Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy LSM idą na wojnę z warczącymi motorami

Utworzony przez Staszek, 4 listopada 2009 r. o 20:37 Powrót do artykułu
A ja jestem ZA torem, popieram jego budowę w 100% i mieszkam na LSM!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemny naród....a targowisko na globusie nie przeszkadza,a jeżdzące samochody,inni ludzie,powietrze i WY sami sobie w życiu nie przeszkadzacie? Chcecie ciszy i spokoju to na wieś trzeba jechać,to jest miasto,centrum miasta i tu ma być życie i hałas Dzięki takim jak WY nic nie będzie w tym mieście i nic sie nie rozwinie bo WAM wszystko przeszkadza,oczywiscie,zamiast DAĆ DZIECIAKOM jezdzic to niech lepiej szlajają się,piją ,palą,kradną i gęby drą...WAS,WAM I POD WASZYMI OKNAMI!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo słuszne bo jedyne miejsce bylo na Al Zygmuntowskich i to do wszystkich meczów Ciekawe jak to bedzie na Krochmalnej istny cyrk No ale jak ktos niema gustu to naprawde moze przystric lublin i jeszcze mu za to zaplacą i nikt nie patrzy i nie slucha ze komus sie to czy tamto nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie Lublin się wybiję na prekursora - tor motocrossowy w centrum blokowiska, tego nie ma na całym świecie!!! Wyrazy współczucia dla tych mieszkańców, ale sami wybraliście taką władzę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie jestescie CIEMNOGRODEM nawet 1x na rok przeszkadza a jak maja zyc mieszkancy krzesinn-Poznan gdzie samoloty wojskowe trenuja CODZIENNIE i F 16 tam duzo ludzi stawia w dalszym ciagu domy zapraszam do POZNAN_KRZESINY-POKRZYWNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszek napisał:
A ja jestem ZA torem, popieram jego budowę w 100% i mieszkam na LSM!!!!!!!!!!!!!!!!
No to zapros motocrossowcow do siebie tam gdzie mieszkasz a nie popierasz budowe toru tam gdzie nie mieszkasz. Rownie dobrze ja moglbym powiedziec, ze nie mam nic przeciwko budowie toru piec blokow dalej bo tez przeciez na LSM mieszkam - Wolnoc Tomku, w swoim domku...Za wydanie zogdy na lokalizacje toru w sasiedztwie zabudowy mieszkalnej bez wykonania badan srodowiskowych powinna byc sankcja prokuratorska. Malo, ze naruszaja prawa obywatelskie to jeszcze uprawiaja nepotyzm ocierajacy sie o korupcje polityczna - czy czasem to nie radni lobbujacy za torem byli wnioskodawcami ostaniej podwyzki uposazenia prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co gorsze tor motocrossowy na Globusie czy kilka razy w roku imprezy na Placu Zamkowym. Tam nikt nie pyta o zgodę mieszkańców. Motocross rozgrywany jest w dzień zaś głośne imprezy kończą się grubo po 22.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście za głośno poza miastem greenpeace....to gdzie do k****y nędzy mają jeździć? Burzycie się że szaleją po górkach czechowskich i na mieście, stwórzcie im tor z prawdziwego zdarzenia a nie tylko krytykujcie. Bo najlepiej zbesztać nie używając mózgu i pozamykać wszystko. Banda kretynów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś banda idio.tów , jakieś ociemniałe tępe ludzie !!! Raz w roku impreza na skale europejską , ludzie będą się z nas śmiać w całej Polsce, przez bandę bezmózgów. Radni i prezydencie popieram was i nie dajcie się tej grupce terrorystów blokujących jakikolwiek rozwój i promocje miasta !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja powiem ze bardzo dobrze ze ludzie wypowiadja sie przeciwko dyktatorom z PełO i im śmiedzącym biznesom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TyTus napisał:
No to zapros motocrossowcow do siebie tam gdzie mieszkasz a nie popierasz budowe toru tam gdzie nie mieszkasz. Rownie dobrze ja moglbym powiedziec, ze nie mam nic przeciwko budowie toru piec blokow dalej bo tez przeciez na LSM mieszkam - Wolnoc Tomku, w swoim domku...Za wydanie zogdy na lokalizacje toru w sasiedztwie zabudowy mieszkalnej bez wykonania badan srodowiskowych powinna byc sankcja prokuratorska. Malo, ze naruszaja prawa obywatelskie to jeszcze uprawiaja nepotyzm ocierajacy sie o korupcje polityczna - czy czasem to nie radni lobbujacy za torem byli wnioskodawcami ostaniej podwyzki uposazenia prezydenta?
