Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2009 r.
14:13
Edytuj ten wpis

Matka urządziła dzieciom libację zamiast św. Mikołaja

Autor: Zdjęcie autora (SZ)
0 54 A A

Dziś o 6 rano policjanci otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań przy ul. Piłsudskiego w Lublinie trwa libacja, a w środku jest trójka dzieci pod opieką pijanej matki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na klatce schodowej policjanci zastali jej konkubenta, który poinformował, że nie może wejść do środka.

Policjanci zastali 27-letnią matkę w trakcie imprezy. W mieszkaniu przebywało jeszcze dwoje znajomych dziewczyny.

– Na miejscu była także babcia, której pijana kobieta nie chciał powierzyć opieki nad dziećmi. Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana i przewieziona na komisariat, gdzie dopiero poddała się badaniu – informuje podkom. Renata Laszczka -Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zatrzymana miała w organizmie promil alkoholu. Dzieci oddane zostały pod opiekę babci. A policjanci zawiadomią o zajściu Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Policja przypomina, że nietrzeźwi rodzice narażają swoje dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. – Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara do 5 lat więzienia – dodaje podkom. Renata Laszczka –Rusek.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mari / 5 stycznia 2010 o 19:28
0
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pewno sie cieszy! Szkoda dziewczyny bo z 3dziedzi to ciezko jest!!!!!Ale trzymam kciuki za Ciebie kobieto!!!!!!!!!
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pe... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2010 o 16:13
0
Ta matka wciaga koks i totalnie jej odbilo...
Avatar
samanta / 22 grudnia 2009 o 19:24
0
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic!!!!!i nie czekac az jej bagna narobi!!!!!A ten jej byly maz tez dobry zabil trzy osoby i wielki lekarz...alkoholik ze staszica!!!!!strach do szpitala isc bo nie wiadomo czy trzezwy czy pijany!!!!!! PATOLOGIA to CI FACECI!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna ich facetami nazwac!!!!bo to szumowiny nic wiecej!!!!Powinna dziewczyna dzieci zabrac i wyjechac bo tacy z nich tatusiowie jak ci co na lubartowskiej w bramie stoja !!!!!!!!!!!!!!!!Zarowno jeden jak i drugi takie same dwie mendy!!!!!
Trzymaj sie tam dziewczyno i nie poddawaj bo masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic&#... rozwiń
Avatar
uniosla / 16 grudnia 2009 o 19:43
0
ciekawe co byscie napisali gdyby dzieciom stala sie krzywda... ??? ta kobieta to patologia i niech ja wsadza za kraty...
Avatar
maniek / 16 grudnia 2009 o 14:23
0
Piszecie i piszecie a prawda taka ze sa ludzie ktorzy jej nie lubia i tylko tak moga dokopac a sa ludzie ktorzy lubia znaja i wiedza jaka jest matka i osoba!!!!!Wiec Wszyscy zlosliwi powinni miec odwage zeby w twarz powiedziec co mysla a nie brudy wylewac w sieci!!!!!!!!!!!Prostota z was wychodz i szcurostwo!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTAKI!!!!!!
Avatar
zigi / 16 grudnia 2009 o 14:19
0
Patologia to ten jej byly maz!!!!!!!!!! pijus z czechowa!!!!!! znam go przepil wszystko i zlapal sie starej panny z kasa ktora placi za niego wszystko!!!!!! A Ona normalna dziewczyna dobra matka zawsze usmiechnieta i mila!!!!! dzieci zadbane ubrane!!!!
Moim zdaniem kazdy powinien swojego tylka pilnowac bo kazdemu noge podstawic mozna....
Avatar
SUMIENNA / 15 grudnia 2009 o 12:27
0
[size=4]PATOLOGIA ,PATOLOGIA I JESZCZE RAZ PATOLOGIA [/size]
Avatar
z / 12 grudnia 2009 o 21:05
0
