Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ministerstwo umarza sprawę jesziwy

Utworzony przez paweł, 20 lipca 2008 o 03:15 Powrót do artykułu
no pewnie, wszystko oddajcie Żydom, ciekawie czy by tak przeciętnemu obywatelowi łaskawie podarowano w prezencie taką nieruchomość wartą kilka milionów PLN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czyli z żydami lubelszczyzna jest rozliczona-niech teraz jakis pejsik tylko zacznie jakies rozszczenia do nas miec
0
Niech Żydzi oddadzą Jeshiwe.
0
A odsetki od tych pieniędzy wypłaconych w latach 60-tych? A odszkodowanie dla Akademii Medycznej, która bezpodstawnie (jak sie okazuje) straciła miejsce kształcenia lekarzy?
0
Ale jaja! Kompromitacja "polskiego" wymiaru sprawiedliwości!!! Apel---Zwrócić ten budynek Polakom!!!
0
Po czyjej stronie jest ministerstwo, czy nie powinni dbać o dobra Polski?
0
a co tam, - na tej kasie (od podatnika), którą zapłaciliśmy wcale a wcale nam nie zależy. I jak tu nie wierzyć wszelkiej maści Nowakom ?
0
"PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOKAUST " CUDOTWÓRCY OD DONKA SIĘ PRZESTRASZYLI. ŻYDI SWOJEGO BY NIE DAROWALI. JA ROZUMIEM ŻE TO BYŁO ICH ALE SKORO WZIELI KIEDYŚ KASĘ TO JAK CHCĄ TO MIEĆ TO NIECH ZAPŁACĄ , MAMY PONOĆ WOLNOŚĆ.
0
Jakich "przyszłych roszczeń"?! O ile ja znam ustawę rewindykacyjną to czas na składanie wniosków już upłynął, a ocenie i realizacje podlegają jedynie te złożone wcześniej, więc co za bzdury tu się nam wciska?
0
chart napisał:
Jakich "przyszłych roszczeń"?! O ile ja znam ustawę rewindykacyjną to czas na składanie wniosków już upłynął, a ocenie i realizacje podlegają jedynie te złożone wcześniej, więc co za bzdury tu się nam wciska?
Ale BĘDĄ PRZYSZŁE roszczenia! Świat należy do przyszłości, coś tam sobie jeszcze KTOŚ wyrości. Rym przypadkowy, ale sedno jest.
0
PO rozdaje swoim---żenada żenada i po trzykroć żenada!!!!!! Jak można dwa razy płacić za to samo?????
0
Za takie coś to Trybunał Stanu!!!!!!! Powinni podać do publicznej wiadomości personali osób które tak zadecydowały! Niech Polacy znają nazwiska zdrajców!
0
hahaha PO zaczeło realizować swoje cuda..........
0
emigrant napisał:
hahaha PO zaczeło realizować swoje cuda..........
Jesteś pewien, że tego cudu nie byłoby za PiSu?? Bo ja śmiem wątpić
0
redaktorze (p.p.) prosze sprawdzić, kto faktycznie był spadkobiercą przedwojennej Jesziwy (zapisanym z testamencie uczelni - a taki do dzisiaj istnieje) i kto faktycznie powinien dostać odszkodowanie
0
Zydzi to spece od "SKUBANIA" innych nacji, kto się przed "SKUBANIEM" broni zostaje ANTYSEMITĄ. Zażydzona Polska nie ma z nimi szans! Ciekawostka: Po wojnie rodzącemu się Izraelowi groził poważny kryzys, gdyż było tam za dużo "SKUBACZY" a zamało "LESZCZY". Niektórzy stawiają tezę, że to było przyczyną powojennych pogromów (Odessa,Kielce,Gomel,Arad,itd.) inspirowanych przez NKWD.
0
Za chwilę zamek lubelski też oddamy Żałosne dwa razy a co nie stać Lublina?
0
Ja myślę, że Lublin PO-winien jeszcze im dopłacić, że wezmą ten budynek! Jak sie płaszczyć to już na całego!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: