Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie widze tu nic dziwnego ,kolor skory mialpomoc w ujeciu smiecia. Pozatym ze nie mam pojecia skad mieliby sie wziac emigranci wLublinie,zrozmowy wynika ze to byli studenci , wiec to odrebny temat a to ze brazowe kurwy trzeba pedzic gdzie pieprz rosnie to inna sprawa i nijak sie ma do tej tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem co się z tymi ludzi dzieje wiecznie sensacji szukają tacy porostu niech odpowiedzą teraz za to co zrobili i tyle trzeba płacić za swoje błędy w życiu jeden wielki bajko pisarz ale żeby tylko jeden taki był dużo takach osób porostu za nudne życie ma zapewne ze chciał szumu narobić woku siebie no i sie udało za bardzo chciał sie na poczczatku w dobrym świetle postawić jako bohater   ale w druga stronę to się obróciło przeciwko jemu no i ma chłopaczyna problem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...