Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Płoty to wieś i koniec ! A wszyscy zwolennicy płatów to wieśniaki i buraki. Wydział Architektury powinien ścigać takich i karnie przenosić ich poza granice administracyjne miasta. A tak na serio to dziwię się dlaczego Wydział na to pozwala, szkoda bo za kilka lat obudzimy się w strefie zamkniętych przestrzeni a jedynym przestrzenią publiczną będzie plac Litewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
Jeżeli buce chcą to niech ogrodzą sobie budynek ale dlaczego chcą grodzić parking ? To chyba nie wchodzi w skład działki przynależnej do bloku tylko stanowi własność Spółdzielni. A propos SBM "Instalator" to mieszkańcom "pozazdrościć" Zarządu.
wchodzi i dlatego grodzą - parking jest ich i maja dość ciebie bo tam ciągle parkujesz -proste ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Sami nie możemy za wszystko płacić – mówi pani Maria, lokatorka “trójki”. – Poza tym boję się wychodzić po zmroku. Czasami nawet nie można okna otworzyć, bo takie wiązanki lecą. Tu bez przerwy są jakieś libacje." Rozumiem, że jak sobie pani Marysia płot postawi, to wiązanki przestaną lecieć, a o libacjach nikt nawet nie pomyśli. Może się pani Marysia zdziwić nieco. Cóż, pewnego dnia się okaże, że problem hałasu i libacji nie zniknął, pojawił się natomiast trzymetrowy płot, odgradzający panią Marysię od świata. Chociaż odnoszę wrażenie, że mieszkańcy bloku przy Sikorskiego 3 dawno już stracili kontakt z rzeczywistością. Za to pani Marysia po zmroku będzie mogła do woli spacerować. Wokół bloku. Całkiem jak na spacerniaku. I to wszystko na własne żądanie i za własne pieniądze. Wypada tylko pogratulować i podziękować mieszkańcom getta przy Sikorskiego 3 za przysporzenie mi powodu do śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
"– Sami nie możemy za wszystko płacić – mówi pani Maria, lokatorka “trójki”. – Poza tym boję się wychodzić po zmroku. Czasami nawet nie można okna otworzyć, bo takie wiązanki lecą. Tu bez przerwy są jakieś libacje." Rozumiem, że jak sobie pani Marysia płot postawi, to wiązanki przestaną lecieć, a o libacjach nikt nawet nie pomyśli. Może się pani Marysia zdziwić nieco. Cóż, pewnego dnia się okaże, że problem hałasu i libacji nie zniknął, pojawił się natomiast trzymetrowy płot, odgradzający panią Marysię od świata. Chociaż odnoszę wrażenie, że mieszkańcy bloku przy Sikorskiego 3 dawno już stracili kontakt z rzeczywistością. Za to pani Marysia po zmroku będzie mogła do woli spacerować. Wokół bloku. Całkiem jak na spacerniaku. I to wszystko na własne żądanie i za własne pieniądze. Wypada tylko pogratulować i podziękować mieszkańcom getta przy Sikorskiego 3 za przysporzenie mi powodu do śmiechu.
A niech się grodzą. Dobiją interes przesympatycznego właściciela spożywczaka, to się zastanowią. W tym miejscu istniały wcześniej dwa sklepy i kawiarnia (o ile dobrze pamiętam). Żaden z interesów nie utrzymał się długo, aż w końcu zjawił się ktoś z pomysłem na to miejsce. To go samorząd "trójki" zarżnął. Żal mi, że zaradność i dobry pomysł na prowadzenie sklepu padną ofiarą głupoty i małomiasteczkowych zapędów niektórych mieszkańców. Pragnę też zdementować informacje, jakoby trójka grodziła się za środki z funduszu remontowego. Z tego, co mi wiadomo, buractwo stawia płot z funduszu inwestycyjnego spółdzielni. Tak więc za "inwestycję" płaci nie trójka, ale wszyscy spółdzielcy. Ciekawi mnie też status parkingu przy al. Sikorskiego (tego, na którym stoi tabliczka "Parking Wyłącznie dla Mieszkańców..." bo jako żywo zdaje mi się, że parking ten znajduje się na działce, za którą podatek gruntowy płacą mieszkańcy bloku przy ul.Puławskiej 18. Grodźcie się kochani sąsiedzi, grodźcie. Żeby tylko potem ktoś was nie odgrodził od tego, co uważacie za swoją własność a co nią nie jest. Bo jak odgrodzi się od was Puławska 10A, 12, 14, 16 i 18 a na pomysł dociągnięcia płotu do Racławickich 33 wpadnie też samorząd bloku przy Sikorskiego 1, to wy obudzicie się z ręką w nocniku. Co do pijącej i awanturującej się młodzieży... nie gromadziliby się u Państwa na podwórku, gdyby duża ich część właśnie stamtąd blisko (i to bardzo) do domów nie miała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo z bloków psy o świcie lub późno w nocy prowadza pod inne bloki lub domki na sławinku. Po ogrodzeniu nie powinno się ich stamtąd wypuszczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszty społeczne takiego płotu są ogromne. Władze spółdzielni pewnie prowadziły jakieś badania na ten temat i przygotowały studium wpływu. Miejmy nadzieję, że zostanie to wszystko ujawnione. Poza tym muszą rozliczyć się ze wszystkich kosztów. Nie może być tak, żeby spółdzielcy płacili za prywatną de facto inwestycję. Jeśli spółdzielnia ma pieniądze to niech dokończy remont Puławskiej 18 (niektóre balkony trzymają się na słowo honoru), wybuduje normalne podejścia do górnej części Puławskiej 18 i wreszcie zlikwiduje płyty wzdłuż tego bloku. Wypada również wyjaśnić, na jakiej zasadzie niektóre tereny osiedla mają oznaczenie "teren prywatny". Przecież to należy do spółdzielni, a jeśli ktoś sobie to przywłaszcza to jest to zwykła kradzież. Tak samo jest z publicznymi chodnikami. W normalnych krajach za coś takiego idzie się do więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Wam Kochani tych krat. Może to i lepiej, że się od nas oddzielicie, może nam będzie bezpieczniej I nie chodżcie już dzisiaj po naszym terenie, naprawdę może być niebezpiecznie. A skąd jesteście będzie widać jak na dłoni przez płot. Może jeszcze jakieś opaski na rękę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldek napisał:
Koszty społeczne takiego płotu są ogromne. Władze spółdzielni pewnie prowadziły jakieś badania na ten temat i przygotowały studium wpływu. Miejmy nadzieję, że zostanie to wszystko ujawnione. Poza tym muszą rozliczyć się ze wszystkich kosztów. Nie może być tak, żeby spółdzielcy płacili za prywatną de facto inwestycję. Jeśli spółdzielnia ma pieniądze to niech dokończy remont Puławskiej 18 (niektóre balkony trzymają się na słowo honoru), wybuduje normalne podejścia do górnej części Puławskiej 18 i wreszcie zlikwiduje płyty wzdłuż tego bloku. Wypada również wyjaśnić, na jakiej zasadzie niektóre tereny osiedla mają oznaczenie "teren prywatny". Przecież to należy do spółdzielni, a jeśli ktoś sobie to przywłaszcza to jest to zwykła kradzież. Tak samo jest z publicznymi chodnikami. W normalnych krajach za coś takiego idzie się do więzienia
balkony sie ledwo trzymaja bo nie sa zbudowane zgodnie z projektem i tu moze byc problem jak inspektorzy sie za to wezma a ogrodzenie jest finansowane ze srodkow sikorskiego3 a nie spoldzielni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
A niech się grodzą. Dobiją interes przesympatycznego właściciela spożywczaka, to się zastanowią. W tym miejscu istniały wcześniej dwa sklepy i kawiarnia (o ile dobrze pamiętam). Żaden z interesów nie utrzymał się długo, aż w końcu zjawił się ktoś z pomysłem na to miejsce. To go samorząd "trójki" zarżnął. Żal mi, że zaradność i dobry pomysł na prowadzenie sklepu padną ofiarą głupoty i małomiasteczkowych zapędów niektórych mieszkańców. Pragnę też zdementować informacje, jakoby trójka grodziła się za środki z funduszu remontowego. Z tego, co mi wiadomo, buractwo stawia płot z funduszu inwestycyjnego spółdzielni. Tak więc za "inwestycję" płaci nie trójka, ale wszyscy spółdzielcy. Ciekawi mnie też status parkingu przy al. Sikorskiego (tego, na którym stoi tabliczka "Parking Wyłącznie dla Mieszkańców..." bo jako żywo zdaje mi się, że parking ten znajduje się na działce, za którą podatek gruntowy płacą mieszkańcy bloku przy ul.Puławskiej 18. Grodźcie się kochani sąsiedzi, grodźcie. Żeby tylko potem ktoś was nie odgrodził od tego, co uważacie za swoją własność a co nią nie jest. Bo jak odgrodzi się od was Puławska 10A, 12, 14, 16 i 18 a na pomysł dociągnięcia płotu do Racławickich 33 wpadnie też samorząd bloku przy Sikorskiego 1, to wy obudzicie się z ręką w nocniku. Co do pijącej i awanturującej się młodzieży... nie gromadziliby się u Państwa na podwórku, gdyby duża ich część właśnie stamtąd blisko (i to bardzo) do domów nie miała.
zaproscie pana ze spożywczaka do siebie do bloku bedziecie mieli naprawde blisko i po klopocie Najlepiej psy wyprowadzac na trawniki sikorskiego samochod parkowac pod blokiem siekorskiego 3 smiecie wynosic na sikorkiego 3 zakupy robic na siekorskiego 3 i nażekać, ludzie opanujcie sie troche samokrytycyzmu,wszystkie nowe bloki developerskie sa ogrodzone i co nic zlego sie nie dzieje, nikt wam nie zabrania sie grodzic ogrodzenie sikorskiego jak i smietnik powstaje ze srodkow sikorskiego 3a nie społdzielni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zaproscie pana ze spożywczaka do siebie do bloku bedziecie mieli naprawde blisko i po klopocie Najlepiej psy wyprowadzac na trawniki sikorskiego samochod parkowac pod blokiem siekorskiego 3 smiecie wynosic na sikorkiego 3 zakupy robic na siekorskiego 3 i nażekać, ludzie opanujcie sie troche samokrytycyzmu,wszystkie nowe bloki developerskie sa ogrodzone i co nic zlego sie nie dzieje, nikt wam nie zabrania sie grodzic ogrodzenie sikorskiego jak i smietnik powstaje ze srodkow sikorskiego 3a nie społdzielni
