Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2012 r.
12:11
Edytuj ten wpis

Marsz Krucjaty Różańcowej w intencji odnowy Polski (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 50 A A
Marsz Krucjaty Różańcowej w Lublinie (Maciej Kaczanowski / MoDO)
Marsz Krucjaty Różańcowej w Lublinie (Maciej Kaczanowski / MoDO)

Pan Tadeusz przyjechał na niedzielny Marsz Krucjaty Różańcowej do centrum Lublina z lubelskich Tatar. Oddał się modlitwie. Miał tylko żal do swojego proboszcza, że w parafii nie było żadnej informacji o tym wydarzeniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Joachim / 17 stycznia 2013 o 15:22
0
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zębach z odsetkami dawno by zanieśli,adlaczego Polska niczego nie egzekwuje bo Polak to ''frajer" ogólnikowo mówiąc-tak postrzegany dzięki tym którzy nas reprezentują...A lubi to i popiera poseł Poznański , czy to przystoi posłowi .Jestem tym zaszokowany bo moja rodzina niczego do dzisiaj nie odzyskała i nawet się nie starała o to.
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zę... rozwiń
Avatar
wazelina dla kleryka / 8 stycznia 2013 o 14:11
0
Mamy XXI wiek a panowie w sutannach nadal piora mozgi "prawdziwym Polakom" z sekty sepleniacego kurdupla.
Emeryci i rencisci ! Oddawajcei minimum 50% swoich pieniedzy na magicznego biznesmena z Torunia, ktory swoimi modlitwami i milionami zlotych pokazal jak sie uzdrawia stocznie i wiele innych rzeczy. Sam Houdini moglby mu pozazdroscic. .................Byl milion, dwa, dziesiec i juz ich niema - to jest dopiero talent
Avatar
do nawiedzonego lemingami / 31 grudnia 2012 o 19:04
0
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[/quote]

ale musiał przedstawić źródła finansowania inwestycji na papierze, a nie na gębę
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała ... rozwiń
Avatar
do leminga / 31 grudnia 2012 o 18:32
0
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=... rozwiń
Avatar
do tego kłamcy co niżej / 31 grudnia 2012 o 18:11
0
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[/quote]

było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do ... rozwiń
Avatar
Do czytelnika(redaktora)GW / 31 grudnia 2012 o 16:51
0
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[/quote]

A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrot... rozwiń
Avatar
all / 31 grudnia 2012 o 15:43
0
dziękujemy Dziennikowi Wschodniemu my kolo różańcowe za propagowanie naszej ideii " Bóg zapłac" . daje sie zauważyc że wszystkie media powoli mądrzeją i podążaja w jedynie śłusznym kierunku
Avatar
do P czytelnika ND / 31 grudnia 2012 o 12:41
0
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 ty... rozwiń
Avatar
prosto_w _oczy / 31 grudnia 2012 o 11:30
0
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty, utożsamiasz z księdzem, drwisz i szydzisz. Nie przeceniam swojej roli, ale pytam: Czy w mojej wypowiedzi była nienawiśc? A wasze wypowiedzi? Przeczytaj uważnie, co piszą myślący jak ty, zobaczysz, co to nienawiśc. Pytasz mnie o Jezusa. Tak, pamiętam o Nim, wiem, kim był. Pamiętam też, że Jego tolerancja miała swoje granice, że potrafił mocnym słowem potraktowac tych, co nie znali umiaru w pysze i obłudzie, że użył nawet siły, by wyrzucic kupców ze świątyni. Pleciesz coś o tolerancji. Nikt nie zabrania maszerowac po ulicach miast mniejszościom wszelkiej maści, różnym "naprawiaczom świata", którzy poza egoizmem i odrzuceniem chrześcijaństwa, Kościoła, nie oferują ludziom, zwłaszcza młodzieży, nic innego, nic, co mogłoby uczynic ich i świat, Polskę, lepszymi. Tymczasem jeśli na ulicę wychodzą ludzie nie po to, by kogoś poniżyc, coś zohydzic, ale by we wspólnocie pomodlic się, odsądzani są od czci i wiary, opluwani i atakowani w niewybredny sposób. To jest wasza "tolerancja"! Pisał ks. Twardowski: "modlimy się bo inni się nie modlą/ wierzymy bo inni nie wierzą". Taki jest sens tej krucjaty - tobie kojarzącej się tylko z gwałtem i grabieżą - w ddrzeczywistości: "[color=#000000][font=sans-serif][size=3]W przenośni terminem [/size][/font][/color]krucjata[color=#000000][font=sans-serif][size=3] określa się współcześnie także wszelką społeczną działalność zaradczą, przedsiębraną z zapałem i entuzjazmem (np. przeciw [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Alkoholizm"]alkoholizmowi[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3], por. z [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata_Wyzwolenia_Cz%C5%82owieka"]Krucjata Wyzwolenia Człowieka[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3])." [size=4]Czy nasza moralnośc jest słuszna? Obserwując historię świata i ludzkiej cywilizacji, można zauważyc, że istniały kiedyś potężne, zdawało się niepokonane cywilizacje, kultury. Dawno już ich nie ma, zniknęły. W XX w. też próbowano tworzyc nową "moralnośc" - bez Boga, chrześcijaństwa, Dekalogu. "Tysiącletnia Rzesza" trwała raptem 12 lat. Komunizm (poza Koreą Płn. i Chinami) trwał tylko siedemdziesiąt kilka lat. Chrześcijaństwo trwa już 3. tysiąclecie. Dlaczego. Odpowiedz sobie sam.[/size][/size][/font][/color]
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" w... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2012 o 09:14
0
Sama "młodzież"! To wynik nauczania kościoła w Polsce! Zapomnieli o młodzieży, nie potrafią ich przyciągnąć do kościoła! Z 2 lata połowa z tych ludzi nie będzie zyła ! I co dalej?
Avatar
Joachim / 17 stycznia 2013 o 15:22
0
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zębach z odsetkami dawno by zanieśli,adlaczego Polska niczego nie egzekwuje bo Polak to ''frajer" ogólnikowo mówiąc-tak postrzegany dzięki tym którzy nas reprezentują...A lubi to i popiera poseł Poznański , czy to przystoi posłowi .Jestem tym zaszokowany bo moja rodzina niczego do dzisiaj nie odzyskała i nawet się nie starała o to.
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zę... rozwiń
Avatar
wazelina dla kleryka / 8 stycznia 2013 o 14:11
0
Mamy XXI wiek a panowie w sutannach nadal piora mozgi "prawdziwym Polakom" z sekty sepleniacego kurdupla.
Emeryci i rencisci ! Oddawajcei minimum 50% swoich pieniedzy na magicznego biznesmena z Torunia, ktory swoimi modlitwami i milionami zlotych pokazal jak sie uzdrawia stocznie i wiele innych rzeczy. Sam Houdini moglby mu pozazdroscic. .................Byl milion, dwa, dziesiec i juz ich niema - to jest dopiero talent
Avatar
do nawiedzonego lemingami / 31 grudnia 2012 o 19:04
0
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[/quote]

ale musiał przedstawić źródła finansowania inwestycji na papierze, a nie na gębę
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała ... rozwiń
Avatar
do leminga / 31 grudnia 2012 o 18:32
0
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=... rozwiń
Avatar
do tego kłamcy co niżej / 31 grudnia 2012 o 18:11
0
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[/quote]

było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do ... rozwiń
Avatar
Do czytelnika(redaktora)GW / 31 grudnia 2012 o 16:51
0
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[/quote]

A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrot... rozwiń
Avatar
all / 31 grudnia 2012 o 15:43
0
dziękujemy Dziennikowi Wschodniemu my kolo różańcowe za propagowanie naszej ideii " Bóg zapłac" . daje sie zauważyc że wszystkie media powoli mądrzeją i podążaja w jedynie śłusznym kierunku
Avatar
do P czytelnika ND / 31 grudnia 2012 o 12:41
0
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 ty... rozwiń
Avatar
prosto_w _oczy / 31 grudnia 2012 o 11:30
0
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty, utożsamiasz z księdzem, drwisz i szydzisz. Nie przeceniam swojej roli, ale pytam: Czy w mojej wypowiedzi była nienawiśc? A wasze wypowiedzi? Przeczytaj uważnie, co piszą myślący jak ty, zobaczysz, co to nienawiśc. Pytasz mnie o Jezusa. Tak, pamiętam o Nim, wiem, kim był. Pamiętam też, że Jego tolerancja miała swoje granice, że potrafił mocnym słowem potraktowac tych, co nie znali umiaru w pysze i obłudzie, że użył nawet siły, by wyrzucic kupców ze świątyni. Pleciesz coś o tolerancji. Nikt nie zabrania maszerowac po ulicach miast mniejszościom wszelkiej maści, różnym "naprawiaczom świata", którzy poza egoizmem i odrzuceniem chrześcijaństwa, Kościoła, nie oferują ludziom, zwłaszcza młodzieży, nic innego, nic, co mogłoby uczynic ich i świat, Polskę, lepszymi. Tymczasem jeśli na ulicę wychodzą ludzie nie po to, by kogoś poniżyc, coś zohydzic, ale by we wspólnocie pomodlic się, odsądzani są od czci i wiary, opluwani i atakowani w niewybredny sposób. To jest wasza "tolerancja"! Pisał ks. Twardowski: "modlimy się bo inni się nie modlą/ wierzymy bo inni nie wierzą". Taki jest sens tej krucjaty - tobie kojarzącej się tylko z gwałtem i grabieżą - w ddrzeczywistości: "[color=#000000][font=sans-serif][size=3]W przenośni terminem [/size][/font][/color]krucjata[color=#000000][font=sans-serif][size=3] określa się współcześnie także wszelką społeczną działalność zaradczą, przedsiębraną z zapałem i entuzjazmem (np. przeciw [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Alkoholizm"]alkoholizmowi[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3], por. z [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata_Wyzwolenia_Cz%C5%82owieka"]Krucjata Wyzwolenia Człowieka[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3])." [size=4]Czy nasza moralnośc jest słuszna? Obserwując historię świata i ludzkiej cywilizacji, można zauważyc, że istniały kiedyś potężne, zdawało się niepokonane cywilizacje, kultury. Dawno już ich nie ma, zniknęły. W XX w. też próbowano tworzyc nową "moralnośc" - bez Boga, chrześcijaństwa, Dekalogu. "Tysiącletnia Rzesza" trwała raptem 12 lat. Komunizm (poza Koreą Płn. i Chinami) trwał tylko siedemdziesiąt kilka lat. Chrześcijaństwo trwa już 3. tysiąclecie. Dlaczego. Odpowiedz sobie sam.[/size][/size][/font][/color]
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" w... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2012 o 09:14
0
Sama "młodzież"! To wynik nauczania kościoła w Polsce! Zapomnieli o młodzieży, nie potrafią ich przyciągnąć do kościoła! Z 2 lata połowa z tych ludzi nie będzie zyła ! I co dalej?