Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Komunikacja darmowa, ale kasowniki działają

Utworzony przez MiL, 3 grudnia 2010 r. o 09:57 Powrót do artykułu
MPK za darmo ale Złodzieje obrabiają Pasażerów, mnie okradli o godz. 8:15 - 8:30 w autobusie lini 18, na odcinku Spadochroniarzy - Krakowskie Przedmieście. Prawdopodobnie do KUL-u bo późżniej zrobiło si mmniej tłoczno.Bardzo proszę o zwrot dokumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosia napisał:
Nie wszystkie kasowniki z przyczyn technicznych da się zablokować, dlatego planujemy umożliwić pasażerom, by skasowany bilet mogli wymienić na nowy Głupota roku Jechać na Kraśnickie po to,aby wymienić bilet to oznacza:kupić bilet,żeby dojechać,wrócić na bilecie wymienionym za ten skasowany dzisiaj.... Jakby nie można było skasować go jeszcze raz,z drugiej strony(jest data-więc wiadomo,że to byłoby za dzisiaj)
wystarczy pojechać dziśczyli za darmo, głupku!! a wystarczyło chwilę pomyśleć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego głupku? Myślisz,że wszyscy mają czas,żeby jechać dzisiaj?Poza tym bezsensowne jest jeżdżenie w ogóle.Czas ludzki też jest cenny!Wystarczy skasować z drugiej strony-np.jutro i tyle-głupku!Po co dodawać sobie zajęć,kobitce,która będzie wymieniać ew.bilety i marznąć do tego.Pomyśl o tym m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucyna napisał:
Ciekawe w takim razie jak mają się czuć ci co kupili bilet miesięczny? Może zwrot kosztów 1/30 ceny biletu?
mam bilet miesięczny i nie czuje się zle z tym ze jest dziś dzień bez biletu.. jak tak bardzo zależy Ci na zwrocie 1/30 ceny biletu to pisz podanie hehe.. co do kasowników to jechałam dziś o 7 rano autobusem i kasowniki były zablokowane decyzja o "dniu bez biletu" była podjęta wczoraj późnym popołudniem.. trochę ciężko wszystkich poinformować i rozplakatować wszystkie przystanki, ale trąbili o tym i w radiu i w internecie, dziś rano nawet na TVN o tym mówili.. warto czasem obejrzeć czy przeczytać wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że działają, a nawet powiem więcej: kupowałam bilet u kierowcy, bo nie wiedziałam ze jest za darmo, a kierowca nawet słowem nie pisnął, sprzedał bilet a ja skasowałam...tak to wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* napisał:
oczywiście, że działają, a nawet powiem więcej: kupowałam bilet u kierowcy, bo nie wiedziałam ze jest za darmo, a kierowca nawet słowem nie pisnął, sprzedał bilet a ja skasowałam...tak to wygląda...
to kara za kupowanie biletów u kierowcy i utrudnianie życia innym pasażerom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało tego, że kasowniki nie były zablokowane, to na bilecie wydrukowała się data 02.12. I co - też wymienią bilet? MPK nabiera ludzi - ale wiadomo, monopolista może wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
wystarczy pojechać dziśczyli za darmo, głupku!! a wystarczyło chwilę pomyśleć...
Jasne, nikt nie ma nic lepszego do roboty w piątkowe popołudnie, tylko jeździć po mieście ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co mi po tym, że mogłabym wymienić jeden bilet, jak muszę zmarnować 2 bilety na dojazd do al. kraśnickiej... nieźle pomyślane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowcy dostali informację, by blokować kasowniki. - Niestety w niektórych nowszych autobusach jest z tym problem, bo podczas otwierania drzwi, odblokowują się samoczynnie - tłumaczy Weronika Opasiak, rzecznik prasowy MPK Lublin" Człowiek poleciał w kosmos 50 lat temu, a w XXI wieku nie można zrobić takiej techniki, żeby zablokować kasownik w zwykłym autobusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinny być informacje w autobusach żeby nie kasować biletów!!!!!!!!!!!!! znowu naciąganie?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informacje były w gazetach, telewizji, ja dziś jechałam i kasowniki były zablokowane, fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MPK nabiera ludzi - ale wiadomo, monopolista może wszystko. " ile czasu trzeba, żeby Lublinianie zaakceptowali fakt istnienia Zarządu Transportu Miejskiego [ZTM] i przyzwyzcaili się, że "ŁEMPEKA" jest tylko firmą przewozową, która ma g.... m.in. do tras linii, cen biletów, rozkładów jazdy itd itd? I nie jest monopolistą, po Lublinie pod taryfą ZTM jeździ i IREX, i Meteor, i wozy AKLu.... a nie tylko słychać jak wszyscy na łempeka i łempeka psioczą.... to miasto to jednak potworny ciemnogród... i wcale mi nie szkoda tych, co bilety pokasowali - trzeba się czasem zainteresować, co sie dzieje w mieście, a nie narzekać, trąbili od wczorajszego popołudnia o tym przynajmnniej... fakt, że nie powinny mieć miejsca takie sytuacje, że kierowca nie informuje, no ale też takiego obowiązku nie ma... I zgadzam się z pierwszym wpisem - tutaj cokolwiek by nie było, i tak ludziom nic nie pasuje.. p.s. skutki "darmowej komunikacji" -> 20minutowy korek rano w miejscu, gdzie w normalnym, codziennym szczycie przejazd zajmuje 5 minut w największe korki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dzisiaj wziąłem wolne w pracy i jeżdżąc za darmo autobusami załatwiłem dużo swoich spraw w całym mieście:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA KRETYN*W. ta akcja była po to, by kierowcy samochody zostawili w domu i jechali autobusem, a nie, żeby ludzie normalnie nim podróżujący zaoszczędzili 1,20 czy 2,40.. więc możecie sobie skargi wiecie gdzie schować..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny kant od Krzysztofa Żuka - z jednej strony pokazal się jako dobry wujek, dający mieszkancom darmowe przejazdy, a jednak urząd miasta poinformowal mieszkanców w taki sposób aby mieszkancy o "dniu bez biletu" dowiedzieli się po fakcie. Popatrzcie na program wyborczy Żuka - On nie chce aby Lublin znowu zacząl się rozwijać i zająl należne mu miejsce wśród największych miast Polski. Żuk chce dać ludziom igrzyska - postawić nowy stadion i na niego wydac mase pieniędzy. A inne problemy? Ogromne zadluzenie miasta, brak obwodnicy, dziurawe drogi, coraz gorsza kondycja mpk, bród i smród w mieście, szczególnie kolo dworca pks? PROGRAM ŻUKA NIE ZAWIERA PROPOZYCJI ROZWIĄZANIE TYCH PROBLEMÓW. Żuk planuje zbudować place zabaw, przedszkola, ogród saski poprawić a NAPRAWDĘ ISToTNE RZECZY? Ludzie, jeżeli zależy Wam na Lublinie nie glosujcie na Żuka. Nie dajcie się zwieść opowiastkom, że żuk jako czlonek PO wytarguje dla Lublina jakieś extra dodatkowe pieniądze, bo wasilewski też byl z PO i jak wygląda nasze miasto każdy widzi. Wyprzedza nas Rzeszów Wczoraj likwidacja cukrowni, jutro likwidacja Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety sama byłam świadkiem jak kierowca 31 pobierał opłaty od nieświadomych pasażerów. Szkoda, że ludzie nie są wobec siebie uczciwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Lublin napisał:
Popatrzcie na program wyborczy Żuka - On nie chce aby Lublin znowu zacząl się rozwijać i zająl należne mu miejsce wśród największych miast Polski. Żuk chce dać ludziom igrzyska - postawić nowy stadion i na niego wydac mase pieniędzy. A inne problemy? Ogromne zadluzenie miasta, brak obwodnicy, dziurawe drogi, coraz gorsza kondycja mpk, bród i smród w mieście, szczególnie kolo dworca pks? PROGRAM ŻUKA NIE ZAWIERA PROPOZYCJI ROZWIĄZANIE TYCH PROBLEMÓW. Żuk planuje zbudować place zabaw, przedszkola, ogród saski poprawić a NAPRAWDĘ ISToTNE RZECZY? Ludzie, jeżeli zależy Wam na Lublinie nie glosujcie na Żuka. Nie dajcie się zwieść opowiastkom, że żuk jako czlonek PO wytarguje dla Lublina jakieś extra dodatkowe pieniądze, bo wasilewski też byl z PO i jak wygląda nasze miasto każdy widzi. Wyprzedza nas Rzeszów Wczoraj likwidacja cukrowni, jutro likwidacja Lublina
wszędzie wklejasz pan ten wpis, weź pan już wyluzuj. widać sraka przedwyborcza sie udziela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Lublin napisał:
Kolejny kant od Krzysztofa Żuka - z jednej strony pokazal się jako dobry wujek, dający mieszkancom darmowe przejazdy, a jednak urząd miasta poinformowal mieszkanców w taki sposób aby mieszkancy o "dniu bez biletu" dowiedzieli się po fakcie. Popatrzcie na program wyborczy Żuka - On nie chce aby Lublin znowu zacząl się rozwijać i zająl należne mu miejsce wśród największych miast Polski. Żuk chce dać ludziom igrzyska - postawić nowy stadion i na niego wydac mase pieniędzy. A inne problemy? Ogromne zadluzenie miasta, brak obwodnicy, dziurawe drogi, coraz gorsza kondycja mpk, bród i smród w mieście, szczególnie kolo dworca pks? PROGRAM ŻUKA NIE ZAWIERA PROPOZYCJI ROZWIĄZANIE TYCH PROBLEMÓW. Żuk planuje zbudować place zabaw, przedszkola, ogród saski poprawić a NAPRAWDĘ ISToTNE RZECZY? Ludzie, jeżeli zależy Wam na Lublinie nie glosujcie na Żuka. Nie dajcie się zwieść opowiastkom, że żuk jako czlonek PO wytarguje dla Lublina jakieś extra dodatkowe pieniądze, bo wasilewski też byl z PO i jak wygląda nasze miasto każdy widzi. Wyprzedza nas Rzeszów Wczoraj likwidacja cukrowni, jutro likwidacja Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem dzisiaj "siódemką" i w środku wisiała kartka, a na niej było napisane, że w dniu 3 grudnia 2010 roku pasażerowie korzystający z autobusów MPK, AKL i Ireksu nie muszą kasować biletów. Wiem, że w niektórych autobusach nie można zablokować kasowników na stałe, a części po zablokowaniu słychać komunikat "Kasowniki zablokowane. Proszę przygotować bilety do kontroli" - ludzie chyba by zawału dostali, gdyby coś takiego usłyszeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...