1. Z miłą chęcią, ale w moim bloku nie ma miejsca na lokale usługowe. W bloku przy Sikorskiego 3 jest. 2. Psa nie mam, ale jak skończą w końcu płot, obiecuję latać za posiadającymi psy mieszkańcami Sikorskiego 3 z aparatem fotograficznym i zgłaszać każdy fakt wypróżnienia psa na trawnik nienależący do mieszkańców Sikorskiego 3. Tak więc uzbroić się w siateczki na gówienka kochani sąsiedzi. 3. Samochód parkuję w garażu albo na parkingu leżącym poza działką posesji przy ul. Sikorskiego 3. 4. Śmiecie noszę do innego śmietnika, raz jeden puszkę po napoju wyrzuciłem do pojemnika "ekologicznego" przy Sikorskiego 3. Zarżnij mnie Pan za tą zbrodnię 5. Zakupy mam prawo robić, gdzie mi się żywnie podoba. Akurat na Sikorskiego 3 mi się podoba. Lokal na sklep był obecny w projekcie budynku od samego początku. Sklep nie ma zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, więc nijak żadnych problemów nie powoduje. 6. Narzekam zaś na buractwo sąsiadów. 7. Proszę nabyć Słownik Języka Polskiego, bo taka ortografia i gramatyka jasno podkreśla jedynie moją, nienajlepszą, opinię o Panu. 8. Osiedla deweloperskie od początku projektuje się jako zamknięte całości. Blok na Sikorskiego 3 nie został zaprojektowany w ten sposób, lecz miał stanowić jedynie fragment większej całości. 9. Ile wynosi fundusz remontowy na Sikorskiego 3? 1zł/metr kwadratowy czy mniej? Ile czasu zabrałoby zgromadzenie z niego 200 tysięcy złotych na płot i śmietnik? Proszę mnie nie rozśmieszać, że płot, śmietnik, ochroniarze i cały ten cyrk, wszystko to finansowane jest ze środków pochodzących od mieszkańców bloku. Tym bardziej, że wystarczy, że kostka brukowa się trochę zapadnie na Sikorskiego i już spółdzielnia naprawia. Do tego spore środki z funduszu remontowego pochłonęły zapewne naprawy elewacji, więc o oszczędności w tym funduszu Państwa trudno posądzać. Drogę dojazdową do bloku na Puławskiej 18 wyłożono zaś 30 lat temu betonowymi płytami, posmarowano asfaltem i do tej pory nic z nią nie zrobiono (pewnie czekają na pierwsze pozwy za uszkodzone zawieszenia).GE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie to jest najgorsze, że to ogrodzenia pozamyka wszystkie przejścia. Mieszkańcy trójki to po prostu snoby, jeśli przeszkadzają im "libacje", to niech zamontują kamery na plac zabaw, myślę, że byłoby taniej. Ale nie, lepiej zabrać cały chodnik z dojściem do racławickich, zamknąć przejście na sikorskiego i zadowoleni. Też mieszkam trochę na tym osiedlu i uważam, że jest ono bezpieczne I może to głupie, ale smutno mi, że nie będzie już dojścia do ulubionego sklepiku, który mieści się właśnie w bloku nr3. Raczej wątpię, że ludzie będą biegać dookoła, żeby skoczyć po chleb z rana. Snobom spod trójki, serdecznie dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do całego bloku przy ul. Sikorskiego 3: Ludzie jesteście śmieszni i żałośni. Po co robicie getto? GRATULUJĘ. Te całe ogrodzenie nie wyjdzie wam na dobre ale na jeszcze gorsze ! DO PANI MARYSI: Przeszkadzały pani wiązanki pod oknem? Niestety muszę panią zmartwić ale te wiązanki będą jeszcze gorsze... Muszę stwierdzić, że ludzie mieszkający w tym "snobistycznym" bloku są totalnymi egoistami i bezmózgami. Bo myślą że sobie zrobią tylko i wyłącznie dobrze aleeee NIE ! Zrobią sobie takich wrogów i nie przyjemną sytuację wokół siebie, że będą jeszcze chcieli zlikwidować te ogrodzenie. Do całego bloku przy ul. Sikorskiego 3: Życzę OGROMNEGO powodzenia bo na pewno przyda się wam. A i najlepiej noście jakieś specjalne opaski na rękach bo będziecie szczególnie wyjątkowo traktowani na innych osiedlach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Żołnierskiej i płot skomplikuje mi życie bo właśnie tamtędy chodzę do garażu za wulkanizacją na Puławskiej , no ale trudno Myślę, że lepszym pomysłem byłyby kamery i szlabanik np. na karty na parkingu, płot to nie jest dobre rozwiazanie, dopiero po jego postawieniu okaże się, jak wielu ludziom np. osobom starszym utrudni życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...