Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sabina napisał:
no niezłe błędy zrobiłeś. moja koleznak napisała w nr wypracowania 1 a pisała 2 temat jak myślicie ocenia jej prace czy nie??
Chyba sie koleżanka poważnie zestresowała:DDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no mysle, że egzaminatorzy sa na tyle inteligentni ze zauważą, ze pomyliły sie jej numery wypracowan. ; D ja bym sie nie przejmowala ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisalam ze ostatni fragment to rozmowa zosi i tadeusza juz PO malzenstwie czyto jest blad kardynlny????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty silver, lubisz czytać to czytaj a te wyzwiska typu "mózgozjeby"zostaw dla siebie kochana... Każdy lubi co innego i to nie znaczy,że masz ich wyzywać. Jeśli chcesz to ja mogę napisać na Ciebie "książkozjebie"... Milutkie prawda? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz to że napisałeś z tym OŻENIŁA i OŻENIŁ to pewnie uznają Ci jako błąd stylistyczny, ale Telimena nie poślubiła Hrabiego tylko Rejenta i z tym może być problem:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam poszlo czytanie ze zrozumieniem? Pamieta ktoś jakies pytanie bo ja ze stresu nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaaaa napisał:
Ja napisalam ze telimenie zalezalo na ktotkich zwiazkach a nie na takich na stałe. Myslicie ze to może byc błąd kardynalny?! ; /
CO O TYM MYŚLICIE? bo bardzo sie stresuje... ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej jej zalezalo na zwiazkach, ktore jej przyniosą korzyść... nie patrzyła na miłość, nie to nie jest wielki błąd , ze napisałaś iż zależy jej na krótkich związkach ) dla mnie to nie jest w sumie zadny błąd, przecież to Twoja interpretacja, pewnie nie bedzie tego w kluczu, ale niech sobie bedzie napisane;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tylko będziecie mieli odpowiedzi to wrzućcie link dopóki pamiętam co napisałam hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
raczej jej zalezalo na zwiazkach, ktore jej przyniosą korzyść... nie patrzyła na miłość, nie to nie jest wielki błąd , ze napisałaś iż zależy jej na krótkich związkach ) dla mnie to nie jest w sumie zadny błąd, przecież to Twoja interpretacja, pewnie nie bedzie tego w kluczu, ale niech sobie bedzie napisane;)
dzieki wielkie! ; ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeśli nawet, to odejmą kilka procent. ważne chyba, że 30 jest;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisalam ze ostatni fragment to rozmowa zosi i tadeusza juz PO malzenstwie czyto jest blad kardynlny????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie , to nie jest błąd kardynalny, ale pare pkt odejmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa dziekuje Ci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Co jeżeli napisałam o ZOSI że mimo ze była w kilku miastach europejskich (min w wilnie) to i tak najbardziej kocha zycie na wsi. czy to potraktują juz za błąd kardynalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież właśnie to było napisane w fragmencie 4...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 9. (2 pkt) W akapicie 7. pojawia się sformułowanie: Pamięć przykrego zdarzenia wyjąć z mroków podświadomości. Nazwij ten środek stylistyczny. Przenośnia. Wyjaśnij jego znaczenie. >> ja myślałam, że chodzi o znaczenie, jako o znaczenie a oni piszą w nieoficjalnych odp "Ma w przystępny sposób zobrazować osobom postronnym, na czym polega hipnoza regresywna."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem, ale Wilno nie było wtedy w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tego to ja nie wiem, sprawdz sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale myslisz ze za takie cos nie powinni oblac? xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...