Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2012 r.
12:11
Edytuj ten wpis

Marsz Krucjaty Różańcowej w intencji odnowy Polski (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 50 A A
Marsz Krucjaty Różańcowej w Lublinie (Maciej Kaczanowski / MoDO)
Marsz Krucjaty Różańcowej w Lublinie (Maciej Kaczanowski / MoDO)

Pan Tadeusz przyjechał na niedzielny Marsz Krucjaty Różańcowej do centrum Lublina z lubelskich Tatar. Oddał się modlitwie. Miał tylko żal do swojego proboszcza, że w parafii nie było żadnej informacji o tym wydarzeniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Joachim / 17 stycznia 2013 r. o 15:22
0
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zębach z odsetkami dawno by zanieśli,adlaczego Polska niczego nie egzekwuje bo Polak to ''frajer" ogólnikowo mówiąc-tak postrzegany dzięki tym którzy nas reprezentują...A lubi to i popiera poseł Poznański , czy to przystoi posłowi .Jestem tym zaszokowany bo moja rodzina niczego do dzisiaj nie odzyskała i nawet się nie starała o to.
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zę... rozwiń
Avatar
wazelina dla kleryka / 8 stycznia 2013 r. o 14:11
0
Mamy XXI wiek a panowie w sutannach nadal piora mozgi "prawdziwym Polakom" z sekty sepleniacego kurdupla.
Emeryci i rencisci ! Oddawajcei minimum 50% swoich pieniedzy na magicznego biznesmena z Torunia, ktory swoimi modlitwami i milionami zlotych pokazal jak sie uzdrawia stocznie i wiele innych rzeczy. Sam Houdini moglby mu pozazdroscic. .................Byl milion, dwa, dziesiec i juz ich niema - to jest dopiero talent
Avatar
do nawiedzonego lemingami / 31 grudnia 2012 r. o 19:04
0
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[/quote]

ale musiał przedstawić źródła finansowania inwestycji na papierze, a nie na gębę
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała ... rozwiń
Avatar
do leminga / 31 grudnia 2012 r. o 18:32
0
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=... rozwiń
Avatar
do tego kłamcy co niżej / 31 grudnia 2012 r. o 18:11
0
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[/quote]

było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do ... rozwiń
Avatar
Do czytelnika(redaktora)GW / 31 grudnia 2012 r. o 16:51
0
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[/quote]

A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrot... rozwiń
Avatar
all / 31 grudnia 2012 r. o 15:43
0
dziękujemy Dziennikowi Wschodniemu my kolo różańcowe za propagowanie naszej ideii " Bóg zapłac" . daje sie zauważyc że wszystkie media powoli mądrzeją i podążaja w jedynie śłusznym kierunku
Avatar
do P czytelnika ND / 31 grudnia 2012 r. o 12:41
0
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 ty... rozwiń
Avatar
prosto_w _oczy / 31 grudnia 2012 r. o 11:30
0
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty, utożsamiasz z księdzem, drwisz i szydzisz. Nie przeceniam swojej roli, ale pytam: Czy w mojej wypowiedzi była nienawiśc? A wasze wypowiedzi? Przeczytaj uważnie, co piszą myślący jak ty, zobaczysz, co to nienawiśc. Pytasz mnie o Jezusa. Tak, pamiętam o Nim, wiem, kim był. Pamiętam też, że Jego tolerancja miała swoje granice, że potrafił mocnym słowem potraktowac tych, co nie znali umiaru w pysze i obłudzie, że użył nawet siły, by wyrzucic kupców ze świątyni. Pleciesz coś o tolerancji. Nikt nie zabrania maszerowac po ulicach miast mniejszościom wszelkiej maści, różnym "naprawiaczom świata", którzy poza egoizmem i odrzuceniem chrześcijaństwa, Kościoła, nie oferują ludziom, zwłaszcza młodzieży, nic innego, nic, co mogłoby uczynic ich i świat, Polskę, lepszymi. Tymczasem jeśli na ulicę wychodzą ludzie nie po to, by kogoś poniżyc, coś zohydzic, ale by we wspólnocie pomodlic się, odsądzani są od czci i wiary, opluwani i atakowani w niewybredny sposób. To jest wasza "tolerancja"! Pisał ks. Twardowski: "modlimy się bo inni się nie modlą/ wierzymy bo inni nie wierzą". Taki jest sens tej krucjaty - tobie kojarzącej się tylko z gwałtem i grabieżą - w ddrzeczywistości: "[color=#000000][font=sans-serif][size=3]W przenośni terminem [/size][/font][/color]krucjata[color=#000000][font=sans-serif][size=3] określa się współcześnie także wszelką społeczną działalność zaradczą, przedsiębraną z zapałem i entuzjazmem (np. przeciw [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Alkoholizm"]alkoholizmowi[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3], por. z [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata_Wyzwolenia_Cz%C5%82owieka"]Krucjata Wyzwolenia Człowieka[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3])." [size=4]Czy nasza moralnośc jest słuszna? Obserwując historię świata i ludzkiej cywilizacji, można zauważyc, że istniały kiedyś potężne, zdawało się niepokonane cywilizacje, kultury. Dawno już ich nie ma, zniknęły. W XX w. też próbowano tworzyc nową "moralnośc" - bez Boga, chrześcijaństwa, Dekalogu. "Tysiącletnia Rzesza" trwała raptem 12 lat. Komunizm (poza Koreą Płn. i Chinami) trwał tylko siedemdziesiąt kilka lat. Chrześcijaństwo trwa już 3. tysiąclecie. Dlaczego. Odpowiedz sobie sam.[/size][/size][/font][/color]
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" w... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2012 r. o 09:14
0
Sama "młodzież"! To wynik nauczania kościoła w Polsce! Zapomnieli o młodzieży, nie potrafią ich przyciągnąć do kościoła! Z 2 lata połowa z tych ludzi nie będzie zyła ! I co dalej?
Avatar
Joachim / 17 stycznia 2013 r. o 15:22
0
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zębach z odsetkami dawno by zanieśli,adlaczego Polska niczego nie egzekwuje bo Polak to ''frajer" ogólnikowo mówiąc-tak postrzegany dzięki tym którzy nas reprezentują...A lubi to i popiera poseł Poznański , czy to przystoi posłowi .Jestem tym zaszokowany bo moja rodzina niczego do dzisiaj nie odzyskała i nawet się nie starała o to.
Każdy duchowny obojętnie jakiego wyznania ma obowiązek resztę swojego czasu zagospodarować a to co zrobi zostaje ludziom danego kraju.W naszym przypadku to jasne. Natomiast zakłady pracy itd. to osoby fizyczne , i te osoby odpowiadają za gospodarkę całego kraju, czyli my wszyscy. Nie można powielać i prowokować że prawda jest taka żeEuropą iświatem rządzą ci którzy dorobili się jako kraje na grabieży,mordzie wyzyskiwaniu,okupowaniu i kolonizowaniu...a teraz mówią że są szanowanymi przywódcami Europy...jakby to żydkom zagrabiono Szwedzi w zę... rozwiń
Avatar
wazelina dla kleryka / 8 stycznia 2013 r. o 14:11
0
Mamy XXI wiek a panowie w sutannach nadal piora mozgi "prawdziwym Polakom" z sekty sepleniacego kurdupla.
Emeryci i rencisci ! Oddawajcei minimum 50% swoich pieniedzy na magicznego biznesmena z Torunia, ktory swoimi modlitwami i milionami zlotych pokazal jak sie uzdrawia stocznie i wiele innych rzeczy. Sam Houdini moglby mu pozazdroscic. .................Byl milion, dwa, dziesiec i juz ich niema - to jest dopiero talent
Avatar
do nawiedzonego lemingami / 31 grudnia 2012 r. o 19:04
0
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[/quote]

ale musiał przedstawić źródła finansowania inwestycji na papierze, a nie na gębę
[quote name='do leminga' timestamp='1356975140' post='715236']
[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała ... rozwiń
Avatar
do leminga / 31 grudnia 2012 r. o 18:32
0
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=5]"Lux Veritatis wpisała we wniosku 20,5 mln zł kapitału własnego, a Stavka 91 tys. zł. Eska i Lemon wykazały ujemny kapitał (odpowiednio 3,8 mln zł i 473 tys. zł). Z dokumentów złożonych w KRRiT wynika, że fundacja o. Rydzyka w 2010 r. miała też największy zysk – 3,5 mln zł netto. Straty wykazuje Eska (prawie 2,3 mln zł) oraz Stavka (4 tys. zł). Zysk Lemon to tylko 19 tys. zł."[/size]

[size=5]źródło: [url="http://www.rp.pl/artykul/798544.html"]http://www.rp.pl/artykul/798544.html[/url][/size]

[size=5]Przecież nikt w chwili występowania o przydzielenie miejsca na multipleksie nie musiał płacić! A nawet gdyby było trzeba, to prędzej nie zapłaciłyby podmioty z ujemnym kapitałem. Bo z czego? TO LOGICZNE. [/size]
[quote name='do tego kłamcy co niżej' timestamp='1356973898' post='715231']
było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste

[/quote]

[size=5]Czy kolega leming sam jest idiotą czy tylko próbuje z czytelników tego forum robić idiotów???[/size][size=5] [/size]

[size=5]Poniżej jeszcze raz, cytując, przedstawiam fakty:[/size]

[size=... rozwiń
Avatar
do tego kłamcy co niżej / 31 grudnia 2012 r. o 18:11
0
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[/quote]

było wymagane zabezpieczenie finansowe inwestycji? - było
ojczulek dał? -nie dał
dostał miejsce? - nie dostał
należało mu się? - nie należało
proste? - proste
[quote name='Do czytelnika(redaktora)GW' timestamp='1356969084' post='715208']
A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do ... rozwiń
Avatar
Do czytelnika(redaktora)GW / 31 grudnia 2012 r. o 16:51
0
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[/quote]

A ty dalej swoje. Przecież nikt tu nie brał kredytu, nikt przy przydzielaniu koncesji na nadawanie nie wymagał przenoszenia prawa własności aktywów. Jeszcze nie łapiesz istoty problemu? Przekładając jeszcze prościej z polskiego na lemingoze: media Rydzyka miały wielokrotnie więcej kasy niż Eska, Lemon i Stavka, a nie dostały koncesji. Chyba prościej się nie da? Ktoś pomoże mu wytłumaczyć, bo ja już nie mam pomysłu jak lemingowi to do łba wbić żeby pojął............................
[quote name='do P czytelnika ND' timestamp='1356954077' post='715149']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrot... rozwiń
Avatar
all / 31 grudnia 2012 r. o 15:43
0
dziękujemy Dziennikowi Wschodniemu my kolo różańcowe za propagowanie naszej ideii " Bóg zapłac" . daje sie zauważyc że wszystkie media powoli mądrzeją i podążaja w jedynie śłusznym kierunku
Avatar
do P czytelnika ND / 31 grudnia 2012 r. o 12:41
0
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki. Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów." [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]aktywa obrotowe nie są zabezpieczeniem, aktywa obrotowe to środki znajdujące się w obrocie [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]łopatologicznie specjalnie dla ciebie: środki które posiadasz, zarówno finansowe jak rzeczowe nie są zabezpieczeniem dopóki nie przeniesiesz prawa ich własności na kredytodawcę kłamco [/font][/color]
[quote name=':P' timestamp='1356891399' post='714912']
Przeczysz sam sobie. To media Rydzyka miały zabezpieczenie 90 milionów, a inni:
"2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 tys. zł – Stavki".
Więc jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
[/quote]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat: "Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka ma też większe aktywa obrotowe: ponad 90 mln zł, przy 2,3 mln zł Eski, niespełna 2 mln zł Lemona i prawie 100 ty... rozwiń
Avatar
prosto_w _oczy / 31 grudnia 2012 r. o 11:30
0
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty, utożsamiasz z księdzem, drwisz i szydzisz. Nie przeceniam swojej roli, ale pytam: Czy w mojej wypowiedzi była nienawiśc? A wasze wypowiedzi? Przeczytaj uważnie, co piszą myślący jak ty, zobaczysz, co to nienawiśc. Pytasz mnie o Jezusa. Tak, pamiętam o Nim, wiem, kim był. Pamiętam też, że Jego tolerancja miała swoje granice, że potrafił mocnym słowem potraktowac tych, co nie znali umiaru w pysze i obłudzie, że użył nawet siły, by wyrzucic kupców ze świątyni. Pleciesz coś o tolerancji. Nikt nie zabrania maszerowac po ulicach miast mniejszościom wszelkiej maści, różnym "naprawiaczom świata", którzy poza egoizmem i odrzuceniem chrześcijaństwa, Kościoła, nie oferują ludziom, zwłaszcza młodzieży, nic innego, nic, co mogłoby uczynic ich i świat, Polskę, lepszymi. Tymczasem jeśli na ulicę wychodzą ludzie nie po to, by kogoś poniżyc, coś zohydzic, ale by we wspólnocie pomodlic się, odsądzani są od czci i wiary, opluwani i atakowani w niewybredny sposób. To jest wasza "tolerancja"! Pisał ks. Twardowski: "modlimy się bo inni się nie modlą/ wierzymy bo inni nie wierzą". Taki jest sens tej krucjaty - tobie kojarzącej się tylko z gwałtem i grabieżą - w ddrzeczywistości: "[color=#000000][font=sans-serif][size=3]W przenośni terminem [/size][/font][/color]krucjata[color=#000000][font=sans-serif][size=3] określa się współcześnie także wszelką społeczną działalność zaradczą, przedsiębraną z zapałem i entuzjazmem (np. przeciw [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Alkoholizm"]alkoholizmowi[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3], por. z [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata_Wyzwolenia_Cz%C5%82owieka"]Krucjata Wyzwolenia Człowieka[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3])." [size=4]Czy nasza moralnośc jest słuszna? Obserwując historię świata i ludzkiej cywilizacji, można zauważyc, że istniały kiedyś potężne, zdawało się niepokonane cywilizacje, kultury. Dawno już ich nie ma, zniknęły. W XX w. też próbowano tworzyc nową "moralnośc" - bez Boga, chrześcijaństwa, Dekalogu. "Tysiącletnia Rzesza" trwała raptem 12 lat. Komunizm (poza Koreą Płn. i Chinami) trwał tylko siedemdziesiąt kilka lat. Chrześcijaństwo trwa już 3. tysiąclecie. Dlaczego. Odpowiedz sobie sam.[/size][/size][/font][/color]
[quote name='krzoy' timestamp='1356909540' post='715039']
"nawet takie jedno słowo "krucjata". Nawet ono."... Jesteś księdzem...? Mówisz jak z ambony.. O znowu słowo nie na moją głowę, nie na moją... Nie przeceniasz swojej roli...? Ile w was jest nienawiści! Wasza "moralność" jest jedyna i słuszna...? Jezus uczył tolerancji i wybaczenia Pamiętasz jeszcze kto to był?
[/quote]A jednak miałem rację. Niczego nie rozumiesz, nie chcesz. Podobnie jak inni "nowocześni" w... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2012 r. o 09:14
0
Sama "młodzież"! To wynik nauczania kościoła w Polsce! Zapomnieli o młodzieży, nie potrafią ich przyciągnąć do kościoła! Z 2 lata połowa z tych ludzi nie będzie zyła ! I co dalej?
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Na polecenie Ratusza przesunięto makietę starego Lublina zamontowaną niedawno na ul. Królewskiej. Urzędnicy wyjaśniają, że przeszkadzała taksówkarzom w jeździe po chodniku.

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie
galeria

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie

– Ktoś w momencie beznadziejności swojego życia będzie mógł powiedzieć: wiem, co mam robić, bo w hospicjum jest okno życia – mówi o. Filip Buczyński. Od środy w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie można zostawić nowo narodzone dziecko.

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Za spadek liczby ptaków we wsiach i na polach odpowiada w dużej mierze modernizacja gospodarstw.

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego
10 grudnia 2021, 10:00

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego

W najbliższy weekend kazimierski rynek zaświeci tysiącami lampek jarmarkowych straganów. Na gości będą czekały świąteczne, ręczne robione ozdoby, wianki, stroiki, a także regionalne wypieki i przekąski. Zakupy będzie umilała muzyka na żywo w wykonaniu dzieci i młodzieży.

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Tegoroczny sezon narciarski rozpocznie się wcześniej, niż w ostatnich latach. Na puławskich stokach pracują już śnieżne armatki i ratraki. Start: w ciągu najbliższych dni

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Kilka miesięcy temu, pomimo protestów mieszkańców, na Rynku w Radzyniu Podlaskim wycięto kilkanaście drzew. Wszystko w ramach rewitalizacji tego miejsca. Urzędnicy tłumaczyli wówczas, że nie mogą już zmienić projektu. Okazuje się, że mogą to zrobić… teraz

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Co najmniej dwie osoby przystąpiły do konkursu na stanowisko dyrektora Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”. W poniedziałek minął termin zgłaszania kandydatur w konkursie ogłoszonym przez Urząd Miasta

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Nowy wybieg dla psów powstał na skraju os. Piastowskiego. Jego budowę zlecił Urząd Miasta za pieniądze przeznaczone przez Radę Dzielnicy Rury, która wyłożyła na ten cel 25 tys. zł

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Bialska uczelnia ruszyła z naborem na położnictwo. To nowy kierunek studiów stacjonarnych przygotowany we współpracy ze szpitalem. – Za trzy lata jesteśmy gotowi przyjąć cały rocznik – deklaruje dyrektor Adam Chodziński.

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Azoty Puławy zyskały na wygranej Gwardii Opole z Górnikiem Zabrze. Już w sobotę puławianie staną przed szansą powiększenia przewagi nad najgroźniejszym konkurentem do brązowego medalu

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Prezydent miasta może odetchnąć. Regionalna Izba Obrachunkowa uznała, że planowany przez niego wzrost zadłużenia Lublina jest wciąż dozwolony. Orzekła też, że jego projekt budżetu miasta na rok 2022 jest zgodny z prawem.

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Radni miejscy w kontakcie z mieszkańcami posługują się prywatnymi adresami mailowymi. To się jednak zmieni, bo rada uznała właśnie, że petycja mieszkańca w tej sprawie zasługuje na uwzględnienie. Pan Andrzej proponował, by te adresy ujednolicić.

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Władze Lublina starają się uniemożliwić budowę bloku mieszkalnego u zbiegu ul. Zemborzyckiej i Wolińskiego. Lubelski deweloper stara się o decyzję, która pozwoli mu na taką inwestycję, ale Ratusz posłał jego wniosek do urzędowej zamrażarki.

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"
11 grudnia 2021, 10:00

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"

Fundacja Piękno Panie zaprasza na kiermasz świąteczny, który będzie odbywał się przez dwa najbliższe weekendy w "Ładno Pracowni" przy ul. Lubartowskiej 30a.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!