Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wnusiu trzymaj się nic Ci nie zrobiom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wnusiu trzym sie, nic ci nie zrobiom, kase jusz wysłołem
0
zastanawiam sie jak mozna byc tak naiwnym aby obcym osobom dawac pieniadze i wydawaloby sie ze czlowiek starszy- madrzejszy!
0
Tu nie można mieć pretensji do ludzi starszych ,chcą pomagać jak tylko mogą.Piętnować wysokimi karami naciągaczy i oszustów i pokazywać ich ryje !
0
Ja bym dała im Viktora i tak im nic nie zrobią.
0
ludzie do ktÓrych pojechali sa Świadkami w tej sprawie.... ***s://***facebook.com/notes/grzegorz-nowak/z%c5%82odziejepa%c5%84stwa-firmludzi-prywatnychlogistyka-matrix-artur-wo%c5%bcniak-telekurier-m/195287994200349 ***s://***facebook.com/notes/grzegorz-nowak/***bskservicepl-konrad-badowski-bandyta-kt%c3%b3ry-n%c4%99ka-firmy-oszust-z%c5%82odziej-okrada/112404289155387
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: