Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I tu jest biznes władz Lublina i nie tylko - coś za coś - czyli w tym wypadku działki za poparcie w wyborach (cena chyba nie jest wygórowana), a my jesteśmy dalej oszukiwani przez te czarne stonki!!! I takie mohery jak usłyszą od księdza, że mają głosować na jarusia od razu polecą do urny!!! ŻAŁOSNE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotek napisał:
NIe podoba Ci sie kosciol to do niego nie choc a jak zejdziesz z tego swiata niepros o pochuwek katolicki bo poco on Ci potrzebny.
Po śmierci d,upa nie rządzi to raz a dwa to najczęściej potomkowie chowają swoich bliskich płacąc pozwolenie ale i za tą usługę dużą kasę ot choćby za pozwolenie na pochówek , a tego nie było tylko jakiś DUREŃ dał we władanie cmentarze czarnej mafii !. KUMASZ -bo tak kupuje się sobie przychylność purpuratów dlatego mimo że pomny dawnych czasów i pamiętający je niezbyt chętnie ale zagłosuję na SLD czy im podobnych !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu magistrat chce oddać Kościołowi ? Czy nie można sprzedać ? Prrzecież Kościół to najbardziej pazerna instytucja w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
I tu jest biznes władz Lublina i nie tylko - coś za coś - czyli w tym wypadku działki za poparcie w wyborach (cena chyba nie jest wygórowana), a my jesteśmy dalej oszukiwani przez te czarne stonki!!! I takie mohery jak usłyszą od księdza, że mają głosować na jarusia od razu polecą do urny!!! ŻAŁOSNE !!!!
Problem tu polega na tym że w tym przypadku tu nie o Jarusia chodzi są i inni chętni by zadbać o ten elektorat a odbywa się to na zasadzie kto da więcej jak tego nie widzisz toś ślepiec jak to nie dociera do Ciebie toś głupiec jak nie chcesz o tym wiedzieć to masz swój w tym interes itd.bajka trwa !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sid napisał:
Niestety niewiedza nie boli a głupota sama rośnie :] Proponuję wpierw zapoznać się z planem zagospodarowania omawianego terenu, jak również celowością inwestycji centrum, co ona będzie oferować mieszkańcom Lublina, a dopiero później wypowiadać się na ten temat. Jak widać na forum chamstwo i prostactwo jest krzykliwe, wszechobecne i nie mające nic wspólnego z rzetelnymi informacjami.
SID -nie pisz głupot bo kartofle mi w piwnicy gniją , a jeżeli to napisz coś więcej jeżeli chcesz być wiarygodny zaś samymi inwektywami nie przekonasz ludzi Ci w przeciwieństwie do Ciebie potrafią myśleć i mają prawo do oceny postępowania swoich władz zaś z Twoją rzetelnością ...no mam wątpliwości .A tak na marginesie odnośnie chamstwa -prostactwa- buty-bezczelności , to człowiek rzekomo się z nimi nie rodzi te cechy człowiek się rzekomo uczy od najbliższego otoczenia więc pytanie a gdzieś Ty się obracał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu kosciol (specjalnie z malej) dostaje od maista grunty za darmo? Najbogatsza w Polsce instytucja i najbardziej skorumpowana (lewe przychody, pedofilia, etc). kazdy by chcial grunt w centrum miasta za darmo. Moze wypowie sie jakis przedstawiciel kosciola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska dla Polaków, ŻYDZI WON!!!! nagle sobie przypomnieli, że mają tu coś swojego..było walczyć a nie sie chować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej oddać Kościołowi niż gminie żydowskiej w Warszawie. Kolejną Plaze czy innego geszefta blaszanego by postawili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też chcę trochę ziemi za darmo !!!!!!! dlaczego Kościół ma otrzymać atrakcyjne grunty za free, jako lublinianin nie zgadzam się z tym i nie ma mojej akceptacji. Rada Miasta jest moim przedstawicielem więc czemu działa na moją niekorzyść ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Polska dla Polaków, ŻYDZI WON!!!! nagle sobie przypomnieli, że mają tu coś swojego..było walczyć a nie sie chować....
Prawie cały episkopat i większość biskupów jest pochodzenia żydowskiego google-Dyskusja użytkownika Hell
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie jaki oficjalny symbol ma Lublin od czasu Wasilewskiego? Dwie odwrócone wieże.Oznaczają one Oko cadyka-identyczne na grobie "Widzącego z Lublina"-cmentarz Żydowski. Takie "same znaczki" na biletach MPK.Dziękujemy ci PO,że tak po cichu wprowadzasz nas do masonerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...