Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2012 r.
12:11
Edytuj ten wpis

Marsz Krucjaty Różańcowej w intencji odnowy Polski (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 50 A A
Marsz Krucjaty Różańcowej w Lublinie (Maciej Kaczanowski / MoDO)
Marsz Krucjaty Różańcowej w Lublinie (Maciej Kaczanowski / MoDO)

Pan Tadeusz przyjechał na niedzielny Marsz Krucjaty Różańcowej do centrum Lublina z lubelskich Tatar. Oddał się modlitwie. Miał tylko żal do swojego proboszcza, że w parafii nie było żadnej informacji o tym wydarzeniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Joachim / 17 stycznia 2013 o 15:22
0
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zębach z odsetkami dawno by zanieśli,adlaczego Polska niczego nie egzekwuje bo Polak to ''frajer" ogólnikowo mówiąc-tak postrzegany dzięki tym którzy nas reprezentują...A lubi to i popiera poseł Poznański , czy to przystoi posłowi .Jestem tym zaszokowany bo moja rodzina niczego do dzisiaj nie odzyskała i nawet się nie starała o to.
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zę... rozwiń
Avatar
wazelina dla kleryka / 8 stycznia 2013 o 14:11
0
Mamy XXI wiek a panowie w sutannach nadal piora mozgi "prawdziwym Polakom" z sekty sepleniacego kurdupla.
Emeryci i rencisci ! Oddawajcei minimum 50% swoich pieniedzy na magicznego biznesmena z Torunia, ktory swoimi modlitwami i milionami zlotych pokazal jak sie uzdrawia stocznie i wiele innych rzeczy. Sam Houdini moglby mu pozazdroscic. .................Byl milion, dwa, dziesiec i juz ich niema - to jest dopiero talent
Avatar
do nawiedzonego lemingami / 31 grudnia 2012 o 19:04
0
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[/quote]

ale musiał przedstawić źródła finansowania inwestycji na papierze, a nie na gębę
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała ... rozwiń
Avatar
do leminga / 31 grudnia 2012 o 18:32
0
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=... rozwiń
Avatar
do tego kłamcy co niżej / 31 grudnia 2012 o 18:11
0
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[/quote]

było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do ... rozwiń
Avatar
Do czytelnika(redaktora)GW / 31 grudnia 2012 o 16:51
0
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[/quote]

A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrot... rozwiń
Avatar
all / 31 grudnia 2012 o 15:43
0
dziękujemy Dziennikowi Wschodniemu my kolo różańcowe za propagowanie naszej ideii " Bóg zapłac" . daje sie zauważyc że wszystkie media powoli mądrzeją i podążaja w jedynie śłusznym kierunku
Avatar
do P czytelnika ND / 31 grudnia 2012 o 12:41
0
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 ty... rozwiń
Avatar
prosto_w _oczy / 31 grudnia 2012 o 11:30
0
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty, utożsamiasz z księdzem, drwisz i szydzisz. Nie przeceniam swojej roli, ale pytam: Czy w mojej wypowiedzi była nienawiśc? A wasze wypowiedzi? Przeczytaj uważnie, co piszą myślący jak ty, zobaczysz, co to nienawiśc. Pytasz mnie o Jezusa. Tak, pamiętam o Nim, wiem, kim był. Pamiętam też, że Jego tolerancja miała swoje granice, że potrafił mocnym słowem potraktowac tych, co nie znali umiaru w pysze i obłudzie, że użył nawet siły, by wyrzucic kupców ze świątyni. Pleciesz coś o tolerancji. Nikt nie zabrania maszerowac po ulicach miast mniejszościom wszelkiej maści, różnym "naprawiaczom świata", którzy poza egoizmem i odrzuceniem chrześcijaństwa, Kościoła, nie oferują ludziom, zwłaszcza młodzieży, nic innego, nic, co mogłoby uczynic ich i świat, Polskę, lepszymi. Tymczasem jeśli na ulicę wychodzą ludzie nie po to, by kogoś poniżyc, coś zohydzic, ale by we wspólnocie pomodlic się, odsądzani są od czci i wiary, opluwani i atakowani w niewybredny sposób. To jest wasza "tolerancja"! Pisał ks. Twardowski: "modlimy się bo inni się nie modlą/ wierzymy bo inni nie wierzą". Taki jest sens tej krucjaty - tobie kojarzącej się tylko z gwałtem i grabieżą - w ddrzeczywistości: "[color=#000000][font=sans-serif][size=3]W przenośni terminem [/size][/font][/color]krucjata[color=#000000][font=sans-serif][size=3] określa się współcześnie także wszelką społeczną działalność zaradczą, przedsiębraną z zapałem i entuzjazmem (np. przeciw [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Alkoholizm"]alkoholizmowi[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3], por. z [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata_Wyzwolenia_Cz%C5%82owieka"]Krucjata Wyzwolenia Człowieka[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3])." [size=4]Czy nasza moralnośc jest słuszna? Obserwując historię świata i ludzkiej cywilizacji, można zauważyc, że istniały kiedyś potężne, zdawało się niepokonane cywilizacje, kultury. Dawno już ich nie ma, zniknęły. W XX w. też próbowano tworzyc nową "moralnośc" - bez Boga, chrześcijaństwa, Dekalogu. "Tysiącletnia Rzesza" trwała raptem 12 lat. Komunizm (poza Koreą Płn. i Chinami) trwał tylko siedemdziesiąt kilka lat. Chrześcijaństwo trwa już 3. tysiąclecie. Dlaczego. Odpowiedz sobie sam.[/size][/size][/font][/color]
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" w... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2012 o 09:14
0
Sama "młodzież"! To wynik nauczania kościoła w Polsce! Zapomnieli o młodzieży, nie potrafią ich przyciągnąć do kościoła! Z 2 lata połowa z tych ludzi nie będzie zyła ! I co dalej?
Avatar
Joachim / 17 stycznia 2013 o 15:22
0
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zębach z odsetkami dawno by zanieśli,adlaczego Polska niczego nie egzekwuje bo Polak to ''frajer" ogólnikowo mówiąc-tak postrzegany dzięki tym którzy nas reprezentują...A lubi to i popiera poseł Poznański , czy to przystoi posłowi .Jestem tym zaszokowany bo moja rodzina niczego do dzisiaj nie odzyskała i nawet się nie starała o to.
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zę... rozwiń
Avatar
wazelina dla kleryka / 8 stycznia 2013 o 14:11
0
Mamy XXI wiek a panowie w sutannach nadal piora mozgi "prawdziwym Polakom" z sekty sepleniacego kurdupla.
Emeryci i rencisci ! Oddawajcei minimum 50% swoich pieniedzy na magicznego biznesmena z Torunia, ktory swoimi modlitwami i milionami zlotych pokazal jak sie uzdrawia stocznie i wiele innych rzeczy. Sam Houdini moglby mu pozazdroscic. .................Byl milion, dwa, dziesiec i juz ich niema - to jest dopiero talent
Avatar
do nawiedzonego lemingami / 31 grudnia 2012 o 19:04
0
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[/quote]

ale musiał przedstawić źródła finansowania inwestycji na papierze, a nie na gębę
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała ... rozwiń
Avatar
do leminga / 31 grudnia 2012 o 18:32
0
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=... rozwiń
Avatar
do tego kłamcy co niżej / 31 grudnia 2012 o 18:11
0
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[/quote]

było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do ... rozwiń
Avatar
Do czytelnika(redaktora)GW / 31 grudnia 2012 o 16:51
0
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[/quote]

A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrot... rozwiń
Avatar
all / 31 grudnia 2012 o 15:43
0
dziękujemy Dziennikowi Wschodniemu my kolo różańcowe za propagowanie naszej ideii " Bóg zapłac" . daje sie zauważyc że wszystkie media powoli mądrzeją i podążaja w jedynie śłusznym kierunku
Avatar
do P czytelnika ND / 31 grudnia 2012 o 12:41
0
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 ty... rozwiń
Avatar
prosto_w _oczy / 31 grudnia 2012 o 11:30
0
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty, utożsamiasz z księdzem, drwisz i szydzisz. Nie przeceniam swojej roli, ale pytam: Czy w mojej wypowiedzi była nienawiśc? A wasze wypowiedzi? Przeczytaj uważnie, co piszą myślący jak ty, zobaczysz, co to nienawiśc. Pytasz mnie o Jezusa. Tak, pamiętam o Nim, wiem, kim był. Pamiętam też, że Jego tolerancja miała swoje granice, że potrafił mocnym słowem potraktowac tych, co nie znali umiaru w pysze i obłudzie, że użył nawet siły, by wyrzucic kupców ze świątyni. Pleciesz coś o tolerancji. Nikt nie zabrania maszerowac po ulicach miast mniejszościom wszelkiej maści, różnym "naprawiaczom świata", którzy poza egoizmem i odrzuceniem chrześcijaństwa, Kościoła, nie oferują ludziom, zwłaszcza młodzieży, nic innego, nic, co mogłoby uczynic ich i świat, Polskę, lepszymi. Tymczasem jeśli na ulicę wychodzą ludzie nie po to, by kogoś poniżyc, coś zohydzic, ale by we wspólnocie pomodlic się, odsądzani są od czci i wiary, opluwani i atakowani w niewybredny sposób. To jest wasza "tolerancja"! Pisał ks. Twardowski: "modlimy się bo inni się nie modlą/ wierzymy bo inni nie wierzą". Taki jest sens tej krucjaty - tobie kojarzącej się tylko z gwałtem i grabieżą - w ddrzeczywistości: "[color=#000000][font=sans-serif][size=3]W przenośni terminem [/size][/font][/color]krucjata[color=#000000][font=sans-serif][size=3] określa się współcześnie także wszelką społeczną działalność zaradczą, przedsiębraną z zapałem i entuzjazmem (np. przeciw [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Alkoholizm"]alkoholizmowi[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3], por. z [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata_Wyzwolenia_Cz%C5%82owieka"]Krucjata Wyzwolenia Człowieka[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3])." [size=4]Czy nasza moralnośc jest słuszna? Obserwując historię świata i ludzkiej cywilizacji, można zauważyc, że istniały kiedyś potężne, zdawało się niepokonane cywilizacje, kultury. Dawno już ich nie ma, zniknęły. W XX w. też próbowano tworzyc nową "moralnośc" - bez Boga, chrześcijaństwa, Dekalogu. "Tysiącletnia Rzesza" trwała raptem 12 lat. Komunizm (poza Koreą Płn. i Chinami) trwał tylko siedemdziesiąt kilka lat. Chrześcijaństwo trwa już 3. tysiąclecie. Dlaczego. Odpowiedz sobie sam.[/size][/size][/font][/color]
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" w... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2012 o 09:14
0
Sama "młodzież"! To wynik nauczania kościoła w Polsce! Zapomnieli o młodzieży, nie potrafią ich przyciągnąć do kościoła! Z 2 lata połowa z tych ludzi nie będzie zyła ! I co dalej?
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

II Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "World Wide 2018". Program koncertów
18 sierpnia 2018, 17:30

II Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "World Wide 2018". Program koncertów 0 0

Co Gdzie Kiedy. Goście z Serbii, Turcji, Litwy, Meksyku i Bułgarii zawitają do województwa lubelskiego w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego World Wide! Barwne koncerty odbywać się będą w dniach 18-26 sierpnia. Uczestnicy zaprezentują się m.in. w Puławach, Lublinie i Zamościu.

Śledczy miał 2,5 promila, spał w samochodzie. Obudzili go policjanci

Śledczy miał 2,5 promila, spał w samochodzie. Obudzili go policjanci 0 0

Prokurator z Krasnegostawu zasnął za kierownicą. Obudzili go policjanci. Andrzej S. ma 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Pomniki w Kraśniku z napisem "konstytucja". Policja szuka sprawców

Pomniki w Kraśniku z napisem "konstytucja". Policja szuka sprawców 2 2

Na dwóch pomnikach w Kraśniku zawieszono plakaty z napisem "konstytucja".

Ebenezer Cobb Morley na Google. Miłośnicy piłki nożnej zawdzięczają mu wiele
film

Ebenezer Cobb Morley na Google. Miłośnicy piłki nożnej zawdzięczają mu wiele 1 0

Przed 1863 rokiem, piłka nożna była chaotyczną grą, praktycznie bez reguł. Ebenezer Cobb Morley to zmienił

Tak źle nie było od 12 lat. Pracowników nie może znaleźć już blisko połowa pracodawców

Tak źle nie było od 12 lat. Pracowników nie może znaleźć już blisko połowa pracodawców 112 25

Szukają w internecie i wieszają ogłoszenia na słupach ogłoszeniowych. Kandydatów do pracy nie może znaleźć już blisko połowa pracodawców.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 sierpnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 sierpnia 2018 r. 0 0

Bezbramkowe remisy Wisły Puławy i Orląt Spomlek

Bezbramkowe remisy Wisły Puławy i Orląt Spomlek 3 0

Po jednym punkcie do swoich kont dopisali w środę piłkarze z Puław i Radzynia Podlaskiego. Znowu bardziej zadowoleni mogą być jednak ci drudzy. Biało-zieloni zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wisła nie potrafiła pokonać beniaminka – Czarnych Połaniec. W tym spotkaniu także nie było goli

Wólczanka – Chełmianka 1:2. Dwa mecze, dwa komplety

Wólczanka – Chełmianka 1:2. Dwa mecze, dwa komplety 4 4

Co roku tracą ważnych zawodników, ale i tak potrafią zbudować mocny zespół. Chełmianka wystartowała najlepiej z siedmiu naszych drużyn. Biało-zieloni w środę wygrali w Wólce Pełkińskiej 2:1 i po dwóch kolejkach mają na koncie komplet punktów. Jako jedyny klub z województwa lubelskiego

Kiermasz książek i talentów dla Marysi przy ul. Lubartowskiej 77
19 sierpnia 2018, 12:00

Kiermasz książek i talentów dla Marysi przy ul. Lubartowskiej 77 5 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia o godz. 12 w Lublinie przy ul. Lubartowskiej 77 odbędzie się akcja charytatywna na rzecz chorej na raka Marysi. Organizatorzy zapraszają na kiermasz książek i talentów.

Ciężko chora pacjentka dwa razy przyszła na wyznaczoną wizytę. Lekarza nie zastała
Alarm 24

Ciężko chora pacjentka dwa razy przyszła na wyznaczoną wizytę. Lekarza nie zastała 61 33

Jest po trzech operacjach, ma zaawansowaną osteoporozę i cierpi na nieustające bóle głowy. Już dwa razy stawiła się na wyznaczoną wizytę w poradni leczenia bólu w Instytucie Medycyny Wsi w Lublinie. Lekarza nigdy w gabinecie nie było.

Hetman rozbił MKS Ryki 5:0, Kryształ lepszy od Powiślaka

Hetman rozbił MKS Ryki 5:0, Kryształ lepszy od Powiślaka 6 1

Udanie nowy sezon rozpoczął główny kandydat do awansu. Hetman Zamość rozbił w środę na własnym boisku MKS Ryki 5:0. W najciekawszym meczu pierwszej serii gier Kryształ Werbkowice ograł Powiślaka 2:1

Trębacze w Lublinie. Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich [zdjęcia]
galeria

Trębacze w Lublinie. Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich [zdjęcia] 10 3

Jubileuszowy XXV Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich w środę odbył się w Lublinie.

Wąwolnica: Obraz w prezencie na rocznicę zjawienia Matki Bożej
galeria

Wąwolnica: Obraz w prezencie na rocznicę zjawienia Matki Bożej 14 5

W środę parafia uczciła 740-lecie zjawienia Matki Bożej w Kęble. Z tej okazji Stanisław Bodes namalował obraz ilustrujący tamto wydarzenie. W sanktuarium odsłonięto powiększoną kopię ofiarowanej pracy.

Sygnał - Stal 2:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Sygnał - Stal 2:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej 10 1

Na inaugurację sezonu Unia Wilkołaz poważnie postraszyła rezerwy Avii, ale ostatecznie okazała się minimalnie słabsza. Z kolei w starciu Sygnał Lublin – Stal Poniatowa niespodziewanie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Duże opóźnienia na przebudowie linii kolejowej Dęblin-Lublin. Pociągi pojadą dopiero na wiosnę
galeria

Duże opóźnienia na przebudowie linii kolejowej Dęblin-Lublin. Pociągi pojadą dopiero na wiosnę 77 20

Poważne opóźnienia na przebudowie linii kolejowej nr 7. Spółka PKP PLK informuje o kłopotach z terminowością prac, jakie notuje generalny wykonawca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!