Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: "Kocham Cię, Europo". Manifestacja poparcia dla UE

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2017 r. o 17:35 Powrót do artykułu
Brawo KOD, brawo opozycja. Jesteście skuteczni bo inaczej PiSowskie psy by tak nie ujadały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie że było 100 osób tak podała dziś Gazeta Lublin i co ...? Po co tak pisać....,,Ponad 100 osób przyszło w sobotnie południe na plac Teatralny w Lublinie, by zamanifestować poparcie dla idei Zjednoczonej Europy. - Unia to wspólnota zbudowana wokół takich wartości jak demokracja, wolność słowa, poszanowanie praw i brak...,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Arenie Lublin trzeba było ten wiec zrobić taki tłum,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcj osób było na placu zabaw w Saskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Brawo KOD, brawo opozycja. Jesteście skuteczni bo inaczej PiSowskie psy by tak nie ujadały.... Akurat nazwanie "PiSowskie psy"- traktuję to jako wyróżnienie. Pies jest najwierniejszym przyjacielem. Nigdy nie zdradzi. Nie można tego POwiedzieć o pewnej grupce niestety ludzi. Pieknie i medialnie wyszliście na fotkach. Brawo wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan Wilk przyniósł jakąś kopertę, nie wiedząc, rzecz jasna, co w niej jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabiutko w Lublinie, nikomu się nie chce, dużo dobrego dostajemy ale po ruszyć się nam z domów nie chce... ludzie pomyslcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super zdjęcie 13. Takiego smrodu dawno nie było. Aż wykręciło p. redaktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce tak sie kocha Europe jak kiedyś CCCP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tekstu wdał się jakiś błąd... "...w szczytowym momencie... znajdowało się ok. 300 osób.". Chyba powinno być "...znajdujące się na placu osoby szczytowały 300 razy."? Przepraszam, ale na żadnym ze zdjęć nie doliczyłem się nawet stu osób. Czy tak trudno zrobić jak Komorowski... stanąć na podwyższeniu i pstryknąć wszystkim wspólną fotkę? Ja tam widzę ubeków z wnukami i paru młodych ludzi. Oto młodzież w moherach obawia się wyjścia z UE. Gorszej bajki nie słyszałem. Przecież po naszej wpłacie do unijnej kasy musimy wytrwać, by tę gotówkę plus bonus z powrotem odzyskać. Niby jak PiS spełni obietnicę wpompowania 1 biliona złotych w polską gospodarkę? Musicie szukać dalej tematu do straszenia, bo nawet rześ niewinnej zieleni nie chwyciła. Może dlatego, że Polacy pamiętają jak cichaczem PO-PSL chciały wyprzedać rodowe srebro... LASY PAŃSTWOWE. Wówczas los drzewek był drugorzędny, ważniejsze były stołki w utworzonych na truchle LP spółkach. Ja wyborca PiSu to pamiętam i nie wybaczę próby okradzenia mnie i rodaków. I jeszcze jedno. Nikt nie jest przeciwko Unii Europejskiej, lecz odchodzenia od wartości ktorymi zostaliśmy skuszeni... równe traktowanie, dbanie o wspólny interes i rozwój obywateli. Nic z tego nie zostało spełnione. Ciekawe, że bezkrytyczni piewcy UE nie znają słów "Oda do radości", czyli "An die Freude" i śpiewali z kartki. Może śpiewali w oryginale? No i nasówa się pytanie... Dlaczego nie odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego, skoro oprócz poczucia przynależności do wspólnoty europejskiej, ponoć czują się Polakami? Chyba raczej nie. Albo nie rozumieją znaczenia hymnu narodowego dla obywateli państw wchodzacych w skład UE? Szkoda, że w szkole oprócz tworczości Beethovena, nie zapoznali się z twórczością Władysława Bełzy "Kto ty jesteś.", czy pieśni o Bartoszu? Pamiętacie... "Oj, nie trać twa nadziei, Bóg ci pobłogosławi, Ojczyznę nam zbawi!". Dziwne, ale tę piosenkę miałem w 4 klasie na muzyce, czyli w roku 1986?! I jakoś nikogo te słowa nie raniły tak jak obecnych bezmózgich piewców wszystkiego co... niepolskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby przyszło 300 osób, to by opiewano to wzniosłe zdarzenie w TVN przez 24 godziny niczym grecką Iliadę Homera. A tak nici z Termopil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w totalnej opozycji mają kogoś kumatego? Przecież gwiazdy na fladze unijnej nie odwzorowują państw członkowskich, to nie flaga Stanów Zjednoczonych Ameryki! Doklejanie do niej gwiazdy w polskich barwach jest dowodem nieznajomości podstaw wiedzy nt. UE. Europa ma podążać w kierunku Commonwealth real, a nie United State of Ameryka. Wiem, że to szok dla ubeków, ale naprawdę Polacy nie prą do rezygnacji z niepodleglości i prawa do samostanowienia tak jak to było w RWPG pod patronatem CCCP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A piszacy tu przeciwnicy ue jakiej europy chcą? Państw narodowych dążących do kolejnej wojny? Bez Europy Polska jest niczym. Wcisnieta między Rosję i niemcy jesteśmy bez szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje barwy to biało- czerwone moje godło to orzeł biały w koronie, moja stolica to Warszawa mój hymn mto Mazurek Dąbrowskiego. To wszystko Polska. Zdrajcy i odmozdrzeni wyjście na ulicę jeden procent mieszkańców Lublina to nie mój głos to zdrajcy zaprzedani Brukseli i niebieskiej płachcie z gwiazdkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
Moje barwy to biało- czerwone moje godło to orzeł biały w koronie, moja stolica to Warszawa mój hymn mto Mazurek Dąbrowskiego. To wszystko Polska. Zdrajcy i odmozdrzeni wyjście na ulicę jeden procent mieszkańców Lublina to nie mój głos to zdrajcy zaprzedani Brukseli i niebieskiej płachcie z gwiazdkami. Żeby nie ta Unia na łeb spadały, by ci zapewne bomby tak jak na Ukrainie czy w Syrii. Jacy zdrajcy kretynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwnikiem UE to jesteś ty kolego pisząc o wynarodowionej Europie. To nie jest dawna Europa... Europa Narodów. Obecnie chce Merkel zrobić Europę Narodów z Niemiec, Francji, Włoch i BeNeLux, a reszta ma być wynarodowioną papką stanowiącą źródło taniej siły roboczej. Odpowiedz kolego, dlaczego my Polscy "Narodowcy" uznajemy mniejszość niemiecką. A Niemcy kochające wszystkie narody odmawia tego prawa Polakom od lat mieszkających w ich kraju? Odpowiedz nam i sobie na to pytanie. Widzisz teraz, kto zachowuje się jak "nacjonalista"? Przypomnę, nas Polaków w Niemczech jest trzykrotnie więcej jak ich u nas. A pozbawiają nas prawa do bycia i czucia się Polakiem. My tego prawa Niemcom nie odmówiliśmy i jakoś nie odrzucili go, chyba nie czują się Europejczykami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie wiedziałem o tej manifestacji zapewne bym był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż Brukselka już za płotem? AS to się pachołki szkopskie wysilili. Jakby mieli sraczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet 300 osob przyszlo zamanifestowac , ze ma w d. Polske! Buhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dziadostwo - frekwencja słaba ;) Zarówno w Lublinie jak i w innych miastach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...