Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Manifestacja KOD na placu Litewskim (zdjęcia)

Utworzony przez Guest, 9 stycznia 2016 r. o 14:32 Powrót do artykułu
Szanowny Panie, aż mi żal, że nie przypi...liłeś Pan temu banderowcowi, co nas Polków świniami nazywał. Gratuluję odwagi. Dałeś Pan przykład, że nie mamy co się bać rozkrzyczanych gówniarzy. Narodowcy antypolscy są silni jak jest ich kilku na jednego.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tzw. PiSziarzy ! Puki żyjecie macie szansę naprawy siebie i skutków swojego życia, a ono niestety szybko przemija. Zabójcy- popierający eutanazję i aborcję (np. Bolesław Piecha dokonał 1000 aborcji, a teraz PE) . Zboczeńcy(jak ksiądz z Tylawy broniony przez tow.Piotrowskiego z PiS)-to się da wyleczyć a nie rozpowszechniać. Złodzieje biznesmeni wyprzedający majątek narodowy. Politycy, prezesi, dyrektorzy wprowadzający biurokrację i uciskający mniejszych. Bezdomni, bez ojczyzny dla których największą miłością jest własny brzuch....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tzw. PiSdziarzy ! Puki żyjecie macie szansę naprawy siebie i skutków swojego życia, a ono niestety szybko przemija. Zabójcy- popierający eutanazję i aborcję (np. Bolesław Piecha dokonał 1000 aborcji, a teraz PE) . Zboczeńcy(jak ksiądz z Tylawy broniony przez tow.Piotrowskiego zPiS)-to się da wyleczyć a nie rozpowszechniać. Złodzieje biznesmeni wyprzedający majątek narodowy. Politycy, prezesi, dyrektorzy wprowadzający biurokrację i uciskający mniejszych. Bezdomni, bez ojczyzny dla których największą miłością jest własny brzuch....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.przemekkainel.pl/niepierdol.swf[/media]
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Pisiorki walnijcie się we Łby nie ma bardziej gburowatych jak u was ,którzy obrażaja NORMALNYCH  ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obraźliwe hasła pseudopatriotów (nazywają ich narodowcami). Tylko na tyle was stać?
pseudopatioci to taa banda nazywająca siebie KOD wypierdki ,kumuny i antypolskiej PO ,manipulowane przez starego cwaniaka Ryszarda Petru który jest wychowankiem Leszka Balcerowicza ,odpowiedzialnego za wyprzedaz Polskiego majatku za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda nazywająca siebie KOD to wypierdki kumuny i antypolskiej PO ,manipulowane przez starego cwaniaka Ryszarda Petru -wychowanka Leszka Balcerowicza ,odpowiedzialnego za wyprzedaz Polskiego majatku za grosze. Gdzie były oszołomy z KODu jak komorowski po przejęciu władzy usunął 65 niepasujących jemu i Platformie Obywatelskiej osób z TVP? Petru nie broni żadnej demokracji a interesów zachodnich koncernów ,marketów i banków ,które zarabiaja w Polsce miliardy a nawet podatkó nie płacą i chca aby Petru z KODem zrobili zadyme aby PIS nie wprowadził planowanego opodatkowania tych zagranicznych pasożytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemka, Twój ostatni list z Brukseli też mnie zdołował. Dzięki za radę, ale paszport (o dziwo!) jeszcze mam i mi go nie zabrali. Nie wiem czemu, chociaż budzę się zwykle o 6.00 i nasłuchuję, czy ktoś nie wali w drzwi. Wiesz, że nie mogę stąd wyjechać, choć bardzo bym chciał, bo mam dość tej dusznej, zaściankowej atmosfery. Zgodnie za radą pana Petru wziąłem kredyt we frankach, a teraz moje mieszkanie w Lemingradzie, jak mawiają zazdrośnicy, jest mniej warte niż krecha w banku. Dopóki tego nie spłacę nie ma mowy, tym bardziej, że święta choinkowe w Egipcie też mnie trochę kosztowały… A będzie coraz gorzej! Widziałem w TVN-nie, że nas mogą wyrzucić z Unii i kasa się skończy! Mój znajomy, co ma firmę i żyje z dotacji jest załamany. Wiadomo, że bez dotacji teraz nie da się prowadzić żadnego biznesu. Więc niedługo zniknie cały biznes i wszystko będzie jak za komuny! Wstyd na całą Europę! To nie prawda, że w Polsce rządzi Kaczyński. To wszystko przez Rydzyka. Czarni chcą sobie pokupować maybachy i helikoptery i wprowadzić państwo kościelne. Pierwszym krokiem będzie odwołanie do Boga w konstytucji, czytałem na Frondzie. Potem nawet prezerwatywy w kiosku nie kupisz. Już Muniek Staszczyk to przewidział w takiej piosence. Szok. Pisuary się panoszą. Zlikwidowali resztki demokracji w tym kraju, ale się bronimy. Teraz robią skok na media. Podobno zmienią władze TVN i Gazety Wyborczej. Wyobrażasz to sobie? Jak Terlikowski zostanie naczelnym TVN-u, to już się nie dowiesz, co się dzieje w kraju, wszystko będzie zmanipulowane. Podobno jak zamkniemy się na imigrantów, to już na pewno zabraknie nam na emerytury. Chociaż w tej Kolonii i Hamburgu to naprawdę przesadzili. Naprawdę rasistowska policja w tych Niemczech. Przecież wiadomo, że młodzi faceci też mają swoje potrzeby, nie? Nie stać ich w tym kraju, aby udostępnić tym biednym ludziom porządne burdele? Nie kapuje. Dobra kończę bo trzeba do korpo jechać, a korki teraz jak cholera, dobrze, że jeszcze prądu nie wyłączyli. Wyobraź sobie, że spadł śnieg, kompletne anomalie pogodowe przez to zanieczyszczenie środowiska. Aha, znasz ten dowcip? Jaka jest ulubiona kolęda Kaczyńskiego? „Wśród nocnej ciszy...”, hahaha, dobre, nie?
Dobre hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała prawda o KOD youtube.com/watch?v=hcJarWz1ltA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pseudopatioci to taa banda nazywająca siebie ruchem narodowym wypierdki ,kumuny i antypolskiej PiS ,manipulowane przez starego cwaniaka Jarka Kaczyńskiego który jest kolegą Wojciecha Jasińskiego ,odpowiedzialnego za umorzenie długu Porozumienia Centrum partii Kaczyńskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ko walski chwali się, że będą go nazywać faszystą. Ty kupo mięśni z mikroskopijnym mózgiem jesteś nazistą! Zapisz sobie to na karteczce bo zapomnisz. Jesteś narodowym socjalistą! Do faszystów ćwoku ci daleko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"patrioci" Ruchu Narodowego wiele mogę zrozumieć , nawet wasze poglądy, ale jak słyszałem jak krzyczycie na kobiety, mężczyzn i na mnie a wychowałem piątkę dzieci krzyczycie pedały a sami z nimi trzymacie to Jarkowi na zmianę obciągacie czy dyżury macie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dajecie się wciągać w wojnę. Włączcie myślenie, a nie dajcie się manipulacjom. Przecież tym pachołkom unii i zydkoow chodzi o to zeby mieszać .posluchajcie Maxa na you tube, moze trochę rozjasni.Ludzie nie wierzcie manipulacjom. Przecież jestescie wolni, a na zmiany zawsze trzeba poczekać. Nie minęły 3 miesiące , a w komercyjnych niepolskich telewizjach sieją propagandę. Jak za komuny. A tak z ciekawości, ile płacą za te manifesty? Ile dniowka, a ile karnet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejterzy z PiS,  Wasze wypowiedzi są prymitywne , bezmyślne , idiotyczne, aroganckie i obraźliwe! Pisowskie oszołomy obudzicie się wtedy, jak Kaczyński zrujnuje gospodarkę   i z Polski wyjedzie następne trzy miliony młodych Polaków! To z was nie tylko cała Polska , także cała Europa się śmieje! Napiszcie prawdę, ile za takie prymitywne komentarze płacą wam mocodawcy z PiS, albo podajcie nazwy środków , jakimi was faszerują!
bierzemy traumal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dajecie się wciągać w wojnę. Włączcie myślenie, a nie dajcie się manipulacjom. Przecież tym pachołkom unii i zydkoow chodzi o to zeby mieszać .posluchajcie Maxa na you tube, moze trochę rozjasni.Ludzie nie wierzcie manipulacjom. Przecież jestescie wolni, a na zmiany zawsze trzeba poczekać. Nie minęły 3 miesiące , a w komercyjnych niepolskich telewizjach sieją propagandę. Jak za komuny. A tak z ciekawości, ile płacą za te manifesty? Ile dniowka, a ile karnet?
Kiepsko płaca, pisowskie trolle za 3 dni już lepiej wyciagają na forum a Max Kolonko na prezydenta, tylko jak Maliniaka tera zdjać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję KOD i ich sponsorom z GW za awanturę której efektem są gorsze notowania naszej waluty. Mam nadzieję, że wśród Was za sprawą m.in. pana Petru są tzw. frankowicze, którzy ostro dostaną za swoją głupotę po d... Nie pierwszy raz zostaniecie wyrolowani w imię racji post-komuno-demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle te same twarze.Dziadki buntowniczki :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wale was smiecie w ryj podpalona butelka tylko PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 15 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...