Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pojazdom na deptakach stanowcze NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden byznesmen bedzie zarabiał a setki ludzi będzie musiało w stresie uciekać przed jakimś koromysłem zamiast spokojnie spacerować po deptaku. Deptak z resztą, jak sama nazwa wskazuje służy do chodzenia. Brawo Panie Prezydencie - w tym temacie ma Pan moje pełne poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do guest jesteś pojebany taki pojazd jeździ powoli w calej Europie są takie pojazdy jeżdżą woniej od rowerow baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem dlaczego mnie obrażasz i wyzywasz (chociaż to świadczy raczej o Tobie o tym kim Ty jesteś), a co do wolnej jazdy to rower jest w stanie manewrować pomiędzy pieszymi a ten wynalazek nie koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ten pojazdy nie mają tablicy rejestracyjnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie on się pcha w te tłumy na deptaku??? litości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Żuk! brawo zdrowy rozsądek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deptak dla ludzi nie pojazdów, tam nawet rowery powodują zagrożenie dla pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prezydencie Żuk!!! Słuszna decyzja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tego pana liczą się tylko pieniądze - to widać, słychać i czuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po deptaku nie powinny jeżdzić rowery a tym bardziej busy. deptakiem chodzi masa ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. W Krakowie pełno tej tandety jeździ po całym centrum. Te pojazdy wyglądają jakby pochodziły z jakichś azjatyckich slamsów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglada to jak gowno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po deptaku nie powinny jeżdzić rowery a tym bardziej busy. deptakiem chodzi masa ludzi
powinny jezdzic rowery a ujak ty jezdzic nie umiesz no to sorry to nie innych problem zarób  sobie na okulary to morze zobaczysz ludzi idoncych po deptaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce pojazdów jest na ulicy, nie na chodniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za!!! Ale niech jeździ trasą spod zamku Tysiąclecia,dalej Wodopojna, Świętoduska, w Lubartowską, Królewska, Wyszyńskiego, Bernardyńska, Plac Wolnośći, Kapucyńska, Krakowskie Przedmieście, Lipowa, Narutowicza, Plac Wolności, Bernardyńska, Wyszyńskiego, Królewska, Lubartowska, Tysiąclecia i dalej pod zamek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona jest ladna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo i Szanowny Redaktorze. Chyba mnie Pan dobrze nie zrozumiał. Nie upieram się przy wjeździe na ul. Grodzką, i pod zamek. Zadowoli mnie wjazd na Stare Miasto, a tego Pan nie zaakcentował. Uważam to za rażąco niesprawiedliwe, tym bardziej, że mam zezwolenie na 2 pojazdy spalinowe i tym bardziej, że po Starym Mieście mogą jeździć samochody dostawcze i taksówki. Odnośnie deptaka, to alternatywna ulica Zielona nie jest naszym problemem, tylko władz. Nie ja się będę wstydził, że nie pokazuję gościom njapiękniejszej ulicy w mieście, tylko władze, że na tę ulicę kierują nasze pojazdy.  Przejazd deptakiem czy ul. Zieloną nie będzie miał wpływu na liczbę naszych klientów, a więc na nasze dochody (jeśli komuś właśnie na tym zależy). Nie muszę jeździć deptakiem, ale wizerunek miasta pokazywany gościom ucierpi, tak jak ucierpi wizerunek władz, które o tym decydują.   Wojciech Górski, Lublin City Tour.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechu, zgadzam się z Panem, że turystom należy pokazac stare miasto, bo w ciągu ostatnich lat zmieniło sie tam tyle że jest już się czym pochwalić. Ale czy nie pomyślał Pan o tym, że turysta który zobaczy stare miasto z "okien" Pańskiego pojazdu, uzna że ten punkt wizyty w Lublinie ma już "odhaczony" i na starówkę nie wróci? A wiadomo, że ten sam turysta, który o własnych siłach przyjdzie na starówkę, bedzie mógł zajśc do galerii, da zarobić restauratorom, dowie się więcej o historii poszczególnych budynków? Wydaje i się ze o takich turystów wszystkim powinno chodzić a nie o takich którzy "zwiedzają" starówke przejazdem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za pozdrowienia. Naszym celem jest pokazanie najpiękniejszych obiektów w mieście oraz przekaz informacji o mieście i obiektach (mamy nagrania w 5 językach). Proszę być spokojnym. Klient po naszej wizycie busem ba Starym Mieście wróci pieszo na Stare Miasto. Fizjologia rządzi się własnym prawem i głód skieruje zainteresowanych do restauracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...