Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jesteśmy z Wami, nie dajcie się! http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111122/PODLASKA/848333418 Pozdrawiamy - BAZAROWCY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest paranoja ! zagrożenie jest hipotetyczno-teoretyczne. w pobliżu Lublina przebiegają korytarze powietrzne dla samolotów komunikacyjnych, niektóre dość często przelatują nad samym miastem . i co zakaz wprowadzić ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejne nawiedzone, podobnie jak każdy organizm żywy kiedyś będą stare. A 50 m obok jest park, nie pustynia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GDZIE JEST KLON??!!!!! GDZIE JEST KLON?!!!! GDZIE JEST KLON!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wg pracowników ww spółdzielni na Dziewanny nie potrzeba żadnych drzew, bo kto będzie liście zamiatał? A i kasa za wycinkę idzie jak złoto... Na Dziewanny nie tylko drzewa masakrują, ale też tną krzewy do spodu, o trawie ścinanej do łysa nie wspominając, kto tam dba o zieleń? Tylko beton i kurz a alergicy maja przechlapane, bo się kurz unosi z braku drzew....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O co tym ludziom chodzi? Trzeba wyciąć, to niech wycinają. Uczepili się dla zasady, czy co? Jakby nie było potrzeby wycinki to by ich nie wycinali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zostawcie drzewa w spokoju, to są organizmy! Przyciąć gałęzie i tyle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
K... zostawcie te drzewa w spokoju!!!.Brawo* dla tych ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...w miejsce starych drzew zostaną posadzone nowe[/quote] Ale co tam - zróbcie protest! Może będziecie w UWADZE albo INTERWENCJI! (obym tylko nie wykrakał bo będzie wstyd na cały Polskę) [quote]Będziemy bronić drzew do upadłego. Nie pozwolimy, aby ktoś zabrał, co nasze – zapowiada Maria Golan.
Proponuję przykuć się do drzew łańcuchami! Obok człowieka który jest bity na ulicy przechodzą jak gdyby nigdy nic, a drzew będą bronić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Zielińska jak lwica broni Prezesa no w końcu została jego zastępcą oficjalną....wszystkie odpowiedzi faksem dla dziennikarzy ....nic szary członek spółdzielni nie może się dowiedzieć bo prezio nie ma czasu ,,,parkingi pod młotek w prywatne ręce , co się da jeszcze w spółdzielni rozpalcelować przed wejściem ustawy w życie , buta prezesa i ignoranctwo ludu to standard. Brak informacji jawnych o tym co się w spółdzielni dzieje to skandal....państwo w państwie......w środku lata zwołano Radę Nadzorczą w porządku obrad wpisano ,,,,sprawy pracownicze,,,,odwołano i powołano prezia ale już jako EMERYTA !!!!! Gratuluję pomysłu a szary członek płaci tylko nie wie ILE PREZIO ZARABIA TAJEMNICA !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Zielińska jak lwica broni Prezesa no w końcu została jego zastępcą oficjalną....wszystkie odpowiedzi faksem dla dziennikarzy ....nic szary członek spółdzielni nie może się dowiedzieć bo prezio nie ma czasu ,,,parkingi pod młotek w prywatne ręce , co się da jeszcze w spółdzielni rozpalcelować przed wejściem ustawy w życie , buta prezesa i ignoranctwo ludu to standard. Brak informacji jawnych o tym co się w spółdzielni dzieje to skandal....państwo w państwie......w środku lata zwołano Radę Nadzorczą w porządku obrad wpisano ,,,,sprawy pracownicze,,,,odwołano i powołano prezia ale już jako EMERYTA !!!!! Gratuluję pomysłu a szary członek płaci tylko nie wie ILE PREZIO ZARABIA TAJEMNICA ! 0 nie mogę już wytrzymać na to co się dzieje w tej spółdzielni !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spółdzielnia CZUBY od lat nie prowadzi żadnej gospodarki dotyczącej pielęgnacji i konserwacji zarówno drzew jak i zieleni !!! Od czasu do czasu "puszcza" pracownika z piłą, który tnie co i jak popadnie(żywopłoty i krzewy równo z korzeniami}....a drzewa nie są wogóle przycinane - stąd nadmierne przyrosty gałęzi...Od 20 lat na oś Łęgi nie zasiano ani grama nowej trawy....a ta co rośnie to efekt działalności mieszkańców lub firm przekopujących trawniki....WSTYD !!! Zapraszam na ul. Tymiankową gdzie naocznie można zobaczyć efekty "pracy" osiedlowych "drwali"...i w jakim stanie jest drzewostan oraz zieleń !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A CZŁONKI MUSZOM ODDAĆ TERA KASE ZA DZIEŁKE NA WATYKAŃSKIEJ CO SPRZEDANA BYŁA I DO SPÓŁDZIELNI POWRÓCIEŁA BO SPRAWĘ SONDOWĄ TRZA WYROK WYKONAĆ A KASA Z CZŁONKÓW KIESZENI PÓJDZIE>
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gdzie jest krzyż?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Metju napisał:
gdzie jest krzyż?!
a znurszała ci*** matki twej metju
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hogata opanuj sie dewoto
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie no,załamuje mnie ta koalicja,jak już ktoś napisał na kurierze:)hogata,hehe...a któz inny mógłby to być?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ojciec_spacerowa_z_dzieckiem_zabi_go_konar_drzewa           Zalecam nawiedzonym drzewofilom stanie pod tym drzewem podczas burzy + dodatkowo wypłatę odszkodowanie rodzinom osób które zginęły przez takie poparane gadanie blokujące wycinkę NIEBEZPIECZNYCH drzew. Jak tak drzewa kochacie to wyprowadźcie się do lasu.   Co trzeba mieć pod beretem zamiast mózgu żeby przedkładać "miłość" do drzew nad życie ludzkie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: