Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka urządziła dzieciom libację zamiast św. Mikołaja

Utworzony przez mosquito, 6 grudnia 2009 r. o 15:15 Powrót do artykułu
Ona nie ma męża.A każde dziecko ma chyba z innym.Mamusia imprezowiczka,tylko balangi i nowi faceci w głowie.Naciąga naiwnych na kasę i inne rzeczy.A oni też nie mają rozumu.Żeby to była inteligenta,piękna kobieta to jeszcze.A ona przecież żadnej klasy,Prostak.Wie jak podejść Cwaniara.Szkoda gadać .Zamiast opiekować się biednymi dziećmi,to załatwia pseudo niańki i dyla z domu.I to jest mamuśka.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pijący i niepijący, ćpający i niećpający- zróbcie sobie sami rachunki sumienia, a nie sprząytajcie na czyichś podwórkach. Szczegóły tej sytuacji znaja tylko osoby, które bezpośrednio brały w niej udział, po co zatem gadacie o czymś o czym nie macie pojęcia ( na co wskazuje nawet rozbieżność waszych rekacji), dopowiadacie rzeczy, o których słowo nie padło w artykule? Znacie tą kobiete osobiście, to wasza brocha co o niej myślicie, prostacki to sposób na załatwianie osobistych rozgrywek- rozpowszechnianie głuppich polotek na czyjś temat na forum. Na więcej was nie stać. Ta dziewczyna wypiła 2, moze 3 piwa, wystarczjąca kara za to to wizyta policji, nieprzyjemne konskwencje. Zbędna jest dyskusja o źródłach jej utrztymania- jeśli dostała pomoc z opieki, to musiała spełniać wiele kryteriów- należało jej się. Przepuściła to na mikołaja, to sama będzie się martwić o gwiazdkę, nikt z was jej nie da. I co, piętnujecie to, że matka dostaje alimenty na dzieci- skoro dzieci maja ojca, to jego obowiązek by płacić na nie alimenty, a ona musi się z nich utrzymywać, rezygnuje przeciez z pracy na rzecz wychowania dzieci. Gówno was to wszystko obchodzi, nie przenoście tu swoich dyskusji, które prowadzicie na wsi przez płoty. i moze znajdzie sie jakis burak, który powie - czy matka może wypić sobie piwo, dopiero, gdy jej dzieci są dorosłe?! Ktoz was pije alkohol i ma małe dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pijący i niepijący, ćpający i niećpający- zróbcie sobie sami rachunki sumienia, a nie sprząytajcie na czyichś podwórkach. Szczegóły tej sytuacji znaja tylko osoby, które bezpośrednio brały w niej udział, po co zatem gadacie o czymś o czym nie macie pojęcia ( na co wskazuje nawet rozbieżność waszych rekacji), dopowiadacie rzeczy, o których słowo nie padło w artykule? Znacie tą kobiete osobiście, to wasza brocha co o niej myślicie, prostacki to sposób na załatwianie osobistych rozgrywek- rozpowszechnianie głuppich polotek na czyjś temat na forum. Na więcej was nie stać. Ta dziewczyna wypiła 2, moze 3 piwa, wystarczjąca kara za to to wizyta policji, nieprzyjemne konskwencje. Zbędna jest dyskusja o źródłach jej utrztymania- jeśli dostała pomoc z opieki, to musiała spełniać wiele kryteriów- należało jej się. Przepuściła to na mikołaja, to sama będzie się martwić o gwiazdkę, nikt z was jej nie da. I co, piętnujecie to, że matka dostaje alimenty na dzieci- skoro dzieci maja ojca, to jego obowiązek by płacić na nie alimenty, a ona musi się z nich utrzymywać, rezygnuje przeciez z pracy na rzecz wychowania dzieci. Gówno was to wszystko obchodzi, nie przenoście tu swoich dyskusji, które prowadzicie na wsi przez płoty. i moze znajdzie sie jakis burak, który powie - czy matka może wypić sobie piwo, dopiero, gdy jej dzieci są dorosłe?! Ktoz was pije alkohol i ma małe dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka ma rację! Zająć się buraki własnymi dupami. Baby jej zazdroszczą, że siedzi w domu i zajmuje się 3 dzieci i nie musi zapierdzielać do roboty! Od chłopów obrywa się jej tych, z którymi się bzykać nie chciała! Ogólnie wszyscy na nich zapodają, bo im zazdroszczą, że niewiele robią, a mają kasę! Tym razem dziewucha przesadziła, ale zabierać jej dzieci to jeszcze grubsza przesada! Akurat dzieciom, niczego nigdy nie brakowało! Czy wy wogóle zdajecie sobie sprawę jakie kwoty są zasądzane na alimenty? Grosze w stosunku do prawdziwych potrzeb dzieciaka! Libacja w tytule też jest na pewno przegięciem! Takiemu drapakowi i sucharowi jak Ona wystarczą maks 3 piwa żeby mieć promil! Chciałbym zobaczyć wasze rodzinne grille.... Ogólnie i tak nie powinno wogóle dojść do takiej sytuacji i to co cała rodzina przez ten incydent się już nacierpiała powinno być wystarczającą karą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi. Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawalista d*** z tej panny!!!!Jezdzi dobrym autem i bankowo nie ciagnie kasy z opieki!bo tam niewiele daja....haha Dzieciaki zadbane niczego im nie brak!!!!Lazi z nimi gdzie sie da dobrze ubrane a i ona tez:) Pare razy slyszalem jak jej men na nia bluzgal!!!!Moim zdaniemto on ma problem z glowa i ze soba a nie ona!!!!Kobita sie napila i jej dojebal moze zazdrosny jest albo faktycznie wyrwal nowy towar i nie wiedzial jak sie rozstac po dobroci wiec syfu jej narobil!!!!!!!!!!!!To tylko o nim swiadczy jaki sku***syn jest!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta jej maz to pijus zasrany!!!!placic na dzieciaka nie che alimentow wiec pozyc z nich nie moze.... to ona pracuje i trzyma to jakos!!A z tym swoim konkubentem to juz dlugoooo mieszka ale on dziwny typ nie wiadomo czego chce.... a sam wali gaz jak najety!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie na luz ludziska!!!!!!!!!!!!!! nikt z Was nie wie co sie dzialo i jak bylo wiec zbedne sa dyskusjie..... stalo sie i juz nikt tego nie zmieni!!!!!To co napisala gazeta to zdeka przesada bo do konca prawdy tam nie ma!!!!Libacji nie bylo i nie bedzie!!!!!!!!!Zlosliwosc ludzi jest i bedzie zawsze!!!! szkoda tylko ze te dolki pod nogami kopia bliscy....ale coz!!!!!Z nikim walki nie toczylam i nie mam zamiaru!!!!Pracuje jak wiekszosc ludzi na to zeby utrzymac dzieci siebie i dom!!!!Kazdy ma prawo do tego zeby wypic piwo.... i wiekszosc ludzi to robi!!!!A fakt ze niby "bliska "mi osoba wykozystala moment...i zrobila mi na zlosc...to juz inna sprawa!Nikt z nas do konca nie wie z kim mieszka pod jednym dachem.... A co facetow to procz meza i "konkubenta"nie bylo nikogo i od nikogo niczego nie wyciagalam i takiego zamiaru nie mam!!!!!Dzieciakom tez nigdy niczego nie brakowalo i brakowac nie bedzie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze slowo do autora!!!!! Bardzo prosze o zetelne i prawdziwe informacje!!!!!Poniewz nie mialam zadnego promila tylko 0,32!!!!Nie zrobilam zadnej libacji tylko wrocilam do domu i zastalam malo ciekawa sytuacje!!!!!Jak przyjechala policja dawno wszyscy spalismy!!!!!dzieci byly pod opieka babci!!!!!ktora byla trzezwa!!!!Konkubent nie stal na zadnej klatce!!!!!Przebadana bylam w mieszkaniu!!!!! Takze pisanie takich bzdur na temat o ktorym sie malo wie.....jest ZWYKLYM OSZUKIWANIEM LUDZI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mammm napisał:
Dajcie na luz ludziska!!!!!!!!!!!!!! nikt z Was nie wie co sie dzialo i jak bylo wiec zbedne sa dyskusjie..... stalo sie i juz nikt tego nie zmieni!!!!!To co napisala gazeta to zdeka przesada bo do konca prawdy tam nie ma!!!!Libacji nie bylo i nie bedzie!!!!!!!!!Zlosliwosc ludzi jest i bedzie zawsze!!!! szkoda tylko ze te dolki pod nogami kopia bliscy....ale coz!!!!!Z nikim walki nie toczylam i nie mam zamiaru!!!!Pracuje jak wiekszosc ludzi na to zeby utrzymac dzieci siebie i dom!!!!Kazdy ma prawo do tego zeby wypic piwo.... i wiekszosc ludzi to robi!!!!A fakt ze niby "bliska "mi osoba wykozystala moment...i zrobila mi na zlosc...to juz inna sprawa!Nikt z nas do konca nie wie z kim mieszka pod jednym dachem.... A co facetow to procz meza i "konkubenta"nie bylo nikogo i od nikogo niczego nie wyciagalam i takiego zamiaru nie mam!!!!!Dzieciakom tez nigdy niczego nie brakowalo i brakowac nie bedzie!!!!!
SZCZĘŚCIARA MA I MĘŻA I KONKUBENTA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mammm napisał:
Dajcie na luz ludziska!!!!!!!!!!!!!! nikt z Was nie wie co sie dzialo i jak bylo wiec zbedne sa dyskusjie..... stalo sie i juz nikt tego nie zmieni!!!!!To co napisala gazeta to zdeka przesada bo do konca prawdy tam nie ma!!!!Libacji nie bylo i nie bedzie!!!!!!!!!Zlosliwosc ludzi jest i bedzie zawsze!!!! szkoda tylko ze te dolki pod nogami kopia bliscy....ale coz!!!!!Z nikim walki nie toczylam i nie mam zamiaru!!!!Pracuje jak wiekszosc ludzi na to zeby utrzymac dzieci siebie i dom!!!!Kazdy ma prawo do tego zeby wypic piwo.... i wiekszosc ludzi to robi!!!!A fakt ze niby "bliska "mi osoba wykozystala moment...i zrobila mi na zlosc...to juz inna sprawa!Nikt z nas do konca nie wie z kim mieszka pod jednym dachem.... A co facetow to procz meza i "konkubenta"nie bylo nikogo i od nikogo niczego nie wyciagalam i takiego zamiaru nie mam!!!!!Dzieciakom tez nigdy niczego nie brakowalo i brakowac nie bedzie!!!!!
SZCZĘŚCIARA MA I MĘŻA I KONKUBENTA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "pijanej matki" szybko Ci się los odwdzięczył. Rozbiłaś rodzinę konkubenta, napsułaś zdrowia jego żonie, warto było? Szkoda tylko tych wszystkich waszych dzieci. Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mammm napisał:
Dajcie na luz ludziska!!!!!!!!!!!!!! nikt z Was nie wie co sie dzialo i jak bylo wiec zbedne sa dyskusjie..... stalo sie i juz nikt tego nie zmieni!!!!!To co napisala gazeta to zdeka przesada bo do konca prawdy tam nie ma!!!!Libacji nie bylo i nie bedzie!!!!!!!!!Zlosliwosc ludzi jest i bedzie zawsze!!!! szkoda tylko ze te dolki pod nogami kopia bliscy....ale coz!!!!!Z nikim walki nie toczylam i nie mam zamiaru!!!!Pracuje jak wiekszosc ludzi na to zeby utrzymac dzieci siebie i dom!!!!Kazdy ma prawo do tego zeby wypic piwo.... i wiekszosc ludzi to robi!!!!A fakt ze niby "bliska "mi osoba wykozystala moment...i zrobila mi na zlosc...to juz inna sprawa!Nikt z nas do konca nie wie z kim mieszka pod jednym dachem.... A co facetow to procz meza i "konkubenta"nie bylo nikogo i od nikogo niczego nie wyciagalam i takiego zamiaru nie mam!!!!!Dzieciakom tez nigdy niczego nie brakowalo i brakowac nie bedzie!!!!!
Malo prawdy w tym co piszesz, ona nie utrzymuje nikogo, bo dopiero poszla do swojej pierwszej pracy w zyciu...dzieciom brakuje milosci i zainteresowania ze strony matki...co do facetow to bujasz sie z takim wiesniakiem spod lublina - zlodziejem samochodow...nawet czasem wydebisz od niego auto i nim jezdzisz...w miedzyczasie przerobilas wielu facetow, bo to lubisz...jestes zaklamana i tyle, wiec nie pisz glupstw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franz napisał:
Zawalista d*** z tej panny!!!!Jezdzi dobrym autem i bankowo nie ciagnie kasy z opieki!bo tam niewiele daja....haha Dzieciaki zadbane niczego im nie brak!!!!Lazi z nimi gdzie sie da dobrze ubrane a i ona tez:) Pare razy slyszalem jak jej men na nia bluzgal!!!!Moim zdaniemto on ma problem z glowa i ze soba a nie ona!!!!Kobita sie napila i jej dojebal moze zazdrosny jest albo faktycznie wyrwal nowy towar i nie wiedzial jak sie rozstac po dobroci wiec syfu jej narobil!!!!!!!!!!!!To tylko o nim swiadczy jaki sku***syn jest!!!!!!!!!!!
d*** z niej niezla, ale schodzi na psy bo lata leca...coraz wiecej tapety potrzebuje...w srodku pustak...nie ma pojecia o zyciu...ostatnio obrabia ja lovelas taki, co bryczki kroi - tez deb*** straszny, wiec sie dobrze dobrali...szkoda tylko tych dzieciakow, bo matka z niej zadna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurczę czytam i własnym oczom nie wierze czy wyście poszaleli ludzie jakby tak każdemu dzieci zabierali to domy dziecka w oczach by rosły kto z was mających dzieci bo do tych piszę nie wypił piwa czy lampki wina w domu po pracy na sylwestra czy w święta nie róbcie z siebie takich aniołków że wy nic i nigdy bo to wychodzi że wszyscy co dzieci mają do 18 roku ich życia nie mogą nic żadnej rozrywki bo są dzieci śmieszne wszystko jest dla ludzi nie pochwalam matki co pije na umór ale jak jesteś kulturalnym człowiekiem i umiesz wypić piwo i dbasz o dzieci to nie róbmy z siebie zakonnic ok każdy napewno wypije coś jak człowiek nie zapominając o własnych obowiązkach jesteśmy ludzmi i tyle jak tak piszecie zabrać jej dzieci to je weżcie i chowajcie czemu mają iść do bidula tyle was chętnych to weżcie każdy może mieć whuj problemów utrata pracy dół psychiczny i różne tam sytuacje są to że ktoś raz sie zapomniał to nie oznacza że mamy my ludzie taką osobe skreślać nigdy nie wiadomo kto jak się zachowa a dzieciom o ile dobrze poczytałam krzywdy nikt nie robił dostanie matka kuratora to pomyśli i nie urządzi więcej libacji o ile tak było myślmy ze to kobieta mądra i że kocha swoje dzieci a każdy z nas ma czasem chec sie upić i nie myśleć o problemach tyle że na nas matka policji nie naśle więc nie potępiajmy nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe ze wszcscy nagla ja znaja.... wszcscy o wszystkim wiedza z kim sypia mieszka i co robi...a gdzie ku*** byliscie i dalczego nikt nie powiedzial jej tej felernej nocy zeby uawazala na dupka z ktorym mieszka w jednym domu??????Madrale!!!!!!!!!!!!!!!Kazdy pije i nie ma takich co nie pija!!!!!!!!!!!!!!!Tak jest prawda!!!!!!!!!!!!!!Kazdy ma prawo robic co chce!!!!!!!!!!!!!A czytam wasze komentarze i widze ze panna poprostu dostala po du*** od zycia i facetow z ktorymi ma dzieci!Na jej miejscu tez bym sobie szukala jakiegos normalnego faceta a nie zyla z taka gnida i na dodatek podpier***aczem!!!!!!!!!!!!!!!!Krzywde zrobil ten KONKUBENT dzieciom a nie ona!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem na tej interwencji:):)Pozdro dla tej Mamuski bo Przudupas na mine ja wystawil!!!On zadzwonil po nas i podpier***il ja ze pijana a sam dal dyla z domu!!!!!Ona normalna dziewczyna do roboty chodzi dzieci zadbane chata odwalona!!!!A konkubent bezrobotny....w trakcie rozwodu z zadluzeniem alimentacyjnym i ogromem spraw cywilnych karnych skarbowych.....Sami sobie odpowiedzcie kto komu robi problemy.... Powinna go na leb z domu wywalic i nie ogladac sie za siebie!!!!Bo ma dla kogo zyc!!!! Ps-bardzo mila zadbana inteligentna ladna dziewczyna:):)A ten przydupas kawal cwaniaczka!!!!Pozdrowienia dla niej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy tu wypisujecie???Daje sobie obie rece uciac ze nie raz robiliscie urodziny,imieniny,letniego griilla i napewno nie zabrakło w typ piwa wodki...i brały w tych imprezach udział dzieci,tylko wy nie trafiliscie na złosliwego konkubenta!!A ta dziewczyna...co to kogo obchodzi z kim sie buja z kim sie zadaje jest wolna osoba i ma pełne prawo wybierac znajomych i przyjacioł jak kazdy z nas.Dzieci-sa zadbane,ubrane,maja co jesc,nie jedno dziecko chiało by miec to co jej dzieci!!Praca-pracuje jak kazdy z nas,a to ze ma alimenty naleza sie jej dziecku!!!A najlepiej jakby kazdy pilnował swojego nosa i swoich smieci,bo czyjes widzicie a swego nie znacie!!Nikt z nas nie jest swiety!!Ale jak to ludzie plotka rodzi plotke!!Ciekawe czy jakby zajrzec w zyciorysy tych ktorzy ja oczerniaja yo czy by było wszystko takie piekne!!Zastanowmy sie najpierw nad swoim zyciem i postepowaniem a potem oceniajmy innych!!Tak bedzie najlepiej!!Pozdrawiam i jestem z Toba dziewczyno dasz rade!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ostatnia opinie.Kazdy niech swojej du...pilnuje bo nikt z nas nie wie jakie lich i kiedy go spotka!!!!i czy w zyciu pojawi sie zlodziej ktory bedzie kochal czy konkubent ktory nasle policje w chwili slabosci.... A okreslenie KONKUBENT bardzo pasuje do tego typa bo jak robil dzieci bylo mu napewno dobrze i byla potrzebna ta panna a jak znalazl kochanice to na matke wlasnych dzieci psiarnie naslal!!!!Kretyn i sprzedawca je***y!!!!! a na dodatek samswiety nie jest bo skoro roziesc sie nie moze to sumienia czystego nie ma....a panna rozwiedziona pracujaca ...wiec powinna zyc i guwnem glowy sobie nie zaprzatac!!!!Bo to guwno a nie facet co policje o 6 rano na mieszkanie sciaga!!!! Trzym sie kobieto!!!!i nie daj sie pokonac temu KONKUBENTOWI ...hehe!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebista Laska z tej Panny a ten fagas to dno kilka razy widzialem go z panienkami na miescie i nie tylko wozi d*** a ona chodzila z dziecmi na piechote....dawno powinna byla go wywalic na ryj z chaty!!!!ch*** nie ojciec wozi panny a dzieci ma w du***!!!!Pokazac chcial kiedys ze dzieciakiem sie interesi to szopke tej swojej zonie pod domem odstawil w tv bylo o nim glosno!!!!Walczacy Tata haha!!!!!!!!!!!!!!!a teraz zapomnial o dzieciaku i nie placi???!!!!czy juz mu sie pierwsze dziecko znudzilo!!!????i umilanie zycia zonie!!???to teraz kolejny cyrk odstawia z nastepna....Totalne dno!!!!!!!!!!!!!!!Ciota nie facet!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...