Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mark napisał:
jest zima pisojady i muszą być jakieś utrudnienia a wy wszystko zwalacie na prezydenta Wasilewskiego. Jak sie nie podoba to samemu brac lopate i do odśnieżania albo wypier***ać do torunia
hehe ale czemu odrazu pisojady drogi "marku" , a może nie interesuje nas wcale jaka to opcja polityczna, tylko że te "persony" nic nie robią. Co mnie obchodzi z jakiej partii jest ten prezydent, interesuje mnie, że słabo działa. Warszawa pięknie odśnieżona, czarne drogi, chodniki itd. Jest 2 dni po tym ataku zimy a w mieście nadal jest mnóstwo do zrobienia. To się nazywa nieudolność a nie "zima" I pochwalę za to Hankę z PO. A Wasila i Żuka skrytykuję a partia przecież ta sama. I za co tak nie lubisz tego PISu, pewnie nie płacisz podatków. To nawet niewiesz że PIS obniżył podatek PIT (od osób fizycznych czyli takich jak Ty) z 19 na 18 % a jedyne co zrobiła PO to podniosła Vat (najwyższy w europie) z 22 % na 23 % i końca nie widać. Więc Ci co płacą podatki mają prawo rozliczać i krytykować. A co Ci się w Toruniu nie podoba ? Ojciec Rydzyk ? A dlaczego ? Bo dba o polskie interesy ? o Polskość ? idź głupcze i zastanów się kim jesteś i czemu ulegasz medialnej papce zamiast myśleć wolno. A jeśli mi powiesz że niemcy sobie nie radzą czy inne kraje to mnie rozbawisz, albowiem niemieckie miasta nie są sparaliżowane. kłopoty mają jedyne lotniska i autostrady w szczerym polu - zawiane. Ale jakoś nie słychać o paraliżu miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier..one POmatoły, was to nawet jak zasypie to będziecie peany pisać na tych nieudaczników z ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jestescie pisojady takie kozaki i potraficie tylko obrażać i zwalać odpowiedzialnosć na prezydenta wasilewskiego i Bogu ducha winnego Żuka, który obecnie jest wiceministrem i z odśnieżaniem za wiele wspólnego nie ma to moze sami dajcie dobry przyklad i jezdzijcie mpk a nie wszyscy samochodami musicie sie wozić i później wielkie pretensje. Wszystkie miasta maja problemy i są bardziej zakorkowane niż Lublin, a wy tylko ptraficie pluć jadem jak nauczyl was wasz mentor. ale w sumie sie wam nie dziwie, jesteście sektą i musicie sluchac swojego mistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochana zima,tylko mróz za duży,ja sam se musze osniezyc droge bo na nikogo nie moge liczyc,hehe.niedługo wiosna przyjdzie,powodzie i tak od nowa Polska łudowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pytaj napisał:
jak jestescie pisojady takie kozaki i potraficie tylko obrażać i zwalać odpowiedzialnosć na prezydenta wasilewskiego i Bogu ducha winnego Żuka, który obecnie jest wiceministrem i z odśnieżaniem za wiele wspólnego nie ma to moze sami dajcie dobry przyklad i jezdzijcie mpk a nie wszyscy samochodami musicie sie wozić i później wielkie pretensje. Wszystkie miasta maja problemy i są bardziej zakorkowane niż Lublin, a wy tylko ptraficie pluć jadem jak nauczyl was wasz mentor. ale w sumie sie wam nie dziwie, jesteście sektą i musicie sluchac swojego mistrza
jesteś niedoinformowany - Żuk nie jest już wiceministrem(od jakiegoś roku) i jest za to odpowiedzialny ! BO : 1. jest zastępcą prezydenta ds. rozwoju , podlega mu zatem wydział gospodarki komunalnej ! 2. wydział ten jest odpwiedzialny za odśnieżanie ! 3. Żuk zwoluje konferencje i sztab kryzysowy ! 4. Zuk podejmuje decyzje o blokadzie dla Tirów (zbyt późno i w złych miejscach !!) CO DO MPK chętnie pojadę! ale nie przyjechało !! CO DO MENTORA głupcze nie jestem z PISU ! Wyobraź sobie że istnieją inne partie polityczne , ale co Ty możesz wiedzieć skoro Twój właśnie GURU Słońce Peru Mistrz Bajeru powiedział że ma być paraliż i Ty uważasz że tak ma być. OTÓŻ NIE ! OTÓŻ inne miasta sobie lepiej radzą ! A CONTRARIO : Wy z PO potraficie tylko wychwalać waszych nieudaniczków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz pierwszy magistrat przyznał, że dotychczasowa praca drogowców nie była idealna. W Lublinie niema ulic tylko zaorane pole.Kraśnicka,Nałęczowska np.od poniedziałku zaorana i nie przejezda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Lublinem rządzi jakaś brygada nieodpowiedzialnych ludzi? Jak w tym mieście mają być przeprowadzone poważne inwestycje, jak magistrat nie potrafi podpisać poprawnych umów na odśnieżanie i ich wyegzekwować. Mam wrażenie, że ci ludzie bardziej by się przydali z łopatą na ulicy niż na kierowniczych stanowiskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wczorajszym poltoragodzinnym powrocie do domu komunikacja miejska, dzis rano (7.20) zdesperowana wsiadlam do samochodu. Meczennikow majdanka - wyrwy w lodzie, przed Wolska o dziwo posypane, Pilsudskiego masakra - lod i koleiny, Pilsudskiego pod gorke posypane i czarny asfalt, Gleboka kiepsko, Filafetow pod gorke przy dobrym rozpedzie poszlo, kawalek bokiem ale poszlo - do czarnego asfaltu bylo daleko, Zana raczej kiepsko. Ruch maly wiec w 30 minut dotarlam do pracy i nawet nie mialam spoznienia... Wieczor. I co? I nic... Mam wrazenie, ze sluzby sie zbytnio nie napracowaly... Te sama miejsca, tak samo oblodzone... sytuacja nawet gorsza... Rozumiem - jutro ma przyjsc odwilz... po co sie meczyc... kierowcy sami rozjezdza... Oczywiscie nie musze tu mieszkac i placic podatkow - moge wyjechac tam gdzie ktos wykonuje dobrze swoja robote i dba o mieszkancow by mogli na cczas dojechac do pracy aby zarobic na te podatki z ktorych miasto sie utrzymuje. W zasadzie juz nie mamy duzych zakladow. Ostatni gasi swiatlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
Po wczorajszym poltoragodzinnym powrocie do domu komunikacja miejska, dzis rano (7.20) zdesperowana wsiadlam do samochodu. Meczennikow majdanka - wyrwy w lodzie, przed Wolska o dziwo posypane, Pilsudskiego masakra - lod i koleiny, Pilsudskiego pod gorke posypane i czarny asfalt, Gleboka kiepsko, Filafetow pod gorke przy dobrym rozpedzie poszlo, kawalek bokiem ale poszlo - do czarnego asfaltu bylo daleko, Zana raczej kiepsko. Ruch maly wiec w 30 minut dotarlam do pracy i nawet nie mialam spoznienia... Wieczor. I co? I nic... Mam wrazenie, ze sluzby sie zbytnio nie napracowaly... Te sama miejsca, tak samo oblodzone... sytuacja nawet gorsza... Rozumiem - jutro ma przyjsc odwilz... po co sie meczyc... kierowcy sami rozjezdza... Oczywiscie nie musze tu mieszkac i placic podatkow - moge wyjechac tam gdzie ktos wykonuje dobrze swoja robote i dba o mieszkancow by mogli na cczas dojechac do pracy aby zarobic na te podatki z ktorych miasto sie utrzymuje. W zasadzie juz nie mamy duzych zakladow. Ostatni gasi swiatlo
W zasadzie można to jeszcze zmienić. Zastanówmy sie jaka ekipa rządzila przez ostatnią kadencję i nie wybierzmy tych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julka napisał:
W zasadzie można to jeszcze zmienić. Zastanówmy sie jaka ekipa rządzila przez ostatnią kadencję i nie wybierzmy tych ludzi
dokładnie tak, może to ich nauczy, że traktowanie ludzi jak bydło i zawalanie spraw jest jakoś karane ! Sankcja wyborcza ! Wasilewski z Żukiem do spółki - panom już dziękujemy - pokazaliście czego nie potraficie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo gadać, Zamość - te same warunki pogodowe co Lublin, mniej samochodów - nie ma kto rozjeżdżać śniegu, drogi jednak czarne.... Rzeszów - śniegu więcej niż w Lublinie, drogi czarne.... Lublin w czarnej d***e...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiecanki Wasilewskiego, tunel pod Racławickimi. Gdyby był tunel to w tunelu na pewno nie było by śniegu !!! A tak d.. zbita, lód, koleiny. Pomyślcie jak przejezdny byłby Lublin jak by był tunel, wiadukt nad Głęboką do Filaretów, przedłużenie Krańcowej przez teren wojska. A tak mamy prezydenta jakiego se wybraliśmy i stoimy w korkach, bo się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... Pomyślcie jak przejezdny byłby Lublin jak by był tunel, wiadukt nad Głęboką do Filaretów, przedłużenie Krańcowej przez teren wojska...
maziciel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajrzyjcie na Grygowa Mili Urzednicy jak dojedziecieeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo w Krakowie dziś komunikacja miejska jest bezpłatna i na przystankach postawiono koksowniki. Ale w Lublinie jest idealnie. Ale za to dziś pierwszy raz po godzinie 7 rano udało mi się przejechać wspaniałe skrzyżowanie Filaretów-Głęboka bez postoju na światłach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszow to pol Lublina a Zamosc to jedna piata.Lublin ma specyficzne polozenie,teren pagorkowaty,wiec trudniejsze warunki do odsniezania.Drodzy malkontenci gdyby przy wladzy byl PIS a nie PO to tez byscie wylewali swoje zale .Krytykowac potraficie wszyscy ,wiec spojrzcie najpierw na siebie zanim zaczniecie ublizac drugiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
jest zima pisojady i muszą być jakieś utrudnienia a wy wszystko zwalacie na prezydenta Wasilewskiego. Jak sie nie podoba to samemu brac lopate i do odśnieżania albo wypier***ać do torunia
przepraszam bardzo przyjemniaczku, czy ty nie jesteś czasem bezrobotnym darmozjadem, kuzynem prezydenta Wasilewskiego, który zapewne za obronę swojej osoby coś ci obiecał? Weź ty się do roboty pisojadzie albo sam wypier***aj do Torunia. Bo jak do tej pory Lublin ma najgorszego gospodarza z całej Polski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie będę jeździł autobusem nawet codziennie, ale pod warunkiem że z Czechowa na Węglin autobus pojedzie maks 20min, a nie jak w tej chwili "26" Około godziny, i niby teraz miałbym przez godzinę strzelać z zimna zębami w starym jelczu ? (Bo solarisy na zimę chyba zostały zagarażowane)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
"Zostaw samochód, skorzystaj z MPK" ?? śmiech na sali!! jak poruszać się komunikacją miejską, skoro autobus jeździ średnio 1 na godzine!![/quote] ...i na dodatek nie wiadomo po jakiej trasie - wg rozkładu, czy po zmienionej, bo ślisko i nie da się wjechać pod górkę. Jak znam życie, to informacji o zmianie tras nie będzie ani na autobusach (wystarczy zwykła kartka A4), ani na przystankach. [quote name='julka' timestamp='1291236374' post='396584'] W zasadzie można to jeszcze zmienić. Zastanówmy sie jaka ekipa rządzila przez ostatnią kadencję i nie wybierzmy tych ludzi
Częściowo za późno - już po wyborach do Rady Miasta. Do wyboru został tylko prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komunikacja miejska nawet jeździ, ale na pewno nie według rozkładu, wsiadałam dziś w 44 na jego 3 przystanku i już 15 minut spóźnienia, mam gdzieś stać godzinę na mrozie! zostawiłam auto w domu, świadoma tego, że może dzięki takim jak ja korki będą mniejsze. Ale jak mogą być być mniejsze, skoro na znacznej większości dróg zalega 20 cm śnieżnej brei? I ta darmowa komunikacja w Krakowie... można?? podzielam powyższą opinię że pługi owszem - są, ale zgarną nieco śniegu i jadą dalej, nie ma śladu soli czy piasku na drodze. Rekord kur....stwa padł jednak na przystanku na kompozytorów przy orfeuszu - drzwi się otwierają i co widzę? metrową, wyślizganą zaspę, obok mnie wysiada matka z dzieckiem na ręku, wślizg i leży, dobrze, że upadła tak, iż dziecko nie miało spotkania ze śniegiem, ani ciężarem ciała tej dziewczyny! od ok 3 nad ranem nie pada śnieg, korków chyba do cho.le.ry wtedy nie ma, nie można uprzątnąć tego bagna? a co z lodem pod warstewką śniegu? jak jutro nic się nie zmieni to zakładam łańcuchy i cisnę, i niech któryś mundurowy spróbuje mi wmawiać, że to niedozwolone. swoją drogą aut z łańcuchami w ciągu ostatnich dni widziałam kilka, ciekawe co na to Misiaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...