Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin w obronie Puszczy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 r. o 19:22 Powrót do artykułu
Tu nie chodzi o wycinkę tylko o walkę ze sznikami drzew, część obumarłych trzeba wyciąć i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto i ile zaplacil tym pozytecznym... za ten idiotyczny protest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam, bo kocham lasy i drzewa. Byłem również, by zapytać dlaczego nie ma ich na spotkaniach w/s zmiany Studium dla Lublina, które po ewentualnym wprowadzeniu w życie będzie gorszą rzeczą dla Lublina niż wycinka drzew w Białowieży. Byłem. by zaprosić na trwające w tym czasie i nieopodal otwarte spotkanie w/s Studium dla dzielnic północno-zachodnich naszego miasta. Zapraszałem poprzez "wodza" tej akcji - nikt się nie pojawił na spotkaniu, które w sposób bezpośredni dotyczy warunków naszego lubelskiego życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden idiota wymyślił sobie że wytnie puszczę, inny idiota w redakcji pokazał że na proteście lizały się dewiantki a jeszcze inny idiota komentuje: "sierpem i młotem" i tak dalej pitu, pitu ...". Obywatelskie społeczeństwo Obywateli idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornik tysiące lat był w puszczy - była i puszcza. Przyszedł minister Szyszko i po roku puszczy nie ma. Oj coś mi się wydaje, że ta wycinka ma inne dno, zaś kornik to tylko przykrywka. Co oni robią z tym drzewem? Sprzedają.... taaa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że ci idioci protestują w obronie korników drukarzy. Nie chodzi im o drzewa bo dla nich to moga być zjedzone przez korniki. Dla ekozjebów najważniejsze są korniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO NA PIERWSZYM ZDJĘCIU "PROMUJĄCYM" HAPPENING SĄ DWIE (chyba) PANIE (chyba) ZAMIERZAJĄCE SIĘ CAŁOWAĆ? nie powinny być tu jakieś zdjęcia tych całych wycinek o których się mówi? jakieś mapy pokazujące skalę? zamiast tego jakieś dwie laski się całują? i po co to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym tematem wynni się zająć MPO i Sanepid .Roznoszczenie śmieci i pasorzytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durne lewacto lesbijstwo etc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zboczeni ekoterroryści ***s://***youtube.com/watch?v=f05xxaalkz4&index=3&list=flzau2lsrmos0ls5qr1xvxuq&t=38s Świat się zmienia i zmieniać się będzie. zmieniać się będzie technologia, społeczeństwo i klimat. musimy to zaakceptować, a nawet twórczo wykorzystać. walki o to, by było tak jak było jest głupotą. walka ze zmianami klimatu to przejaw twardego konserwatyzmu a nie powiew nowoczesności, ale lewakom głownie chodzi o manifestowanie fascynacji wielofunkcyjnością otworu w odbycie, niż jakkolwiek pojmowany rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybrane zdjęcia (zwłaszcza pierwsze) powinny kosztować kogoś pracę!!! podesłac lepsze?? komu zależy na ośmieszeniu tego wydarzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie to powinien być protest przeciwko rabunkowej gospodarce leśnej w granicach administarcyjnych miasta. Od kilku lat leśnicy pod pozorem budowy "dróg pożarowych" wycinają mnóstwo drzew w starym gaju i nad zalewem.  Pas wycinki drzew ma taką szerokość, że co najmniej szosa wojewódzka by się zmieściła - świetny pretekst dla nadleśnictwa żeby mnóstwo kasy za drewno przygarnąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szansa na zgodę ! Ekoteroryści zabierzcie korniki do swoich mieszkań ! A jakiś szerszy kadr z tym tłumem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wy jesteście normalni to ja jestem papież Pius. Nikt nie musi opłacać komentarzy przeciwko lewactwu. Wystarczy na was popatrzeć i same się piszą z obrzydzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o wycinkę tylko o walkę ze sznikami drzew, część obumarłych trzeba wyciąć i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że ci idioci protestują w obronie korników drukarzy. Nie chodzi im o drzewa bo dla nich to moga być zjedzone przez korniki. Dla ekozjebów najważniejsze są korniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, na pewno rząd nie śpi po nocach, bo się martwi że korniki pare drzew zjedzą...ludzie ta puszcza istnieje od tysięcy lat i żadna wycinka nie jest potrzebna. Tu po prostu chodzi o gigantyczne pieniądze za drewno, wymyślili to 500+, które z roku na rok coraz bardziej pogrąża budżet to teraz desperacko szukają źródeł finansowania, byle do wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROBACTWO GÓRĄ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to nie tylko banda eko-idiotów. Tytuł i określenia w tekście są nadużyciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielone ludki, towarzysze ! Idzcie protestowac pod niemieckie fabryki. Moze ogranicza ilosc wypuszczanych szajsmodeli i wydluza zywotnosc swoich zlomow. Przy okazji niech robia lepsze silniki niz te zlopiace olej smoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...