Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję,że komisja nie będzie aż tak surowo oceniała wypracowań ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M Eugeniusz kokot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślicie,że komisja egzaminacyjna przyzna mi punkt jeśli w zadaniu z prawdopodobieństwa dobrze podałem moc omegi? dostane chociaz z 1pkt?jak uwazacie? chodzi mi o nową formułę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Prowadzę od 2 lat korepetycje) Oczekiwaniom uczniów wychodzi naprzeciw także native speaker, bowiem język angielski szczecin jak również dopasować według indywidualnych preferencji język angielski emitowanych standardowo w języku polskim. By zapoznać się z ofertą wydawnictw językowych warto odwiedzić internetowe księgarnie językowe sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 , w których skupionych jest wiele pozycji odnoszących się do rozmaitych języka angielskiego i różnych aspektów nauczania w domu. W nauka języków przydatnym narzędziem jest komputer.Nikt z nas nie chce uczyć się z książką w ręku, stąd też opracowano metodę nauki „przy okazji”, poprzez doświadczenie, która doskonale sprawdza się w przyswajaniu języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Prowadzę od 2 lat korepetycje) Oczekiwaniom uczniów wychodzi naprzeciw także native speaker, bowiem język angielski szczecin jak również dopasować według indywidualnych preferencji język angielski emitowanych standardowo w języku polskim. By zapoznać się z ofertą wydawnictw językowych warto odwiedzić internetowe księgarnie językowe sic-egazeta amu.edu.pl/index php?t=2737 , w których skupionych jest wiele pozycji odnoszących się do rozmaitych języka angielskiego i różnych aspektów nauczania w domu. W nauka języków przydatnym narzędziem jest komputer.Nikt z nas nie chce uczyć się z książką w ręku, stąd też opracowano metodę nauki „przy okazji”, poprzez doświadczenie, która doskonale sprawdza się w przyswajaniu języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po maturze młodzi ludzie mają dzisiaj dwie główne ścieżki rozwoju. Mogą iść na uczelnię publiczną, gdzie po 5 latach zorientują się, że nie mają rzeczywistych kwalifikacji zawodowych, ale zacząć studiować zaocznie i jednocześnie pracować. Ten drugi wariant wymaga więcej odpowiedzialności za siebie i wysiłku, ale bardziej się opłaca. Ja podjąłem studia na informatyce w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie i jestem bardzo zadowolony. Uczę się programowania na urządzenia mobilne i jednocześnie pracuję w niewielkiej firmie informatycznej przy wdrożeniach. Za dwa lata będę miał tytuł inżyniera i prawie cztery lata praktyki zawodowej. Jak myślicie, kogo będzie wolał wtedy pracodawca - mnie czy magistra informatyki teoretycznej po UMCS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boicie się wyników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na wyniki tegorocznej matury - fakt pisałem ją trochę późno jak na swój wiek, ale lepiej późno niż wcale. Sytuacja zawodowa zmusiła mnie do tego. Miałem do wyboru wiele uczelni w Lublinie - wyższych jest bardzo dużo jak na miasto średniej wielkości. Wahałem się między WSPA i WSEI, ponieważ ze względu na to, że mam pracę i dziecko studia mogę podjąć jedynie zaocznie. Pracodawca i znajomi polecili mi Wyspę, a ponieważ pracuję w logistyce w firmie produkcyjnej będę mógł podnieść swoje kwalifikacje. Jeśli macie jakieś opinie na temat tej uczelni, to proszę podzielcie się swoimi uwagami. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawałam mature z język angielski w szczecin i powiem, że był masakrator :D matura w tym roku z tego przedmiotu była trudna i wiele osób niestety zdało na niskim poziomie. Jak dla mnie poziom podstawowy był zrobiony jak rozszerzony i mimo dobrego przygotowania wiele osób nie podołało http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prace maturzystów sprawdza kilku nauczycieli, dlatego watro dobrze znać ten język. aktualnie poszukiwany jest nauczyciel praca angielski w szczecinie. zapowiada się bardzo ciekawie. jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów o preply przeczytaj na ***s://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-angielskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...