Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin nadrabia zaległości. Najnowszy raport GUS o sytuacji w regionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2017 r. o 21:56 Powrót do artykułu
Takie wielkie bezrobocie w mieście ludzie wyjeżdżają do innych miast sama szukam pracy i mam wyzsze wyksztalcenie wiec gdzie jest tak dobrze jak moi znajomi z magisterskim wyksztalceniem tez pracy szukają .Jestem zarejestrowana w Urzędzie pracy i tez zawsze mówią ze nic dla Pani nie mamy skandal a prócz tego jeszcze mam drugi kierunek studiow i studium pracownik biurowy wiec samo z siebie mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najlepsze nawet studentów juz jest mniej nie maja po co tu przyjezdzac jak woda ,jedynie na uczelniach cudzoziemców przybywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczelnik wszystko da i wyrówna poziomy,temu z Konopnicy mają włączyć tą gminę do Lublina i koniec z prowincją miasto zyska pola i będzie bardziej zielono jednak trochę durno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam u donalda? Za ponad 100 tysi miesięcznie to pewnie cuda dla Polski już zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dziadostwo było tak jest nadal od lat.Pieniądze w Warszawie są ale dla Sląska,bo dzieci górników mają, tak jak w PRL inne żołądki jak dzieci z lubelszczyzny. Jak komuchy przypięły nam Polskę B tak nie ma kto odpiąć do dziś i nie łudzmy się, tak pozostanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce pracę znajdzie i nie mówię tu o śmieciówce w galerii, tylko najważniejsza sprawa TRZEBA CHCIEĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie z roku na rok żyje się coraz lepiej. Te wszystkie inwestycje co ostatnio zrobiono, znacząco poprawiają komfort życia - przynajmniej w moim odczuciu. Rosnąca ilość studentów z zagranicy tylko to potwierdza. Chętniej nas wybierają bo to już nie to samo miasto co jeszcze kilka lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Takie wielkie bezrobocie w mieście ludzie wyjeżdżają do innych miast sama szukam pracy i mam wyzsze wyksztalcenie wiec gdzie jest tak dobrze jak moi znajomi z magisterskim wyksztalceniem tez pracy szukają .Jestem zarejestrowana w Urzędzie pracy i tez zawsze mówią ze nic dla Pani nie mamy skandal a prócz tego jeszcze mam drugi kierunek studiow i studium pracownik biurowy wiec samo z siebie mówi
Jak Ty pracy szukasz przez MUP to ja nie mam pytań :)  Nie przyszło Ci do głowy, że najlepsze oferty nigdy do MUP nie trafiają? I jakieś "studium pracownik biurowy", co to w ogóle jest, czego tam uczą? Odbierania telefonów, sortowania spinaczy i obsługi przeglądarki Internet Explorer? Wybacz, ale sam bym Cię nie zatrudnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha pisiory w komentarzach apopleksji dostały :))) No jak innym może być dobrze jak mnie "patrioty" z nalaną gębą i maturą z technikum nikt nie chce płacić po 4k? Tylko jakieś noszenie skrzynek za najniższą krajową mnie oferujom? Skandal, wina Żuka i wina PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie lubi Lublina. I baaaaaardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów bije na głowę Lublin pod każdym względem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No na pewno bije pod względem kompleksów. Jako lubelakowi nie przyszłoby mi do głowy wypisywać na rzeszowskich forach pod jakim względem Lublin jest lepszy od miasteczka pod znakiem wielkiej waginy. Nie staje ci członek i odreagowujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby pojawił się kontrartykuł wobec wypowiedzi dr Pawła Janulewicza w Tu i Teraz? z 6.02.2017 r. Pensje rosną, bo ludzie Ci najmniej zarabiający wybrali 500+, a pozostałym pracodawcy musieli podnieść pensje żeby ich zatrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lubelskie od lat jest najbiedniejszym regionem w Unii Europejskiej do spólki z Rumunią.Było za rządów PIS-u i jest za rządów PO-PSL. Zmiany są potrzebne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
rzeszów bije na głowę lublin pod każdym względem!
trudno się z tym niezgodzić - wystarczy poczytać ten artykuł ***s://***ceeol.com/search/article-detail?id=411009
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy Konopnica napisał:
W aglomeracji lubelskiej nieżyje się źle, miasto i okoliczne powiaty b. szybko się rozwijają. To wschodnie powiaty zaniżają średnią. Podzielić lubelskie na 2 tak jak są okręgi wyborcze w wyborach do sejmu, zabrać im ewentualnie powiat biłgorajski bo jak widać jego mieszkańcy mają mentalnie bliżej do Lublina. A Chełmy, Zamoście, Białe niech się kiszą we własnym sosie. Jest dobrze, a może byc jeszcze lepiej!
I zostanie województwo konopnickie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rzeszów bije na głowę Lublin pod każdym względem!
przenieść waginę z Rzeszowa do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacek Szydłowski, wracaj do swojego ukochanego Rzeszowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest pomyłka "dane GUS pokazują że w latach 1980-1995 mniej dzieci się urodziło.W stanie wojennym najwięcej dzieci przyszło na świat.Nie wiadomo skąd pan czerpie wiadomości o statystyce. .Jedyną rozrywką w stanie wojennym było łóżko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że przed Rzeszowem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...