Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocross będzie na Globusie, mieszkańcy nic nie wskórali

Utworzony przez cezden, 15 października 2009 r. o 20:16 Powrót do artykułu
ja napisał:
To nie tylko PO!!! Radny Więckowski jest z PiS!!!
PO, PiS, Wieckowski... a jaka to różnica z jakiej partii jest ?? nie patrz z jakiej partii tylko co zrobił dla mieszkańców ....a jak bys nie wiedzial, jest z PiS ale był z PO tylko go wyrzucili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
Super sprawa takie zawody. Byłem w tamtym roku i było super. Dziękuje prezydentowi. Szkoda że tylko raz w roku. A z podejściem do sprawy innych ludzi to nigdy nie dogonimy murzynów a co dopiero Europy. Ludzie sport to zdrowie!!! Lepiej kupić sobie białą czapkę, okradać staruszki, brać zasiłek od państwa, chodzic na mecze inwalidów co grają i tworzą polską piłkę nożną i narzekać żę jest źle!!! Najchętniej bym powystrzelał takich deb***i jak niektórzy!!!!
Wez mnie glabie nie oslabiaj. Jaki to sport siedzenie na pierdzacym gracie i jezdzenie po gorkach? Sport to bieganie, plywanie itp a nie ku*** zawody w ktorych wygra ten kto ma mocniejszy silnik. W sporcie rywalizuja ze soba ludzie a nie maszyny durniu. Bierz piatka drugiego deb***a na w... oraz wasilewskiego i jezdziecie na kamczatke tam sa zajebiste warunki dla waszego "sportu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty''JebacMotocross'' chlopie albo kobito ty nawet se nie zdajesz sprawy jaka trzeba miec forme zeby na czyms takim jezdzic wsiadz przejedz sie tak 20min w ciezkim terenie topogadamy a teraz idz moze pobiegaj dla zdrowia po krakowskim...pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To nie tylko PO!!! Radny Więckowski jest z PiS!!!
ale dostał się do Radfy Miasta z listy skupiajacej samych złodzieji, afarzystów, korumpałki, geyów, tranzwestytów i pedofili - czyli PełO tylko pokłucił sie z Kadrowym - plastikowym fajfusem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wybory już za rok by by Panie Wasilewski....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnicką sprawę juz umorzyła. Treningi nadal sie odbywaja i nie ma na nich mocnych. Zamiast rewitalizacji terenu zrobiono sobie tor do treningów. Prokuratura jeszcze raz sie tym bedzie musiała zając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym mówicie, spójrzcie kto tak naprawdę lobbuje za tym aby utrącić tor motocrossowy, tą osobą jest P. Olak związany z Echo Inwestment. To P. Olak namawia i trzyma pod rękę P. Krzysztofa Adamusa tzw. przedstawiciela mieszkańców LSM. Czyżby był to protest sponsorowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny sposób na okazanie, jak bardzo już wybrana władza słucha i respektuje swoich wyborców. Pozostaje tylko zapamiętać nazwiska, a później przypomnieć je sobie w odpowiedniej chwili - podczas następnego głosowania. Moim zdaniem ci Panowie zdają sobie sprawę, że to ich ostatnia kadencja, a tym samym ostatnia szansa na "przepchnięcie" swoich pomysłów. Dziękujemy! Napiszę to jeszcze raz - do dyspozycji jest dawny poligon na Majdanku, dośc daleko od zabudowań, z niezłym zapleczem pod bokiem (KUL chyba całych koszarów nie wynajął).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore miasto mój kochany Lublin. Jestem za tym aby taki tor wybudowano koło mnie czyli na bronowicach. Nawet pod oknem. Szkoda tylko że nie ma miejsca. Co komu przeszkadza impreza raz w roku? Chlanie na kozienaliach juwenaliach bakcynaliach i innych gównianych imprezazch gdzie hałas jest grubo po północy i drące mordy hordy pijanych gnojków nie przeszkadzają? A jedna impreza promująca miasto i klub mistrzów Polski wam przeszkadza? To nie dziwcie się ze państwo ma w du*** wschodnią ścianę. Najlepiej jakby u nas nic nie było. Takie jest myślenie, szczególnie kolesi związanych Echo Invesment zasiadających w radzie miasta. Wam tam na LSM-ach to brakuje w miejscu górki najlepiej jakiejś IKEi albo nowego Leclerca. Niech na motocrossie skorzysta Rzeszów, albo Radom, czy Białystok. Już nas wyprzedzają. Brawo lublinianie, kopcie dalej grób swemu miastu. Mojemu kochanemu miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gsxr napisał:
Chore miasto mój kochany Lublin. Jestem za tym aby taki tor wybudowano koło mnie czyli na bronowicach. Nawet pod oknem. Szkoda tylko że nie ma miejsca. Co komu przeszkadza impreza raz w roku? Chlanie na kozienaliach juwenaliach bakcynaliach i innych gównianych imprezazch gdzie hałas jest grubo po północy i drące mordy hordy pijanych gnojków nie przeszkadzają? A jedna impreza promująca miasto i klub mistrzów Polski wam przeszkadza? To nie dziwcie się ze państwo ma w du*** wschodnią ścianę. Najlepiej jakby u nas nic nie było. Takie jest myślenie, szczególnie kolesi związanych Echo Invesment zasiadających w radzie miasta. Wam tam na LSM-ach to brakuje w miejscu górki najlepiej jakiejś IKEi albo nowego Leclerca. Niech na motocrossie skorzysta Rzeszów, albo Radom, czy Białystok. Już nas wyprzedzają. Brawo lublinianie, kopcie dalej grób swemu miastu. Mojemu kochanemu miastu.
kolego sympatyczny jakbys mial troche pojecia o tym jak i co sie bedzie dzialo na takim "torze" to bys wiedzial ze fajna impreza byla by tylko raz do roku a przez reszte zapalency "blotnistego pierdzenia" zatrowali by nam zycie podczas "treningow". Nie mam nic do sportow motorowych i bardzo byl bym rad gdyby taki tor powstal w lublinie ale Kochani NIE W CENTRUM MIASTA! jest tyle wspanialych terenow na peryferiach ze wklejanie crossa w globus jestalbo wyrazem kompletnej ignorancji dla mieszkancow (wyborcow), albo ukazuje przekret na wielka skale. Niech te glaby z ratusza lepiej wybuduja za te pieniadze AquaPark. bedzie to przynajmniej z porzytkiem dla miasta. a btw jakis tor sie robi przy janowskiej no ale z tego co wiem to tam dzialkowiczom by za bardzo przeszkadzalo wiec beda tam smigac tylko na rowerach sic! Do tego glaba co ludzi chcacych poodpoczywac po pracy nazywa mocherami to niech utnie sobie fiu.a i wsadzi do gardla - bedzie to najmadrzejsza rzecz jaka w zyciu zrobil. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pana Wasilewskiego za to , że brew potepieniu ogółu potrafił się postawić i zdecydować pomóc tym młodym sportowcom ! Sami się przekonacie . że jeszcze będziemy mu wdzięczni ... Przynajmniej jedna kulturalna impreza sportowa , która nie skończy sie postawieniem wszystkich komisariató policji w stan gotowości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ciekawe ale czy wszyscy sądzą że tor rowerowy za tyle pieniędzy jest ok.?Mamy Mistrzów i co to też trzeba rozwalić?Ile można tym ludziom robić pod górę? Cieszę się że są zapaleńcy którzy nie boją się walczyć by znaczyć coś w Polsce.Tor rowerowy i tereny przyległe to wysypisko śmieci, Straż Pożarna też po cichu bierze łapówki za wysypywanie śmieci i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Wasilewski nareszcie pokazał Pan że nie na darmo nosi Pan spodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Panowie odwalajacy prywate i majacy glęboko gdzieś mieszkańców miasta czyli - panie piatek i więckowski oraz nieudolny prezydent wasilewski. Mieszkańcy wam tego nei zapomną, a zawodów nie będzie bo ja zastawe tor w dniu zawodów i będę żądał dostosowania toru do jazd quadami i samochodami terenowymi. KONIEC WASZEJ ŻAŁOSNEJ PRYWATY, swój cel osiągneliście, możecie sie podać odrazu do dymisji...
Pisanie jadów to Twoja specjalność. To jest XXI nie przeszkadzają wam juwenalia? dziwne! Mieszkam też na LSM i jak są Juwenalia dostaję białej gorączki, ale rozumię, że to jest dla młodzieży i mogę zamknąć okna, mogę wyjść z domu i wziąć udział w imprezie, pojechać do rodziny w innej dzielnicy - jest wiele rozwiązań. Zawsze się znajdą osoby, którym wszystko przeszkadza, nawet imieniny u sąsiada i o 22.oo dzwonią na Policję. Jesteśmy śmieszni. Zawody były wspaniałe i nie siedziałam w domu tylko poszłam na Globus i byłam zachwycona. Radni, którzy coś robią by promować Lublin są poniewierani. Dalej - cisi, bierni ale bierni - jak za Komuny - są w cenie. Nic nie robić i brać kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni i Prezydent miasta, trzeba wreszcie ruszyć coś w miescie! Wstyd jak porównac z Poznanem czy Wrocławiem, zadupie na maxa! 1. Teren na Globusie jest (powinien byc! ) "przestrzenią publiczną", dla wszystkich. Zatem niech zimą bedzie dla narciarzy, latem NA 1 IMPREZE !!! dla motocrossu. 2. Jakiś tor motocrossowy w okolicy powstać musi, ludzie chcą jeździć motocyklami i quadami, tak jak każdy normalny człowiek chce mieć jakąś forme aktywnosci fizycznej, nie tylko wódka, telewizor i chipsy...Jesli nie bedzie toru, to motocykle i quady beda jeździć WSZĘDZIE, jak obecnie, rzeczywiscie przeszkadzając mieszkańcom i tworząc potencjalne zagrożenie. 3. Skandal to działki w rejonie Globusa, czyli przekazanie przestrzeni przeznaczonej dla wszystkich w kilkdziesiat prywatnych rąk. Działki powstały na Globusie 20 lat temu jako "tymczasowe" na 5 lat, docelowo miał być tam park DLA WSZYSTKICH. Chyba nie ma innego miasta z działkami w centrum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajnie. Juz niedługo za całą kulturę i rozrywkę będą "robić" wyścigi, lanie po ryjach i karuzela. O to Ci Lechu chodziło kiedy skakałeś przrz płot. Myślę, że tak. Dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...