Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pieprzony zboczeniec. Ja tam był jaja obcinał. Nie wiem dlaczego rząd Tuska tak się z tym p.ierdol.i... W tym miejscu nadmienię - Kaczyński ma rację --- Donald "nicniemogę" Tusk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zobaczcie jak działają sądy Kwiatkowskiego i Seremeta -zboczeniec zagraża od 2009 roku i cieszy się wolnością a w więzieniach siedzą ludzie których przyłapano na jeździe rowerem po piwie.Nic dodać nic ująć PO dba o swój elektorat wyborczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpuścic (...)
Ostatnio edytowany 28 września 2011 r. o 10:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie te sądy są poczciwe w tym kraju. Biedactwo ma trudną sytuację rodzinną i troje dzieci i była jego żona źle się czuje, a o sąsiadach i dalszych ciotkach i wujkach nic nie wspominają może też źle się czują i trzeba im nawet pomóc?! Może biednemu pojebowi samochód wypożyczyć to może trochę się rozerwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz ruchanko w wiezieniu masz koles zapewnioneee....odechce ci sie do konca zycia uzywac tego co masz w gaciach!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan jest pederastą? zboczeńcem? homoseksualistą? gejem? a może tzw. "pozytywnym pedofilem" jak Daniel Cohn-Bendit jeden z przywódców lewicy w Parlamencie Europejskim? Proszę o podpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sierge napisał:
Ten pan jest pederastą? zboczeńcem? homoseksualistą? gejem? a może tzw. "pozytywnym pedofilem" jak Daniel Cohn-Bendit jeden z przywódców lewicy w Parlamencie Europejskim? Proszę o podpowiedź.
W poczet "pozytywnych pedofilów" wpisałbym też znanego i cenionego reżysera Romana P. (właściwe nazwisko- Rajmund Roman Thierry Liebling), który właśnie otrzymał nagrodę za całokształt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co tyle krzyku? Przecież wiadomo, że Lublin jest miastem tolerancji. To nie gdzie indziej, ale właśnie w Lublinie czerpiące z pieniędzy publicznych "Homo Faber" i "Tektura", której przewodzi Szymek Pietrasiewicz (syn TEGO Pietrasiewicza) promują homoseksualizm w pokazywanej w Plazie wystawie "Homoseksualna panorama Lublina". http://www.######.pl/stronaglowna/401460,wieloseksualna-panorama-lublina-na-obrazie-zdjecia-wideo,id,t.html albo http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110506/LUBLIN/896741990 .Może ten "starszy pan w samochodzie" chciał tylko poszerzyć kulturowe horyzonty wśród młodzieży? Czy można karać za takie szlachetne intencje? A to, że przy okazji poszerzył by tym chłopcom jeszcze coś innego, to już tylko mały nic nie znaczący szczegół. Kto nie oglądał tej wystawy, ten homofob, ksenofob, zacofany, moher, PiSior i Polak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzidek napisał:
wpuścic dziada do kancelarii premiera i niech wyr***a donka i tych innych komoruskich....
Ty jesteś tak głupi sam z siebie, czy ktoś ci za to płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszkaniec Lublina napisał:
Nie wiem o co tyle krzyku? Przecież wiadomo, że Lublin jest miastem tolerancji. To nie gdzie indziej, ale właśnie w Lublinie czerpiące z pieniędzy publicznych "Homo Faber" i "Tektura", której przewodzi Szymek Pietrasiewicz (syn TEGO Pietrasiewicza) promują homoseksualizm w pokazywanej w Plazie wystawie "Homoseksualna panorama Lublina". http://www.######.pl/stronaglowna/401460,wieloseksualna-panorama-lublina-na-obrazie-zdjecia-wideo,id,t.html albo http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110506/LUBLIN/896741990 .Może ten "starszy pan w samochodzie" chciał tylko poszerzyć kulturowe horyzonty wśród młodzieży? Czy można karać za takie szlachetne intencje? A to, że przy okazji poszerzył by tym chłopcom jeszcze coś innego, to już tylko mały nic nie znaczący szczegół. Kto nie oglądał tej wystawy, ten homofob, ksenofob, zacofany, moher, PiSior i Polak.
CH Plaza Lublin, to wylęgarnia takich jak ten zboczeńców. W toaletach chyba jakieś dziwne "szczury" powygryzały dziury w ściankach kabin akurat na wysokości pasa. W kabinach siedzą dyszący panowie z jakimś potwornym zatwardzeniem, bo zajmują te kabiny bez końca. Ciekawe co na to ochrona tego centrum, o ile CH to skrót Centrum Handlowe a nie Centrum Homoseksualizmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aresztowany za próbę zgwałcenia 12-latka Czyżby znowu lubelski sutannowy zboczeniec? Zamiast zająć się ewangelizacją,podrywają chłopaczków,czepiają się Nergala,politykują w świątyniach,piją na umór,powodują śmiertelne wypadki samochodowe........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mózg mi staje w poprzek. Ktoś pisze o dyszących Panach w Plazie w Lublinie, ktoś o promowaniu homoseksualizmu(co w ogóle nie ma nic wspólnego z pedofilią której dopuszcza się ten mężczyzna, przynajmniej w przypadku tego 12o latka). Czy lublinianie na prawdę myślą ? Czy to już całkowity zaścianek ? Ten mężczyzna jest chory i trzeba mu pomóc, a nie go zamykać (zamknąć - tak ale nie w więzieniu tylko zakładzie psychiatrycznym o wysokim rygorze). Po wyjściu na wolność z więzienia (o ile w ogóle go posadzą) ten mężczyzna będzie jeszcze bardziej "wyprany" i wtedy może dochodzić już do tragedii, a nie próby usiłowania zrobienia czegoś. Odnośnie Plazy - byłem wielokrotnie w toalecie i nie przypominam sobie żebym zauważył coś co by przypominało "wylęgarnie". No chyba, że mój Przedmówca mówi o konkretnej toalecie i tylko w niej bywa, a z kolei ja nie bywam w tej konkretnej. Odnośnie Tektury i Pietrasiewicza - Jak można twierdzić, że Tektura ma powiązanie z Panem, który lubi małych chłopców ? Jest podstawowa różnica między homoseksualizmem, a pedofilią. Pedofilia, to choroba, a homoseksualizm to orientacja seksualna. Życzę temu Panu(sprawcy zdarzenia) aby trafił na dobrego fachowca, który mu pomoże z tą przypadłością. Chłopcu za to należy pogratulować odwagi i ogarnięcia życiowego, że się udało mu uciec i zidentyfikować sprawcę. Na całe szczęście ta sytuacja nie zakończyła się tak jak mogła się zakończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadomyyy napisał:
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mózg mi staje w poprzek. Ktoś pisze o dyszących Panach w Plazie w Lublinie, ktoś o promowaniu homoseksualizmu(co w ogóle nie ma nic wspólnego z pedofilią której dopuszcza się ten mężczyzna, przynajmniej w przypadku tego 12o latka). Czy lublinianie na prawdę myślą ? Czy to już całkowity zaścianek ? Ten mężczyzna jest chory i trzeba mu pomóc, a nie go zamykać (zamknąć - tak ale nie w więzieniu tylko zakładzie psychiatrycznym o wysokim rygorze). Po wyjściu na wolność z więzienia (o ile w ogóle go posadzą) ten mężczyzna będzie jeszcze bardziej "wyprany" i wtedy może dochodzić już do tragedii, a nie próby usiłowania zrobienia czegoś. Odnośnie Plazy - byłem wielokrotnie w toalecie i nie przypominam sobie żebym zauważył coś co by przypominało "wylęgarnie". No chyba, że mój Przedmówca mówi o konkretnej toalecie i tylko w niej bywa, a z kolei ja nie bywam w tej konkretnej. Odnośnie Tektury i Pietrasiewicza - Jak można twierdzić, że Tektura ma powiązanie z Panem, który lubi małych chłopców ? Jest podstawowa różnica między homoseksualizmem, a pedofilią. Pedofilia, to choroba, a homoseksualizm to orientacja seksualna. Życzę temu Panu(sprawcy zdarzenia) aby trafił na dobrego fachowca, który mu pomoże z tą przypadłością. Chłopcu za to należy pogratulować odwagi i ogarnięcia życiowego, że się udało mu uciec i zidentyfikować sprawcę. Na całe szczęście ta sytuacja nie zakończyła się tak jak mogła się zakończyć.
Toaleta, o której piszę, to toaleta publiczna w Plazie na parterze. Z tej toalety korzystają także osoby nieletnie (kiedy ich przypili). Jeżeli czegoś nie rozumiesz, to znaczy, że z tobą jest coś nie tak. Ten zboczeniec próbował gwałcić chłopców, więc oprócz tego, że był pedofilem był też homoseksualistą. Nie dotarło to do ciebie? Promowaniem homoseksualizmu (pod płaszczykiem tolerancji) w tym mieście często zajmują się osoby i środowiska związane z Tekturą. "Chory" w tym przypadku jest Wymiar Sprawiedliwości a opisywany przestępca ma po prostu nawalone we łbie. "Życzę temu Panu (sprawcy zdarzenia) aby trafił na dobrego fachowca..." taki fachowiec mieszkał kiedyś w Lublinie w domku przy obecnej ulicy Długosza. On się zajmował takimi "sprawcami zdarzeń" przy pomocy topora katowskiego, na rynku, ku uciesze tłumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przewidujący napisał:
aresztowany za próbę zgwałcenia 12-latka Czyżby znowu lubelski sutannowy zboczeniec? Zamiast zająć się ewangelizacją,podrywają chłopaczków,czepiają się Nergala,politykują w świątyniach,piją na umór,powodują śmiertelne wypadki samochodowe........
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z wyssanym z mlekiem matki i wpojonym w bożnicy jadowitym antykatolicyzmem. Trzeba było pójść na całość i podpisać się "widzący z Lublina". Aha i jeszcze, żeby nie było, że jestem jakiś niewychowany. Z okazji waszego święta. Szana towa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt.: 'Od aresztu odstąpił ze względu na to, że podejrzany miał na utrzymaniu trójkę dzieci. Wziął też pod uwagę stan zdrowia jego byłej żony, która była w ciąży." hehe, widać musi dalej "zajmować się" swoimi dziećmi, bo kto inny niż sam tatuś zaspokoi ich wszystkie zachcianki, a dodatkowo czwarte w drodze, widać trzech poprzednich już nie kocha tak mocno jak wcześniej. Dobrze sąd zrobił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak musi się czuć jego była żona wiedząc, że mąż (z którym ma dzieci) okazał się takim zboczeńcem? A jak będą się czuły jego dzieci, gdy poznają prawdę? Szczerze współczuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z wyssanym z mlekiem matki i wpojonym w bożnicy jadowitym antykatolicyzmem. Trzeba było pójść na całość i podpisać się "widzący z Lublina". Aha i jeszcze, żeby nie było, że jestem jakiś niewychowany. Z okazji waszego święta. Szana towa.
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jesteś amatorem chłopięcych wdzięków i masz problemy,że kumple "wpadają"? Bierz chłopie do łapy brewiarz i dalej do modlitwy,a nie buszujesz w necie.CZyżbyś szukał przygód? P.S.Z zasady z durniami nie polemizuję,ale tym razem odpowiadam:Od czyichć ( w tym wypadku moich) rodziców wara,katolu jeden.Jak siadasz do komputera,to przynajmniej poluzuj koloratkę bo cię uciska i piszesz bzdety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przewidujący napisał:
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jesteś amatorem chłopięcych wdzięków i masz problemy,że kumple "wpadają"? Bierz chłopie do łapy brewiarz i dalej do modlitwy,a nie buszujesz w necie.CZyżbyś szukał przygód? P.S.Z zasady z durniami nie polemizuję,ale tym razem odpowiadam:Od czyichć ( w tym wypadku moich) rodziców wara,katolu jeden.Jak siadasz do komputera,to przynajmniej poluzuj koloratkę bo cię uciska i piszesz bzdety
Bredzisz waflu tałesowy. Roluj tore fagasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to puszce zazna teraz milosci o jakiej mu sie jeszcze nie snilo mam nadzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest pedal jakis uciac jajca przy samej du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...