Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milion wypożyczeń rowerów miejskich. Pan Adrian może jeździć za 500 zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2016 o 19:42 Powrót do artykułu
Stan techniczny tego gowna mija się z celem, dalej wy polskie zwierzęta robaki jezdzicie sobie tym gownem. Pozdrawiam was robactwo polskie Biedoto bez samochodów...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A wiecie co ? Na ukrainie we lwowie są dokładnie takie same niemieckie rowery i pierwsza godzina jest za darmo, a każda kolejna w przeliczeniu na nasze 2zł. Więc kto tu kogo wypedałował...
0
Czy ktoś monitoruje stan techniczny tych rowerów, przecież tym się nie da jeździć, co drugi rower powinien być wycofany.
0
Milion wypożyczen.. z tego pewnie ponad 900tys zadarmoche. Pozdrawiam wszystkich 20sto minutowcow.. ja tylko tak jeżdżę :) Jeszcze nie dalem im zarobić, tylko10 na start
0
Gość z19 41 to taksówkarz albo kierowca mpk
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Stan techniczny tego gowna mija się z celem, dalej wy polskie zwierzęta robaki jezdzicie sobie tym gownem. Pozdrawiam was robactwo polskie Biedoto bez samochodów...
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
powiedział włąściciel 20 letniego bmw
0
W ciągu ostatniej doby "wypożyczyłem" 4 rowery, z czego 3 nie nadawały się do jazdy, więc nie przejechałem nimi ani centymetra i szybko oddałem do tej samej stacji. Pojechałem tylko czwartym rowerem, ale w statystyce mamy 4 wypożyczenia!
0
jak to ładnie brzmi milion wypożyczeni a ile osób jest w systemie? dalej pewnie 11% w większości słoiki śmigający po 20 min żeby nie płacić, żałosne
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: