Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masakra żab na drogach w Lublinie

Utworzony przez Żabojad, 2 kwietnia 2010 r. o 07:58 Powrót do artykułu
Modle sie, zeby wszyscy szydzacy z ekologow, za jakies 30 lat cierpieli zyjac w betonowym syfie, jedzac chemiczna zywnosc i zwierzeta mogacym pokazac swoim pokracznym, alergicznym dziesciom tylko na starych filmach z tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kakadu napisał:
Identyczne zjawisko zauważyłem na trasie nr 82 z Lublina do Włodawy między miejscowościami Cyców a Urszulin którędy ostatnio przejeżdżałem i w pierwszej chwili nie wiedzialem co się dzieje bo setki żab przeskakiwało na drugą stronę ulicy i nie dało się uniknąć rozjechania niektórych z nich mimo iż się starałem, także aby je jakoś uratować ekolodzy powinni coś z tym zrobić bo za kilka lat będą drapać się po głowach i myśleć dlaczego nie ma żabek w naszych stawach! Panowie zastanówcie sie !!
to samo w okolicach stawów w Kluczkowicach-czerwone placki na asfalcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
msciciel napisał:
Modle sie, zeby wszyscy szydzacy z ekologow, za jakies 30 lat cierpieli zyjac w betonowym syfie, jedzac chemiczna zywnosc i zwierzeta mogacym pokazac swoim pokracznym, alergicznym dziesciom tylko na starych filmach z tv.
zamiast gnic przed komputerem i sie modlic, móznaby ruszyc tylek i poprzenosic kilka zab. i sumienie czyste, i robota na swiezym powietrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Urzędnicy są od wydawania decyzji, a nie od czynności manualnych - uświadomił nas Marian Stani, dyrektor WOŚ" Pan, który jest z zawodu dyrektorem uświadomił mi kim jest urzędnik. On wydaje decyzje a ja gupi myślałem że od pracy dla dobra lokalnej społeczności. ps "Ekolodzy" do roboty, pomóżcie żabkom. Ach pewnie zajęci jesteście protestowaniem przeciwko budowie nowej drogi, a że żabki są bez kasy to was nie interesują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koloo napisał:
Chory czy niedorozwinięty?
I jedno i drugie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żabojad napisał:
Ekolodzy lubią robić akcje tam gdzie jest pieniądz: autostrada, wieżowce, lotniska itp. kapitałochlonne inwestycje. Teraz wyszla na jaw Ich obluda z t.zw. ochroną środowiska.
wietnie!-napisałeś TO SAMO co i ja myślę!!! A gdzie byli niedawno temu,gdy na Czechowie płonęły trawy?-czemu nie gasili?-wszak w pożarze traw ginie wiele cennych zwierzątek!... W Augustowie można ludziom sparaliżować życie protestując przeciw obwodnicy i narażając mieszkańców(Augustowa) na niebezpieczeństwa w mieście z powodu TIRów więc tam są ekolodzy-bo TAM można się"pokazać":" jakiż ja dobry dla przyrody"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich wymądrzających się - najpierw przeczytajce Konstytucję RP art. 86 oraz ustawę o ochronie przyrody art. 4.1, następnie zastanówcie się co WY zrobiliście dla ochrony przyrody i środowiska i dopiero wtedy zacznijcie krytykować innych. A tak na marginesie, ciekawe ilu z Was lubi śmigać quadami po lesie, łące czy wąwozie, nie zastanawiając się jakie robi zniszczenia w środowisku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...