie zbawicieli tej ziemi bo Lublin wam dał możliwość rozwoju i kształcenia, a jak się nie podoba to idźcie inwestować do Wa-wy czy innego droższego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
gdyby nie studenci to to miasto by wymarło, nie było by tu nikogo, zobacz sobie w długie weekendy czy wakacje? same babcie i tyle. wiec troche kultury
A czy "student" pomyślał, że w długie weekendy wyjeżdżają też stali mieszkańcy... W wakacje nie ma studentów, część stałych mieszkańców wyjeżdża i jakoś na ulicach nie tylko starzy ludzie są. Brak logicznego myślenia, co z was ludzie będą za inż. i mgr. A jak się chce trochę kultury wobec siebie to samemu też ją trzeba okazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest terroryzm. Wcale sie nie dziwię że nie było posprzątane. Kto mógł, ten odsypiał te ryki do 2 w nocy. Uczestnicy tej balangi powini wstać o 6 i sprzątać swoje rzygi i flachy. Niestety, ja odespać nie mogłem,teraz przysypiam w pracy. I nie wciskać mi kitu "zapomniał wół...". Zobaczycie, jak pójdziecie do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk tak jak inni politycy tylko przed wyborami sobie o nas przypominają!!!! A że na razie nie ma wyborów to nas olewają tłumacząc się jak dzieci!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
gdyby nie studenci to to miasto by wymarło, nie było by tu nikogo, zobacz sobie w długie weekendy czy wakacje? same babcie i tyle. wiec troche kultury
Przestań się ośmieszać z tą kulturą. Dopiero wtedy miasto oddycha. Zaznaczam,że daleko mi do wieku babcinego. Przez wieki Lublin nie wymarł bez studentów więc się nie martw żałosny pępku świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik S. jest jak wieszcz, widzi czego inni nie widzą, słyszy czego inni nie słyszą. Nagrodę Pulitzera dla niego za najlepszy artykuł roku o tematyce społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyterrorysta napisał:
To jest terroryzm. Wcale sie nie dziwię że nie było posprzątane. Kto mógł, ten odsypiał te ryki do 2 w nocy. Uczestnicy tej balangi powini wstać o 6 i sprzątać swoje rzygi i flachy. Niestety, ja odespać nie mogłem,teraz przysypiam w pracy. I nie wciskać mi kitu "zapomniał wół...". Zobaczycie, jak pójdziecie do roboty.
Taka masz prace że neta przegladasz to se tam spij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Przestań się ośmieszać z tą kulturą. Dopiero wtedy miasto oddycha. Zaznaczam,że daleko mi do wieku babcinego. Przez wieki Lublin nie wymarł bez studentów więc się nie martw żałosny pępku świata.
to zobacz ilu mieszkancow ubylo w lublinie przez ostatnie 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nachlane bydło, które na studia poszło bo musiało. Wieśniaki na autobusach skaczą, butelki porozbijane... To są Lubelskie Dni KULTURY studenckiej? Połowa towarzystwa nie ma nawet legitymacji studenckiej a przychodzi tam aby narobić awantury. Banda wieśniaków z polibudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci są po prostu BEZCZELNI w swoich wypowiedziach. Pardon, pseudostudenci. Kpina z tych, którzy jeszcze uczciwie chcą pracować i odpocząć. Szanowne władze, my też mamy PRAWO do godnego wypoczynku!Tu też mieszkają dzieci,starsi i chorzy! Kochani lublinianie,aby tylko dotwać do końca maja jak swołocz zacznie wyjeżdżać na wiochy.I tak co roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...