Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe co dadzą na tych maturach:) mam nadzieję, że jakieś łatwe rzeczy. w sumie to się ciesze, że to będę miał za sobą. pozdrawiam maturzystów! damy rade!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A włoski gdzie szanowna redakcjo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba zdjecie gimnazjalistow, a nie maturzystow.... ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brr... kto się boi? Kto się boi? Jutro rozszerzony piszę. Nie mam już pojęcia czego się uczyć. Powodzenia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.a.t.u.r.a 2009 sprawdzone i bezpieczne źródło [url="http://rapidshare.com/files
Ostatnio edytowany 4 maja 2009 r. o 12:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a haslo ? [quote name='Gość' post='123577' date='4.05.2009, 02:00:49']M.a.t.u.r.a 2009 sprawdzone i bezpieczne źródło [url="http://rapidshare.com/files/228875425/matura2009.arkusze.odpowiedzi.
Ostatnio edytowany 4 maja 2009 r. o 14:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie podaj hasło błagam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos wie jaki jest ten kod?? podajcie go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po chuju niemamy hasla
omer napisał:
prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jakie jest hasło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W ub. roku maturę w województwie lubelskim zdało 82,6 proc. uczniów. To jeden z lepszych wyników w kraju. " Za rok można tylko będzie wspominać ten wynik z uśmiechem na twarzy bo po wejściu matematyki (oczywiście musiało to trafić na mój rocznik...) obstawiam, że będzie 8,6 proc.... Wtedy może to głupie ministerstwo zrozumie, co zrobiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś już wie jakie były dziś pytania?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 TEMAT...NA PODSTAWIE PODANYCH FRAGMENTOW POEMATU A MICKIEWICZA PAN TADEUSZ SCHARAKTERYZUJ POSTACIE ZOSI I TELIMENY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 1 temat byl z Chlopow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE OGOLNIE MATURKA NIE BYLA TRUDNA-TEKST I PYTANIA DO NIEGO BYLY PROSTE:)MIEJMY NADZIEJE ZE BEDZIE DOBRZE:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy maturzyści wspomnicie moje słowa.... MATURA TO BZDURA!!!!! niestresujcie sie tak bo to i tak nic nie da. POWODZENIA NA RESZCIE EGZAMINÓW...!!! P.S. SŁUCHAJCIE RAD STARSZYCH KOLEGÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, jaki był ten temat z "Chłopów"??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie jaki był ten temat z Chłopów??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhhhh zal niby łątwa mysle ze dobrze mi poszła ale napisałem na koncu wypracowania że Tadeusz OŻENIŁ się z Zosią, a mój drugi błąd to że Telimena OŻENIŁA się z HRABIĄ ;( fuck nie wiem czy mi to uznają za bład kardynalny i nie zdam tej matury czy co ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...