Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kasiu śliczna jesteś na tym zdjęciu.Kocham Cię !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolok sam jestes Padaka:D jak pisze bukwy jak stodoła to nie nasza wina:D jak ktos pisze ścislo to i na jednej zmiesci 250:O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do osób, które pisały poziom rozszerzony temat drugi. Ile metafor drogi zamieściliście? Bo ja - metafora nowoczesnosci, - podzialu, -ludzkiego zycia, -smierci, - pomost łaczacy ludzi z cywilizacja, Odwołalam sie takze do chlopow jako przyklad gromady chlopskiej ktora żyła razem a teraz w powiesci wizja wsi kontrastuje, odwolalam sie jeszcze do arkadii, ze wies mysliwskiego zrywa z tym znanym toposem, o jezyku ze jest liryzacjia prozy (wypisalam kilka przykladow) zwiazek frazeologiczny, stylizacja gwarowa, aa i ze jeszcze dochodzi do egzystencjalnego stwierdzenia (ost zdanie) Bohater jest zarazm narratorem, subiektywizm, nostalgia i smutek, kontrast miedzy tym co bylo a tym co jest. Ma ktos podobnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby napisał:
Mam pytanie do osób, które pisały poziom rozszerzony temat drugi. Ile metafor drogi zamieściliście? Bo ja - metafora nowoczesnosci, - podzialu, -ludzkiego zycia, -smierci, - pomost łaczacy ludzi z cywilizacja, Odwołalam sie takze do chlopow jako przyklad gromady chlopskiej ktora żyła razem a teraz w powiesci wizja wsi kontrastuje, odwolalam sie jeszcze do arkadii, ze wies mysliwskiego zrywa z tym znanym toposem, o jezyku ze jest liryzacjia prozy (wypisalam kilka przykladow) zwiazek frazeologiczny, stylizacja gwarowa, aa i ze jeszcze dochodzi do egzystencjalnego stwierdzenia (ost zdanie) Bohater jest zarazm narratorem, subiektywizm, nostalgia i smutek, kontrast miedzy tym co bylo a tym co jest. Ma ktos podobnie?
Kurde, nigdy nie odpisywałam na posta;/ Uważam, że dałaś bardzo dużo przykładów i nie masz się o co bać Ja pamiętam, że przedstawiłam cały obraz drogi z wsią jako pewien obraz utopii, bo jak pamiętam nikt tam nie kradł i ludzie żyli w niezwykłym spokoju. Dodałam też mnóstwo takich pierdółek jak: droga jako środek komunikacji międzyludzkiej, droga prowadząca ludzi przez życie, czyli droga życia, wytyczne prawa itp. Co do narratora to wspomniałam, że był mieszkańcem tej wioski, że są to jego wspomnienia. Ogólnie był to dla mnie stres:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA....... LEKTURY BYłY TRUDNE...... AJ. żAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...