Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek o COZL: "Czuję się oszukany". Są zastrzeżenia po kontroli urzędników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2016 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Wcisneli zdrajcę Pawlaka do rady na lotnisku, teraz wciskają strażaków do specjalistycznych szpitali. Dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie tn obrońca Czarnek. co teraz gupio mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chytra baba z lublina ot czały PlSowski Swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wyszło na jaw! Gdzie teraz jest wojewoda!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak Muszyński brał kase i PlS zamiatał wszystko pod stół , a potem zajadle bronił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak jest bardzo dobrym menedżerem wiec może poszukaj lepszych tematów... Wypowiedz się na temat COZL, Pani profesor Starosławska przy pełnym poparciu Wojewody zrobila z Marszałka Sosnowskiego najgorszego drania, który niszczy dzieło jej życia. I co? Prawda jednak się obroni. Teraz cisza, profesor milczy, wojewoda milczy... zabrakło merytorycznych argumentów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, oczywiście znowu Muszyński w roli głównej! Już nawet PiS się na nim poznał i wywalili go z PKP. To jest ta "dobra zmiana"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda jedną głupotę popełił broniąc tą babę a drugą z pałacem w Gardzienicach chcąc zwócić spadkobiercom nie ten pałac, niech wraca na KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan Wojewoda zabierze głos? Dlaczego bezpodstawnie podważył decyzję Zarządu Województwa o zwolnieniu Staroslawskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie kto z PIS-u stoi za Muszyńskim i kto za niego poręczył ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek o COZL: "Czuję się oszukany" ja rónież czuję się oszukany ale przez marszałka. Zakładając ,że ma rację to co robił z naszymi pieniędzmi przez 10 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu komentować czy PO czy PIS czy jeszcze inny no niestety przykro ale nasz KRAJ do jedno wielkie bagno nie mówią dosadniej- znowu idą nowe dobre zmiany-totalny szok!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
prosty chłop myśli że obrzucanie innych błotem jeszcze go uratuje. ciekawie to będzie jak zakończy się kontrola CBA w urzędzie marszałkowskim
Zapewne lepiej niż w COZLu, a prosty chłop tylko ujawnił to co było do tej pory ukryte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9,5 MILIONA NA NAGRODY???????? W KTÓREJ FIRMIE TYLE PŁACĄ. OD 27 LAT NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ NAGRODY!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W JAKIM CELU marzszlek (psl) wcisnał do rady nadzorczej lotniska LUBLIN Waldemara PAWLAKA (psl) i jeszcze jednego członka partii psl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
9,5 MILIONA NA NAGRODY???????? W KTÓREJ FIRMIE TYLE PŁACĄ. OD 27 LAT NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ NAGRODY!!!!!!!!
ZOSTAŃ CZŁONKIEM  PSL -U :::::))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Marszałek o COZL: "Czuję się oszukany"  ja  rónież  czuję się  oszukany ale przez marszałka. Zakładając ,że ma rację to co  robił z naszymi pieniędzmi przez 10 lat  ?
To może zgłosi na policję/CBA na Wójtowicza ? Nie, raczej nie, bo mają na siebie haki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
9,5 MILIONA NA NAGRODY???????? W KTÓREJ FIRMIE TYLE PŁACĄ. OD 27 LAT NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ NAGRODY!!!!!!!!
Ciekawe jak Marszałek Sosnowski zareaguje, jak się dowie, że to nie jest rekordowa kwota w czasach panowania "królowej" wystarczy hipokryzji - chcemy ujawnienia kto (nie)kontrolowal przez 8 lat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
9,5 MILIONA NA NAGRODY???????? W KTÓREJ FIRMIE TYLE PŁACĄ. OD 27 LAT NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ NAGRODY!!!!!!!!
Ja na twoim miejscu wcale bym się nie przyznawał, że jesteś tłumokiem, chyba że jesteś z Pisu to usprwiedliwia bo tam sami dyletanci i nawiedzeni - typowa sekta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż, to. Każdy wiedział tylko nie "nadzorcy" (zielona zgnilizna wespół z Partią Oszustwa i Malwersacji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...