Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin ustalił nowe opłaty za wywóz śmieci

Utworzony przez Irena, 28 lutego 2013 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Jeśli opłata za czynsz w bloku wzrośnie mi o 40 zł miesięcznie co nigdy nie miało miejsca (czynsz wzrastał w ciągu roku od 10-20 zł) i to za głupie śmiecie których tyle samo będę wyrzucać to żuk masz pewne głosu nie dostaniesz na wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież dotej pory nikt nie dopłacał do wywozu śmieci, to jakim prawem teraz musi być drożej, jeśli będzie więcej osób płaciło/ mam na myśli tych którzy unikali opłat. ? Jeśli nie tanej to nie powinno podrożeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie fakt podniesienia opłat za wywóz śmieci... Skoro do tej pory opłacało się firmom wywozić za mniejsze stawki...Przecież nagle nikt nie będzie "produkował" więcej śmieci. Ci, którzy do tej pory nie płacili (nie mieli umów), teraz też będą płacić jak inni. Tylko dlaczego tak bardzo jest podniesiona stawka? Jedyną odpowiedzią jest to, ze trzeba znaleźć nowe dyrektorskie stołki dla "swojaków". Nie ma innego wytłumaczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Przecież dotej pory nikt nie dopłacał do wywozu śmieci, to jakim prawem teraz musi być drożej, jeśli będzie więcej osób płaciło/ mam na myśli tych którzy unikali opłat. ? Jeśli nie tanej to nie powinno podrożeć.
Pełna zgoda! Więcej osób w systemie i wyższe stawki? Po jaką cholerę biorą się za to gminy, jak nie potrafią tego dobrze tanio zrobić? Oj będzie się działo, jak podatek śmieciowy będzie większy od np podatku od nieruchomości, rolnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
To SKANDAL !!! Myślałem, że w Polsce mamy kapitalizm i mogę zawierać umowę z dowolną firmą na wywóz śmieci. A teraz wprowadzają MONOPOL i urządnicy ustalają ceny (a nie wolny rynek). A jak każą płacić 200zł to co im zrobię? Nic bo to monopol! Niestety za rządów "jedynie słusznej partii" wraca Komunizm.
Jeszcze większym skandalem jest to, że we wszystkich krajach unijnych panuje taka komuna - czytać tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa na inwestycje misiaczki. Chcecie mieć czyste, nowoczesne miasto to nie marudźcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w domu jednorodzinnym. Mam podpisana umowę z MPO na wywóz dwa razy w miesiacu pojemnika 120 litrowego. Czy wg rady miasta na ilość śmieci ma wpływ ilość osób które wrzucaja śmieci do takiego pojemnika? Czy wg rady miasta 120 litrów wrzucone przez 4 osoby będzie miało większa masę lub objętość niż smieci w ilości 120 litrów wrzucone przez jedną osobę? I ostatnie pytanie. Kto bedzie uprawniony do zweryfikowania ilości mieszkanców budynku? O ile sie nie mylę, za jakiś czas zniesiony zostanie obowiązek meldunkowy. Co będzie wówczas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co dotyczy wywozu śmieci w tym kraju to jakiś dowcip. Zmiany cen, dezorganizacja etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...