Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: 300 miejskich mieszkań ma powstać na Felinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2016 o 08:21 Powrót do artykułu
Rząd zapowiada "Narodowy Program Mieszkaniowy", a prezydent z nadania PO chce w tym zakresie na 21 lat zadłużyć miasto, które ubiegły rok budżetowy zamknęło 74% relacją długów do dochodów. Na czele spółki stanie ktoś z partyjnej nomenklatury, a tu gdzie teren jest uzbrojony kolejny raz usłyszymy, że nie ma pieniędzy na remonty dróg i chodników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spieszą się
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cwaniaczki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a czy przypadkiem, do gruntów po byłym poligonie nie toczą się postępowania zwrotowe i w takiej sytuacji z planów budowy nici.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rząd zapowiada "Narodowy Program Mieszkaniowy", a prezydent z nadania PO chce w tym zakresie  na 21 lat zadłużyć miasto, które ubiegły rok budżetowy zamknęło 74% relacją długów do dochodów. Na czele spółki stanie ktoś z partyjnej nomenklatury, a tu gdzie teren jest uzbrojony kolejny raz usłyszymy, że nie ma pieniędzy na remonty dróg i chodników.
nie budują mieszkań - narzekasz, budują - narzekasz jeszcze bardziej weź ty się w końcu zdecyduj pisowski trollu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trola to sobie w swojej własnej partyjnej rodzinie poszukaj, a od bezpartyjnych wara - szczególnie jak wyrażają swoje własne opinie, a nie  te uastalone na kolektywie POP
Zaloguj się, aby oddać głos
0
proponuję nazwę tego wspaniałego kompleksu- DZIERŻAWNA II, lub GRYGOWA bis ,a najważniejsze obiekty usługowe to nie sklepy tylko " Warownia POLICJI Państwowej nr. 1"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a oprócz tego wszystkie instytucje pomocowe: MOPR, MOPS, Centrum Interwencji Kryzysowej z filią wytrzeźwiałki, oddział kuchni Brata Alberta, pogotowie opiekuńczo-wychowawcze, żłobek dla dzieci całodobowy (jakby matka zapomniała o swym dziecku, że trzeba je odebrać). I najważniejsze - sklep Żabka, tylko taka trochę inny - że można wejść i zabrać z półki towar i nie płacić. A dostawy na paletach nieofoliowanych, żeby można było ukraść karton wina jeszcze zanim ekspedientka zorientuje się że była dostawa. Do tego zero kamer monitoringu. I to się nazywa nowa fajna dzielnica - żyć i nie umierać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bezpartyjny napisał:
Trola to sobie w swojej własnej partyjnej rodzinie poszukaj, a od bezpartyjnych wara - szczególnie jak wyrażają swoje własne opinie, a nie  te uastalone na kolektywie POP POP program ochrony powietrza :)  ale faktycznie jak się to czyta to zalatuje partyjniakiem i to betonowym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Będą nowe mieszkania komunalne i dobrze bo nie każdego stać na wzięcie kredytu i kupno na rynku nowego mieszkania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: