Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
były-student napisał:
A gdize k ... były ekipy sprzatajace w czasie KOzienaliów? Syf wiatr rozwiewał!
heh... bo to była impreza STUDENCKA, nieprawdaż? i brak tego syfu mógłby budzić co do tego uzasadnione wątpliwości, że impreza była robiona przez studentów i dla studentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CzarnyZajaczek napisał:
heh... bo to była impreza STUDENCKA, nieprawdaż? i brak tego syfu mógłby budzić co do tego uzasadnione wątpliwości, że impreza była robiona przez studentów i dla studentów
Impreza studentów, księgowych czy kolejarzy - wszystko jedno. Obowiązkiem organizatora jest min. zapewnienie bezpieczeństwa i porządku. Albo własnymi siłami, albo za pośrednictwem odpowiednich służb. Na Kozienaliach organizatorzy dali ciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykład demokracji po polsku. Ludziom poprzewracało się w głowach. Jak im przeszkadza hałas miasta, niech się wyniosą na wiochę. Tam będą u siebie. Z jednej strony stale narzekamy, że w Lublinie "nic się nie dzieje" a z drugiej - takie historie. Tylko czekać na powtórkę protestu katoli przeciwko koncertowi Madonny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Traf chciał, że wczoraj koło południa przechodziłem przez rynek. Coś się gotowało, nie wiedziałem o co chodzi, więc posłuchałem. O festiwalu było między innymi że: 1. Ściany rok temu popękały od hałasu. (Dziwne, ze dopiero wczoraj to zauważyli.) 2. W czasie festiwalu goście z ogródków załatwiają się w bramach. (Ciekawe, bo bramy na starówce śmierdzą fekaliami przez okrągły rok, i nie sądzę by załatwiali się w nich obcy.) Potem popłynęła lawina żądań o ławki na starówce (które by pewnie mogli rozkraść albo zdewastować w ciągu nocy), o zmianę komfortu mieszkań (sic) itd. itd. A szczytem było zażądanie pieniędzy w zamian za odstąpienie od blokady. Nie zauważyłem ŻADNEJ woli porozumienia ze strony protestujące grupki. Wkrótce odpuściłem sobie to widowisko. Jestem zdania, że organizatorzy festiwalu wykazali się dostatecznie dużą wolą do załatwienia sprawy polubownie. Ekipa techniczna przez wiele godzin siedziała bezczynnie, zamiast budować scenę. Ktoś wkrótce za te godziny będzie musiał zapłacić. Może protestujący? Moim zdaniem już na samym początku tej hucpy sprawy powinna wziąć w swoje ręce policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotopies2 napisał:
To przykład demokracji po polsku. Ludziom poprzewracało się w głowach. Jak im przeszkadza hałas miasta, niech się wyniosą na wiochę. Tam będą u siebie. Z jednej strony stale narzekamy, że w Lublinie "nic się nie dzieje" a z drugiej - takie historie. Tylko czekać na powtórkę protestu katoli przeciwko koncertowi Madonny...
Ja nie dziwie się tym ludziom. 5 dni nawalanki pod oknem, a wladze nie chcą nawet dac im odszkodowania. łaskawie nie skierują reflektorów w ich szyby. Wioche to tam w urzedzie macie. Niektórzy mają małe dzieci albo idą o 7 rano do pracy. Ty przyjdziesz, zmęczy Cie impreza i pójdziesz do siebie spać. A oni? każde szanujące sie miasto urządza imprezy z poszanowaniem mieszkancow. Krakow - Blonia, Katowice - lotnisko Muchowiec, Warszawa- Bemowo. Bo tam się szanuje ludzką godność, rozumiesz? W ogole Twoj post świadczy tylko o intelekcie albo jego braku... zupelnie jakby ktos mi pluł na klatke i darł sie od K**, a jak mi to przeszkadza to niech sie wynoszę na wieś. Tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumoweucho napisał:
na starówce śmierdzą fekaliami przez okrągły rok, i nie sądzę by załatwiali się w nich obcy.) Potem popłynęła lawina żądań o ławki na starówce (które by pewnie mogli rozkraść albo zdewastować w ciągu nocy), o zmianę komfortu mieszkań (sic) itd. itd. A szczytem było zażądanie pieniędzy w zamian za odstąpienie od blokady. Nie zauważyłem ŻADNEJ woli porozumienia ze strony protestujące grupki.
Widać, że reprezentujesz raczej mizerny poziom kultury osobistej i wykształcenia. Odszkodowanie im się słusznie należy /pieniądze za odstapienie od blokady/. A żądania? Jak dla mnie w porządku. Marża jednego wykonawcy przewyższa pewnie wielokrotnie sume ich żądań. Wiesz, daj adres, ustawie Ci scene pod oknem, skieruje na szyby reflektory i bede puszczać Rubika przed 5 nocy z rzedu. A tylko sprobuj mi przeszkodzic! To Cie policją rozgnie! A zarzut o rozkradaniu ławek? No to juz przegięcie totalne.. Nawet nie da sie do niego merytorycznie ustosunkować. Widać, że jestes plebsem z marginesu. Polscer wstyd za takie prymitywne buractwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avertus napisał:
każde szanujące sie miasto urządza imprezy z poszanowaniem mieszkancow. Krakow - Blonia,
Zapomniałeś jeszcze o bardzo dużym festiwalu na ulicy Szerokiej i paru innych krakowskich odbywających się w przestrzeni MIEJSKIEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widz napisał:
Zapomniałeś jeszcze o bardzo dużym festiwalu na ulicy Szerokiej i paru innych krakowskich odbywających się w przestrzeni MIEJSKIEJ!
Festiwale teatralne?przegląd fiolmow off-kamera? Jedyna wielka impreza z naglosnieniem na starym miescie jaką znam w krakowie to sylwester. Trwa tylko jedną noc , a 1 stycznia jest ustawowow olny. poza tym powszechnie ejst przyjęte ,ze tej nocy mało kto śpi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romano napisał:
Widać, że reprezentujesz raczej mizerny poziom kultury osobistej i wykształcenia. Odszkodowanie im się słusznie należy /pieniądze za odstapienie od blokady/. A żądania? Jak dla mnie w porządku. Marża jednego wykonawcy przewyższa pewnie wielokrotnie sume ich żądań. Wiesz, daj adres, ustawie Ci scene pod oknem, skieruje na szyby reflektory i bede puszczać Rubika przed 5 nocy z rzedu. A tylko sprobuj mi przeszkodzic! To Cie policją rozgnie! A zarzut o rozkradaniu ławek? No to juz przegięcie totalne.. Nawet nie da sie do niego merytorycznie ustosunkować. Widać, że jestes plebsem z marginesu. Polscer wstyd za takie prymitywne buractwo
Nie będę się z Tobą licytował co do poziomu kultury i wykształcenia, bo nie widzę takiego celu. Drogi Romano: marże to mają kupcy i restauratorzy. Wykonawcy mają gaże, honoraria i tantiemy. Więc wyrażaj się precyzyjnie skoro jesteś gruntownie wykształcony. Drogi Romano: zapoznaj się z programem festiwalu. Nie 5 nocy, a 3 wieczory: 11, 12 i 15 lipca. Znów dałeś się złapać na braku precyzji! Drogi Romano: jeśli odszkodowanie, to na jakiej podstawie. Podaj proszę nakazujący je akt prawny, a nie Twoje "widzimisię". Jeśli tak pochylasz się nad niedolą tych ludzi - bo jak widać masz gołębie serce - to może wypłać im stosowne zadośćuczynienie ze swojej kieszeni. Drogi Romano: nie należę do - jak się wyrażasz - plebsu z marginesu, ale go znam z autopsji. Wiem co się dzieje z dobrem publicznym pozostawionym na starówce bez dozoru. Nie zaprzeczysz mój drogi faktom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZGONIĆ TĄ ŻULARNIE POWINNI W KOŃCU. JAKIM PRAWEM TE NIEROBY SIĘ TAK PANOSZĄ??? I NIE PISZCIE PROSZĘ ŻE ONI CHODZĄ DO PRACY BO TO JUŻ PRZEGIĘCIE CAŁKOWITE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mili Państwo, jestem nieźle funkcjonującym przedsiębiorcą. Wiele lat, zdrowia i potu kosztowało mnie zdobycie jako takiego statusu. Od tego statusu płace duże podatki. Chciałbym by moje pieniądze były wydawane również na wydarzenia kulturalne, min. takie jak ten festiwal. Mam nadzieję, że uda mi się na niego wybrać wraz z całą rodziną (bilety już kupiliśmy). Nie życzę sobie, aby grupka darmozjadów żyjących na mój (oraz innych podatników) koszt, torpedowała jedno z nielicznych istotnych wydarzeń kulturalnych w Lublinie! I jeszcze prośba do opłacanych z moich podatków policjantów i strażników miejskich: róbcie dobrze co do Was należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatnik napisał:
Mili Państwo, jestem nieźle funkcjonującym przedsiębiorcą. Wiele lat, zdrowia i potu kosztowało mnie zdobycie jako takiego statusu. Od tego statusu płace duże podatki. Chciałbym by moje pieniądze były wydawane również na wydarzenia kulturalne, min. takie jak ten festiwal. Mam nadzieję, że uda mi się na niego wybrać wraz z całą rodziną (bilety już kupiliśmy). Nie życzę sobie, aby grupka darmozjadów żyjących na mój (oraz innych podatników) koszt, torpedowała jedno z nielicznych istotnych wydarzeń kulturalnych w Lublinie! I jeszcze prośba do opłacanych z moich podatków policjantów i strażników miejskich: róbcie dobrze co do Was należy.
wszyscy płacimy na tych nierobów! siedzą takie mungoły na stołeczku cały dzień a na początku miesiąca biegną do UP po nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
wszyscy płacimy na tych nierobów! siedzą takie mungoły na stołeczku cały dzień a na początku miesiąca biegną do UP po nasze pieniądze.
Właśnie ci ludzie siedzący na stołeczkach płacili na twoją naukę i wychowanie i niestety PIENIĄDZE POSZŁY W BŁOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Właśnie ci ludzie siedzący na stołeczkach płacili na twoją naukę i wychowanie i niestety PIENIĄDZE POSZŁY W BŁOTO
Andrzejku jak mogli płacic za moja naukę? Przecież od stania pod sklepem i picia wina nie płaci się podatków na szkolnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Andrzejku jak mogli płacic za moja naukę? Przecież od stania pod sklepem i picia wina nie płaci się podatków na szkolnictwo
Czy znasz tych ludzi że tak obrzucasz ich błotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Czy znasz tych ludzi że tak obrzucasz ich błotem?
nie wszystkich ale znam sporo mieszkańców tych kamienic bo 5 lat temu sama tam mieszkałam. Nie obrzucam ich botem. Ale mogli by się wziąć do roboty a nie koczować na łatwą kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
nie wszystkich ale znam sporo mieszkańców tych kamienic bo 5 lat temu sama tam mieszkałam. Nie obrzucam ich botem. Ale mogli by się wziąć do roboty a nie koczować na łatwą kase
Dziś w telewizji będzie reportaż o tym proteście . Myślę że wtedy wysłuchamy obu stron a nie tego co durne pismaki ludziom podają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich cymbalow ktorzy wrzucaja na tych protestujacych... wezcie sobie koncerty pod swoje domy a pozniej mowcie czy bylo fajnie!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu te cwaniaki co ublizaja nie podadza swoich imion i nazwisk??? skoro wrzucasz moim bliskim to dawaj cwaniaku!!! a.c.a.b. 1950
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie ciekawi jaki jest koszt tego koncertu? Ciekawy też jestem ile osób będzie mogło uczestniczyć w tym koncercie? a ile by chciało? Z tego co widzę to scena zajęła 1/3 placu. więc radzę już zajmować miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...