Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2009 r.
14:13
Edytuj ten wpis

Matka urządziła dzieciom libację zamiast św. Mikołaja

Autor: Zdjęcie autora (SZ)
0 54 A A

Dziś o 6 rano policjanci otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań przy ul. Piłsudskiego w Lublinie trwa libacja, a w środku jest trójka dzieci pod opieką pijanej matki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na klatce schodowej policjanci zastali jej konkubenta, który poinformował, że nie może wejść do środka.

Policjanci zastali 27-letnią matkę w trakcie imprezy. W mieszkaniu przebywało jeszcze dwoje znajomych dziewczyny.

– Na miejscu była także babcia, której pijana kobieta nie chciał powierzyć opieki nad dziećmi. Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana i przewieziona na komisariat, gdzie dopiero poddała się badaniu – informuje podkom. Renata Laszczka -Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zatrzymana miała w organizmie promil alkoholu. Dzieci oddane zostały pod opiekę babci. A policjanci zawiadomią o zajściu Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Policja przypomina, że nietrzeźwi rodzice narażają swoje dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. – Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara do 5 lat więzienia – dodaje podkom. Renata Laszczka –Rusek.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mari / 5 stycznia 2010 o 19:28
0
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pewno sie cieszy! Szkoda dziewczyny bo z 3dziedzi to ciezko jest!!!!!Ale trzymam kciuki za Ciebie kobieto!!!!!!!!!
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pe... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2010 o 16:13
0
Ta matka wciaga koks i totalnie jej odbilo...
Avatar
samanta / 22 grudnia 2009 o 19:24
0
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic!!!!!i nie czekac az jej bagna narobi!!!!!A ten jej byly maz tez dobry zabil trzy osoby i wielki lekarz...alkoholik ze staszica!!!!!strach do szpitala isc bo nie wiadomo czy trzezwy czy pijany!!!!!! PATOLOGIA to CI FACECI!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna ich facetami nazwac!!!!bo to szumowiny nic wiecej!!!!Powinna dziewczyna dzieci zabrac i wyjechac bo tacy z nich tatusiowie jak ci co na lubartowskiej w bramie stoja !!!!!!!!!!!!!!!!Zarowno jeden jak i drugi takie same dwie mendy!!!!!
Trzymaj sie tam dziewczyno i nie poddawaj bo masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic&#... rozwiń
Avatar
uniosla / 16 grudnia 2009 o 19:43
0
ciekawe co byscie napisali gdyby dzieciom stala sie krzywda... ??? ta kobieta to patologia i niech ja wsadza za kraty...
Avatar
maniek / 16 grudnia 2009 o 14:23
0
Piszecie i piszecie a prawda taka ze sa ludzie ktorzy jej nie lubia i tylko tak moga dokopac a sa ludzie ktorzy lubia znaja i wiedza jaka jest matka i osoba!!!!!Wiec Wszyscy zlosliwi powinni miec odwage zeby w twarz powiedziec co mysla a nie brudy wylewac w sieci!!!!!!!!!!!Prostota z was wychodz i szcurostwo!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTAKI!!!!!!
Avatar
zigi / 16 grudnia 2009 o 14:19
0
Patologia to ten jej byly maz!!!!!!!!!! pijus z czechowa!!!!!! znam go przepil wszystko i zlapal sie starej panny z kasa ktora placi za niego wszystko!!!!!! A Ona normalna dziewczyna dobra matka zawsze usmiechnieta i mila!!!!! dzieci zadbane ubrane!!!!
Moim zdaniem kazdy powinien swojego tylka pilnowac bo kazdemu noge podstawic mozna....
Avatar
SUMIENNA / 15 grudnia 2009 o 12:27
0
[size=4]PATOLOGIA ,PATOLOGIA I JESZCZE RAZ PATOLOGIA [/size]
Avatar
z / 12 grudnia 2009 o 21:05
0
Odczepcie się od niej w końcu.Ja ją znam od małego.Matką jest spoko.A która matka czy ojciec nie wypił piwa przy swoim dziecku.Pozdrawiamy matkę jestesmy z Tobą.Nie dawaj się.A tego palanta pogoń raz na zawsze.
Avatar
~gosc~ / 12 grudnia 2009 o 13:25
0
A ja skomentuje was wszystkich...pilnujmy swoich nosow swoich tyłkow i nie obgadujmy nikogo!!Bo czy ona jezdzi swoim autem czy ma 100 kochankow nikogo nie powinno obchodzic a od jej dzieci wara,czepcie sie kogos blizszego w swojej rodzinie!!!Matka jest dobra i zajebista przyjaciołka!!Ciocia jestem z Toba!!Damy rade....
Avatar
pani Pizza / 12 grudnia 2009 o 09:58
0
domi napisał:
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi.
Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh rozwiń
Avatar
mari / 5 stycznia 2010 o 19:28
0
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pewno sie cieszy! Szkoda dziewczyny bo z 3dziedzi to ciezko jest!!!!!Ale trzymam kciuki za Ciebie kobieto!!!!!!!!!
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pe... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2010 o 16:13
0
Ta matka wciaga koks i totalnie jej odbilo...
Avatar
samanta / 22 grudnia 2009 o 19:24
0
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic!!!!!i nie czekac az jej bagna narobi!!!!!A ten jej byly maz tez dobry zabil trzy osoby i wielki lekarz...alkoholik ze staszica!!!!!strach do szpitala isc bo nie wiadomo czy trzezwy czy pijany!!!!!! PATOLOGIA to CI FACECI!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna ich facetami nazwac!!!!bo to szumowiny nic wiecej!!!!Powinna dziewczyna dzieci zabrac i wyjechac bo tacy z nich tatusiowie jak ci co na lubartowskiej w bramie stoja !!!!!!!!!!!!!!!!Zarowno jeden jak i drugi takie same dwie mendy!!!!!
Trzymaj sie tam dziewczyno i nie poddawaj bo masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic&#... rozwiń
Avatar
uniosla / 16 grudnia 2009 o 19:43
0
ciekawe co byscie napisali gdyby dzieciom stala sie krzywda... ??? ta kobieta to patologia i niech ja wsadza za kraty...
Avatar
maniek / 16 grudnia 2009 o 14:23
0
Piszecie i piszecie a prawda taka ze sa ludzie ktorzy jej nie lubia i tylko tak moga dokopac a sa ludzie ktorzy lubia znaja i wiedza jaka jest matka i osoba!!!!!Wiec Wszyscy zlosliwi powinni miec odwage zeby w twarz powiedziec co mysla a nie brudy wylewac w sieci!!!!!!!!!!!Prostota z was wychodz i szcurostwo!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTAKI!!!!!!
Avatar
zigi / 16 grudnia 2009 o 14:19
0
Patologia to ten jej byly maz!!!!!!!!!! pijus z czechowa!!!!!! znam go przepil wszystko i zlapal sie starej panny z kasa ktora placi za niego wszystko!!!!!! A Ona normalna dziewczyna dobra matka zawsze usmiechnieta i mila!!!!! dzieci zadbane ubrane!!!!
Moim zdaniem kazdy powinien swojego tylka pilnowac bo kazdemu noge podstawic mozna....
Avatar
SUMIENNA / 15 grudnia 2009 o 12:27
0
[size=4]PATOLOGIA ,PATOLOGIA I JESZCZE RAZ PATOLOGIA [/size]
Avatar
z / 12 grudnia 2009 o 21:05
0
Odczepcie się od niej w końcu.Ja ją znam od małego.Matką jest spoko.A która matka czy ojciec nie wypił piwa przy swoim dziecku.Pozdrawiamy matkę jestesmy z Tobą.Nie dawaj się.A tego palanta pogoń raz na zawsze.
Avatar
~gosc~ / 12 grudnia 2009 o 13:25
0
A ja skomentuje was wszystkich...pilnujmy swoich nosow swoich tyłkow i nie obgadujmy nikogo!!Bo czy ona jezdzi swoim autem czy ma 100 kochankow nikogo nie powinno obchodzic a od jej dzieci wara,czepcie sie kogos blizszego w swojej rodzinie!!!Matka jest dobra i zajebista przyjaciołka!!Ciocia jestem z Toba!!Damy rade....
Avatar
pani Pizza / 12 grudnia 2009 o 09:58
0
domi napisał:
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi.
Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prezydent Zamościa złamał prawo wyborcze? Jest reakcja komisarza wyborczego

Prezydent Zamościa złamał prawo wyborcze? Jest reakcja komisarza wyborczego 1 1

Komisarz wyborczy w Zamościu uznał, że niezgodne z prawem jest prezentowanie na bilbordach Andrzeja Wnuka raz jako kandydata na prezydenta, a raz jako osoby popierającej kandydata do Rady Miasta.

Irena Vrancić (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chciałabym zagrać w finale

Irena Vrancić (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chciałabym zagrać w finale 0 0

Rozmową z Ireną Vrancic, koszykarką Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Czy nagranie z wideorejestratora policji jest wiarygodne? Sprawa wraca do sądu

Czy nagranie z wideorejestratora policji jest wiarygodne? Sprawa wraca do sądu 5 7

Sprawa dotycząca stosowania przez drogówkę wideorejestratorów PolCam wróci na wokandę. W pierwszym procesie sąd uznał, że pomiary wykonane tym sprzętem są niewiarygodne i uniewinnił zatrzymanego przez policję kierowcę. Uniewinnienie było przedwczesne – oceniła wczoraj sędzia Anna Samulak z Sądu Okręgowego w Lublinie. – Jak można było to zrobić, skoro obwiniony sam przyznał zatrzymującym policjantom, że przekroczył prędkość.

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź 7 12

Kandydat Kukiz 15 na prezydenta Chełma wyzywa swojego rywala na sportowy pojedynek. – To ośmieszanie naszego miasta – komentuje Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 1

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 36 17

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 51 24

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 2

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Awantura i przepychanki na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Awantura i przepychanki na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 36 81

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 6

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!