Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2010 r.
17:32
Edytuj ten wpis

Lublin zamknięty w czwartek dla TIR-ów? Ratusz ostrzega przed śnieżycą

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 44 A A

Przed powtórką z poniedziałkowej śnieżycy ostrzega mieszkańców lubelski Ratusz. Policja w razie potrzeby ma zablokować TIR-om wjazd do miasta oraz czasowo zamykać niektóre ulice, a autobusy będą kierowane na objazdy. Po raz pierwszy magistrat przyznał, że dotychczasowa praca drogowców nie była idealna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nic nie wskazuje na to, że zima nas oszczędzi – zapowiada Krzysztof Żuk, zastępca prezydenta Lublina. – Do godziny 13 ma wysypać tyle śniegu, ile sypnęło w poniedziałek – dodaje.

– Staramy się zrobić wszystko, by w godzinach porannych ludzie mogli swobodnie dojechać do pracy – zapewnia Jerzy Ostrowski z miejskiego sztabu kryzysowego.

Do pomocy zaprzągł policję. To mundurowi patrolując miasto mają zgłaszać magistratowi ulice, które trzeba odśnieżyć i ewentualnie wstrzymywać wjazd ciężkich samochodów oraz decydować o wyłączeniu sygnalizacji świetlnej. Te TIR-y, które nie będą mogły wjechać na wzniesienia na drogach wjazdowych mają być wyciągane przez specjalne holowniki, które mają stacjonować na rogatkach i w razie potrzeby służyć pomocą także autobusom.

Jeśli stroma ul. Dolna 3 Maja znów okaże się za dużym wyzwaniem dla miejskich autobusów to podobnie jak w poniedziałek niektóre linie mogą zostać skierowane na objazdy przez al. Solidarności i Czechowską. Ostatnio było tak z autobusami linii 10, 26, 31 i 57.

"Zostaw samochód, skorzystaj z MPK"

W środę po raz pierwszy tej zimy magistrat przyznał, że nie wszystkie ulice zostały należycie odśnieżone. – Było tak na Witosa przy rondzie koło Makro, na pewnych odcinkach al. Solidarności: przy skrzyżowaniu z Lubomelską i skrzyżowaniu z Wodopojną, na fragmentach ul. Jana Pawła II – wylicza Tomasz Radzikowski, dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta, a to nie koniec listy.

Magistrat apeluje, by przed wyjściem do pracy wyjrzeć za okno i jeśli okaże się, że prognozy były trafne zrezygnować z podróży własnym samochodem. W środę komunikacja miejska jeździła już zdecydowanie lepiej, choć były spore opóźnienia. Pasażerowie z podlubelskiej Turki skarżyli się, że rano nie mogli doczekać się na "dwójkę”. MPK musiało skrócić trasę linii 10, której autobusy nie mogły dotrzeć do Zadębia.

MPK kontra Urząd Miasta

– Służby odpowiedzialne za odśnieżanie mimo licznych apeli miejskiego przewoźnika nie uprzątnęły drogi do Zadębia – wyjaśnia Weronika Opasiak, rzecznik MPK. – Jak mają uwagi, niech kierują do nas, a nie do prasy – kwituje to Radzikowski.

Ratusz zapowiada, że źle odśnieżające firmy będą karane finansowo, zgodnie z zawartą z miastem umową. Wczoraj mandaty posypały się też na prywatnych zarządców. – We wtorek i środę do godz. 14 przeprowadziliśmy ponad 600 kontroli, stwierdziliśmy kilkadziesiąt wykroczeń polegających na niewykonaniu obowiązków, nałożyliśmy 11 mandatów – wylicza Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej. Sześć mandatów posypało się za nieodśnieżone chodniki, cztery za zwisające z dachów śnieżne czapy,
a jeden za sople.

Od czwartku oprócz dotychczasowego składowiska śniegu przy ul. Łagiewnickiej uruchomione zostanie drugie na terenie dawnej cukrowni. Biały puch może tam przywieźć każdy, także prywatni zarządcy.

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hornad / 2 grudnia 2010 o 21:02
0
[quote name='wujek adolf' timestamp='1291274108' post='396816']
Rzeszow to pol Lublina a Zamosc to jedna piata.Lublin ma specyficzne polozenie,teren pagorkowaty,wiec trudniejsze warunki do odsniezania.Drodzy malkontenci gdyby przy wladzy byl PIS a nie PO to tez byscie wylewali swoje zale .Krytykowac potraficie wszyscy ,wiec spojrzcie najpierw na siebie zanim zaczniecie ublizac drugiemu.
[/quote]

tak, masz rację czy przy wadzy będzie po czy pis ,to niema znaczenia lublin i tak będzie zadupiem zimą będzie tonął w sniegu, jesienią w błocie- choć jeden realista to nie partie rądzą a ludzie konkretnie rządzi tam chaos z lenistwem....
[quote name='wujek adolf' timestamp='1291274108' post='396816']
Rzeszow to pol Lublina a Zamosc to jedna piata.Lublin ma specyficzne polozenie,teren pagorkowaty,wiec trudniejsze warunki do odsniezania.Drodzy malkontenci gdyby przy wladzy byl PIS a nie PO to tez byscie wylewali swoje zale .Krytykowac potraficie wszyscy ,wiec spojrzcie najpierw na siebie zanim zaczniecie ublizac drugiemu.
[/quote]

tak, masz rację czy przy wadzy będzie po czy pis ,to niema znaczenia lublin i tak będzie z... rozwiń
Avatar
ZLY / 2 grudnia 2010 o 16:49
0
i wszystko się sprawdziło tak jak mówiłem na początku tego tematu. 3 dni po fakcie miasto dalej w porażającym stanie. Chyba tylko odwilż może coś tu pomóc

W Konopnicy znowu 2x w ciągu dnia TIRY nie dały rady. ale widać Żuk nie umie uczyć się na błędach. Jana Pawła nadal w dramatycznym stanie. A mieli pogonić do roboty firmy odśnieżające. Coś marnie u nich z egzekucją ;/ A firma pieniązki wzięła za nic. pogratulować rozrzutności pieniążków z podatków.
Avatar
bosek / 2 grudnia 2010 o 10:24
0
CZWARTEK godz. 6:05 do 7:00

Okolice Krochmalnej - na awaryjnych stoi pługo-piaskarka przez dobre 45 minut, Pan w środku sobie pali faję
Kruczkowskiego przy pętli MPK - pługo-piaskarka stoi sobie prawie godzinę na awaryjnych, kierowca przygląda się jak autobus przegubowy męczy się na nawrotce
Kunickiego - pługo-piaskarka jedzie z podniesionymi "szuflami" - piasku nie sypie

PROSIŁBYM także rozliczyć tą Panią, który w najdurniejszy z możliwych sposobów, zaprojektowała wysepki i sygnalizację na najbardziej obecnie KRETYŃSKIM, POWALONYM I SPIEPRZONYM NA MIARĘ AFRYKI odcinku KUNICIEGO !!!!

Cała Kunickiego to największa porażka wszystkich, którzy maczali w tym palce [ bez polityki ]
CZWARTEK godz. 6:05 do 7:00

Okolice Krochmalnej - na awaryjnych stoi pługo-piaskarka przez dobre 45 minut, Pan w środku sobie pali faję
Kruczkowskiego przy pętli MPK - pługo-piaskarka stoi sobie prawie godzinę na awaryjnych, kierowca przygląda się jak autobus przegubowy męczy się na nawrotce
Kunickiego - pługo-piaskarka jedzie z podniesionymi "szuflami" - piasku nie sypie

PROSIŁBYM także rozliczyć tą Panią, który w najdurniejszy z możliwych sposobów, zaprojektowała wysepki i sygnalizację na na... rozwiń
Avatar
ella / 2 grudnia 2010 o 10:04
0
http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000009
tutaj jest link do bardzo dokładnej, i moim zdaniem sprawdzonej, wiarygodnej prognozy pogody, przed nami słoneczny weekend i przyszły tydzień póki co też bez śniegu. zatem do roboty drogowcy, bo to specjalnie dla was - nie mówcie że ciągle pada i wasza praca jest na marne
Avatar
ella / 2 grudnia 2010 o 09:34
0
komunikacja miejska nawet jeździ, ale na pewno nie według rozkładu, wsiadałam dziś w 44 na jego 3 przystanku i już 15 minut spóźnienia, mam gdzieś stać godzinę na mrozie! zostawiłam auto w domu, świadoma tego, że może dzięki takim jak ja korki będą mniejsze. Ale jak mogą być być mniejsze, skoro na znacznej większości dróg zalega 20 cm śnieżnej brei? I ta darmowa komunikacja w Krakowie... można?? podzielam powyższą opinię że pługi owszem - są, ale zgarną nieco śniegu i jadą dalej, nie ma śladu soli czy piasku na drodze. Rekord kur....stwa padł jednak na przystanku na kompozytorów przy orfeuszu - drzwi się otwierają i co widzę? metrową, wyślizganą zaspę, obok mnie wysiada matka z dzieckiem na ręku, wślizg i leży, dobrze, że upadła tak, iż dziecko nie miało spotkania ze śniegiem, ani ciężarem ciała tej dziewczyny! od ok 3 nad ranem nie pada śnieg, korków chyba do cho.le.ry wtedy nie ma, nie można uprzątnąć tego bagna? a co z lodem pod warstewką śniegu? jak jutro nic się nie zmieni to zakładam łańcuchy i cisnę, i niech któryś mundurowy spróbuje mi wmawiać, że to niedozwolone. swoją drogą aut z łańcuchami w ciągu ostatnich dni widziałam kilka, ciekawe co na to Misiaki?
komunikacja miejska nawet jeździ, ale na pewno nie według rozkładu, wsiadałam dziś w 44 na jego 3 przystanku i już 15 minut spóźnienia, mam gdzieś stać godzinę na mrozie! zostawiłam auto w domu, świadoma tego, że może dzięki takim jak ja korki będą mniejsze. Ale jak mogą być być mniejsze, skoro na znacznej większości dróg zalega 20 cm śnieżnej brei? I ta darmowa komunikacja w Krakowie... można?? podzielam powyższą opinię że pługi owszem - są, ale zgarną nieco śniegu i jadą dalej, nie ma śladu soli czy piasku na drodze. Rekord kur....stwa... rozwiń
Avatar
P. / 2 grudnia 2010 o 08:51
0
[quote name='Karol' timestamp='1291231603' post='396477']
"Zostaw samochód, skorzystaj z MPK" ?? śmiech na sali!! jak poruszać się komunikacją miejską, skoro autobus jeździ średnio 1 na godzine!![/quote]
...i na dodatek nie wiadomo po jakiej trasie - wg rozkładu, czy po zmienionej, bo ślisko i nie da się wjechać pod górkę. Jak znam życie, to informacji o zmianie tras nie będzie ani na autobusach (wystarczy zwykła kartka A4), ani na przystankach.

[quote name='julka' timestamp='1291236374' post='396584']
W zasadzie można to jeszcze zmienić. Zastanówmy sie jaka ekipa rządzila przez ostatnią kadencję i nie wybierzmy tych ludzi[/quote]
Częściowo za późno - już po wyborach do Rady Miasta. Do wyboru został tylko prezydent.
[quote name='Karol' timestamp='1291231603' post='396477']
"Zostaw samochód, skorzystaj z MPK" ?? śmiech na sali!! jak poruszać się komunikacją miejską, skoro autobus jeździ średnio 1 na godzine!![/quote]
...i na dodatek nie wiadomo po jakiej trasie - wg rozkładu, czy po zmienionej, bo ślisko i nie da się wjechać pod górkę. Jak znam życie, to informacji o zmianie tras nie będzie ani na autobusach (wystarczy zwykła kartka A4), ani na przystankach.

[quote name='julka... rozwiń
Avatar
Krzysiek / 2 grudnia 2010 o 08:47
0
Ja chętnie będę jeździł autobusem nawet codziennie, ale pod warunkiem że z Czechowa na Węglin autobus pojedzie maks 20min, a nie jak w tej chwili "26" Około godziny, i niby teraz miałbym przez godzinę strzelać z zimna zębami w starym jelczu ? (Bo solarisy na zimę chyba zostały zagarażowane)
Avatar
bordi / 2 grudnia 2010 o 08:41
0
[quote name='mark' timestamp='1291232025' post='396487']
jest zima pisojady i muszą być jakieś utrudnienia a wy wszystko zwalacie na prezydenta Wasilewskiego. Jak sie nie podoba to samemu brac lopate i do odśnieżania albo wypier***ać do torunia
[/quote]
przepraszam bardzo przyjemniaczku, czy ty nie jesteś czasem bezrobotnym darmozjadem, kuzynem prezydenta Wasilewskiego, który zapewne za obronę swojej osoby coś ci obiecał? Weź ty się do roboty pisojadzie albo sam wypier***aj do Torunia. Bo jak do tej pory Lublin ma najgorszego gospodarza z całej Polski!!!
[quote name='mark' timestamp='1291232025' post='396487']
jest zima pisojady i muszą być jakieś utrudnienia a wy wszystko zwalacie na prezydenta Wasilewskiego. Jak sie nie podoba to samemu brac lopate i do odśnieżania albo wypier***ać do torunia
[/quote]
przepraszam bardzo przyjemniaczku, czy ty nie jesteś czasem bezrobotnym darmozjadem, kuzynem prezydenta Wasilewskiego, który zapewne za obronę swojej osoby coś ci obiecał? Weź ty się do roboty pisojadzie albo sam wypier***aj do Torunia. Bo jak do tej ... rozwiń
Avatar
wujek adolf / 2 grudnia 2010 o 08:15
0
Rzeszow to pol Lublina a Zamosc to jedna piata.Lublin ma specyficzne polozenie,teren pagorkowaty,wiec trudniejsze warunki do odsniezania.Drodzy malkontenci gdyby przy wladzy byl PIS a nie PO to tez byscie wylewali swoje zale .Krytykowac potraficie wszyscy ,wiec spojrzcie najpierw na siebie zanim zaczniecie ublizac drugiemu.
Avatar
VIP / 2 grudnia 2010 o 07:53
0
Proszę bardzo w Krakowie dziś komunikacja miejska jest bezpłatna i na przystankach postawiono koksowniki. Ale w Lublinie jest idealnie. Ale za to dziś pierwszy raz po godzinie 7 rano udało mi się przejechać wspaniałe skrzyżowanie Filaretów-Głęboka bez postoju na światłach !!!
Avatar
hornad / 2 grudnia 2010 o 21:02
0
[quote name='wujek adolf' timestamp='1291274108' post='396816']
Rzeszow to pol Lublina a Zamosc to jedna piata.Lublin ma specyficzne polozenie,teren pagorkowaty,wiec trudniejsze warunki do odsniezania.Drodzy malkontenci gdyby przy wladzy byl PIS a nie PO to tez byscie wylewali swoje zale .Krytykowac potraficie wszyscy ,wiec spojrzcie najpierw na siebie zanim zaczniecie ublizac drugiemu.
[/quote]

tak, masz rację czy przy wadzy będzie po czy pis ,to niema znaczenia lublin i tak będzie zadupiem zimą będzie tonął w sniegu, jesienią w błocie- choć jeden realista to nie partie rądzą a ludzie konkretnie rządzi tam chaos z lenistwem....
[quote name='wujek adolf' timestamp='1291274108' post='396816']
Rzeszow to pol Lublina a Zamosc to jedna piata.Lublin ma specyficzne polozenie,teren pagorkowaty,wiec trudniejsze warunki do odsniezania.Drodzy malkontenci gdyby przy wladzy byl PIS a nie PO to tez byscie wylewali swoje zale .Krytykowac potraficie wszyscy ,wiec spojrzcie najpierw na siebie zanim zaczniecie ublizac drugiemu.
[/quote]

tak, masz rację czy przy wadzy będzie po czy pis ,to niema znaczenia lublin i tak będzie z... rozwiń
Avatar
ZLY / 2 grudnia 2010 o 16:49
0
i wszystko się sprawdziło tak jak mówiłem na początku tego tematu. 3 dni po fakcie miasto dalej w porażającym stanie. Chyba tylko odwilż może coś tu pomóc

W Konopnicy znowu 2x w ciągu dnia TIRY nie dały rady. ale widać Żuk nie umie uczyć się na błędach. Jana Pawła nadal w dramatycznym stanie. A mieli pogonić do roboty firmy odśnieżające. Coś marnie u nich z egzekucją ;/ A firma pieniązki wzięła za nic. pogratulować rozrzutności pieniążków z podatków.
Avatar
bosek / 2 grudnia 2010 o 10:24
0
CZWARTEK godz. 6:05 do 7:00