Odczepcie się od niej w końcu.Ja ją znam od małego.Matką jest spoko.A która matka czy ojciec nie wypił piwa przy swoim dziecku.Pozdrawiamy matkę jestesmy z Tobą.Nie dawaj się.A tego palanta pogoń raz na zawsze.
Avatar
~gosc~ / 12 grudnia 2009 o 13:25
0
A ja skomentuje was wszystkich...pilnujmy swoich nosow swoich tyłkow i nie obgadujmy nikogo!!Bo czy ona jezdzi swoim autem czy ma 100 kochankow nikogo nie powinno obchodzic a od jej dzieci wara,czepcie sie kogos blizszego w swojej rodzinie!!!Matka jest dobra i zajebista przyjaciołka!!Ciocia jestem z Toba!!Damy rade....
Avatar
pani Pizza / 12 grudnia 2009 o 09:58
0
domi napisał:
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi.
Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh rozwiń
Avatar
mari / 5 stycznia 2010 o 19:28
0
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pewno sie cieszy! Szkoda dziewczyny bo z 3dziedzi to ciezko jest!!!!!Ale trzymam kciuki za Ciebie kobieto!!!!!!!!!
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pe... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2010 o 16:13
0
Ta matka wciaga koks i totalnie jej odbilo...
Avatar
samanta / 22 grudnia 2009 o 19:24
0
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic!!!!!i nie czekac az jej bagna narobi!!!!!A ten jej byly maz tez dobry zabil trzy osoby i wielki lekarz...alkoholik ze staszica!!!!!strach do szpitala isc bo nie wiadomo czy trzezwy czy pijany!!!!!! PATOLOGIA to CI FACECI!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna ich facetami nazwac!!!!bo to szumowiny nic wiecej!!!!Powinna dziewczyna dzieci zabrac i wyjechac bo tacy z nich tatusiowie jak ci co na lubartowskiej w bramie stoja !!!!!!!!!!!!!!!!Zarowno jeden jak i drugi takie same dwie mendy!!!!!
Trzymaj sie tam dziewczyno i nie poddawaj bo masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic&#... rozwiń
Avatar
uniosla / 16 grudnia 2009 o 19:43
0
ciekawe co byscie napisali gdyby dzieciom stala sie krzywda... ??? ta kobieta to patologia i niech ja wsadza za kraty...
Avatar
maniek / 16 grudnia 2009 o 14:23
0
Piszecie i piszecie a prawda taka ze sa ludzie ktorzy jej nie lubia i tylko tak moga dokopac a sa ludzie ktorzy lubia znaja i wiedza jaka jest matka i osoba!!!!!Wiec Wszyscy zlosliwi powinni miec odwage zeby w twarz powiedziec co mysla a nie brudy wylewac w sieci!!!!!!!!!!!Prostota z was wychodz i szcurostwo!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTAKI!!!!!!
Avatar
zigi / 16 grudnia 2009 o 14:19
0
Patologia to ten jej byly maz!!!!!!!!!! pijus z czechowa!!!!!! znam go przepil wszystko i zlapal sie starej panny z kasa ktora placi za niego wszystko!!!!!! A Ona normalna dziewczyna dobra matka zawsze usmiechnieta i mila!!!!! dzieci zadbane ubrane!!!!
Moim zdaniem kazdy powinien swojego tylka pilnowac bo kazdemu noge podstawic mozna....
Avatar
SUMIENNA / 15 grudnia 2009 o 12:27
0
[size=4]PATOLOGIA ,PATOLOGIA I JESZCZE RAZ PATOLOGIA [/size]
Avatar
z / 12 grudnia 2009 o 21:05
0
Odczepcie się od niej w końcu.Ja ją znam od małego.Matką jest spoko.A która matka czy ojciec nie wypił piwa przy swoim dziecku.Pozdrawiamy matkę jestesmy z Tobą.Nie dawaj się.A tego palanta pogoń raz na zawsze.
Avatar
~gosc~ / 12 grudnia 2009 o 13:25
0
A ja skomentuje was wszystkich...pilnujmy swoich nosow swoich tyłkow i nie obgadujmy nikogo!!Bo czy ona jezdzi swoim autem czy ma 100 kochankow nikogo nie powinno obchodzic a od jej dzieci wara,czepcie sie kogos blizszego w swojej rodzinie!!!Matka jest dobra i zajebista przyjaciołka!!Ciocia jestem z Toba!!Damy rade....
Avatar
pani Pizza / 12 grudnia 2009 o 09:58
0
domi napisał:
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi.
Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką 0 1

Dziewczęta (i chłopaki), czapki na głowy! Bo główka się przeziębi. Pomnik też człowiek, czapkę mieć musi – uważają aktywistki z Bombardowania Włóczką, które wczoraj zadbały o zdrowie i look kamiennych dziewczynek.

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert]
artykuł aktualizowany

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert] 0 1

Zbliża się Black Friday. Lubelskie galerie handlowe i sklepy kuszą rabatami nawet w wysokości 70 proc.

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z właścicieli uciekł z miasta

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z właścicieli uciekł z miasta 14 8

Egipcjanie prowadzący bar w Krasnymstawie nadal słyszą rasistowskie wyzwiska i groźby. Jeden w końcu się poddał i uciekł z miasta

Azoty Puławy grają dzisiaj z MMTS Kwidzyn

Azoty Puławy grają dzisiaj z MMTS Kwidzyn 0 0

We wtorkowy wieczór Azoty Puławy zmierzą się we własnej hali z MMTS Kwidzyn. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30. Transmisję przeprowadzi nSport +

40-latek wszedł pod ciężarówkę. Zginął na miejscu

40-latek wszedł pod ciężarówkę. Zginął na miejscu 8 3

Tragiczny wypadek. 40-latek zginął pod kołami ciężarówki.

Ratusz organizuje spotkanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego i czeka na opinie mieszkańców

Ratusz organizuje spotkanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego i czeka na opinie mieszkańców 0 0

O pomysłach na nowe zasady działania budżetu obywatelskiego można porozmawiać podczas dzisiejszego spotkania organizowanego przez Urząd Miasta. Ratusz zaproponował zmianę zasad, a teraz pyta mieszkańców o zdanie.

Andrzej Gmitruk nie żyje. Tragiczna śmierć słynnego trenera
film

Andrzej Gmitruk nie żyje. Tragiczna śmierć słynnego trenera 39 1

Nie żyje Andrzej Gmitruk. Miał 67 lat. Słynny trener zmarł tragicznie ( nad ranem 20.11) prawdopodobnie w pożarze domu jednorodzinnego w Hipolitowie pod Warszawą. Gmitruk był jednym z najwybitniejszych szkoleniowców w historii polskiego boksu. Prowadził m.in. Andrzeja Gołotę czy Tomasza Adamka.

Nasz bank pracuje bez zmian – mówi prezes Getin Noble Bank, Artur Klimczak

Nasz bank pracuje bez zmian – mówi prezes Getin Noble Bank, Artur Klimczak 0

Tysiące palików w wąwozie między LSM i Czubami. Nie wszystkim mieszkańcom się podobają [zdjęcia]
galeria

Tysiące palików w wąwozie między LSM i Czubami. Nie wszystkim mieszkańcom się podobają [zdjęcia] 28 34

Jedni widzą tu sztukę, drudzy zagrożenie. Część mieszkańców obawia się, że ktoś dotkliwie zrani się o drewniane paliki powbijane w ziemię przez artystów w wąwozie między osiedlami LSM i Czubami. Pierwszy wypadek już był, z udziałem psa. Przechodnie pytają: co może się tu wydarzyć, gdy paliki przykryje śnieg?

Piąte z rzędu zwycięstwo siatkarek Tomasovii, porażka LUK AZS UMCS

Piąte z rzędu zwycięstwo siatkarek Tomasovii, porażka LUK AZS UMCS 0 0

Trwa dobra passa Tomasovii. Podopieczne Stanisława Kaniewskiego właśnie zanotowały piąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonały u siebie Pogoń Proszowice 3:0 nawet mimo braku Marty Chwały

Mikołaje na start, wkrótce charytatywny bieg w Puławach

Mikołaje na start, wkrótce charytatywny bieg w Puławach 3 0

W pierwszą niedzielę grudnia w Puławach wystartuje siedmiokilometrowy Bieg Miko-łajów. Start tradycyjnie, przy Pałacu Czartoryskich. Meta - przy schronisku dla bezdomnych nad Wisłą. To właśnie dla osób korzystających z ośrodka zbierana będzie żywność.

"Pasja życia" w Akademii Zapomnianych Arcydzieł Filmowych
29 listopada 2018, 18:00

"Pasja życia" w Akademii Zapomnianych Arcydzieł Filmowych 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 29 listopada o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się projekcja filmu Pasja życia Vincente Minelliego.

Nowy cyrk w Puławach
10 listopada 2018, 17:00

Nowy cyrk w Puławach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika zaprasza do hali Zespołu Szkół Technicznych (ul. Wojska Polskiego 7) na wyjątkowy spektakl Spektrum, będący barwnym widowiskiem cyrkowym. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada o godz. 17.

Bogna Bender-Motyka jednak nie będzie w zarządzie województwa
PILNE
film

Bogna Bender-Motyka jednak nie będzie w zarządzie województwa 3 16

Córka nieżyjącego senatora PiS i dziennikarka TVP Lublin miała zostać członkiem zarządu województwa lubelskiego. Na Facebooku poinformowała jednak, że nie będzie się starać o to stanowisko

Spotkanie z Rafałem Księżykiem w Warsztatach Kultury
30 listopada 2018, 18:00

Spotkanie z Rafałem Księżykiem w Warsztatach Kultury 0 0

W ramach cyklu Book it! w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się spotkanie autorskie z Rafałem Księżykiem wokół jego nowej książki. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!