Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miliony na premie lubelskich urzędników. \"Mają motywować\"

Utworzony przez wujek staszek, 13 stycznia 2012 o 12:30 Powrót do artykułu
by żyło się lepiej...sobczakom, żukom, hetmanom, wasilewskim
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mają motywować do lepszej pracy
Co za bzdury.Zas.ranym obowiązkiem urzędnika (pracownika) jest należyte wykonywanie czynności.Przecież za to otrzymuje uposażenie.Jeśli taki urzędnik źle pracuje-potrącić premię i ten fakt wpisać do akt osobowych,w następnej kolejności wypieprzyć z roboty.
Gdyby tak każdemu pracownikowi wykonującemu prawidłowo zlecone zadania dawać premie,toż to poroniony pomysł.
A nie podoba się "wysokość" uposażenia?Wio do innej firmy gdzie lepiej płacą.Albo założyć własną działalność gospodarczą.
A Tusek zastrzegał o zamrożeniu uposażeń i podwyżek dla urzędników,o tanim państwie.....
A tymczasem w dupę przeciętnego człowieka.Zabrać rentę,podnieść podatki,zabrać ulgi na leki,podnieść ceny paliw....aby tylko urzędnik miał na podwyżkę,aby (p)oseł więcej zarobił,aby premier miał na prywatne podr óże samolotem do domu i aby mógł odwieźć rodzinę na wczasy zagraniczne.
Mamy to,kogo wybraliśmy.Są za to Orliki,buduje się boiska piłkarskie,premier w godzinach pracy ma z kom pograć w szmaciankę.Mamy rząd który klerowi włazi do d... bez mydła i spełnia każde życzenie "epidiaskopu"
0
Jak ktoś jest urzędasem, to choćby dostał milion premii to i tak się do roboty nie weźmie. A wiedzą to tylko ci co pracują w urzędach i wiedzą jak wielkie jest nieróbstwo i marnotrawstwo państwowych pieniędzy.
0
pracodawca napisał:
Co za bzdury.Zas.ranym obowiązkiem urzędnika (pracownika) jest należyte wykonywanie czynności.Przecież za to otrzymuje uposażenie.Jeśli taki urzędnik źle pracuje-potrącić premię i ten fakt wpisać do akt osobowych,w następnej kolejności wypieprzyć z roboty.
Gdyby tak każdemu pracownikowi wykonującemu prawidłowo zlecone zadania dawać premie,toż to poroniony pomysł.
A nie podoba się "wysokość" uposażenia?Wio do innej firmy gdzie lepiej płacą.Albo założyć własną działalność gospodarczą.
A Tusek zastrzegał o zamrożeniu uposażeń i podwyżek dla urzędników,o tanim państwie.....
A tymczasem w dupę przeciętnego człowieka.Zabrać rentę,podnieść podatki,zabrać ulgi na leki,podnieść ceny paliw....aby tylko urzędnik miał na podwyżkę,aby (p)oseł więcej zarobił,aby premier miał na prywatne podr óże samolotem do domu i aby mógł odwieźć rodzinę na wczasy zagraniczne.
Mamy to,kogo wybraliśmy.Są za to Orliki,buduje się boiska piłkarskie,premier w godzinach pracy ma z kom pograć w szmaciankę.Mamy rząd który klerowi włazi do d... bez mydła i spełnia każde życzenie "epidiaskopu"
10-kwietnia blisko,czas rozliczenia nadejdzie. Szkoda tylko że taka impreza piłkarska jak EURO, przepadnie.
