Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin w obronie Puszczy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 o 19:22 Powrót do artykułu
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bieda akcja.
0
Dlaczego zieloni zawsze kojarzą się z lewactwem? Dlaczego lewactwo zawsze promuje dew i acje?
0
Dalej głosujcie na pis. Skutki i tak będą opłakane już niebawem. Ustawy ustawiane potajemnie. Długopis wszystko podpisze, a my będziemy za wszystko płacić.
0
one sie lizaly? jesli lesbijki beda w tej puszczy to ja ja bronie
0
Jest szansa na zgodę ! Ekoteroryści zabierzcie korniki do swoich mieszkań !
0
Lesboludzie koderaści i piczolizajki. Lewactwo jak zwykle razem.
0
A jakiś szerszy kadr z tym tłumem?
0
To była normalna pikieta pod siedzibą pisu, wystąpienia, skandowanie ludzi, którym nie jest obojetny los Puszczy (przez niektórych nazywanych lewakami czy ekoterrorystami) i co najważniejsze - demonstracja pokojowa. Nie wiem skąd to zdjęcie... może z parady równości. A propos tych zwolenników władzy, którzy tak licznie tu piszą (może są opłacani?) chyba jednak tęskni Wam się za komuną. Ale nie martwcie się PRL-bis już blisko, jeszcze kilka podpisów klęczona i będziemy w "raju" na kolejne 50 lat...
0
Brawo.... a na zdjęciu to Eskimosi ???
0
nooo paru osobowy tłum z laska, ktora trzyma tabliczke Puszcza ' m sie w lesie
0
Prawiczki to cwele
0
zdjęcie z lisbijami, ja pieprze, a kto będzie je zapładnial, chyba, że dziki w lesie, gdzie 500+, gorzej jak islamiści,
0
Uczestnik napisał:
To była normalna pikieta pod siedzibą pisu, wystąpienia, skandowanie ludzi, którym nie jest obojetny los Puszczy
  Jak wy jesteście normalni to ja jestem papież Pius. Nikt nie musi opłacać komentarzy przeciwko lewactwu. Wystarczy na was popatrzeć i same się piszą z obrzydzenia.
0
A pochu ja nam ts puszcza pełna kleszczy i innego badźiewia?
0
Po prawcku zrobić. Wyciąć całą puszczę. Drewno na papier przerobić i wydrukować dzieła wodza Kaczyńskiego. Niech naród czyta. Ta puszcza to jakiś niepotrzebny balast. Na ziemi po jej wycięciu buraki mozna posadzić. Cukrowe unii na złość, zeby byla nadprodukcja cukru.
0
Tu nie chodzi o wycinkę tylko o walkę ze sznikami drzew, część obumarłych trzeba wyciąć i tyle
0
Jak wy jesteście normalni to ja jestem papież Pius. Nikt nie musi opłacać komentarzy przeciwko lewactwu. Wystarczy na was popatrzeć i same się piszą z obrzydzenia.
0
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!
0
Jest szansa na zgodę ! Ekoteroryści zabierzcie korniki do swoich mieszkań ! A jakiś szerszy kadr z tym tłumem?
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: