Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2009 r.
14:13
Edytuj ten wpis

Matka urządziła dzieciom libację zamiast św. Mikołaja

Autor: Zdjęcie autora (SZ)
0 54 A A

Dziś o 6 rano policjanci otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań przy ul. Piłsudskiego w Lublinie trwa libacja, a w środku jest trójka dzieci pod opieką pijanej matki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na klatce schodowej policjanci zastali jej konkubenta, który poinformował, że nie może wejść do środka.

Policjanci zastali 27-letnią matkę w trakcie imprezy. W mieszkaniu przebywało jeszcze dwoje znajomych dziewczyny.

– Na miejscu była także babcia, której pijana kobieta nie chciał powierzyć opieki nad dziećmi. Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana i przewieziona na komisariat, gdzie dopiero poddała się badaniu – informuje podkom. Renata Laszczka -Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zatrzymana miała w organizmie promil alkoholu. Dzieci oddane zostały pod opiekę babci. A policjanci zawiadomią o zajściu Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Policja przypomina, że nietrzeźwi rodzice narażają swoje dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. – Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara do 5 lat więzienia – dodaje podkom. Renata Laszczka –Rusek.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mari / 5 stycznia 2010 o 19:28
0
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pewno sie cieszy! Szkoda dziewczyny bo z 3dziedzi to ciezko jest!!!!!Ale trzymam kciuki za Ciebie kobieto!!!!!!!!!
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pe... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2010 o 16:13
0
Ta matka wciaga koks i totalnie jej odbilo...
Avatar
samanta / 22 grudnia 2009 o 19:24
0
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic!!!!!i nie czekac az jej bagna narobi!!!!!A ten jej byly maz tez dobry zabil trzy osoby i wielki lekarz...alkoholik ze staszica!!!!!strach do szpitala isc bo nie wiadomo czy trzezwy czy pijany!!!!!! PATOLOGIA to CI FACECI!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna ich facetami nazwac!!!!bo to szumowiny nic wiecej!!!!Powinna dziewczyna dzieci zabrac i wyjechac bo tacy z nich tatusiowie jak ci co na lubartowskiej w bramie stoja !!!!!!!!!!!!!!!!Zarowno jeden jak i drugi takie same dwie mendy!!!!!
Trzymaj sie tam dziewczyno i nie poddawaj bo masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic&#... rozwiń
Avatar
uniosla / 16 grudnia 2009 o 19:43
0
ciekawe co byscie napisali gdyby dzieciom stala sie krzywda... ??? ta kobieta to patologia i niech ja wsadza za kraty...
Avatar
maniek / 16 grudnia 2009 o 14:23
0
Piszecie i piszecie a prawda taka ze sa ludzie ktorzy jej nie lubia i tylko tak moga dokopac a sa ludzie ktorzy lubia znaja i wiedza jaka jest matka i osoba!!!!!Wiec Wszyscy zlosliwi powinni miec odwage zeby w twarz powiedziec co mysla a nie brudy wylewac w sieci!!!!!!!!!!!Prostota z was wychodz i szcurostwo!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTAKI!!!!!!
Avatar
zigi / 16 grudnia 2009 o 14:19
0
Patologia to ten jej byly maz!!!!!!!!!! pijus z czechowa!!!!!! znam go przepil wszystko i zlapal sie starej panny z kasa ktora placi za niego wszystko!!!!!! A Ona normalna dziewczyna dobra matka zawsze usmiechnieta i mila!!!!! dzieci zadbane ubrane!!!!
Moim zdaniem kazdy powinien swojego tylka pilnowac bo kazdemu noge podstawic mozna....
Avatar
SUMIENNA / 15 grudnia 2009 o 12:27
0
[size=4]PATOLOGIA ,PATOLOGIA I JESZCZE RAZ PATOLOGIA [/size]
Avatar
z / 12 grudnia 2009 o 21:05
0
Odczepcie się od niej w końcu.Ja ją znam od małego.Matką jest spoko.A która matka czy ojciec nie wypił piwa przy swoim dziecku.Pozdrawiamy matkę jestesmy z Tobą.Nie dawaj się.A tego palanta pogoń raz na zawsze.
Avatar
~gosc~ / 12 grudnia 2009 o 13:25
0
A ja skomentuje was wszystkich...pilnujmy swoich nosow swoich tyłkow i nie obgadujmy nikogo!!Bo czy ona jezdzi swoim autem czy ma 100 kochankow nikogo nie powinno obchodzic a od jej dzieci wara,czepcie sie kogos blizszego w swojej rodzinie!!!Matka jest dobra i zajebista przyjaciołka!!Ciocia jestem z Toba!!Damy rade....
Avatar
pani Pizza / 12 grudnia 2009 o 09:58
0
domi napisał:
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi.
Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh rozwiń
Avatar
mari / 5 stycznia 2010 o 19:28
0
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pewno sie cieszy! Szkoda dziewczyny bo z 3dziedzi to ciezko jest!!!!!Ale trzymam kciuki za Ciebie kobieto!!!!!!!!!
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pe... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2010 o 16:13
0
Ta matka wciaga koks i totalnie jej odbilo...
Avatar
samanta / 22 grudnia 2009 o 19:24
0
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic!!!!!i nie czekac az jej bagna narobi!!!!!A ten jej byly maz tez dobry zabil trzy osoby i wielki lekarz...alkoholik ze staszica!!!!!strach do szpitala isc bo nie wiadomo czy trzezwy czy pijany!!!!!! PATOLOGIA to CI FACECI!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna ich facetami nazwac!!!!bo to szumowiny nic wiecej!!!!Powinna dziewczyna dzieci zabrac i wyjechac bo tacy z nich tatusiowie jak ci co na lubartowskiej w bramie stoja !!!!!!!!!!!!!!!!Zarowno jeden jak i drugi takie same dwie mendy!!!!!
Trzymaj sie tam dziewczyno i nie poddawaj bo masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic&#... rozwiń
Avatar
uniosla / 16 grudnia 2009 o 19:43
0
ciekawe co byscie napisali gdyby dzieciom stala sie krzywda... ??? ta kobieta to patologia i niech ja wsadza za kraty...
Avatar
maniek / 16 grudnia 2009 o 14:23
0
Piszecie i piszecie a prawda taka ze sa ludzie ktorzy jej nie lubia i tylko tak moga dokopac a sa ludzie ktorzy lubia znaja i wiedza jaka jest matka i osoba!!!!!Wiec Wszyscy zlosliwi powinni miec odwage zeby w twarz powiedziec co mysla a nie brudy wylewac w sieci!!!!!!!!!!!Prostota z was wychodz i szcurostwo!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTAKI!!!!!!
Avatar
zigi / 16 grudnia 2009 o 14:19
0
Patologia to ten jej byly maz!!!!!!!!!! pijus z czechowa!!!!!! znam go przepil wszystko i zlapal sie starej panny z kasa ktora placi za niego wszystko!!!!!! A Ona normalna dziewczyna dobra matka zawsze usmiechnieta i mila!!!!! dzieci zadbane ubrane!!!!
Moim zdaniem kazdy powinien swojego tylka pilnowac bo kazdemu noge podstawic mozna....
Avatar
SUMIENNA / 15 grudnia 2009 o 12:27
0
[size=4]PATOLOGIA ,PATOLOGIA I JESZCZE RAZ PATOLOGIA [/size]
Avatar
z / 12 grudnia 2009 o 21:05
0
Odczepcie się od niej w końcu.Ja ją znam od małego.Matką jest spoko.A która matka czy ojciec nie wypił piwa przy swoim dziecku.Pozdrawiamy matkę jestesmy z Tobą.Nie dawaj się.A tego palanta pogoń raz na zawsze.
Avatar
~gosc~ / 12 grudnia 2009 o 13:25
0
A ja skomentuje was wszystkich...pilnujmy swoich nosow swoich tyłkow i nie obgadujmy nikogo!!Bo czy ona jezdzi swoim autem czy ma 100 kochankow nikogo nie powinno obchodzic a od jej dzieci wara,czepcie sie kogos blizszego w swojej rodzinie!!!Matka jest dobra i zajebista przyjaciołka!!Ciocia jestem z Toba!!Damy rade....
Avatar
pani Pizza / 12 grudnia 2009 o 09:58
0
domi napisał:
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi.
Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pomysły mieszkańców Lublina walczą o pieniądze. Sprawdź na co możesz zagłosować

Pomysły mieszkańców Lublina walczą o pieniądze. Sprawdź na co możesz zagłosować 0 0

Już w niedzielę zacznie się głosowanie na pomysły zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Potrwa do 10 października. Głosować mogą mieszkańcy Lublina bez względu na wiek. Każdy ma prawo poprzeć jeden projekt „duży” oraz dwa „małe”. W tym roku do podziału jest 15 mln zł.

Zamość: Będą remonty ulic

Zamość: Będą remonty ulic 0 0

Nadchodzi jesień, ale remonty na niektórych zamojskich drogach dopiero się zaczynają. Wkrótce rozpocznie się przebudowa ul. Gęsiej i remont placu przy ul. Kościuszki.

Wiadomo dlaczego zmarł Konrad Gaca. Są wyniki sekcji zwłok
galeria

Wiadomo dlaczego zmarł Konrad Gaca. Są wyniki sekcji zwłok 10 3

Prokuratorzy znają już wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. 

Eurojackpot 21.09.2018. Wyniki losowania, zwycięskie liczby

Eurojackpot 21.09.2018. Wyniki losowania, zwycięskie liczby 0 0

Eurojackpot 21.09.2018. Sprawdź liczby wylosowane 21 września 2018 roku.

Kataklizm w Orlętach Spomlek, Avia spróbuje zmazać plamę

Kataklizm w Orlętach Spomlek, Avia spróbuje zmazać plamę 0 1

Pech nie opuszcza Orląt Spomlek. Zespół Rafała Borysiuka w sobotę zagra u siebie z Avią Świdnik (godz. 16). Gospodarze będą jednak jeszcze bardziej osłabieni. – Policzyliśmy, że w sumie z powodu kontuzji wypadnie nam sześciu chłopaków. A jeden pauzuje jeszcze za kartki – mówi popularny „Borys”

Radni sprawdzali, kto wyszedł z urzędu wesprzeć marszałka. Naruszyli ochronę danych osobowych?
film

Radni sprawdzali, kto wyszedł z urzędu wesprzeć marszałka. Naruszyli ochronę danych osobowych? 0 10

Inspektor ochrony danych osobowych w urzędzie marszałkowskim oczekuje wyjaśnień od radnych Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o Michała Mulawę i Marka Wojciechowskiego, którzy w czwartek próbowali wyjaśnić szczegóły obecności ponad stuosobowej grupy urzędników na konferencji prasowej z udziałem ministra.

Wiceminister przyjechał uroczyście otworzyć żłobek, który działa już od 3 września
galeria

Wiceminister przyjechał uroczyście otworzyć żłobek, który działa już od 3 września 1 5

Wiceminister rodziny przyjechał wczoraj uroczyście otworzyć żłobek w Białej Podlaskiej. A placówka działa już od 3 września.

Chełmianka gra z Wisłą Puławy. Podtrzymają passę u siebie?

Chełmianka gra z Wisłą Puławy. Podtrzymają passę u siebie? 6 0

Emocji nie powinno zabraknąć w niedzielę na stadionie w Chełmie. Tamtejsza Chełmianka zmierzy się z Wisłą Puławy (godz. 15.30). To będzie pojedynek trzeciej drużyny w tabeli z czwartą

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach 8 23

Dlaczego nas nie pokazujecie – pytają Telewizję Polską działacze komitetu Krzysztofa Żuka i składają oficjalną skargę do TVP.

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów 0 2

Chodelka będzie bardziej dostępna dla kajakarzy. 17-kilometrowa trasa spływu pobiegnie przez Opole Lubelskie, Karczmiska i Wilków.

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin
27 września 2018, 18:00

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin 2 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 18 w Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu DDK Węglin Wieczne Czytanie, które będzie poświęcone twórczości Józefa Łobodowskiego.

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami 247 9

Rozmowa z Pawłem Zasadą, właścicielem Kebab Box, pierwszego automatu na kebaby.

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air 55 4

Loty linii Wizz Air do Londynu Luton pozostaną siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin w przyszłorocznym sezonie letnim. Przewoźnik potwierdza natomiast, że do rozkładów nie wrócą zawieszane z końcem października rejsy do Sztokholmu i Kijowa.

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 11 12

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!