tak więc zapraszam - zróbcie tor w wąwozie na LSM... hmmm... chyba właśnie tu chcą go zrobić! Mimo to jestem ZA!!! wytrzymam taką imprezę w roku. ba, nawet treningi raz na m-c! kto, może moje dziecko złapie bakcyla... wtedy to nawet codziennie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Tow. Gąbka pójdzie w końcu na emeryturę i przestanie mieszać. Wybudowano halę - żle bo po meczu kibice będą rozrabiać. Developer nie mógł skończyć wieżowca okrąglaka bo to i to ... Budowlańcy zmarnowali parę m-cy i budowa przeciąga się. Inwestorze podaj tego typka do sądu i niech zapłaci karę za wstrzymanie budowy. Chcą zrobić tor crossowy - żle. Ludzie czy to jest przestępstwo. Tego Pana emeryta "Działacza społecznego rodem z PRL" trzeba zaprowadzić na klepisko Budowkanych i pokazać mu co On zrobił dobrego dla młodzieży sportowej z LSM. Nic ale zawsze sabotuje pomysły innych. Kiedyś LSM była ostoją spokoju , teraz to jedno z najbardziej kryminalogennych miejsc Lublina. Dobrze że wybudowano Komisariat Policji. Nie pamiętam, żeby Tow. Gąbka protestował i za to ma u mnie plus. No ale idą wybory do RM i kwota diety 2500PLN na miesiąc jest godna podniesienia z ulicy. A ludzie z LSM kupią wszystko nawet to że motory będą Im warczeć 1000 mb za oknami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
W mieście za głośno poza miastem greenpeace....to gdzie do k****y nędzy mają jeździć? Burzycie się że szaleją po górkach czechowskich i na mieście, stwórzcie im tor z prawdziwego zdarzenia a nie tylko krytykujcie. Bo najlepiej zbesztać nie używając mózgu i pozamykać wszystko. Banda kretynów!!!
Jest proste rozwiązanie, jak to ktoś napisał "wolnośc tomku w swoim domku". Po prostu kupcie sobie kawał pola,i róbcie na nim co chcecie, zbudujcie sobie tor. Tak wiem jest jeden problem, trzeba by wydać własne pieniądze, lepiej sie wydaje cudze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAK NA GÓRKACH JEŹDZILI CODZIENNIE I NADAL JEŻDŻĄ TO NIKT NA TO NIE ZWRACAŁ UWAGI I MIMO APELI MIESZKAŃCÓW BOTANIKA NIKT Z TYM NIC NIE ZROBIŁ. MIESZKAŃCY INNYCH OSIEDLI MIELI TO GDZIEŚ BO TO NIE POD ICH OKNAMI WARCZAŁY MOTORY. TERAZ WY SIĘ POMĘCZCIE I ZOBACZCIE JAKIE TO UCZUCIE: UCZYĆ SIĘ NIE MOŻNA BO WARKOT, DZIECKO NIE MOŻE ZASNĄĆ BO WARKOT, PEŁNO KURZU W POWIETRZU, NA NICZYM SIĘ SKUPIĆ NIE MOŻNA BO TE IMBECYLE NA MOTORACH PONAD WSZYSTKO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać Lublin, wszystkich wysiedlic i zbudowac nowa wiejska osade... Lublinowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
W mieście za głośno poza miastem greenpeace....to gdzie do k****y nędzy mają jeździć? Burzycie się że szaleją po górkach czechowskich i na mieście, stwórzcie im tor z prawdziwego zdarzenia a nie tylko krytykujcie. Bo najlepiej zbesztać nie używając mózgu i pozamykać wszystko. Banda kretynów!!!
Gdzie? A może pod twoim domem? Zaraz pewnie będziesz gładko tłumaczył dlaczego mianowicie tam nie można Otóż nikt nie ma obowiązku "stwarzać możliwości" realizacji czyjegoś hobby, jeśli to hobby mu przeszkadza zwyczajnie życ w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
W mieście za głośno poza miastem greenpeace....to gdzie do k****y nędzy mają jeździć? Burzycie się że szaleją po górkach czechowskich i na mieście, stwórzcie im tor z prawdziwego zdarzenia a nie tylko krytykujcie. Bo najlepiej zbesztać nie używając mózgu i pozamykać wszystko. Banda kretynów!!!
Sam jesteś bezmózgowym kretynem. To że garstka ludzi chce trenować motokros, to nie znaczy, że miasto za pieniądze wszystkich mieszkańców ma im wybudować tor gdzie im się chce. Nie ma pieniędzy, na remonty sal gimnastycznych w szkołach, na budowy nowych boisk i basenów dla dzieci, ale na tak durne inwestycje jak tor motokrosowy (który podobno ma być używany tylko raz w roku) to pieniądze są. Jak ma się popracie radnych to można wszystko. Tylko dlaczego ci sami radni są tak bezradni w sprawie rozwoju sportu w szkołach. Jeżeli masz mózg to spróbuj go użyć i zastanów się co bardziej jest potrzebne miastu tor motokrosowy dla garski osób, czy nowe obiekty sportowe dla tysięcy dzieci. A tak na marginesie to na dzień dzisiejszy nasze kochane miasto posiada TYLKO JEDEN JEDYNY basen miejski (i to w remoncie), a my tu spieramy się o jakiś durny tor motokrosowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan tadzio napisał:
Zaorać Lublin, wszystkich wysiedlic i zbudowac nowa wiejska osade... Lublinowiec
jazda "motórem" po wertepach to dopiero czysta wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu tu wymyślił chyba jakiś ~yntelygent~ po trzech klasach podstawówki. Oczekujemy następnego newsa, np. o batalii przeciwko "pierdzącym rzęchom"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszek napisał:
tak więc zapraszam - zróbcie tor w wąwozie na LSM... hmmm... chyba właśnie tu chcą go zrobić! Mimo to jestem ZA!!! wytrzymam taką imprezę w roku. ba, nawet treningi raz na m-c! kto, może moje dziecko złapie bakcyla... wtedy to nawet codziennie!!
Czytaja to crossowi "lobbysci", czytaja crossem "lobbowani", czytaja organa do przestrzegania praworzadnosci powolane - czytasz to rowniez Ty. Dla pelnej jasnosci wypunktuje bo jestem za sportem ale przeciw prywacie za publiczne pieniadze uprawianej: 1. Koszt budowy toru na objetym scisla ochrona terenie Natura 2000 pod Świdnikiem pod pretekstem rekultywacji gruntow sfinansowalo Miasto Lublin . Jeden z mieszkancow miasta Lublin powiadomil prokurature o podejrzeniu przestepstwa - wynik postepowania organow powolanych do przestrzegania praworzadnosci nie jest publicznie znany. Tor pod Swidnikiem nadal jest wykorzystywany przez "crossowcow' - w tym samym czasie w drastycznym stopniu zmniejsza sie znajdujaca sie tam, bedaca pod scisla ochrona pupulacja suslow perelkowanych. 2. Kolejny "jednorazowy" tor zostal wykonany wbrew woli mieszkancow z pominieciem procedur srodowiskowych w Elizowce. 3. W sasiedztwie Hali Globus, w strefie szczegolnej ochrony bo w poblizu duzego skupiska mieszkalnictwa ma miejsce kolejne proba spelnienia kaprysow lokalnych "biznesmenow - politykow". Podmiot zainteresowany budowa w tej samej lokalizacji i za wlasne srodki hali z kortami tenisowymi i squash-em juz rok temu zostaje "splawiony". Kolejnych punktow jeszcze my nie znamy ale na 100% znaja je Ci ktorzy pod przykrywka "sportow masowych" bezkarnie szastaja publicznymi pieniedzmi i gwalca normy prawne, spoleczne i moralne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...