Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Osiedle Marina nad zalewem wciąż rośnie

Utworzony przez mnj, 3 grudnia 2012 r. o 10:14 Powrót do artykułu
To kto zasponsorował prywatną firmę ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARTYKUŁ SPONSOROWANY !!!! A czego nie piszecie, że stanęła budowa mieszkań przy Jana Pawła - SKY HOUSE i centrum biznesowego na Pancerniaków? Czyżby kłopoty z finansowaniem inwestycji i znaleźieniem klientów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w artykule mowa o budynku, który powstanie kosztem toru kartingowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy będą się domagali likwidacji zalewu, bo woda brudna, motorówka hałasuje, bo śmierdzi, bo komary itd... z torem już sobie poradzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ten Zalew był przynajmniej czysty. Choć w lecie to fajne sąsiedztwo, pięć minut piechotką do słonecznego wrotkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eetam, Byłem tam - żadna atrakcja. Daleko wszędzie, sąsiedztwo kiepskie, będzie duzy ruch przy ulicy, itp. No i te komary - żeby mieć je cały czas to bezsensu. Ja kupiłem na LSM - wszędzie blisko, ładnie i czysto. Osiedle Prusa - to jest to! A i vis a vis Globusa :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak tam z przystanią żeglarską na Marinie. Bo jakoś cicho ostatnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta reklama jest już od kilku dni na stronie DW tylko że jeszcze wczoraj z innym tytułem i opisem oraz komentarzami pod nim. Z grubsza chodziło o to, że do tej pory trzymali cenę 4400zł/m2, a teraz zeszli do 3900. Mam pytanie do osób które już kupiły tam mieszkania jak się z tym czujecie i ogólnie o przemyslenia na temat tamtej lokalizacji. I kiedy macie odbiory mieszkań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie Lubelskie inwestycje mieszkaniowe: http://forum.investmap.pl/lubelskie-mieszkania-domy-f79/spis.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYĆ deb***EM ŻEBY DAĆ ZA MIESZKANIE 200 000. JESZCZE PARĘ LAT I MIESZKANIA BĘDĄ ODDAWAĆ ZA DARMO - ŻEBY NIE PŁACIĆ CZYNSZU. JUŻ DZIŚ SA MIESZKANIA NA ŚLĄSKU ZA 50 000 - CHĘTNYCH BRAK - A WIĘC CENY MUSZĄ IŚĆ W DÓŁ. W HOLANDII SA JUŻ MIESZKANIA ZA DARMO (DLA HOLENDRÓW) - TAK SIĘ RYNEK NAPCHAŁ. POZDRAWIAM KREDYTOBIORCÓW - DYMANYCH PRZEZ BANKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozek napisał:
Ta reklama jest już od kilku dni na stronie DW tylko że jeszcze wczoraj z innym tytułem i opisem oraz komentarzami pod nim. Z grubsza chodziło o to, że do tej pory trzymali cenę 4400zł/m2, a teraz zeszli do 3900. Mam pytanie do osób które już kupiły tam mieszkania jak się z tym czujecie i ogólnie o przemyslenia na temat tamtej lokalizacji. I kiedy macie odbiory mieszkań.
Po 3900 są mieszkania na parterze w budynku nr 3 który jak narazie jest tylko dziurą w ziemi i będzie oddany na koniec roku 213. W budynkach nr 1 i 2 już od dłuższego czasu sprzedają ostatnie mieszkania po 4250. Budynek nr 2 jest właściwie gotowy, pewnie skończą do końca roku, a nr jeden do końca stycznia lub dłużej zależy od zimy. Reasumując nie ma się co podniecać tym 3900
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniak napisał:
TRZEBA BYĆ deb***EM ŻEBY DAĆ ZA MIESZKANIE 200 000. JESZCZE PARĘ LAT I MIESZKANIA BĘDĄ ODDAWAĆ ZA DARMO - ŻEBY NIE PŁACIĆ CZYNSZU. JUŻ DZIŚ SA MIESZKANIA NA ŚLĄSKU ZA 50 000 - CHĘTNYCH BRAK - A WIĘC CENY MUSZĄ IŚĆ W DÓŁ. W HOLANDII SA JUŻ MIESZKANIA ZA DARMO (DLA HOLENDRÓW) - TAK SIĘ RYNEK NAPCHAŁ. POZDRAWIAM KREDYTOBIORCÓW - DYMANYCH PRZEZ BANKI. [/quote] [quote name='wieśniak' timestamp='1354807596' post='706087'] TRZEBA BYĆ deb***EM ŻEBY DAĆ ZA MIESZKANIE 200 000. JESZCZE PARĘ LAT I MIESZKANIA BĘDĄ ODDAWAĆ ZA DARMO - ŻEBY NIE PŁACIĆ CZYNSZU. JUŻ DZIŚ SA MIESZKANIA NA ŚLĄSKU ZA 50 000 - CHĘTNYCH BRAK - A WIĘC CENY MUSZĄ IŚĆ W DÓŁ. W HOLANDII SA JUŻ MIESZKANIA ZA DARMO (DLA HOLENDRÓW) - TAK SIĘ RYNEK NAPCHAŁ. POZDRAWIAM KREDYTOBIORCÓW - DYMANYCH PRZEZ BANKI.
