Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bambosh napisał:
(...)To,że ZTM i MPK to dwie inne spółki-to ich problem i niech się dogadają...a mnie to niezbyt interesuje -natomiast mnie(pasażera) interesuje "czym będziemy jeździć",a nie "od kogo te pojazdy". Powtarzam raz jeszcze: nie dotrzymują obietnic i tyle!
ZTM i MPK to nie są dwie spółki. MPK jest przewoźnikiem. ZTM organizatorem komunikacji miejskiej. Rozumiem, że nas pasażerów interesuje to co napisałeś: żeby autobus był. Ale do jasnej ciasnej uogólniasz i wrzucasz wszystko do jednego worka. Kto nie dotrzymuje obietnic? Jeśli coś komuś zarzucasz to napisz komu. Bo na razie to są "jacyś oni".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
To,że ZTM i MPK to dwie inne spółki
ZTM jest organizatorem komunikacji, a MPK to teraz taki sam przewoźnik, jak AKL, Irex i Meteor. ZTM wyłonił się z dawnego Biura Transportu Zbiorowego, komórki Urzędu Miasta, a nie z MPK (choć może kilka osób przeszło z MPK do ZTM-u). Co do nowych autobusów na jesieni. Owszem, był ogłoszony przetarg na 5 autobusów przegubowych, ale został unieważniony, bo wszystkie oferty przekraczały maksymalną kwotę, którą mogło wydać MPK. Teraz przetarg został ogłoszony przez ZTM - mam nadzieję, że dojdzie do skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...