Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nieudana kontrola trzeźwości. Policjant odpuścił kierowcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2016 r. o 08:47 Powrót do artykułu
Wiocha pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsrawa prawna tej policjantki BO JESTEŚMY Z DROGÓWKI Tą panią do stołówki zakładowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Widzę, że sporo tutaj domorosłych prawników. Proszę poczytać o zasadach wykładni prawa. Policja mogła Pana przebadać na podstawie obowiązujących przepisów. Nie będę tego tutaj tłumaczył bo każdy ma internet i może sprawdzić :)
Prosiemy, mecenasie, my nigodni czytać mundrych kodeksów. Prosiemy o wykładnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ameryce zglebowali by goscia i po krzyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci, róbcie swoje, łapcie pijaków za kierownicą. Nie uwierzę, że rozsądny człowiek może nie zbadać się alkomatem przed wyruszeniem w drogę, jeżeli wcześniejszy wieczór spędził u cioci na imieninach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buc z tego kierowcy i tyle. Dmuchną by i tyle ale oczywiście taki ktoś musi pokazać swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako wieloletni kierowca zawodowy popieram kazde dzialania mające na celu eliminowanie pijanych kierujących. Jak dla mnie, to nawet zwykły kraweznik powinien mieć prawo i mozliwosc sprawdzenia kazdego napotkanego kierowcy kiedy by tylko chcial. Telefony i niezapaiete pasy to pierdoły, ale nawet minimum alkoholu powinno od razu dyskwalifikowac "kierowce".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo kierowca! Facet ma jaja! Szacun wielki! A mina psa - bezcenna :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie chce mi się wykłócać swoich praw. Zawsze jeżdżę na trzeźwo i zamiast prowadzić rozmowę na 5 minut po czyjej stronie jest prawda, to grzecznie sobie dmucham w alkomat. Cały zabieg trwa mniej niż minutę i sobie jadę dalej. :)
Ale dupy psu dałeś. I dopbrze zię z tym czujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Buc z tego kierowcy i tyle. Dmuchną by i  tyle ale oczywiście taki ktoś musi pokazać swoje
Brawa dla tego kierowcy! A pies nie się przepisów nauczy. Tak trzymać! Ma facet klasę, godność i honor. Nie będzie go byle kto ustawiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Panowie policjanci, róbcie swoje, łapcie pijaków za kierownicą. Nie uwierzę, że rozsądny człowiek może nie zbadać się alkomatem przed wyruszeniem w drogę, jeżeli wcześniejszy wieczór spędził u cioci na imieninach.
Owszem, niech łapią pijaków ale zgodnie z przepisami. A baran nawet nie wiedział na co się powołuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roki napisał:
w ameryce zglebowali by goscia i po krzyku
Na szczęście mieszkamy  w Europie a nie bandyckiej Ameryce. Tam psy pewnie wybiliby mu za to rodzinę do trzeciego pokolenia wstecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu wypowiadających się na forum to margines społeczny i zwykła patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarządzenie Komendanta to akt wewnętrzny skierowany do policjantów, a zwykły obywatel może się tym co najwyżej podetrzeć. Źródła prawa są wymienione w Konstytucji (m.in. ustawa, rozporządzenie, ale nie ZARZĄDZENIE).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawa prawną jest ustawa prawo o ruchu drogowym, a konkretnie art 129 ktory mowi o uprawnieniach policjantow do kontroli.uprawnienia do kontroli trzeźwosci sa konkretnie w ust.2 pkt3.jest przepis i policja ma prwao do jego stosowania a obywatel to zbytnio rozszerzał swoje swobody obywatelskie blednie interpretujac kwestie legitymowania i kontroli dokumentow . Tak, jest przepis, a konkretnie art. 129i ust. 4.  Natomiast przepisem wykonawczym, określającym warunki i sposób przeprowadzania badania trzeźwości jest rozporządzenie MZiOS z dnia 6 maja 1983 r. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja to debile niedoszłej podstawówki:/ kiedyś zostałem zatrzymany jadąc 40 k/m na godzinę,zapytałem jaki jest powód mojego zatrzymania dostałem odpowiedz: zbyt wolno pan jedzie...NO ŚMIECH NA SALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja sprawdź trzeźwość policjanta by się przydała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...