Jude? 10 a może więcej lat temu słyszałem takie opinie "za kilka lat auta będą po rowach stać, bo ludzi nie będzie stać na samochody i na paliwo!" Od tego czasu minęło ponad 10 lat - no i co??? Gdzie te auta "stojące po rowach, bo ludzi nie stać"? ...bo póki co, to (paradoksalnie) widać coraz więcej aut jeżdżących po drogach... PIERNICZYSZ WASZMOŚĆ JAK POTŁUCZONY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziat z fioletovymi uszami napisał:
Jude? 10 a może więcej lat temu słyszałem takie opinie "za kilka lat auta będą po rowach stać, bo ludzi nie będzie stać na samochody i na paliwo!" Od tego czasu minęło ponad 10 lat - no i co??? Gdzie te auta "stojące po rowach, bo ludzi nie stać"? ...bo póki co, to (paradoksalnie) widać coraz więcej aut jeżdżących po drogach... PIERNICZYSZ WASZMOŚĆ JAK POTŁUCZONY!
Co to jest , to JUDE ??? nowy model Opla ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziat z fioletovymi uszami napisał:
Jude? 10 a może więcej lat temu słyszałem takie opinie "za kilka lat auta będą po rowach stać, bo ludzi nie będzie stać na samochody i na paliwo!" Od tego czasu minęło ponad 10 lat - no i co??? Gdzie te auta "stojące po rowach, bo ludzi nie stać"? ...bo póki co, to (paradoksalnie) widać coraz więcej aut jeżdżących po drogach... PIERNICZYSZ WASZMOŚĆ JAK POTŁUCZONY!
nie pierniczy. Ten rynek musi sie załamac. nie wierze. ze mieszkania socjalne beda jak w Holandii za pietruszkę ale jestem pewny ze cenu beda spadac. skoro mediana zarobków na Lubelszczyznie wynosi mniej niz 3 tys "na czysto" to jakim prawem deweloperzy wciskaja mieszkania za 4 tys w promocji. przeciez to nielogiczne. wez pod uwage tez, ze bardzo duzo ludzi w wieku produkcyjnym wyjezda z Lublina?lubelszczyzny bo nawet nie stac byłoby ihc na kredyt hipoteczny. Przyrost naturalny jest bliski zeru wiec... te mieszkania które tak masowo buduja sie w Lublinieteraz beda stały puste(podejrzewam ze w 60-70% puste budunki po skonczeniu budowy), albo bogaci ludzie kupią pod wynajem dla studentów( ale to tez sie kiedys wyczerpie... POlska to w ogle matrixowy kraj. Lublin to matrix do kwadratu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dociekliwy napisał:
Co to jest , to JUDE ??? nowy model Opla ???? [/quote] [quote name='dociekliwy' timestamp='1355577916' post='709756'] Co to jest , to JUDE ??? nowy model Opla ????
nie Opla lecz Fiata. Ponieważ Fiat w Tychach pada, więc musiał powstać nowy model auta małolitrażowego, którego produkcja będzie "sponsorowana" przez pewną "nację" na cześć której tak właśnie nazwano to auto Tak więc jest nadzieja, że Tychy nie padną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rokkokoko napisał:
nie pierniczy. Ten rynek musi sie załamac. nie wierze. ze mieszkania socjalne beda jak w Holandii za pietruszkę ale jestem pewny ze cenu beda spadac. skoro mediana zarobków na Lubelszczyznie wynosi mniej niz 3 tys "na czysto" to jakim prawem deweloperzy wciskaja mieszkania za 4 tys w promocji. przeciez to nielogiczne. wez pod uwage tez, ze bardzo duzo ludzi w wieku produkcyjnym wyjezda z Lublina?lubelszczyzny bo nawet nie stac byłoby ihc na kredyt hipoteczny. Przyrost naturalny jest bliski zeru wiec... te mieszkania które tak masowo buduja sie w Lublinieteraz beda stały puste(podejrzewam ze w 60-70% puste budunki po skonczeniu budowy), albo bogaci ludzie kupią pod wynajem dla studentów( ale to tez sie kiedys wyczerpie... POlska to w ogle matrixowy kraj. Lublin to matrix do kwadratu [/quote] [quote name='rokkokoko' timestamp='1355578251' post='709760'] nie pierniczy. Ten rynek musi sie załamac. nie wierze. ze mieszkania socjalne beda jak w Holandii za pietruszkę ale jestem pewny ze cenu beda spadac. skoro mediana zarobków na Lubelszczyznie wynosi mniej niz 3 tys "na czysto" to jakim prawem deweloperzy wciskaja mieszkania za 4 tys w promocji. przeciez to nielogiczne. wez pod uwage tez, ze bardzo duzo ludzi w wieku produkcyjnym wyjezda z Lublina?lubelszczyzny bo nawet nie stac byłoby ihc na kredyt hipoteczny. Przyrost naturalny jest bliski zeru wiec... te mieszkania które tak masowo buduja sie w Lublinieteraz beda stały puste(podejrzewam ze w 60-70% puste budunki po skonczeniu budowy), albo bogaci ludzie kupią pod wynajem dla studentów( ale to tez sie kiedys wyczerpie... POlska to w ogle matrixowy kraj. Lublin to matrix do kwadratu
otóż nie będzie tak, jak piszesz. Bo Holandia -w odróżnieniu od Polski- ma bardzo silne rolnictwo, dlatego tam dużo ludzi mieszka po wsiach. Natomiast wioski/rolnictwo w Polsce ma się źle -i będzie coraz gorzej. Wielu ludzi (zwłaszcza młodych) ze wsi ucieka do miast -w tym: do Lublina. Jeśli tak, to czemu nadal w Lublinie tysiące ludzi czeka na mieszkania? A jeśli chodzi o mieszkania na Śląsku, to fakt,że są za bezcen, bo po prostu pękają z powodu kopalń. Po drugie: sporo się na Śląsku ostatnio "zamknęło" kopalń -więc stąd te dane, że mieszkania za bezcen -bo na Śląsku jeśli nie jesteś górnikiem lub nie pracujesz na Fiacie, to kim jesteś? -BANKRUTEM! Jednak masz zbyt powierzchowne dane... Będzie popyt na mieszkania w Lublinie -i jeszcze dłuuugo się to nie zmieni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rokkokoko napisał:
nie pierniczy. Ten rynek musi sie załamac. nie wierze. ze mieszkania socjalne beda jak w Holandii za pietruszkę ale jestem pewny ze cenu beda spadac. skoro mediana zarobków na Lubelszczyznie wynosi mniej niz 3 tys "na czysto" to jakim prawem deweloperzy wciskaja mieszkania za 4 tys w promocji. przeciez to nielogiczne. wez pod uwage tez, ze bardzo duzo ludzi w wieku produkcyjnym wyjezda z Lublina?lubelszczyzny bo nawet nie stac byłoby ihc na kredyt hipoteczny. Przyrost naturalny jest bliski zeru wiec... te mieszkania które tak masowo buduja sie w Lublinieteraz beda stały puste(podejrzewam ze w 60-70% puste budunki po skonczeniu budowy), albo bogaci ludzie kupią pod wynajem dla studentów( ale to tez sie kiedys wyczerpie... POlska to w ogle matrixowy kraj. Lublin to matrix do kwadratu [/quote] [quote name='rokkokoko' timestamp='1355578251' post='709760'] nie pierniczy. Ten rynek musi sie załamac. nie wierze. ze mieszkania socjalne beda jak w Holandii za pietruszkę ale jestem pewny ze cenu beda spadac. skoro mediana zarobków na Lubelszczyznie wynosi mniej niz 3 tys "na czysto" to jakim prawem deweloperzy wciskaja mieszkania za 4 tys w promocji. przeciez to nielogiczne. wez pod uwage tez, ze bardzo duzo ludzi w wieku produkcyjnym wyjezda z Lublina?lubelszczyzny bo nawet nie stac byłoby ihc na kredyt hipoteczny. Przyrost naturalny jest bliski zeru wiec... te mieszkania które tak masowo buduja sie w Lublinieteraz beda stały puste(podejrzewam ze w 60-70% puste budunki po skonczeniu budowy), albo bogaci ludzie kupią pod wynajem dla studentów( ale to tez sie kiedys wyczerpie... POlska to w ogle matrixowy kraj. Lublin to matrix do kwadratu
Chiałbym jeszcze dodać, że rolnictwo w Holandii ma zupełnie inny "wymiar". Tam gospodarstwo rolne to jest własne przedsiębiorstwo -najprościej tak to można wytłumaczyć. Masz swoje gospodarstwo (np.stado krów) i tym samym masz własną mleczarnię, gdzie na bieżąco są produkowane: sery, jogurty, kefiry, itp. Więc chyba bardziej lepiej tam żyć na wsi niż "kisić" się w mieście. Polska jeszcze nieprędko dorówna takim standardom -jeśli w ogóla kiedyś dorówna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^ chyba nie potrafisz czytać ze zrozumianiem dziadzie z filetowymi uszami. Ja nigdzie nie sugerowałem, ze bedzie jak w Holandii. wręcz przeciwnie. Napisałem, ze nie wierze, ze bedzie jak w Holandii, ale pomimo tego ceny mieszkan beda musiały pójsc w dół, bo bedzie nadwyzka tcvh mieszkan w pewnym momencie. Obserwuje np co sie dzieje na czubachalbo na wrotkowie. Nie wierze, ze wszyscy ludzie z okolicznych wiosek sprzedadza ziemie i za pieniedze z ojcowizny , zamieszkaja w bloku i beda tłuc marne grosze na słuchawce lub innej "superpracy " w lublinie bo tak sie lepiej opłaca. juz predzej wyemigrują. a studenci (których bedzie coraz mniej w najblizszych latach) tak nie beda tu zostawac jelsi nie poprawi sie sytuacja na rynku pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajacyków z rózowymiuszami napisał:
^^^ chyba nie potrafisz czytać ze zrozumianiem dziadzie z filetowymi uszami. Ja nigdzie nie sugerowałem, ze bedzie jak w Holandii. wręcz przeciwnie. Napisałem, ze nie wierze, ze bedzie jak w Holandii, ale pomimo tego ceny mieszkan beda musiały pójsc w dół, bo bedzie nadwyzka tcvh mieszkan w pewnym momencie. Obserwuje np co sie dzieje na czubachalbo na wrotkowie. Nie wierze, ze wszyscy ludzie z okolicznych wiosek sprzedadza ziemie i za pieniedze z ojcowizny , zamieszkaja w bloku i beda tłuc marne grosze na słuchawce lub innej "superpracy " w lublinie bo tak sie lepiej opłaca. juz predzej wyemigrują. a studenci (których bedzie coraz mniej w najblizszych latach) tak nie beda tu zostawac jelsi nie poprawi sie sytuacja na rynku pracy. [/quote] [quote name='pajacyków z rózowymiuszami' timestamp='1355604928' post='709937'] ^^^ chyba nie potrafisz czytać ze zrozumianiem dziadzie z filetowymi uszami. Ja nigdzie nie sugerowałem, ze bedzie jak w Holandii. wręcz przeciwnie. Napisałem, ze nie wierze, ze bedzie jak w Holandii, ale pomimo tego ceny mieszkan beda musiały pójsc w dół, bo bedzie nadwyzka tcvh mieszkan w pewnym momencie. Obserwuje np co sie dzieje na czubachalbo na wrotkowie. Nie wierze, ze wszyscy ludzie z okolicznych wiosek sprzedadza ziemie i za pieniedze z ojcowizny , zamieszkaja w bloku i beda tłuc marne grosze na słuchawce lub innej "superpracy " w lublinie bo tak sie lepiej opłaca. juz predzej wyemigrują. a studenci (których bedzie coraz mniej w najblizszych latach) tak nie beda tu zostawac jelsi nie poprawi sie sytuacja na rynku pracy.
Pozwól, że "złapię Cię za słówko" -napisałeś "w pewnym momencie". Faktycznie, że może to być pewien moment -ale TYLKO moment. Jeśli w ogóle ten moment nastąpi... Powiedzmy, że ceny spadną dość drastycznie przez pewien czas -ludzie z okolic Lublina "na grandę" zaczną się sprowadzać do miasta -i znów ceny ######ą w górę... To prosty Mechanizm Rynku -podobnie jak z cenami walutu euro lub z cenami paliw czy cukru lub kurzych jajek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...