0
BANDA NIEROBÓW, którzy niby pracują a w gruncie rzeczy 50 % czasu spędzają na plotkowaniu,piciu 5 kawy albo 5 herbaty dziennie i odliczaniu czasu do 15.30. I tak ciężko spracowani urzędnicy idą do domu. WYSŁAĆ TYCH (...)NIEROBÓW I OBIBOKÓW URZĘDOWYCH DO PRACY W HIPERMARKECIE PRZYNAJMNIEJ NA 2-3 MIESIĄCE. TAM DOPIERO ZOBACZYŁA BY TA BANDA CO TO JEST PRACA I CO TO ZNACZY PRACOWAĆ!!!! JESTEM PRZEKONANY ,ŻE WIĘKSZOŚĆ,GÓRA PO TYGODNIU WYLECIAŁA BY Z PRACY W HANDLU NA ZBITĄ MORDĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2012 o 14:13
0
wizjoner napisał:
10-kwietnia blisko,czas rozliczenia nadejdzie. Szkoda tylko że taka impreza piłkarska jak EURO, przepadnie.
Panie Marszałku, głosowałam na człowieka nie na partię i mam prawo się wypowiedzieć. w tym momencie czuję się po prostu OSZUKANA! Wysokość premii i "nagród" jest niemoralna, nieetyczna. Tak jak wspomniał przedmówca- OBOWIAZKIEM Urzędnika jest wypełnianie RZETLENIE swoich obowiązków. Za to nie przysługuje nagroda, za to grozi ZWOLNIENIE, DYSCYPLINARKA, NAGANA JESLI TYCH - przypomninam -OBOWIĄZKÓW nie dopełni. Myślałam, że LUW jest proeuropejski, jednak dalej koleśiostwo, układy i kombinacje biorą górę. Pomijam już etyczny wymiar kwot- 12 tysięcy ?? za to cały rok możne przeżyć 5cio osobowa rodzina, a wysokość nagrody to całoroczna pensja większości Lubelaków. Nie ma pieniedzy dla policji, dla chorych, dla emerytów - WSTYD NORMALNY WSTYD, Mam nadzieje że chociaż jednego gryzipiórka urzędaska rączki zapieką w momencie otrzymania NAGRODY. Nie oddam już głosu na Pana ani na nikogo z Pana Partii .
0
Witam, Państwo, którzy piszecie bzdury o pracy w urzędzie, a własciwie o jej braku, nie macie pojęcia co i jak się w urzedach robi. Oczywiście zdarzają się pojedyncze przypadki, które służą takiemu stereotypowi. Niektórzy urzędnicy za darmo i w celu udogdnienia życia interesantom zostają do późnych godzin wieczornych w pracy. Poświęcając przy tym swoje dobro rodzinne i dostając na koniec miesiąca w banku wypłatę w wysokości 1300 zł. Każdy oczywiście może mieć swoją opinię i gusta, ale pracownicy choćby urzędów pracy mają takie uposażenia i jeszcze do tego nieprzyjemności i wyzwiska ze strony osób bezrobotnych. Pozdrawiam
0
pracodawca napisał:
0
pracodawca napisał:
Witam, Państwo, którzy piszecie bzdury o pracy w urzędzie, a własciwie o jej braku, nie macie pojęcia co i jak się w urzedach robi. Oczywiście zdarzają się pojedyncze przypadki, które służą takiemu stereotypowi. Niektórzy urzędnicy za darmo i w celu udogdnienia życia interesantom zostają do późnych godzin wieczornych w pracy. Poświęcając przy tym swoje dobro rodzinne i dostając na koniec miesiąca w banku wypłatę w wysokości 1300 zł. Każdy oczywiście może mieć swoją opinię i gusta, ale pracownicy choćby urzędów pracy mają takie uposażenia i jeszcze do tego nieprzyjemności i wyzwiska ze strony osób bezrobotnych. Pozdrawiam
0
lllll napisał:
idź cwaniaku do roboty na lotnisko w Świdniku.. od 6 rano do 18 w błocie po kostki, deszcz śnieg wiatr mróz, porób trochę ze zbrojarzami albo murarzami ..zobaczymy czy wtedy też będziesz tak narzekał na swój cieplutki kur.. dołek
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2012 o 14:14
0
Powiem tak - pracowałam w urzędzie, i dobrze wiem, jak cięzka i niewdzięczna może byc to praca, i jakie marne pieniądze, nieadekwantne do niczego. Dlatego wkurzają mnie takie stereotypy na temat urzędników. Część z nich to prawda, ale tylko część.
0
folkatka napisał:
Powiem tak - pracowałam w urzędzie, i dobrze wiem, jak cięzka i niewdzięczna może byc to praca, i jakie marne pieniądze, nieadekwantne do niczego. Dlatego wkurzają mnie takie stereotypy na temat urzędników. Część z nich to prawda, ale tylko część.
Ja też pracowałem w urzędzie, w sumie 4 lata, efektywnej pracy to wychodziła jakaś godzina dziennie, choć faktycznie, niektóre działy to były zawalone papierami i tam faktycznie ludzie ciężko pracowali, ale 3/4 urzędu to lenie i nieroby. Odszedłem sam, do prywatnej firmy, bo stwierdziłem, że się cofam.
0
SZ.P. Czerniak a TY co robisz czym się zajmujesz? powiedz że tak oceniasz innych
0
Żadna praca nie przynosi ujmy i praca przy budowie lotniska jest zapewne ciężka i wyczerpująca, ale podejrzewam też że dość dobrze płatna. Ja nie mówię, że urzędnicy narzekają, ale nie można mówić że wszyscy urzędnicy nie mają co robić, piją tylko kawę i wychodzą na papieroska. To tylko kolejny STEREOTYP, ja radziłbym zajrzeć do porfela, kompetencji i zaangażowania w pracy urzędnikom wyższego szczebla. Dyrektorom placówek, kierownikom działów a nie podzrzędnym urzędnikom pracującym dla ludzi. Nalęzy odróżnić też prace fizyczną od umysłowej, co niektórym osobom niekoniecznie wychodzi. Mówimy o redukcji etatów w urzędach - zgadzam się, ale róbmy to w urzędach wyższego szczebla! Po redukcji eteatów np. w Powiatowych Urzędach Pracy zabraknie osób, które nas obsłużą! Troszkę szacunku dla takich osób proszę...
0
Ci, którym wydaje się, że urzędnicy to nieroby, niech pokda w ramach eksperymentu posiedziec troche na BOMie. Potem porozmawiamy.
0
Dlaczego lekarze na specjalizacji nie dostają takich dodatków? Tylko zapierniczają za 2200zł na rekę. A jak chcesz człowieku mieć więcej to zarywaj noce i zapomnij o dziecku,żonie.
0
folkatka napisał:
Ci, którym wydaje się, że urzędnicy to nieroby, niech pokda w ramach eksperymentu posiedziec troche na BOMie. Potem porozmawiamy.
Ucz się w summie 7,5 roku ze stażem, dostań potem 2200zł i spędzaj noce w szpitalu żeby mieć więcej, zamiast w domku przed telewizorem to porozmawiamy.
0
folkatka napisał:
Ci, którym wydaje się, że urzędnicy to nieroby, niech pokda w ramach eksperymentu posiedziec troche na BOMie . Potem porozmawiamy.
To prawdę napisałeś/aś. POSIEDZIEĆ.I za siedzenie (a nie pracę) otrzymali nagrody w wysokości którzy nawet za roknie zarobią
0
"Jeśli urzędnik popełni poważny błąd, to wtedy nie dostanie nagrody, a pensji nie można mu obniżyć." Nie jest to prawdą ,gdyz w kodeksie pracy niech ta PANIUSIA poczyta i dokładnie przeanalizuje (Zmiana warunków pracy i płacy (art. 42))
0
do pracy powinna motywowac mozliwosc utraty pracy jak nie jestes wystarczajaco dobry w zawodzie i tyle, nagrody tylko rozleniwiaja i tak mozolnych i nie doje*b*an*ych urzedasów. albo pracujesz i jestes wydajny w pracy albo znajdz sobie inna robote, no ale mafia w urzedach sie trzyma razem. zgroza.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: