Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sama "młodzież"! To wynik nauczania kościoła w Polsce! Zapomnieli o młodzieży, nie potrafią ich przyciągnąć do kościoła! Z 2 lata połowa z tych ludzi nie będzie zyła ! I co dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty, utożsamiasz z księdzem, drwisz i szydzisz. Nie przeceniam swojej roli, ale pytam: Czy w mojej wypowiedzi była nienawiśc? A wasze wypowiedzi? Przeczytaj uważnie, co piszą myślący jak ty, zobaczysz, co to nienawiśc. Pytasz mnie o Jezusa. Tak, pamiętam o Nim, wiem, kim był. Pamiętam też, że Jego tolerancja miała swoje granice, że potrafił mocnym słowem potraktowac tych, co nie znali umiaru w pysze i obłudzie, że użył nawet siły, by wyrzucic kupców ze świątyni. Pleciesz coś o tolerancji. Nikt nie zabrania maszerowac po ulicach miast mniejszościom wszelkiej maści, różnym "naprawiaczom świata", którzy poza egoizmem i odrzuceniem chrześcijaństwa, Kościoła, nie oferują ludziom, zwłaszcza młodzieży, nic innego, nic, co mogłoby uczynic ich i świat, Polskę, lepszymi. Tymczasem jeśli na ulicę wychodzą ludzie nie po to, by kogoś poniżyc, coś zohydzic, ale by we wspólnocie pomodlic się, odsądzani są od czci i wiary, opluwani i atakowani w niewybredny sposób. To jest wasza "tolerancja"! Pisał ks. Twardowski: "modlimy się bo inni się nie modlą/ wierzymy bo inni nie wierzą". Taki jest sens tej krucjaty - tobie kojarzącej się tylko z gwałtem i grabieżą - w ddrzeczywistości: " W przenośni terminem krucjata określa się współcześnie także wszelką społeczną działalność zaradczą, przedsiębraną z zapałem i entuzjazmem (np. przeciw alkoholizmowi , por. z Krucjata Wyzwolenia Człowieka )." Czy nasza moralnośc jest słuszna? Obserwując historię świata i ludzkiej cywilizacji, można zauważyc, że istniały kiedyś potężne, zdawało się niepokonane cywilizacje, kultury. Dawno już ich nie ma, zniknęły. W XX w. też próbowano tworzyc nową "moralnośc" - bez Boga, chrześcijaństwa, Dekalogu. "Tysiącletnia Rzesza" trwała raptem 12 lat. Komunizm (poza Koreą Płn. i Chinami) trwał tylko siedemdziesiąt kilka lat. Chrześcijaństwo trwa już 3. tysiąclecie. Dlaczego. Odpowiedz sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:P napisał:
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni: "2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki". Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy Dziennikowi Wschodniemu my kolo różańcowe za propagowanie naszej ideii " Bóg zapłac" . daje sie zauważyc że wszystkie media powoli mądrzeją i podążaja w jedynie śłusznym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do P czytelnika ND napisał:
cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czytelnika(redaktora)GW napisał:
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było ojczulek dał? -nie dał dostał miejsce? - nie dostał należało mu się? - nie należało proste? - proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego kłamcy co niżej napisał:
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było ojczulek dał? -nie dał dostał miejsce? - nie dostał należało mu się? - nie należało proste? - proste
Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów??? Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty: "Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł." źródło: http://www.rp.pl/artykul/798544.html Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do leminga napisał:
Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów??? Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty: "Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł." źródło: http://www.rp.pl/artykul/798544.html Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE.
ale musiał przedstawić źródła finansowania inwestycji na papierze, a nie na gębę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy XXI wiek a panowie w sutannach nadal piora mozgi "prawdziwym Polakom" z sekty sepleniacego kurdupla. Emeryci i rencisci ! Oddawajcei minimum 50% swoich pieniedzy na magicznego biznesmena z Torunia, ktory swoimi modlitwami i milionami zlotych pokazal jak sie uzdrawia stocznie i wiele innych rzeczy. Sam Houdini moglby mu pozazdroscic. .................Byl milion, dwa, dziesiec i juz ich niema - to jest dopiero talent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zębach z odsetkami dawno by zanieśli,adlaczego Polska niczego nie egzekwuje bo Polak to ''frajer" ogólnikowo mówiąc-tak postrzegany dzięki tym którzy nas reprezentują...A lubi to i popiera poseł Poznański , czy to przystoi posłowi .Jestem tym zaszokowany bo moja rodzina niczego do dzisiaj nie odzyskała i nawet się nie starała o to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...