Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam także wykonanie takiej akcji przy skrzyżowaniu ul. Weteranów z ul. Beliniaków gdzie notorycznie stoją samochody zasłaniając przejście dla pieszych - zwłaszcza te dostawcze. Przechodząc od ul. Beliniaków nie ma możliwości spojrzenia czy coś jedzie z lewej strony od ulicy Spadochroniarzy nie wychodząc na przejście - jedno z bardzo niebezpiecznych przejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To również zapraszam SM na chodnik przy nowootwartej Grottgera (przy skrzyżowaniu z M.C.Skłodowskiej...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają fotoradarów, to teraz łapią się za byle co żeby dorobić do premii. Ale w sumie są też od tego aby miejsce dla pieszych też było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką akację musie SM przeprowadzać codziennie, a nie od święta. Jutro tam będzie 5 razy więcej aut. Przejście w niektórych miejscach w mieście to koszmar. Parkowanie tutaj jak w kraju arabskim, a nie w Europie. Syf i dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z osiedlowymi ulicami np na Węglinie, gdzie właściciele posesji mają obowiązek odśnieżać chodnik a tu całymi sznurami stoją auta, zastawiając pół metra a nawet mniej dla pieszych np ulica Poznańska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nu grażdianie szafiory: wsio widno. Wchod za rubla wychod za dwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ulica konstantynów jest tak zastawiona,że nie można przejechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinno być codziennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkuję często na Solnej jednak nie ma tam linię wyznaczonych miejsc parkingowych. Nie mam linijki w oczach aby wiedzieć gdzie kończy się 1,5m. Skoro za parkowanie się płaci to miejsca powinny być odpowiednio oznakowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam alkomatu w domu i nie wiem czy jak wypiję litra wódy to mogę jeździč czy nie mogę, więc piję drugiego, a co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posypały sie mandaty za parkowanie na chodnikach,ile to kosztuje?...Zdecydowanie za mało skoro nasi kochani kierowcy w dalszym ciągu to praktykują i czasami jak by mogli to zaprkowali by przy samej ścianie.A gdzie miejsce na przejście dla pieszego?,a kogo to interesuje niech sobie fruwa jego problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na ul. Grottgera, która na co dzień nie przypomina ulicy tylko parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ul, Lubomelska,Leszczyńskiego,Spokojna to nie tykalne nie macie odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odholowane samochody to z okopowej z wjazdu do bigmaru ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkuję często na Solnej jednak nie ma tam linię wyznaczonych miejsc parkingowych. Nie mam linijki w oczach aby wiedzieć gdzie kończy się 1,5m. Skoro za parkowanie się płaci to miejsca powinny być odpowiednio oznakowane!
  Co więcej niech straż miejska pokaże Tobie swoją miarkę. I nei mozę to być jakaś tam sobie z teresco czy łobi, a atestowana z legalizacją głównego urzędu miar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam służby w okolice spółdzielni niewidomych, ul. Lelki Sowy. Niewidomi dosłownie obijają się o zaparkowane na codnikach samochody. Albo ul. Głowackiego prz zbiegu z Al. Racławickimi - przy szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow, w końcu straż miejska zaczyna egzekwować przepisy, ciekawe jak długo potrwa akcje, pewnie do czasu aż nadepną na odcisk komuś ważnemu, potem zapał ostygnie i trzeba będzie znowu ściagąc przekupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mandatów wypisała SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak każda akcja trwać wiecznie nie będzie!!! no chyba zamiast radarów trzeba codziennie np. 44 mandaty wystawić-ale komendant musi być z jajami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw wypadałoby w centrum zadbać o miejsca dla aut, a później karać. Ludzie stają na chodnikach, bo są do tego zmuszeni przez zarząd kilkusettysięcznego miasta, który myśli, że zarządza skansenem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...