Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milion wypożyczeń rowerów miejskich. Pan Adrian może jeździć za 500 zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2016 r. o 19:42 Powrót do artykułu
Stan techniczny tego gowna mija się z celem, dalej wy polskie zwierzęta robaki jezdzicie sobie tym gownem. Pozdrawiam was robactwo polskie Biedoto bez samochodów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co ? Na ukrainie we lwowie są dokładnie takie same niemieckie rowery i pierwsza godzina jest za darmo, a każda kolejna w przeliczeniu na nasze 2zł. Więc kto tu kogo wypedałował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś monitoruje stan techniczny tych rowerów, przecież tym się nie da jeździć, co drugi rower powinien być wycofany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milion wypożyczen.. z tego pewnie ponad 900tys zadarmoche. Pozdrawiam wszystkich 20sto minutowcow.. ja tylko tak jeżdżę :) Jeszcze nie dalem im zarobić, tylko10 na start
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość z19 41 to taksówkarz albo kierowca mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Stan techniczny tego gowna mija się z celem, dalej wy polskie zwierzęta robaki jezdzicie sobie tym gownem. Pozdrawiam was robactwo polskie Biedoto bez samochodów...
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
powiedział włąściciel 20 letniego bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu ostatniej doby "wypożyczyłem" 4 rowery, z czego 3 nie nadawały się do jazdy, więc nie przejechałem nimi ani centymetra i szybko oddałem do tej samej stacji. Pojechałem tylko czwartym rowerem, ale w statystyce mamy 4 wypożyczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ładnie brzmi milion wypożyczeni a ile osób jest w systemie? dalej pewnie 11% w większości słoiki śmigający po 20 min żeby nie płacić, żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...