Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do egzekucji przecież nie doszło z dnia na dzień, zapewne to wszystko ciągnęło się kilka lat. Miała czas żeby zrobić z długami porządek, ale się nie chciało. Teraz odgrywa sceny i skarży się pismakom. A TY nowy właścicielu użeraj się teraz z dzikim lokatorem. I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chcial prywatnie zamienic pare slow z pania komornik... wtedy nabralaby troche oglady s0ka jedna... Praca to jedno ale trzeba umiec ja wykonywac z klasa... nasuwaja sie skojarzenia z pewnym bankiem... co z kraj, co za ludzie.... WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie misiu, Lenina nie było, ale jak masz ochotę wpaść ze swoimi ulubieńcami Hitlerem, Mussolinim, Pinochetem, Tchatcher, Reaganem i Jaruzelem to kiedys wpadnij. fajnie ci będzie jak cie ludzie ze schodów spuszczą.
niel napisał:
Była Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej? A portret Lenina też przyjechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edziu złotko, czy ty nie w swojej sprawie czasem? Bo jak nie to sie pewnie nie obrazisz jak powiem, że nie o czynsz chodziło tylko o pazerność hieny mieszkaniowej, która żeruje na ludzkiej krzywdzie. Ja wiem na przykład, że jak ktoś kiedys był w SB, lub kapował to ma dzisiaj raj na licytacjach.
Edward napisał:
Jak sie nie płaci czynszu to nie ma co się dziwić. Za co ta komornik bierze taką kasę, skoro nie potrafi załatwić w majestacie prawa zwykłej czynności komorniczej. Zabrać jej uprawnienia do wykonywania zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cysta parodia paniuśia mieszka a nowy własćiciel płaći za nią czynsz.Gdyby to mieszkanie przejoł jakiś GANSTER lub POSEŁ i.t.p. to tej pani już by tam NIE było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
Edziu złotko, czy ty nie w swojej sprawie czasem? Bo jak nie to sie pewnie nie obrazisz jak powiem, że nie o czynsz chodziło tylko o pazerność hieny mieszkaniowej, która żeruje na ludzkiej krzywdzie. Ja wiem na przykład, że jak ktoś kiedys był w SB, lub kapował to ma dzisiaj raj na licytacjach.
Nie wiem skad czerpiesz te informacje. Może czasem sam przejdz sie na licytacje w sądzie i zobacz jak wyglada licytacja przeprowadzona przez komornika. Raj ma ten kto składa najwyższa oferte i nie wazne czy jest z UB SB AWS czy P/S czy RM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Cysta parodia paniuśia mieszka a nowy własćiciel płaći za nią czynsz.Gdyby to mieszkanie przejoł jakiś GANSTER lub POSEŁ i.t.p. to tej pani już by tam NIE było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani już dawno powinna sprzedać mieszkanie i kupic mniejsze i tansze. A teraz no niestety, tyle czasu mieszkała w wielkim mieszkaniu bez płacenia czynszu i w końcu trzeba się wynieść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIĘ, TAK BYĆ NIE MOŻE ABY WŁAŚCICIEL NIE MIAŁ PRAW ......PRZECIEŻ EDWARD NIE CHCE USUNĄC LOKATORKI TYLKO WEJŚC DO SWOJEGO LOKALU....A Z NIEJ DOBRA ARTYSTKA , PASOŻYT CHCE MIESZKAC I NIE PŁACIĆ.....A GDZIE DZIECI? GDZIE MIASTO , NIECH PLACI ZA NIĄ CZYNSZ EDWARDOWI ALBO NIECH MIASTO DAJE LOKAL ..... PARODIA , A JAK TAKA BIEDNA TO MOŻE PODAĆ DZIECI NIECH PŁACĄ NA MATKĘ....MAJĄ OBOWIĄZEK PRAWNY A NIE SZOPKI ROBI...... PISMAKI Z GAZETY TEŻ PISZĄ CO CHCĄ .....PRAWO JEST PO STRONIE EDWARDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ZGADZAM SIĘ, TAK BYĆ NIE MOŻE ABY WŁAŚCICIEL NIE MIAŁ PRAW ......PRZECIEŻ EDWARD NIE CHCE USUNĄC LOKATORKI TYLKO WEJŚC DO SWOJEGO LOKALU....A Z NIEJ DOBRA ARTYSTKA , PASOŻYT CHCE MIESZKAC I NIE PŁACIĆ.....A GDZIE DZIECI? GDZIE MIASTO , NIECH PLACI ZA NIĄ CZYNSZ EDWARDOWI ALBO NIECH MIASTO DAJE LOKAL ..... PARODIA , A JAK TAKA BIEDNA TO MOŻE PODAĆ DZIECI NIECH PŁACĄ NA MATKĘ....MAJĄ OBOWIĄZEK PRAWNY A NIE SZOPKI ROBI...... PISMAKI Z GAZETY TEŻ PISZĄ CO CHCĄ .....PRAWO JEST PO STRONIE EDWARDA
Teraz płaci Edward a na mieszkanie socjalne bedziemy płacic my wszyscy z naszych podatków. PANI KOMORNIK ŻYCZE ZDROWIA I SKUTECZNOŚCI W CZYNNOŚCIACH EGZEKUCYJNYCH. Moim zdaniem długi nalezy spłacac, a nie podnosić raban gdy do drzwi puka KOMORNIK z wyrokiem wydanym przez sąd. Niestety czasy gdy dawało sie wszystko za darmo sie dawno skończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI ELA MOŻE BYC ZNERWICOWANA ALE NA WŁASNE ŻYCZENIE ...................POWINNA SAMA MIESZKANIE W PORĘ SPRZEDAĆ , SPLACIĆ DŁUGI I KUPIC SOBIE KAWALERKE ...A NIE TERAZ PŁACZE , NIKT JEJ KRZYWDY NIE ROBI A CI OBRONCY LOKATORÓW NIECH JĄ ZAPROSZĄ DO SIEBIE JAK JEJ SZKODA I NIECH ZA NIĄ PLACĄ .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Cysta parodia paniuśia mieszka a nowy własćiciel płaći za nią czynsz.Gdyby to mieszkanie przejoł jakiś GANSTER lub POSEŁ i.t.p. to tej pani już by tam NIE było.
Dla wyjaśnienia. Pani reguluje opłaty z własnej kieszeni. Pan Edek chce po prostu wynająć mieszkanie i zarobić. Nic w tym złego, ale niech to robi po kolei. Pozew o odszkodowanie do gminy i kasa tak czy inaczej wpadnie na konto. Wiedział facet w co się pakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Dla wyjaśnienia. Pani reguluje opłaty z własnej kieszeni. Pan Edek chce po prostu wynająć mieszkanie i zarobić. Nic w tym złego, ale niech to robi po kolei. Pozew o odszkodowanie do gminy i kasa tak czy inaczej wpadnie na konto. Wiedział facet w co się pakuje...
PŁACI TYLKO ZA TO CO MUSI .... A TE LICZNIKI KTÓRE SĄ NA EDWARDA NIE PŁACI..........ONA JEST WYRACHOWANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakia sytuacja, takie zachowanie. Trudno wymagac kultury, jesli okolczykowany Milosnik Praw Lokatorow ma wiecej do powiedzenia niz wlasciciel mieszkania. Widzialem wszystko w Panowramie Lubelskiej. Żenada...
to, że okolczykowany to ma dla ciebie jakieś znaczenie? może według ciebie to znaczy, że jest gorszy od innych? taki ma styl... a ty nosisz np. czarny szalik i komuś może to przeszkadzać! jest tak przyjęte, że czarny szalik to coś normalnego! ale kolczyki to już nie? prawda? ja też mam sporo kolczyków i uważam, że jestem wartościową osobą! i kolczyki nie mają tu żadnego znaczenia, więc nie wiem po co było to stwierdzenie OKOLCZYKOWANY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
546 napisał:
Przecież napisali,że nie mieli rozdzielczości.Jak nie mieli to połowa mieszkania jest jego.Natomiast nie rozumiem działań dziennika ujawniających stan majątkowy nowego właściciela.To jest naruszenie jego dóbr osobistych.W jakim sądzie oni to sprawdzili i jakim prawem.
no właśnie chyba napisali zę była rozdzielność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PŁACI TYLKO ZA TO CO MUSI .... A TE LICZNIKI KTÓRE SĄ NA EDWARDA NIE PŁACI..........ONA JEST WYRACHOWANA
KTOŚ WCZESNIEJ NAPISAŁ, ŻE ZA PRĄD I GAZ PŁACI PANI ELA, GMINA PLACI PANU EDWARDOWI P. , CZYLI WNIOSEK OCZYWISTY - NIE PONOSI ON JAKICHKOLWIEK KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z LOKATOREM, JESZCZE NA TYM ZARABIA BO GMINA PŁACI CZYNSZ SKORO PANI MA PRAWO DO LOKALU SOCJALNEGO , WIĘĆ BYNAJMNIEJ TO NIE WŁASCICIELA POWINNO SIE ŻAŁOWAĆ, CHCIAŁ ZAROBIC KUPIŁ WIĘC MIESZKANIE WARTE 300 000 ZA 140 000. ZOBACZCIE W ANONSACH, ILE MOZE BYC WARTE MIESZKANIE NA CZUBACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gibex napisał:
to, że okolczykowany to ma dla ciebie jakieś znaczenie? może według ciebie to znaczy, że jest gorszy od innych? taki ma styl... a ty nosisz np. czarny szalik i komuś może to przeszkadzać! jest tak przyjęte, że czarny szalik to coś normalnego! ale kolczyki to już nie? prawda? ja też mam sporo kolczyków i uważam, że jestem wartościową osobą! i kolczyki nie mają tu żadnego znaczenia, więc nie wiem po co było to stwierdzenie OKOLCZYKOWANY!
WYRAZY SZACUNKU DLA KOMITETU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Teraz płaci Edward a na mieszkanie socjalne bedziemy płacic my wszyscy z naszych podatków. PANI KOMORNIK ŻYCZE ZDROWIA I SKUTECZNOŚCI W CZYNNOŚCIACH EGZEKUCYJNYCH. Moim zdaniem długi nalezy spłacac, a nie podnosić raban gdy do drzwi puka KOMORNIK z wyrokiem wydanym przez sąd. Niestety czasy gdy dawało sie wszystko za darmo sie dawno skończyły.
ALE WYDANIE LOKALU I EKSMISJA TO PRAKTYCZNIE TO SAMO,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
Ta Pani już dawno powinna sprzedać mieszkanie i kupic mniejsze i tansze. A teraz no niestety, tyle czasu mieszkała w wielkim mieszkaniu bez płacenia czynszu i w końcu trzeba się wynieść...
JEŻELI LOKAL ZOSTAŁ ZAJETY PRZEZ KOMORNIKA TO PANI NIE MOGŁA NIC Z TYM ZROBIĆ, PRZECIEZ PISANO, ZE PANI PŁACIŁA CZYNSZ DO SPÓŁDZIELNI I INNE OPLATY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Nie misiu, Lenina nie było, ale jak masz ochotę wpaść ze swoimi ulubieńcami Hitlerem, Mussolinim, Pinochetem, Tchatcher, Reaganem i Jaruzelem to kiedys wpadnij. fajnie ci będzie jak cie ludzie ze schodów spuszczą.
Coś Ci się popier***iło; jest moim ulubieńcem Jaruzelski, bo jestem komuchem, ale pozostali - zbrodniarz Pinochet, oszołomy Thatcher i Reagan to przecież idole prawicowej konserwy! To kogo Ty wreszcie "uważasz", misiu? Pewnie nikogo; pachnie Ci anarchia, burdel i bezhołowie! Typowy polak-katolik! Btw - sami tu ideowi bolszewicy - tak żarliwie bronią eksmitowanej; ale w innym kontekście darliby mordy o "świętym prawie własności" i swoim antykomunizmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...