Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SKM dla Lublina!, połączyć z porębą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej nasz stary żelazny most. Często po nim robimy na ogniska z dziećmi. Jaka szkoda, taki jest piękny. A propos mam pytanie. Ostatnio sprzeczalam się z kolegą, który twierdzil ,ze juz tędy pociagi nie jadą. mnie się wydaje, że słyszę z kaliny po 5 rano pociąg. czy ktos moze ma informacje o ktorej jezdza bo z artykulu wynika,że jednak jezdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anja napisał:
ojej nasz stary żelazny most. Często po nim robimy na ogniska z dziećmi. Jaka szkoda, taki jest piękny. A propos mam pytanie. Ostatnio sprzeczalam się z kolegą, który twierdzil ,ze juz tędy pociagi nie jadą. mnie się wydaje, że słyszę z kaliny po 5 rano pociąg. czy ktos moze ma informacje o ktorej jezdza bo z artykulu wynika,że jednak jezdza.
Niestety bardzo rzadko ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajki o przebudowie linii Lublin Lubartów może opowiadać tylko obecny zarząd województwa,którego kłamstwo jest na porządku dziennym.Zbliżają się wybory to zaczyna się koncert bezsensownych obiecanek.Przed wyborami samorządowymi Sobczak z Grabczukiem z zaproszonymi gośćmi odbyli podróż szynobusem do Lubartowa z zawrotną szybkością /na niektórych odcinkach/40 km na godz.Do dzisiaj było cicho,a kiedy już Mucha się powiesiła na słupach od nowa temat ożył.Czy nie za dużo tych kłamstw wykonaniu zarządu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś ty głupi!!! Studium wykonalności zostało wykonane, projekty też. Pozwolenie na budowę uzyskane i wykonawcy wybrani. To po co myślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lion napisał:
Aleś ty głupi!!! Studium wykonalności zostało wykonane, projekty też. Pozwolenie na budowę uzyskane i wykonawcy wybrani. To po co myślisz?
zeby wydać kasę na studium projekt itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...