Okolice Krochmalnej - na awaryjnych stoi pługo-piaskarka przez dobre 45 minut, Pan w środku sobie pali faję
Kruczkowskiego przy pętli MPK - pługo-piaskarka stoi sobie prawie godzinę na awaryjnych, kierowca przygląda się jak autobus przegubowy męczy się na nawrotce
Kunickiego - pługo-piaskarka jedzie z podniesionymi "szuflami" - piasku nie sypie

PROSIŁBYM także rozliczyć tą Panią, który w najdurniejszy z możliwych sposobów, zaprojektowała wysepki i sygnalizację na najbardziej obecnie KRETYŃSKIM, POWALONYM I SPIEPRZONYM NA MIARĘ AFRYKI odcinku KUNICIEGO !!!!

Cała Kunickiego to największa porażka wszystkich, którzy maczali w tym palce [ bez polityki ]
CZWARTEK godz. 6:05 do 7:00

Okolice Krochmalnej - na awaryjnych stoi pługo-piaskarka przez dobre 45 minut, Pan w środku sobie pali faję
Kruczkowskiego przy pętli MPK - pługo-piaskarka stoi sobie prawie godzinę na awaryjnych, kierowca przygląda się jak autobus przegubowy męczy się na nawrotce
Kunickiego - pługo-piaskarka jedzie z podniesionymi "szuflami" - piasku nie sypie

PROSIŁBYM także rozliczyć tą Panią, który w najdurniejszy z możliwych sposobów, zaprojektowała wysepki i sygnalizację na na... rozwiń
Avatar
ella / 2 grudnia 2010 o 10:04
0
http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000009
tutaj jest link do bardzo dokładnej, i moim zdaniem sprawdzonej, wiarygodnej prognozy pogody, przed nami słoneczny weekend i przyszły tydzień póki co też bez śniegu. zatem do roboty drogowcy, bo to specjalnie dla was - nie mówcie że ciągle pada i wasza praca jest na marne
Avatar
ella / 2 grudnia 2010 o 09:34
0
komunikacja miejska nawet jeździ, ale na pewno nie według rozkładu, wsiadałam dziś w 44 na jego 3 przystanku i już 15 minut spóźnienia, mam gdzieś stać godzinę na mrozie! zostawiłam auto w domu, świadoma tego, że może dzięki takim jak ja korki będą mniejsze. Ale jak mogą być być mniejsze, skoro na znacznej większości dróg zalega 20 cm śnieżnej brei? I ta darmowa komunikacja w Krakowie... można?? podzielam powyższą opinię że pługi owszem - są, ale zgarną nieco śniegu i jadą dalej, nie ma śladu soli czy piasku na drodze. Rekord kur....stwa padł jednak na przystanku na kompozytorów przy orfeuszu - drzwi się otwierają i co widzę? metrową, wyślizganą zaspę, obok mnie wysiada matka z dzieckiem na ręku, wślizg i leży, dobrze, że upadła tak, iż dziecko nie miało spotkania ze śniegiem, ani ciężarem ciała tej dziewczyny! od ok 3 nad ranem nie pada śnieg, korków chyba do cho.le.ry wtedy nie ma, nie można uprzątnąć tego bagna? a co z lodem pod warstewką śniegu? jak jutro nic się nie zmieni to zakładam łańcuchy i cisnę, i niech któryś mundurowy spróbuje mi wmawiać, że to niedozwolone. swoją drogą aut z łańcuchami w ciągu ostatnich dni widziałam kilka, ciekawe co na to Misiaki?
komunikacja miejska nawet jeździ, ale na pewno nie według rozkładu, wsiadałam dziś w 44 na jego 3 przystanku i już 15 minut spóźnienia, mam gdzieś stać godzinę na mrozie! zostawiłam auto w domu, świadoma tego, że może dzięki takim jak ja korki będą mniejsze. Ale jak mogą być być mniejsze, skoro na znacznej większości dróg zalega 20 cm śnieżnej brei? I ta darmowa komunikacja w Krakowie... można?? podzielam powyższą opinię że pługi owszem - są, ale zgarną nieco śniegu i jadą dalej, nie ma śladu soli czy piasku na drodze. Rekord kur....stwa... rozwiń
Avatar
P. / 2 grudnia 2010 o 08:51
0
[quote name='Karol' timestamp='1291231603' post='396477']
"Zostaw samochód, skorzystaj z MPK" ?? śmiech na sali!! jak poruszać się komunikacją miejską, skoro autobus jeździ średnio 1 na godzine!![/quote]
...i na dodatek nie wiadomo po jakiej trasie - wg rozkładu, czy po zmienionej, bo ślisko i nie da się wjechać pod górkę. Jak znam życie, to informacji o zmianie tras nie będzie ani na autobusach (wystarczy zwykła kartka A4), ani na przystankach.

[quote name='julka' timestamp='1291236374' post='396584']
W zasadzie można to jeszcze zmienić. Zastanówmy sie jaka ekipa rządzila przez ostatnią kadencję i nie wybierzmy tych ludzi[/quote]
Częściowo za późno - już po wyborach do Rady Miasta. Do wyboru został tylko prezydent.
[quote name='Karol' timestamp='1291231603' post='396477']
"Zostaw samochód, skorzystaj z MPK" ?? śmiech na sali!! jak poruszać się komunikacją miejską, skoro autobus jeździ średnio 1 na godzine!![/quote]
...i na dodatek nie wiadomo po jakiej trasie - wg rozkładu, czy po zmienionej, bo ślisko i nie da się wjechać pod górkę. Jak znam życie, to informacji o zmianie tras nie będzie ani na autobusach (wystarczy zwykła kartka A4), ani na przystankach.

[quote name='julka... rozwiń
Avatar
Krzysiek / 2 grudnia 2010 o 08:47
0
Ja chętnie będę jeździł autobusem nawet codziennie, ale pod warunkiem że z Czechowa na Węglin autobus pojedzie maks 20min, a nie jak w tej chwili "26" Około godziny, i niby teraz miałbym przez godzinę strzelać z zimna zębami w starym jelczu ? (Bo solarisy na zimę chyba zostały zagarażowane)
Avatar
bordi / 2 grudnia 2010 o 08:41
0
[quote name='mark' timestamp='1291232025' post='396487']
jest zima pisojady i muszą być jakieś utrudnienia a wy wszystko zwalacie na prezydenta Wasilewskiego. Jak sie nie podoba to samemu brac lopate i do odśnieżania albo wypier***ać do torunia
[/quote]
przepraszam bardzo przyjemniaczku, czy ty nie jesteś czasem bezrobotnym darmozjadem, kuzynem prezydenta Wasilewskiego, który zapewne za obronę swojej osoby coś ci obiecał? Weź ty się do roboty pisojadzie albo sam wypier***aj do Torunia. Bo jak do tej pory Lublin ma najgorszego gospodarza z całej Polski!!!
[quote name='mark' timestamp='1291232025' post='396487']
jest zima pisojady i muszą być jakieś utrudnienia a wy wszystko zwalacie na prezydenta Wasilewskiego. Jak sie nie podoba to samemu brac lopate i do odśnieżania albo wypier***ać do torunia
[/quote]
przepraszam bardzo przyjemniaczku, czy ty nie jesteś czasem bezrobotnym darmozjadem, kuzynem prezydenta Wasilewskiego, który zapewne za obronę swojej osoby coś ci obiecał? Weź ty się do roboty pisojadzie albo sam wypier***aj do Torunia. Bo jak do tej ... rozwiń
Avatar
wujek adolf / 2 grudnia 2010 o 08:15
0
Rzeszow to pol Lublina a Zamosc to jedna piata.Lublin ma specyficzne polozenie,teren pagorkowaty,wiec trudniejsze warunki do odsniezania.Drodzy malkontenci gdyby przy wladzy byl PIS a nie PO to tez byscie wylewali swoje zale .Krytykowac potraficie wszyscy ,wiec spojrzcie najpierw na siebie zanim zaczniecie ublizac drugiemu.
Avatar
VIP / 2 grudnia 2010 o 07:53
0
Proszę bardzo w Krakowie dziś komunikacja miejska jest bezpłatna i na przystankach postawiono koksowniki. Ale w Lublinie jest idealnie. Ale za to dziś pierwszy raz po godzinie 7 rano udało mi się przejechać wspaniałe skrzyżowanie Filaretów-Głęboka bez postoju na światłach !!!
Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 6

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 9

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 34 33

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 10 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 121 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 9 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!