Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 września 2011 r.
20:43
Edytuj ten wpis

Mieszkaniec Lublina aresztowany za próbę zgwałcenia 12-latka

0 22 A A
We wtorek mężczyzna został przewieziony do Aresztu Śledczego w Lublinie  (Jacek Świerczyński)
We wtorek mężczyzna został przewieziony do Aresztu Śledczego w Lublinie (Jacek Świerczyński)

Sąd aresztował wczoraj 41-letniego mieszkańca Lublina podejrzanego o próbę zgwałcenia 12-latka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ten sam mężczyzna wpadł jesienią ub. roku za to, że usiłował wykorzystać seksualnie dwóch nastolatków. Ale wtedy został wypuszczony na wolność.

Zboczeniec zaatakował 12-latka w gminie Ludwin. 12 września po południu chłopiec szedł na boisko. Zatrzymał się przy nim czarny samochód. W aucie był tylko kierowca. Wymienił nazwę pobliskiej miejscowości i zapytał, jak do niej dojechać. Chłopiec wskazał mu drogę.

Mężczyzna zaproponował, że chłopca podwiezie. 12-latek wsiadł do auta. Samochód minął jednak boisko. Dziecko przestraszyło się. Wyciągnęło telefon komórkowy, ale mężczyzna zabrał mu aparat. Chwycił go za koszulę. Kazał ściągać spodenki. Samochód przez cały czas wolno jechał. Chłopcu udało się wyskoczyć z auta. Pobiegł do ludzi, którzy pracowali w polu. Ci zawiadomili policję.

Policjanci wytypowali podejrzanego, m.in. na podstawie rysopisu i wyglądu samochodu, którym się poruszał. W poniedziałek zatrzymali 41-letniego mieszkańca Lublina. Krzysztof H. został rozpoznany przez chłopca z Ludwina.

– Usłyszał zarzut usiłowania doprowadzenia 12-latka do innej czynności seksualnej i pozbawienia go wolności – mówi Magdalena Kanadys-Marko, zastępca prokuratora rejonowego w Lublinie. – Nie przyznał się, odmówił składania wyjaśnień. Prokuratura wystąpiła o jego aresztowanie.

We wtorek po południu Sąd Rejonowy Lublin-Zachód wydał taką decyzję.

To nie pierwszy raz

Tymczasem w sądzie w Świdniku toczy się proces, w którym ten sam mężczyzna jest oskarżony o próbę wykorzystania seksualnego dwóch 16-latków w Lublinie. Okoliczności sprawy przypominają zdarzenie z Ludwina.

Według śledczych, jesienią 2009 roku Krzysztof H. zwabił pierwszą z ofiar do samochodu, a w lutym 2010 roku – kolejnego nastolatka do piwnicy. Przytrzymywał za ubranie, ale chłopcom udało się uciec.
Mężczyzna został zatrzymany w listopadzie ub. roku. Odpowiada jednak z wolnej stopy. Prokuratura wystąpiła o jego aresztowanie. Ale tak się nie stało.

– Sąd zastosował dozór policji – mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie. – Od aresztu odstąpił ze względu na to, że podejrzany miał na utrzymaniu trójkę dzieci. Wziął też pod uwagę stan zdrowia jego byłej żony, która była w ciąży.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 listopada 2011 o 12:08
0
zamknąć,a na plecach mu wydziargać za co siedzi,a na pewno trafi do mnie.
Avatar
Kamila i dominika / 10 listopada 2011 o 11:55
0
kusakpedal
Avatar
Henryk / 10 października 2011 o 12:35
0
to jest pedal jakis uciac jajca przy samej du***
Avatar
VAREA / 28 września 2011 o 23:02
0
no to puszce zazna teraz milosci o jakiej mu sie jeszcze nie snilo mam nadzieje.
Avatar
PATRON / 28 września 2011 o 23:00
0
[quote name='przewidujący' timestamp='1317215941' post='541356']
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jesteś amatorem chłopięcych wdzięków i masz problemy,że kumple "wpadają"?
Bierz chłopie do łapy brewiarz i dalej do modlitwy,a nie buszujesz w necie.CZyżbyś szukał przygód?
P.S.Z zasady z durniami nie polemizuję,ale tym razem odpowiadam:Od czyichć ( w tym wypadku moich) rodziców wara,katolu jeden.Jak siadasz do komputera,to przynajmniej poluzuj koloratkę bo cię uciska i piszesz bzdety
[/quote]
Bredzisz waflu tałesowy. Roluj tore fagasie.
[quote name='przewidujący' timestamp='1317215941' post='541356']
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jesteś amatorem chłopięcych wdzięków i masz problemy,że kumple "wpadają"?
Bierz chłopie do łapy brewiarz i dalej do modlitwy,a nie buszujesz w necie.CZyżbyś szukał przygód?
P.S.Z zasady z durniami nie polemizuję,ale tym razem odpowiadam:Od czyichć ( w tym wypadku moich) rodziców wara,katolu jeden.Jak siadasz do komputera,to przynajmniej poluzuj koloratkę bo cię uciska i ... rozwiń
Avatar
przewidujący / 28 września 2011 o 15:19
0
[quote name='PATRON' timestamp='1317206224' post='541282']
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z wyssanym z mlekiem matki i wpojonym w bożnicy jadowitym antykatolicyzmem. Trzeba było pójść na całość i podpisać się "widzący z Lublina". Aha i jeszcze, żeby nie było, że jestem jakiś niewychowany. Z okazji waszego święta. Szana towa.
[/quote]
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jesteś amatorem chłopięcych wdzięków i masz problemy,że kumple "wpadają"?
Bierz chłopie do łapy brewiarz i dalej do modlitwy,a nie buszujesz w necie.CZyżbyś szukał przygód?
P.S.Z zasady z durniami nie polemizuję,ale tym razem odpowiadam:Od czyichć ( w tym wypadku moich) rodziców wara,katolu jeden.Jak siadasz do komputera,to przynajmniej poluzuj koloratkę bo cię uciska i piszesz bzdety
[quote name='PATRON' timestamp='1317206224' post='541282']
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z wyssanym z mlekiem matki i wpojonym w bożnicy jadowitym antykatolicyzmem. Trzeba było pójść na całość i podpisać się "widzący z Lublina". Aha i jeszcze, żeby nie było, że jestem jakiś niewychowany. Z okazji waszego święta. Szana towa.
[/quote]
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jeste... rozwiń
Avatar
gośka / 28 września 2011 o 13:20
0
Jak musi się czuć jego była żona wiedząc, że mąż (z którym ma dzieci) okazał się takim zboczeńcem?
A jak będą się czuły jego dzieci, gdy poznają prawdę?
Szczerze współczuję...
Avatar
fds / 28 września 2011 o 12:52
0
cyt.: 'Od aresztu odstąpił ze względu na to, że podejrzany miał na utrzymaniu trójkę dzieci. Wziął też pod uwagę stan zdrowia jego byłej żony, która była w ciąży."

hehe, widać musi dalej "zajmować się" swoimi dziećmi, bo kto inny niż sam tatuś zaspokoi ich wszystkie zachcianki, a dodatkowo czwarte w drodze, widać trzech poprzednich już nie kocha tak mocno jak wcześniej. Dobrze sąd zrobił...
Avatar
PATRON / 28 września 2011 o 12:37
0
[quote name='przewidujący' timestamp='1317199748' post='541229']
aresztowany za próbę zgwałcenia 12-latka
[size="4"]Czyżby znowu lubelski sutannowy zboczeniec?[/size]
Zamiast zająć się ewangelizacją,podrywają chłopaczków,czepiają się Nergala,politykują w świątyniach,piją na umór,powodują śmiertelne wypadki samochodowe........
[/quote]
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z wyssanym z mlekiem matki i wpojonym w bożnicy jadowitym antykatolicyzmem. Trzeba było pójść na całość i podpisać się "widzący z Lublina". Aha i jeszcze, żeby nie było, że jestem jakiś niewychowany. Z okazji waszego święta. Szana towa.
[quote name='przewidujący' timestamp='1317199748' post='541229']
aresztowany za próbę zgwałcenia 12-latka
[size="4"]Czyżby znowu lubelski sutannowy zboczeniec?[/size]
Zamiast zająć się ewangelizacją,podrywają chłopaczków,czepiają się Nergala,politykują w świątyniach,piją na umór,powodują śmiertelne wypadki samochodowe........
[/quote]
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z... rozwiń
Avatar
miszkaniec Lublina / 28 września 2011 o 12:27
0
[quote name='świadomyyy' timestamp='1317204096' post='541264']
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mózg mi staje w poprzek. Ktoś pisze o dyszących Panach w Plazie w Lublinie, ktoś o promowaniu homoseksualizmu(co w ogóle nie ma nic wspólnego z pedofilią której dopuszcza się ten mężczyzna, przynajmniej w przypadku tego 12o latka). Czy lublinianie na prawdę myślą ? Czy to już całkowity zaścianek ? Ten mężczyzna jest chory i trzeba mu pomóc, a nie go zamykać (zamknąć - tak ale nie w więzieniu tylko zakładzie psychiatrycznym o wysokim rygorze). Po wyjściu na wolność z więzienia (o ile w ogóle go posadzą) ten mężczyzna będzie jeszcze bardziej "wyprany" i wtedy może dochodzić już do tragedii, a nie próby usiłowania zrobienia czegoś. Odnośnie Plazy - byłem wielokrotnie w toalecie i nie przypominam sobie żebym zauważył coś co by przypominało "wylęgarnie". No chyba, że mój Przedmówca mówi o konkretnej toalecie i tylko w niej bywa, a z kolei ja nie bywam w tej konkretnej. Odnośnie Tektury i Pietrasiewicza - Jak można twierdzić, że Tektura ma powiązanie z Panem, który lubi małych chłopców ? Jest podstawowa różnica między homoseksualizmem, a pedofilią. Pedofilia, to choroba, a homoseksualizm to orientacja seksualna. Życzę temu Panu(sprawcy zdarzenia) aby trafił na dobrego fachowca, który mu pomoże z tą przypadłością. Chłopcu za to należy pogratulować odwagi i ogarnięcia życiowego, że się udało mu uciec i zidentyfikować sprawcę. Na całe szczęście ta sytuacja nie zakończyła się tak jak mogła się zakończyć.
[/quote]
Toaleta, o której piszę, to toaleta publiczna w Plazie na parterze. Z tej toalety korzystają także osoby nieletnie (kiedy ich przypili). Jeżeli czegoś nie rozumiesz, to znaczy, że z tobą jest coś nie tak. Ten zboczeniec próbował gwałcić chłopców, więc oprócz tego, że był pedofilem był też homoseksualistą. Nie dotarło to do ciebie? Promowaniem homoseksualizmu (pod płaszczykiem tolerancji) w tym mieście często zajmują się osoby i środowiska związane z Tekturą. "Chory" w tym przypadku jest Wymiar Sprawiedliwości a opisywany przestępca ma po prostu nawalone we łbie. "Życzę temu Panu (sprawcy zdarzenia) aby trafił na dobrego fachowca..." taki fachowiec mieszkał kiedyś w Lublinie w domku przy obecnej ulicy Długosza. On się zajmował takimi "sprawcami zdarzeń" przy pomocy topora katowskiego, na rynku, ku uciesze tłumu.
[quote name='świadomyyy' timestamp='1317204096' post='541264']
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mózg mi staje w poprzek. Ktoś pisze o dyszących Panach w Plazie w Lublinie, ktoś o promowaniu homoseksualizmu(co w ogóle nie ma nic wspólnego z pedofilią której dopuszcza się ten mężczyzna, przynajmniej w przypadku tego 12o latka). Czy lublinianie na prawdę myślą ? Czy to już całkowity zaścianek ? Ten mężczyzna jest chory i trzeba mu pomóc, a nie go zamykać (zamknąć - tak ale nie w więzieniu tylko zakładzie psychiatr... rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2011 o 12:08
0
zamknąć,a na plecach mu wydziargać za co siedzi,a na pewno trafi do mnie.
Avatar
Kamila i dominika / 10 listopada 2011 o 11:55
0
kusakpedal
Avatar
Henryk / 10 października 2011 o 12:35
0
to jest pedal jakis uciac jajca przy samej du***
Avatar
VAREA / 28 września 2011 o 23:02
0
no to puszce zazna teraz milosci o jakiej mu sie jeszcze nie snilo mam nadzieje.
Avatar
PATRON / 28 września 2011 o 23:00
0
[quote name='przewidujący' timestamp='1317215941' post='541356']
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jesteś amatorem chłopięcych wdzięków i masz problemy,że kumple "wpadają"?
Bierz chłopie do łapy brewiarz i dalej do modlitwy,a nie buszujesz w necie.CZyżbyś szukał przygód?
P.S.Z zasady z durniami nie polemizuję,ale tym razem odpowiadam:Od czyichć ( w tym wypadku moich) rodziców wara,katolu jeden.Jak siadasz do komputera,to przynajmniej poluzuj koloratkę bo cię uciska i piszesz bzdety
[/quote]
Bredzisz waflu tałesowy. Roluj tore fagasie.
[quote name='przewidujący' timestamp='1317215941' post='541356']
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jesteś amatorem chłopięcych wdzięków i masz problemy,że kumple "wpadają"?
Bierz chłopie do łapy brewiarz i dalej do modlitwy,a nie buszujesz w necie.CZyżbyś szukał przygód?
P.S.Z zasady z durniami nie polemizuję,ale tym razem odpowiadam:Od czyichć ( w tym wypadku moich) rodziców wara,katolu jeden.Jak siadasz do komputera,to przynajmniej poluzuj koloratkę bo cię uciska i ... rozwiń
Avatar
przewidujący / 28 września 2011 o 15:19
0
[quote name='PATRON' timestamp='1317206224' post='541282']
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z wyssanym z mlekiem matki i wpojonym w bożnicy jadowitym antykatolicyzmem. Trzeba było pójść na całość i podpisać się "widzący z Lublina". Aha i jeszcze, żeby nie było, że jestem jakiś niewychowany. Z okazji waszego święta. Szana towa.
[/quote]
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jesteś amatorem chłopięcych wdzięków i masz problemy,że kumple "wpadają"?
Bierz chłopie do łapy brewiarz i dalej do modlitwy,a nie buszujesz w necie.CZyżbyś szukał przygód?
P.S.Z zasady z durniami nie polemizuję,ale tym razem odpowiadam:Od czyichć ( w tym wypadku moich) rodziców wara,katolu jeden.Jak siadasz do komputera,to przynajmniej poluzuj koloratkę bo cię uciska i piszesz bzdety
[quote name='PATRON' timestamp='1317206224' post='541282']
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z wyssanym z mlekiem matki i wpojonym w bożnicy jadowitym antykatolicyzmem. Trzeba było pójść na całość i podpisać się "widzący z Lublina". Aha i jeszcze, żeby nie było, że jestem jakiś niewychowany. Z okazji waszego święta. Szana towa.
[/quote]
O,czyżbyś był sutannowym i prawda zabolała?A może ty też jeste... rozwiń
Avatar
gośka / 28 września 2011 o 13:20
0
Jak musi się czuć jego była żona wiedząc, że mąż (z którym ma dzieci) okazał się takim zboczeńcem?
A jak będą się czuły jego dzieci, gdy poznają prawdę?
Szczerze współczuję...
Avatar
fds / 28 września 2011 o 12:52
0
cyt.: 'Od aresztu odstąpił ze względu na to, że podejrzany miał na utrzymaniu trójkę dzieci. Wziął też pod uwagę stan zdrowia jego byłej żony, która była w ciąży."

hehe, widać musi dalej "zajmować się" swoimi dziećmi, bo kto inny niż sam tatuś zaspokoi ich wszystkie zachcianki, a dodatkowo czwarte w drodze, widać trzech poprzednich już nie kocha tak mocno jak wcześniej. Dobrze sąd zrobił...
Avatar
PATRON / 28 września 2011 o 12:37
0
[quote name='przewidujący' timestamp='1317199748' post='541229']
aresztowany za próbę zgwałcenia 12-latka
[size="4"]Czyżby znowu lubelski sutannowy zboczeniec?[/size]
Zamiast zająć się ewangelizacją,podrywają chłopaczków,czepiają się Nergala,politykują w świątyniach,piją na umór,powodują śmiertelne wypadki samochodowe........
[/quote]
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z wyssanym z mlekiem matki i wpojonym w bożnicy jadowitym antykatolicyzmem. Trzeba było pójść na całość i podpisać się "widzący z Lublina". Aha i jeszcze, żeby nie było, że jestem jakiś niewychowany. Z okazji waszego święta. Szana towa.
[quote name='przewidujący' timestamp='1317199748' post='541229']
aresztowany za próbę zgwałcenia 12-latka
[size="4"]Czyżby znowu lubelski sutannowy zboczeniec?[/size]
Zamiast zająć się ewangelizacją,podrywają chłopaczków,czepiają się Nergala,politykują w świątyniach,piją na umór,powodują śmiertelne wypadki samochodowe........
[/quote]
Co jest azjatycki przybłędo? Nie znasz jeszcze polskiego i nie rozumiesz o czym jest artykuł? Ale nick to sobie wybrałeś zgodny z... rozwiń
Avatar
miszkaniec Lublina / 28 września 2011 o 12:27
0
[quote name='świadomyyy' timestamp='1317204096' post='541264']
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mózg mi staje w poprzek. Ktoś pisze o dyszących Panach w Plazie w Lublinie, ktoś o promowaniu homoseksualizmu(co w ogóle nie ma nic wspólnego z pedofilią której dopuszcza się ten mężczyzna, przynajmniej w przypadku tego 12o latka). Czy lublinianie na prawdę myślą ? Czy to już całkowity zaścianek ? Ten mężczyzna jest chory i trzeba mu pomóc, a nie go zamykać (zamknąć - tak ale nie w więzieniu tylko zakładzie psychiatrycznym o wysokim rygorze). Po wyjściu na wolność z więzienia (o ile w ogóle go posadzą) ten mężczyzna będzie jeszcze bardziej "wyprany" i wtedy może dochodzić już do tragedii, a nie próby usiłowania zrobienia czegoś. Odnośnie Plazy - byłem wielokrotnie w toalecie i nie przypominam sobie żebym zauważył coś co by przypominało "wylęgarnie". No chyba, że mój Przedmówca mówi o konkretnej toalecie i tylko w niej bywa, a z kolei ja nie bywam w tej konkretnej. Odnośnie Tektury i Pietrasiewicza - Jak można twierdzić, że Tektura ma powiązanie z Panem, który lubi małych chłopców ? Jest podstawowa różnica między homoseksualizmem, a pedofilią. Pedofilia, to choroba, a homoseksualizm to orientacja seksualna. Życzę temu Panu(sprawcy zdarzenia) aby trafił na dobrego fachowca, który mu pomoże z tą przypadłością. Chłopcu za to należy pogratulować odwagi i ogarnięcia życiowego, że się udało mu uciec i zidentyfikować sprawcę. Na całe szczęście ta sytuacja nie zakończyła się tak jak mogła się zakończyć.
[/quote]
Toaleta, o której piszę, to toaleta publiczna w Plazie na parterze. Z tej toalety korzystają także osoby nieletnie (kiedy ich przypili). Jeżeli czegoś nie rozumiesz, to znaczy, że z tobą jest coś nie tak. Ten zboczeniec próbował gwałcić chłopców, więc oprócz tego, że był pedofilem był też homoseksualistą. Nie dotarło to do ciebie? Promowaniem homoseksualizmu (pod płaszczykiem tolerancji) w tym mieście często zajmują się osoby i środowiska związane z Tekturą. "Chory" w tym przypadku jest Wymiar Sprawiedliwości a opisywany przestępca ma po prostu nawalone we łbie. "Życzę temu Panu (sprawcy zdarzenia) aby trafił na dobrego fachowca..." taki fachowiec mieszkał kiedyś w Lublinie w domku przy obecnej ulicy Długosza. On się zajmował takimi "sprawcami zdarzeń" przy pomocy topora katowskiego, na rynku, ku uciesze tłumu.
[quote name='świadomyyy' timestamp='1317204096' post='541264']
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mózg mi staje w poprzek. Ktoś pisze o dyszących Panach w Plazie w Lublinie, ktoś o promowaniu homoseksualizmu(co w ogóle nie ma nic wspólnego z pedofilią której dopuszcza się ten mężczyzna, przynajmniej w przypadku tego 12o latka). Czy lublinianie na prawdę myślą ? Czy to już całkowity zaścianek ? Ten mężczyzna jest chory i trzeba mu pomóc, a nie go zamykać (zamknąć - tak ale nie w więzieniu tylko zakładzie psychiatr... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 1 0

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 0 2

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 0