Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2009 r.
16:51
Edytuj ten wpis

Łzy, groźby i przepychanki. Dramatyczne starcie w obronie lokatorki (wideo)

0 101 A A

Elżbieta Lalka z Lublina nie straci dachu nad głową. W środę kilkanaście osób powstrzymało komornika, który miał oddać mieszkanie nowemu właścicielowi. Ten chciał za wszelką cenę przejąć lokal i zamieszkać razem z lokatorką.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 101

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 09:54
0
Gość napisał:
Kłopoty to będzie miał, jak Urząd Skarbowy podwyższy mu podatek PCC. Uszczuplanie podatku jest przestępstwem lub wykroczeniem skarbowym.

POCZEKAJMY ZATEM NA INTERWENCJĘ FISKUSA, PODOBNO LUBELSKI URZAD MA NAJWIĘKSZĄ ŚCIĄGALNOŚĆ
Avatar
obywatelka / 11 grudnia 2009 o 22:04
0
Błędne to jest myślenie ludzi że im się od państwa coś należy.Ja mieszkam w domku który wyremontowaliśmy,ciężko pracując i oszczędzając.Jak mój mąż by narobił długów to wyrzucono by mnie na bruk.bo się nie należy,gmina nie ma lokali zastępczych.Dodam kliwia7 to też ja tylko mnie zablokowano.Nie jestem z Lublina i nie znam właściciela,pani zresztą też.Też bym chciała mieszkać w 60metrowym mieszkaniu nie płacąc od 2lat czynszu.Szczerze wątpię że nie wiedziała o długach męża.
Avatar
maciek / 11 grudnia 2009 o 21:07
0
kliwia7 napisał:
I nie rozumiem poco te lamenty:"ja nie mam gdzie się podziać".Co dzieci wdały się w ojca oszusta i wyrzekły się matki?Lamentuje,jakby nowy właściciel chciał ją zabić.To wina władz że przyznali lokal,a nie dają. On tylko skorzystał z okazji,a nie namówił męża na zadłużanie się.


To błędne myślenie. Właściciel winien mieć pretensje do władz a nie lokatorka. Prawo stoi po jej stronie. Zresztą powiedzenie "wiedziały gały co brały" odnosi się do pana Edwarda. Kupując mieszkanie z lokatorem powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji. Kupił je za połowę ceny, więc niech nie liczy na łatwe drapane i uzbroi się w cierpliwość. W końcu dostanie swoją własność ale nie tak nieludzkimi metodami. Zastanówcie się, co piszecie krwiopijcy. Człowieka w trudnej sytuacji byście w kropli wody utopili. Katolicki naród.


To błędne myślenie. Właściciel winien mieć pretensje do władz a nie lokatorka. Prawo stoi po jej stronie. Zresztą powiedzenie "wiedziały gały co brały" odnosi się do pana Edwarda. Kupując mieszkanie z lokatorem powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji. Kupił je za połowę ceny, więc niech nie liczy na łatwe drapane i uzbroi się w cierpliwość. W końcu dostanie swoją własność ale nie tak nieludzkimi metodami. Zastanówcie się, co piszecie krwiopijcy. Człowieka w trudnej sytuacji byście w kropli wody utopil... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 21:03
0
joa napisał:
A czy możesz powiedzieć , w jaki sposób Pan E dorobił się na czyjejś krzywdzie? Jak na razie to ma same kłopoty i wydane pieniądze na sądy. Twoim zdaniem to powinno być tak: komornik wystawia na licytację mieszkanie za dług /o ile oczywiście mu pozwolą, bo to przecież niesprawiedliwe społecznie/ a wszyscy patrzą i mówią nie, nie nie kupimy tego mieszkania to przecież nieuczciwe. Niech dalej Pani uczciwa tam mieszka nie skrzwdzimy jej. Jeszcze dopłacimy do zadłużenia. I odchodzą wszyscy szczęśliwi. The end!!


Kłopoty to będzie miał, jak Urząd Skarbowy podwyższy mu podatek PCC. Uszczuplanie podatku jest przestępstwem lub wykroczeniem skarbowym.


Kłopoty to będzie miał, jak Urząd Skarbowy podwyższy mu podatek PCC. Uszczuplanie podatku jest przestępstwem lub wykroczeniem skarbowym. rozwiń
Avatar
pan kotek / 11 grudnia 2009 o 17:57
0
W jaki sposób można kupić w Lublinie 60-metrowe mieszkanie za 140 000 zł ? Przecież rynkowa wartość zapewne wynosi ponad 300 000 zł. Czyżby panowie sprzedający i kupujący chcieli coś ukryć przed Urzędem Skarbowym? Przecież cała ta transakcja śmierdzi z daleka. Z jednej strony jest święte prawo własności ale z drugiej sprzedający powinien zapłacić 75% podatek za nieujawniony przychód w wysokości różnicy w cenie zakupu i ceny rynkowej. Pan Edward również powinien udokumentować na podstawie Pitów skąd miał 140 000 zł i czy zapłacił podatek dochodowy od tej kwoty.
W jaki sposób można kupić w Lublinie 60-metrowe mieszkanie za 140 000 zł ? Przecież rynkowa wartość zapewne wynosi ponad 300 000 zł. Czyżby panowie sprzedający i kupujący chcieli coś ukryć przed Urzędem Skarbowym? Przecież cała ta transakcja śmierdzi z daleka. Z jednej strony jest święte prawo własności ale z drugiej sprzedający powinien zapłacić 75% podatek za nieujawniony przychód w wysokości różnicy w cenie zakupu i ceny rynkowej. Pan Edward również powinien udokumentować na podstawie Pitów skąd miał 140 000 zł i czy zapłacił podatek doch... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 15:35
0
joa napisał:
A czy możesz powiedzieć , w jaki sposób Pan E dorobił się na czyjejś krzywdzie? Jak na razie to ma same kłopoty i wydane pieniądze na sądy. Twoim zdaniem to powinno być tak: komornik wystawia na licytację mieszkanie za dług /o ile oczywiście mu pozwolą, bo to przecież niesprawiedliwe społecznie/ a wszyscy patrzą i mówią nie, nie nie kupimy tego mieszkania to przecież nieuczciwe. Niech dalej Pani uczciwa tam mieszka nie skrzwdzimy jej. Jeszcze dopłacimy do zadłużenia. I odchodzą wszyscy szczęśliwi. The end!!


wystarczy popatrzec na komentarze Pana Edwarda, a wiadomo juz co z niego za typ, kupił mieszkanie warte 300 tys za 140 tys. wiec niech nikt nie prawi, jaka to mu sie krzywda dzieje, dostaje od gminy odszkodowanie w wysokości czynszu rynkowego, czyli tyle ile by zarobił, jakby mieszkanie wynajął np. studentom, wiec finansowo i tak jest do przodu, kosztów żadnych nie ponosi bo Pani płaci za to co zużywa,


wystarczy popatrzec na komentarze Pana Edwarda, a wiadomo juz co z niego za typ, kupił mieszkanie warte 300 tys za 140 tys. wiec niech nikt nie prawi, jaka to mu sie krzywda dzieje, dostaje od gminy odszkodowanie w wysokości czynszu rynkowego, czyli tyle ile by zarobił, jakby mieszkanie wynajął np. studentom, wiec finansowo i tak jest do przodu, kosztów żadnych nie ponosi bo Pani płaci za to co zużywa, rozwiń
Avatar
joa / 11 grudnia 2009 o 09:34
0
fankol napisał:
Nie rozumiem jak mozecie tak komentowac cała sprawę nie znając sytuacji !!!!
czynszu nie płaci własciciel tylko szanowna pani Ela...
a pan E. dorabia się na czyjejś krzywdzie, nie rozumiem więc irytacji postawą pani Eli...
Pewnie według was udawała stracenie przytomności itp..
rany ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie!

A czy możesz powiedzieć , w jaki sposób Pan E dorobił się na czyjejś krzywdzie? Jak na razie to ma same kłopoty i wydane pieniądze na sądy. Twoim zdaniem to powinno być tak: komornik wystawia na licytację mieszkanie za dług /o ile oczywiście mu pozwolą, bo to przecież niesprawiedliwe społecznie/ a wszyscy patrzą i mówią nie, nie nie kupimy tego mieszkania to przecież nieuczciwe. Niech dalej Pani uczciwa tam mieszka nie skrzwdzimy jej. Jeszcze dopłacimy do zadłużenia. I odchodzą wszyscy szczęśliwi. The end!!

A czy możesz powiedzieć , w jaki sposób Pan E dorobił się na czyjejś krzywdzie? Jak na razie to ma same kłopoty i wydane pieniądze na sądy. Twoim zdaniem to powinno być tak: komornik wystawia na licytację mieszkanie za dług /o ile oczywiście mu pozwolą, bo to przecież niesprawiedliwe społecznie/ a wszyscy patrzą i mówią nie, nie nie kupimy tego mieszkania to przecież nieuczciwe. Niech dalej Pani uczciwa tam mieszka nie skrzwdzimy jej. Jeszcze dopłacimy do zadłużenia. I odchodzą wszyscy szczęśliwi. The end!! rozwiń
Avatar
obywatelka / 11 grudnia 2009 o 09:01
0
I "rany" ludzie nie oczerniajcie właściciela broniąc czyjegoś cwaniactwa.Niech ta pani ma pretensje do władz że nie dają lokalu,do męża i do siebie że wybrała takiego mężusia.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 08:59
0
I "rany" ludzie nie oczerniajcie właściciela broniąc czyjegoś cwaniactwa.Niech ta pani ma pretensje do władz że nie dają lokalu,do męża i do siebie że wybrała takiego mężusia.
Avatar
obywatelka / 11 grudnia 2009 o 08:52
0
"Szanowna" liczyła że obejrzą ją naiwniacy i będą współczuć.Niech pokaże rachunki które płaci w następnym przedstawieniu.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 09:54
0
Gość napisał:
Kłopoty to będzie miał, jak Urząd Skarbowy podwyższy mu podatek PCC. Uszczuplanie podatku jest przestępstwem lub wykroczeniem skarbowym.

POCZEKAJMY ZATEM NA INTERWENCJĘ FISKUSA, PODOBNO LUBELSKI URZAD MA NAJWIĘKSZĄ ŚCIĄGALNOŚĆ
Avatar
obywatelka / 11 grudnia 2009 o 22:04
0
Błędne to jest myślenie ludzi że im się od państwa coś należy.Ja mieszkam w domku który wyremontowaliśmy,ciężko pracując i oszczędzając.Jak mój mąż by narobił długów to wyrzucono by mnie na bruk.bo się nie należy,gmina nie ma lokali zastępczych.Dodam kliwia7 to też ja tylko mnie zablokowano.Nie jestem z Lublina i nie znam właściciela,pani zresztą też.Też bym chciała mieszkać w 60metrowym mieszkaniu nie płacąc od 2lat czynszu.Szczerze wątpię że nie wiedziała o długach męża.
Avatar
maciek / 11 grudnia 2009 o 21:07
0
kliwia7 napisał:
I nie rozumiem poco te lamenty:"ja nie mam gdzie się podziać".Co dzieci wdały się w ojca oszusta i wyrzekły się matki?Lamentuje,jakby nowy właściciel chciał ją zabić.To wina władz że przyznali lokal,a nie dają. On tylko skorzystał z okazji,a nie namówił męża na zadłużanie się.


To błędne myślenie. Właściciel winien mieć pretensje do władz a nie lokatorka. Prawo stoi po jej stronie. Zresztą powiedzenie "wiedziały gały co brały" odnosi się do pana Edwarda. Kupując mieszkanie z lokatorem powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji. Kupił je za połowę ceny, więc niech nie liczy na łatwe drapane i uzbroi się w cierpliwość. W końcu dostanie swoją własność ale nie tak nieludzkimi metodami. Zastanówcie się, co piszecie krwiopijcy. Człowieka w trudnej sytuacji byście w kropli wody utopili. Katolicki naród.


To błędne myślenie. Właściciel winien mieć pretensje do władz a nie lokatorka. Prawo stoi po jej stronie. Zresztą powiedzenie "wiedziały gały co brały" odnosi się do pana Edwarda. Kupując mieszkanie z lokatorem powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji. Kupił je za połowę ceny, więc niech nie liczy na łatwe drapane i uzbroi się w cierpliwość. W końcu dostanie swoją własność ale nie tak nieludzkimi metodami. Zastanówcie się, co piszecie krwiopijcy. Człowieka w trudnej sytuacji byście w kropli wody utopil... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 21:03
0
joa napisał:
A czy możesz powiedzieć , w jaki sposób Pan E dorobił się na czyjejś krzywdzie? Jak na razie to ma same kłopoty i wydane pieniądze na sądy. Twoim zdaniem to powinno być tak: komornik wystawia na licytację mieszkanie za dług /o ile oczywiście mu pozwolą, bo to przecież niesprawiedliwe społecznie/ a wszyscy patrzą i mówią nie, nie nie kupimy tego mieszkania to przecież nieuczciwe. Niech dalej Pani uczciwa tam mieszka nie skrzwdzimy jej. Jeszcze dopłacimy do zadłużenia. I odchodzą wszyscy szczęśliwi. The end!!


Kłopoty to będzie miał, jak Urząd Skarbowy podwyższy mu podatek PCC. Uszczuplanie podatku jest przestępstwem lub wykroczeniem skarbowym.


Kłopoty to będzie miał, jak Urząd Skarbowy podwyższy mu podatek PCC. Uszczuplanie podatku jest przestępstwem lub wykroczeniem skarbowym. rozwiń
Avatar
pan kotek / 11 grudnia 2009 o 17:57
0
W jaki sposób można kupić w Lublinie 60-metrowe mieszkanie za 140 000 zł ? Przecież rynkowa wartość zapewne wynosi ponad 300 000 zł. Czyżby panowie sprzedający i kupujący chcieli coś ukryć przed Urzędem Skarbowym? Przecież cała ta transakcja śmierdzi z daleka. Z jednej strony jest święte prawo własności ale z drugiej sprzedający powinien zapłacić 75% podatek za nieujawniony przychód w wysokości różnicy w cenie zakupu i ceny rynkowej. Pan Edward również powinien udokumentować na podstawie Pitów skąd miał 140 000 zł i czy zapłacił podatek dochodowy od tej kwoty.
W jaki sposób można kupić w Lublinie 60-metrowe mieszkanie za 140 000 zł ? Przecież rynkowa wartość zapewne wynosi ponad 300 000 zł. Czyżby panowie sprzedający i kupujący chcieli coś ukryć przed Urzędem Skarbowym? Przecież cała ta transakcja śmierdzi z daleka. Z jednej strony jest święte prawo własności ale z drugiej sprzedający powinien zapłacić 75% podatek za nieujawniony przychód w wysokości różnicy w cenie zakupu i ceny rynkowej. Pan Edward również powinien udokumentować na podstawie Pitów skąd miał 140 000 zł i czy zapłacił podatek doch... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 15:35
0
joa napisał:
A czy możesz powiedzieć , w jaki sposób Pan E dorobił się na czyjejś krzywdzie? Jak na razie to ma same kłopoty i wydane pieniądze na sądy. Twoim zdaniem to powinno być tak: komornik wystawia na licytację mieszkanie za dług /o ile oczywiście mu pozwolą, bo to przecież niesprawiedliwe społecznie/ a wszyscy patrzą i mówią nie, nie nie kupimy tego mieszkania to przecież nieuczciwe. Niech dalej Pani uczciwa tam mieszka nie skrzwdzimy jej. Jeszcze dopłacimy do zadłużenia. I odchodzą wszyscy szczęśliwi. The end!!


wystarczy popatrzec na komentarze Pana Edwarda, a wiadomo juz co z niego za typ, kupił mieszkanie warte 300 tys za 140 tys. wiec niech nikt nie prawi, jaka to mu sie krzywda dzieje, dostaje od gminy odszkodowanie w wysokości czynszu rynkowego, czyli tyle ile by zarobił, jakby mieszkanie wynajął np. studentom, wiec finansowo i tak jest do przodu, kosztów żadnych nie ponosi bo Pani płaci za to co zużywa,


wystarczy popatrzec na komentarze Pana Edwarda, a wiadomo juz co z niego za typ, kupił mieszkanie warte 300 tys za 140 tys. wiec niech nikt nie prawi, jaka to mu sie krzywda dzieje, dostaje od gminy odszkodowanie w wysokości czynszu rynkowego, czyli tyle ile by zarobił, jakby mieszkanie wynajął np. studentom, wiec finansowo i tak jest do przodu, kosztów żadnych nie ponosi bo Pani płaci za to co zużywa, rozwiń
Avatar
joa / 11 grudnia 2009 o 09:34
0
fankol napisał:
Nie rozumiem jak mozecie tak komentowac cała sprawę nie znając sytuacji !!!!
czynszu nie płaci własciciel tylko szanowna pani Ela...
a pan E. dorabia się na czyjejś krzywdzie, nie rozumiem więc irytacji postawą pani Eli...
Pewnie według was udawała stracenie przytomności itp..
rany ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie!

A czy możesz powiedzieć , w jaki sposób Pan E dorobił się na czyjejś krzywdzie? Jak na razie to ma same kłopoty i wydane pieniądze na sądy. Twoim zdaniem to powinno być tak: komornik wystawia na licytację mieszkanie za dług /o ile oczywiście mu pozwolą, bo to przecież niesprawiedliwe społecznie/ a wszyscy patrzą i mówią nie, nie nie kupimy tego mieszkania to przecież nieuczciwe. Niech dalej Pani uczciwa tam mieszka nie skrzwdzimy jej. Jeszcze dopłacimy do zadłużenia. I odchodzą wszyscy szczęśliwi. The end!!

A czy możesz powiedzieć , w jaki sposób Pan E dorobił się na czyjejś krzywdzie? Jak na razie to ma same kłopoty i wydane pieniądze na sądy. Twoim zdaniem to powinno być tak: komornik wystawia na licytację mieszkanie za dług /o ile oczywiście mu pozwolą, bo to przecież niesprawiedliwe społecznie/ a wszyscy patrzą i mówią nie, nie nie kupimy tego mieszkania to przecież nieuczciwe. Niech dalej Pani uczciwa tam mieszka nie skrzwdzimy jej. Jeszcze dopłacimy do zadłużenia. I odchodzą wszyscy szczęśliwi. The end!! rozwiń
Avatar
obywatelka / 11 grudnia 2009 o 09:01
0
I "rany" ludzie nie oczerniajcie właściciela broniąc czyjegoś cwaniactwa.Niech ta pani ma pretensje do władz że nie dają lokalu,do męża i do siebie że wybrała takiego mężusia.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 08:59
0
I "rany" ludzie nie oczerniajcie właściciela broniąc czyjegoś cwaniactwa.Niech ta pani ma pretensje do władz że nie dają lokalu,do męża i do siebie że wybrała takiego mężusia.
Avatar
obywatelka / 11 grudnia 2009 o 08:52
0
"Szanowna" liczyła że obejrzą ją naiwniacy i będą współczuć.Niech pokaże rachunki które płaci w następnym przedstawieniu.
Zobacz wszystkie komentarze 101

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 0

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 1 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 21 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 15 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 506 48

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!